Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
100 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 100 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΗ ΜΟΤ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ!!! I love you I love you I love you

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε όχι!!! μα πως μας ξεγελάει κάθε φορά αυτή η αλέκα?????? Mad Mad
εγώ θέλω να συνεχίσω να ελπίζω λίγο ακόμη για σένα..μέχρι να έρθει.. η ακόμη καλύτερα να μην έρθει και να ειναι καθυστερημένη σύλληψη!!!
γιατί αγχώνεσαι για τις γόνιμες? αφού αν θυμάμαι καλα τις καταλαβαίνεις?κάνω λάθος??αν δν σε αγχώσουν τα τεστάκια να τα πάρεις!Εγώ είμαι υπέρ σε κάτι τέτοιο εννοείται!! Wink

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη έγραψε:κοριτσακια μου εκανα το τεστ και δυστηχως βγηκε αρνητικο για το μονο που στεναχωριεμε ειναι για εσας εισασταν τοσο ενθουσιασμενες και σιγουρες για το αποτελεσμα κατα τα αλλα εγω το φανταστηκα δεν ειχα συμπτωματα εκτος απο κανα δυο και αυτα με επιφυλαξη και αυτο ηταν που με εκανε να πιστευω πως δεν ηταν αυτος ο τυχερος μου μηνας για το μονο που στεναχωριεμε ειναι οτι χαλασε ο κυκλος μου και τωρα αντε να βρω τις γονιμες Mad (μαλλον πρεπει να αγορασω και εγω τα τεστακια ωορρηξιας) scratch ελπιζω να ερθει συντομα η κυρα αλεκα γιατι πρεπει να κλεισω ραντεβου και με τον γυναικολογο μου για τεστ παπ αυτα τα νεα μου δεν θελω να απογοητευτητε ολα καλα βλεπουμε τα πραγματα θετικα με αισιοδοξια και ολα θα γινουν αρκει να εχουμε πιστη και υπομονη κατα τα αλλα εχει μια υπεροχη μερα σημερα και εποντε πολλες πολλες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 215994

ΑΧ ΒΡΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΣ????ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΒΟΗΘΑΣ ΕΣΥ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ????ΕΛΑ ΒΡΕ ΖΟΥΖΟΥΝΑ... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 417472
ΜΑΣ ΕΒΑΛΕΣ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΣΟΥ!!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ.. Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect ...
ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ..Κ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΑΡΤΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ 15 ΜΕΡΕΣ...ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΣΤΡΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 37 ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΙΣ 32..Κ ΕΧΩ Κ ΘΕΜΑ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΩΝ...ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΝΧΩΣΟΥΝ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ Κ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙ'ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΓΩ ΣΤΑ ΣΥΝΗΣΤΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 315810

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΗΡΑ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ...ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΝΑ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΗΔΗ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ Κ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ
ΑΓΑΠΗ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΗΡΕΜΗ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΝ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΑΡΓΑ ΜΑ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΠΗΔΗΜΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Β Α Ρ Ι Ε Μ Α Ι

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΠΗΡΑ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ...ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΝΑ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΗΔΗ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ Κ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ
ΑΓΑΠΗ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΗΡΕΜΗ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΝ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΑΡΓΑ ΜΑ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΠΗΔΗΜΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Β Α Ρ Ι Ε Μ Α Ι

τι θα διαβάσεις?

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη και το είχα σίγουρο ότι είσαι!!Μην ανησυχεις αν δεν είναι αυτος ο μηνας θα είναι ο αλλος!!! Very Happy !!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν πειραζει την επομενη φορα θα δειξει θετικοοο!!μην στεναχωριεσαι..

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:ε όχι!!! μα πως μας ξεγελάει κάθε φορά αυτή η αλέκα?????? Mad Mad
εγώ θέλω να συνεχίσω να ελπίζω λίγο ακόμη για σένα..μέχρι να έρθει.. η ακόμη καλύτερα να μην έρθει και να ειναι καθυστερημένη σύλληψη!!!
γιατί αγχώνεσαι για τις γόνιμες? αφού αν θυμάμαι καλα τις καταλαβαίνεις?κάνω λάθος??αν δν σε αγχώσουν τα τεστάκια να τα πάρεις!Εγώ είμαι υπέρ σε κάτι τέτοιο εννοείται!! Wink

μπουμπου οσο καθυστερημενη και να ειναι η συλληψη δεν θα ειχε φανει με τοσες μερες καθυστερηση??? ναι καταλαβενω τις γονιμες μερες μου απλα θελω να το διασταυρωσω με τα τεστακια για να βεβαιωθω οτι δεν κανω λαθος φοβαμαι μονο μην εχω καμμια κυστη θα κανω ενα κολπικο υπερηχο καποια στιγμη μετα το παπ ξερεις περιπου ποσο κοστιζει??? παντως απο οταν ξεκινησαμε ελευθερα ο κυκλος παθαινει λαλα σε ολες μας βλεπω δεν ειναι τυχαιο τελικα ευτυχως δεν στεναχωρηθικα γιατι δεν ειχαν παρει αερα τα μυαλα μου και με συγκρατησε και το αλλο που τα ξημερωματα με επιασαν κατι ελαφρυα πονακια μα που στο καλο πηγε η αλεκα??? οεο

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΠΗΡΑ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ...ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΝΑ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΗΔΗ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ Κ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ
ΑΓΑΠΗ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΗΡΕΜΗ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΝ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΑΡΓΑ ΜΑ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΠΗΔΗΜΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Β Α Ρ Ι Ε Μ Α Ι

αχ βρε τονια μου και τη να κανω να τα βαψω μαυρα και να αγχωθω δεν θα βγει σε καλο αφου ειπαμε οχι αγχος κανει το χειροτερο κακο οτι ειναι γραμμενο να γινει θα γινει

ασχετο εχω σκασει με τοση ζεστη θα βγαλω καντυλες

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΠΗΡΑ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ...ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΝΑ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΗΔΗ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ Κ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ
ΑΓΑΠΗ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΗΡΕΜΗ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΝ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΑΡΓΑ ΜΑ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΠΗΔΗΜΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Β Α Ρ Ι Ε Μ Α Ι

τι θα διαβάσεις?

ΜΑΡΑΚΙ ΕΧΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΕ 3ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΣΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ...
ΑΓΑΠΗ ΕΤΣΙ ΕΠΑΘΑ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΟΝΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΕΙΝΙΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ..ΠΩΠΩ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΗΜΟΥΝ ΠΡΙΝ!!!

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΧΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ..ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΜΠΩ ΠΛΕΟΝ ΣΤΗΝ ΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ....ΑΧΑΧΑΧΑ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΠΗΡΑ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ...ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΝΑ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΗΔΗ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ Κ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ
ΑΓΑΠΗ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΗΡΕΜΗ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΝ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΑΡΓΑ ΜΑ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΠΗΔΗΜΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Β Α Ρ Ι Ε Μ Α Ι
φφφ αυτό το διάβασμα δε τελειώνει ποτέε σε καταλαβαίνω...
τι θα διαβάσεις?

ΜΑΡΑΚΙ ΕΧΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΕ 3ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΣΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ...
ΑΓΑΠΗ ΕΤΣΙ ΕΠΑΘΑ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΟΝΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΕΙΝΙΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ..ΠΩΠΩ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΗΜΟΥΝ ΠΡΙΝ!!!

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΧΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ..ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΜΠΩ ΠΛΕΟΝ ΣΤΗΝ ΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ....ΑΧΑΧΑΧΑ

φφφ αυτό το διάβασμα δε τελειώνει ποτεεε σε καταλαβαίνω...(το γραψα λαθος πριν..)

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΠΗΡΑ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ...ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΝΑ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΗΔΗ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ Κ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ
ΑΓΑΠΗ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΗΡΕΜΗ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΝ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΑΡΓΑ ΜΑ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΠΗΔΗΜΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Β Α Ρ Ι Ε Μ Α Ι

τι θα διαβάσεις?

ΜΑΡΑΚΙ ΕΧΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΕ 3ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΣΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ...
ΑΓΑΠΗ ΕΤΣΙ ΕΠΑΘΑ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΟΝΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΕΙΝΙΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ..ΠΩΠΩ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΗΜΟΥΝ ΠΡΙΝ!!!

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΧΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ..ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΜΠΩ ΠΛΕΟΝ ΣΤΗΝ ΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ....ΑΧΑΧΑΧΑ

Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγάπη όπως έχουμε ξαναπεί, όταν πας σε γυναικολόγο.. και πληρώνεις μια Χ επίσκεψη, πας για να σου κάνει υπέρηχο, όχι για να σε κοιτάξει στα μάτια!!!Αν ο γιατρός σου δν σου κάνει σαν στανταρ με την επισκεψη να του το ζητήσεις... εγώ πληρωσα κανονικά επίσκεψη 50€ ,και καναμε και υπερχηχο εννοειται, ειναι αναγκαστικό να γίνεται στον ετήσιο ελεγχο, και το ΠΑΠ μου το έγραψε μέσω ΕΟΠΥΥ και έδωσα αλλα 10€ για το τεστ! αυτά!

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χρόνια σας πολλά κορίτσια,σε όσες προσπαθείτε για μωράκι,προσπαθούσα αρκετό καιρό και ξέρω!!σας εύχομαι με το καλό όλες σας να έχετε ένα θετικό τέστ μέσα στο 2012!

πολλά πολλά φιλάκια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 417472

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ 50ΕΥΡΩ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΕΠΙΣΚΕΨΗ!!!
ΜΑ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΝΩΜΑΛΙΑ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΕΤΗΣΙΟ ΕΛΕΓΧΟ..ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ 8ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ Very Happy Very Happy Very Happy

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ 50ΕΥΡΩ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΕΠΙΣΚΕΨΗ!!!
ΜΑ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΝΩΜΑΛΙΑ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΕΤΗΣΙΟ ΕΛΕΓΧΟ..ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ 8ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ Very Happy Very Happy Very Happy

κ εμένα 50 με όλα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:αγάπη όπως έχουμε ξαναπεί, όταν πας σε γυναικολόγο.. και πληρώνεις μια Χ επίσκεψη, πας για να σου κάνει υπέρηχο, όχι για να σε κοιτάξει στα μάτια!!!Αν ο γιατρός σου δν σου κάνει σαν στανταρ με την επισκεψη να του το ζητήσεις... εγώ πληρωσα κανονικά επίσκεψη 50€ ,και καναμε και υπερχηχο εννοειται, ειναι αναγκαστικό να γίνεται στον ετήσιο ελεγχο, και το ΠΑΠ μου το έγραψε μέσω ΕΟΠΥΥ και έδωσα αλλα 10€ για το τεστ! αυτά!

θα του το πω ελπιζω να μου κανει και υπερηχο

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Η ΜΙΚΡΗ?ΕΜΕΝΑ Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 11-04-2011 Κ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11-11-2008!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ...ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΑΝΤΑΜΩΣΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ Very Happy Very Happy

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Η ΜΙΚΡΗ?ΕΜΕΝΑ Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 11-04-2011 Κ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11-11-2008!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ...ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΑΝΤΑΜΩΣΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ Very Happy Very Happy

22-04-2011 ειμαστε κ στην ομαδα μαρτιου απριλιου σας ειχα τρελανει λιγο εκει οταν πρωτογραφτηκα ααα περασαμε τελεια στα γενεθλια ειχαμε μια ωραια τουρτα τα πρωτα της τωρα ειχα τρελαθει!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Η ΜΙΚΡΗ?ΕΜΕΝΑ Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 11-04-2011 Κ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11-11-2008!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ...ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΑΝΤΑΜΩΣΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ Very Happy Very Happy

22-04-2011 ειμαστε κ στην ομαδα μαρτιου απριλιου σας ειχα τρελανει λιγο εκει οταν πρωτογραφτηκα ααα περασαμε τελεια στα γενεθλια ειχαμε μια ωραια τουρτα τα πρωτα της τωρα ειχα τρελαθει!

22-04-2007 ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ (ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 2006 ΠΟΛΙΤΙΚΟ0

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Η ΜΙΚΡΗ?ΕΜΕΝΑ Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 11-04-2011 Κ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11-11-2008!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ...ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΑΝΤΑΜΩΣΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ Very Happy Very Happy

22-04-2011 ειμαστε κ στην ομαδα μαρτιου απριλιου σας ειχα τρελανει λιγο εκει οταν πρωτογραφτηκα ααα περασαμε τελεια στα γενεθλια ειχαμε μια ωραια τουρτα τα πρωτα της τωρα ειχα τρελαθει!

22-04-2007 ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ (ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 2006 ΠΟΛΙΤΙΚΟ0

χαχα κοίτα να δεις..εμεις τα καναμε λιγο αναποδα καλο ή κακο θα δειξει.....

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουυυυυυυυυφφφφφφφφφφφ...εφαγα,μαζεψα και τον νεροχυτη και ξεμπερδεψα...

αγαπη δεν μας απογοητευσες...δεν πειραζει τον αλλο μηνα ευχομαι να εισαι πιο τυχερη...θα ερθει το σπορακι που θα παει???δεν ειναι στο χερι του...

παω να ξαπλωσω γιατι νυσταζω αφανταστα...με το ζορι κραταω εδω και ωρα τα ματια μου ανοιχτα...θα ειμαι ον ομως...,

τα λεμε μετα... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 850933 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 850933 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 850933


Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 35468

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evigiorgos έγραψε:χρόνια σας πολλά κορίτσια,σε όσες προσπαθείτε για μωράκι,προσπαθούσα αρκετό καιρό και ξέρω!!σας εύχομαι με το καλό όλες σας να έχετε ένα θετικό τέστ μέσα στο 2012!

πολλά πολλά φιλάκια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 417472

Ήταν αδύνατον να μην βγει τόσο όμορφο το μωρο σας,να σας ζήσει κ χρόνια σου πολλα νέα μανούλα...

Αγάπη;Ντοντ γουορι,θα μείνεις εγκυουλα κ εσυ κ θα χοροπηδαμε όλες μετα....Όλες θα μείνουμε δλδ...

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Η ΜΙΚΡΗ?ΕΜΕΝΑ Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 11-04-2011 Κ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11-11-2008!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ...ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΑΝΤΑΜΩΣΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ Very Happy Very Happy

22-04-2011 ειμαστε κ στην ομαδα μαρτιου απριλιου σας ειχα τρελανει λιγο εκει οταν πρωτογραφτηκα ααα περασαμε τελεια στα γενεθλια ειχαμε μια ωραια τουρτα τα πρωτα της τωρα ειχα τρελαθει!

ΜΑΙΡΗ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 654316
ΑΧ..ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΗΣ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγάπη κάτι ήξερες τελικά,
αλλά τόσες μέρες καθυστέρηση ;
6 μέρες ;
ρε συ μήπως το τεστ δεν έδειξε ;
δεν παίρνεις απο αύριο ένα τηλέφωνο τον ντακ ;

μπήκα να δω μόνο τα νέα της αγάπης, έριξα μαι ματιά και στις σελίδες που ευτυχώς δεν ήταν πολλές Cool

εγώ ξεπατώθηκα σήμερα, τα χέρια μου θα γίνουν σαν του Arnold, εντάξει περίπου σαν αυτουνού Razz Razz
ούτε με κομπρεσέρ δεν κουνιούνται τα μπράτσα μου Rolling Eyes

πάω να ξαπλώσω ίσως να κάνω και καμιά επίθεση Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #35 - Σελίδα 39 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις