Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
48 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 48 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εννοείται να τη φωνάζεις Ιουλία και όχι με χαϊδευτικό είναι τέλειο!!

Και το Ιωάννης μάρέσει πολύ αλλά το 'χουμε στο σόι και το Νίκος είναι πολύ ωραίο Σοφία το σκεφτομουν, αλλά εγώ θα το εκανα Νικόλας.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δέσποινα είναι τέλειο το Ιουλία καταρχήν είναι πρωτότυπο!!!!!Και ναι έχω και εγώ φίλη Ιουλία και μου αρέσει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Είναι και αυτοκρατορικό...(το πήγα παρακάτω εγώ)!!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπον ας μη τα βγάλουμε όλες Φίλιππους! Θα αποχωρήσω εγώ οκ!!!

Νικόλα Σοφάκι σαν τον αντρούλη μου! Το αγαπημένο μου! Very Happy

http://www.creativebeez.gr

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιώτα ευχαριστώ είναι κοινό μωρέ το ξέρω...αλλά το πάω πατροπαράδοτα τι να κάνω και εγώ τον πατέρα μου ηθέλα να βγάλω ...... Crying or Very sad Γιώργος...αλλά κρίμα δεν είναι εν ζωή ο πεθερός και μ αρέσει και το Γιάννης η αλήθεια έιναι!!!τΟ Αριστοτέλης ρε Μαριάνθη καλό είναι μπορείς να τον λες και Άρη......δεν σας είχα πει παλιότερα τα ονόματα των παπούδων μου εκεί να δείτε γέλιο....Τη μια γιαγιά που πήρα και το όνομα Ευριδίκη......τον παππόυ Ευριπίδη......και τον άλλο παππού Δημοσθένη!!!!(τη αλλή γιαγιά Αναστασία)
Σοφάκο Νίκος η Νικόλας είναι τέλειο ........και μη σου πώ θα αλάξει και η συμπεριφόρα τους απέναντι σου αν το βγάλεις έτσι θα δεις!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με την αδελφη μου,που εχουμε κανει κομμα λεμε θα το φωναζουμε Νικολα!υποψην οτι και το αλλο εγγονι το λενε Νικο.και η πρωην νυφη το λεει Νικολα και νευριαζουνε.γιατι?εμ κραταμε τις παραδοσεις και μιλανε κιολας?τη πεθερα μου τη λενε ελενη και ειπα αν κανω κοριτσι θα το φωναζω ελενα!τη μητερα μου τη λενε Χρυση(ονομα και πραγμα) και δεν αρεσει στο Γιωργο.εγω ειπα και η μητερα μου θα τάκουσει αν δε θελουνε στην εκκλησια αντε για ελενη να φωναξω χρυση![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxaxaxxaxa!Σοφία δεν παίζεσαι με τίποτα.....!!!!!
Έχει καταπληκτική μέρα λοιπόν εδώ!!!!Βέβαια τραγικήεγώ ήδη έχω ξεκινησει να βαριέμαι στη δουλειά!!!!Η Κατερίνα θα χτύπησε άδεια για να μην καλημερίζει πρωινιάτικο!!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και πολύ καλά θα κάνεις Σοφία μου!

Βίκυ πολύ πολύ ασυνήθιστα τα ονόματα των παππουδογιαγιάδων σου! Very Happy
Αμ και εμένα δε με βγάλαμε Μαριάνθη απο τη γιαγια.. τι να κάνω? Βεβαια μ' αρεσει πιο πολύ απο το Γεωργία - που ήταν η άλλη γιαγια... τουλάχιστον η γιαγια μου η Μαριάνθη με μεγάλωσε.

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχθες ειχανε γιατρο η Νικη και η Χριστινα αλλα ακομα αφαντες!
το πρωι ειπες Βενετης και το αφησα ασχολιαστο!οταν ερχομαι Αθηνα και τι δε τρωω!μιαμ μιαμ!το αγορι της αδελφης μου ειναι στο ΓΝΑ, την Αθηνα την ξερει απ'εξω....και που δεν εχουμε παει για φαγητο!αχ...ποτε θα ερθω παλι!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxaxaxxaxa!!Έχεις δίκιο και εγώ αυτό σκεφτόμουνα οτι αν το δεύτερο που κάνω είναι κορίτσι....και θέλω να δώσω το όνομα του πατέρα μου το Γεωργία δεν με ενθουσιάζει γαμώτο αλλά τι να κάνω τον αγαπώ τρελά οπότε χαλάλι θα επινοήσω κανα υποκοριστικό!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σε όλες!!!

Μόλις σηκώθηκα από το κρεβάτι.Έχω άδεια σήμερα.Ξυπνησα και το πρωι βεβαια κανονικά στις 7,λόγω συνήθειας από τη δουλεία,αλλά ξανακοιμήθηκα όταν έφυγε ο καλός μου.Βικάκι πήρα κι εγώ εξετάσεις χτες,αλλά δν ξέρω αν είναι κ πολύ καλές.Αιματοκρίτη εχω 34,τα ερυθρά είναι κάτω από το φυσιολογικό και τα λευκά αρκετά επάνω.Και έχω και στην ούρων μικροοργανισμους,αλλά αυτό το περίμενα γιατι δεν πίνω νερό.Πέραν του ότι δε διψάω γενικά,τώρα μου φέρνει και αναγούλα..
Σήμερα θα πάω στη γιατρό έτσι κι αλλιώς,να δω τι θα μου πει.Να μου κλείσει κι εμένα ραντεβου γι αΒ επιπέδου επιτέλους!!Ως τότε θα χαίρομαι με τα δικά σας αποτελέσματα!!

Α παρεμπιπτόντως,το δικό μου μπεμπέ είναι ξύπνιο και κουνιέται όλη μέρα.Μόνο όταν κοιμάμαι πια δεν το καταλαβαίνω.Νευρόσπαστο θα βγει,σα τη μαμά του,και καήκαμε....

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:xaxaxaxxaxa!!Έχεις δίκιο και εγώ αυτό σκεφτόμουνα οτι αν το δεύτερο που κάνω είναι κορίτσι....και θέλω να δώσω το όνομα του πατέρα μου το Γεωργία δεν με ενθουσιάζει γαμώτο αλλά τι να κάνω τον αγαπώ τρελά οπότε χαλάλι θα επινοήσω κανα υποκοριστικό!!!!

ναι μπορείς να τη φωνάζεις Ζετα ή Τζινα ή κατι τέτοιο...! Αλλά κάτσε να κάνεις κόρη γιατί και εγώ έτσι έλεγα και πάλι τσουτσουνάκι μας βγήκε! Cool Cool Cool

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κατερινα!!!!!και εγω ετσι λεω...δε θα κοιμαται λεπτο??????????τωρα εχουνε χωρο...κατα τον αυγουστο θα φανε ζορι τα καημενα που θα εχουνε μεγαλωσει!α δε σας ειπα...εχθες η πεθερα μου,ειπε στο γιωργο να κανονισω να μη βγαλω μικρο μωρο και δε μπορει να το πιασει.οκ!!!!!!!!τωρα το ρυθμιζωωωωωω!!!!!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωωωωωω πιάσατε και θέμα την ονοματοδοσία βλέπω!!!!Η αλήθεια είναι,οτι τόσος προβληματισμός,ούτε με την ονομασία των Σκοπίων δε θα μας έπιανε!!
Εμένα ο πεθερός είναι Φώτης,ο μπαμπίλος μου Στέφανος,και φυσικά θέλω του μπαμπά μου,μιας κ είμαι μοναχοπαίδι και δν παίζει άλλη περίπτωση να ακούσει όνομα.
Για να μην τους πικράνουμε όμως,μάλλον θα κάνουμε κλήρωση με χαρτάκια!!!!! Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο αντρας σου εχει αλλα αδελφια?

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:καλημερα κατερινα!!!!!και εγω ετσι λεω...δε θα κοιμαται λεπτο??????????τωρα εχουνε χωρο...κατα τον αυγουστο θα φανε ζορι τα καημενα που θα εχουνε μεγαλωσει!α δε σας ειπα...εχθες η πεθερα μου,ειπε στο γιωργο να κανονισω να μη βγαλω μικρο μωρο και δε μπορει να το πιασει.οκ!!!!!!!!τωρα το ρυθμιζωωωωωω!!!!!!!!
Τι πίνει η πεθερά σου ρε Σοφία?Να κεράσει τπτ δλδ.....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την kat3r1na στις Πεμ Μάης 17, 2012 12:30 am, 1 φορά

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
axaxaxaxaxaxa Σοφία θα μας τρελάνει η πεθερά σου!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Γεια σου Κατερινιώ! Μια χαρά ειναι ο αιματοκρίτης σου... κουνιούνται πολύ τα ζουζουνακια μας μωρε.. έχουν χώρο τώρα! Εμένα όταν ξαπλώνω τρελαίνεται αλλα και καθιστή που είμαι μου ρίχνει καμια κλωτσια... ειδικά όταν έχω ώρα να φάω!

Ωραίο το Στεφανος..

http://www.creativebeez.gr

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλειπα γιατί πάλευα να κόψω τα παϊδάκια.
Καλήμέρα Κατερίνα τι καλα κι εγώ τελεταία το νιώθω πιο πολύ, καλό είναι αυτο σου κάνει παρεούλα όλη μέρα. Τώρα για τις εξετάσεις δεν ξέρω τι σημαινει θα ρωτήσω τη αδερφη μικροβιολογο και επανερχομαιι με νεα. Εμένα ρε παιδια δε μου είπε να κάνω εξετάσεις τόσο ντουρο με βλέπει πια τι να πω..
Ναι τα κορίτσια είχαν γιατρό κι εγώ περίμενα να μπουν να μας πουνε τι εγινε, ας είναι καλά και όταν βρούνε χρόνο θα μας πούνε.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφάκι, έχει έναν αδερφό,που παντρέυεται τον άλλο μήνα.Εξού και η αναζήτηση φορέματος!!!!

Μαριανθη να σου πω την αλήθεια,περισσοτερο τα λευκα τα ανεβασμένα με προβλημάτισαν,παρά ο αιματοκρίτης.Με δαυτον είχα πάντα πρόβλημα έτσι κι αλλιώς..

Εεεε Στέφανος ντε!Αυτό λέω κι εγώ!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:Ωωωωωω πιάσατε και θέμα την ονοματοδοσία βλέπω!!!!Η αλήθεια είναι,οτι τόσος προβληματισμός,ούτε με την ονομασία των Σκοπίων δε θα μας έπιανε!!
Εμένα ο πεθερός είναι Φώτης,ο μπαμπίλος μου Στέφανος,και φυσικά θέλω του μπαμπά μου,μιας κ είμαι μοναχοπαίδι και δν παίζει άλλη περίπτωση να ακούσει όνομα.
Για να μην τους πικράνουμε όμως,μάλλον θα κάνουμε κλήρωση με χαρτάκια!!!!! Very Happy
Ψηφίζω Στέφανος είναι τέλειο κοίτα να κλέψεις στην κλήρωση!!!

χαχαχαχα Σοφία ζεις τρελες στιγμές απόλαυσέ το!!!! χαχαχαχα δε παίζεται η πεθερά...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η πεθερα πινει τα παντα...!!!αγχολυτικα,αντικαταθλιπτικα κτλ!α μωρε αμαρτια παιρνω που μιλαω ετσι!!!! Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινακι αφου εχει αδελφο...τοτε Στεφανος το μικρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 15 215994

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς το Κατ3ρινάκι σε μελέταγα για να ξέρεις!!!!!
Αιματοκρίτης καλά είναι.......με τα αιμοσφαίρια και αυτά δεν παίρνω χαμπάρι απλά μου είπε η μικροβιολόγος οτι είναι όλα πολύ καλά οπότες δεν ανησύχησα!!!ΘΑ σου πει και ο γιατρός!!!!
Εγώ το μωρό αισθάνομαι μόνο τις κλωτσιές.....όχι να κουνιέται τόσο αλλά η κλωτσιά πάει σύνεφο!!!!
Γιώτα πέτα κανα παϊδάκι στις πειναλέες και τίμιες έγκυες..... Rolling Eyes
Σοφία όσο για τη πεθερά σου είναι ΄ταδε κουάλε με τη δικιά μου κοινώς UFO με το συμπάθειο κιόλας!!!!Σύνδεση με Καϊρο.....κατευθειάν!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:η πεθερα πινει τα παντα...!!!αγχολυτικα,αντικαταθλιπτικα κτλ!α μωρε αμαρτια παιρνω που μιλαω ετσι!!!! Very Happy

Ναι αλλά ροδάνι πάει η γλώσσα της όμως!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τετοια χαζη ειμαι και λυπαμαι τους παντες.....εμενα ποιος με λυπαται??????????? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 15 534787

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμένα πάντως η πεθερά μου,προς το παρόν είναι ήσυχη..Έχει τον καημό της άλλης νύφης,δεν ασχολείται μαζί μου!!!!
Τώρα βέβαια,αν αλλάξουν οι διαθέσεις της μετα τα γεννητούρια,θα της πάρω ένα σιροπάκι που κόβει τον βήχα,να ξεμπερδέψουμε εύκολα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις