Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
141 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 141 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα γιωτακι!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 14 215994

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφάκι δεν νομίζω ......διότι αν ισχύει αυτό μόνο με κλείσμα μπορούμε να το κάνουμε τότες !!!Δεν μου είπε κάτι η γιατρός αλλά σαν την αυχενική είναι ρε συ νομίζω υπέρηχος είναι απλά πιο εξιδικευμένος!!Μην μου λες τέτοια διότι εμένα για να αδειάσει το έντερο μόνο με κλείσμα ...το πολύ πολύ αν είναι να στο κάνουν εκεί και υπάρχει θέμα ...που δεν νομίζω αλλά λέμε τώρα!!!
Καλημέρα Γιωτάκο!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε νομιζω να ισχυει...τι να κανουμε δηλαδη????εχουμε ενα θεματακι!!!!!! Very Happy ποσες φορες κατεβηκα αθηνα φετος.αχ και να σας ηξερα!!!!!!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε ρε είχες έρθει Άθηνα γαμώτη μου...καλά δεν το συζητώ αν έρθεις ξανά μας ενημερώνεις με τρέλα!!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια που στόμα (χέρια) δεν βάζετε μέσα!
Βρε παιδιά τι είναι αυτά που λέτε για την β' επιπέδου; Τι γεμάτο και άδειο έντερο;
Ο υπέρηχος β' επιπέδου είναι απλά ένας υπέρηχος που τον κάνει εξειδικευμένος γιατρός με καλύτερο μηχάνημα σαφώς από αυτά που εχουν οι απλοί γυναικολόγοι.
Βλέπει και ψάχνει για τυχόν ανωμαλίες στο έμβρυο. Κοιτάζει εξονυχιστικά την καρδιά, τις βαλβίδες, πνευμόνια, στομάχι, νεφρά, τη χολή, τον εγκέφαλο, μετρά τα κόκκαλα των ποδιών, χεριών, βλέπει τα δάχτυλα, τα μάτια, μύτη, στόμα, αφτιά κτλ. Για όλα αυτά παίρνει μετρήσεις για να δει αν κυμαίνονται στα φυσιολογικά.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να μαι κι εγω, Βίκυ μια χαρούλα οι εξετάσεις σου μπραβό και ο αιματοκρίτης μια χαρα για εγκυος. Μπορείς ακόμη να απολαμβάνεις τα αγαπημένα σου παγωτάκια και goodys!!! Razz
Κι εμένα μου είπαν πως είναι όπως και στην αυχενική δεν έχει να κάνει νομίζω, εγω ειχα φαει του σκασμου εκεινη τη μερα και ειχα να παω τουαλετα μερες.. δε μου χε πει τιποτα. μονο αν είναι γεματη η κύστη ενοχλει οπότε και σε στέλνει τουαλετα. Κι εγώ έχω την Τρίτη Β-επιπ. κι εχω μια χαρά!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 14 215994
Είχαμε κι εμείς αυπνίες χτες βράδυ αλλά εγώ το απόλαυσα γιατί ήταν κι ο μπεμπούλης ξύπνιος και με κλοτσούσε πάρα μολύ και παίζαμε το απόλαυσα. Ααααχ νυχτοπούλι θα μου βγει τι θα τραβήξω η μάνααααα..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παλια μεναμε αθηνα.11χρονια!ειχα να ερθω χρονια και τωρα που ειναι η αδελφη μου ερχομαστε συνεχεια!και εγω και ο Γιωργος γεννηθηκαμε αθηνα!μπηκα και στο μετροοοοο!!!!!!ουουουουουυο!!!το χωριατοπαιδο που πηγε στη πρωτευουσα!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εμενα παρεουλα μ'εκανε!!!!!!εκανε κατι γυριαματα νομιζα θα βγει απ'εξω!εγω στην αυχενικη συμφωνα με τη τελευταια περιοδο θα ειμαι 22 και 5d.συμφωνα με τη συλληψη 21 και 5!χιχι!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα τσούπρες!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 14 215994

Τα μαλλιά μου είναι χάλιααααααα... πρέπει να κάνω μια γενική σώματος - μαλλιών - νυχιών!!! χαχα .... μάλλον θα φύγουμε τελικά πσκ... να ξεφύγω λίγο ..βαρέθηκα όλο τα ίδια!

Ρε κορίτσια να σας πω κάτι... το ξέρω ότι είναι νωρίς αλλά σκέφτομαι ονόματα για το παιδί και μετά νιώθω τύψεις που σκέφτομαι ονόματα και δε τρελαίνομαι να του δώσω το όνομα του μπαμπά μου... δε ξέρω... ωραίο όνομα είναι αλλά έχω 2 -3 που μ' αρέσουν περισσότερο.. ο μπαμπάς δεν έχει πρόβλημα... κάνει τον καλό αλλά το ξέρω ότι θα χαρεί αν βγει το όνομα του... Αριστοτέλης είναι.


http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα !αχ το θεμα του ονοματος ειναι ενα προβλημα.μεχρι τωρα δηλωνα παραδοσιακη και ελεγα θα το βγαλω Νικο.αλλα μετα τα πασχαλινα δε θελω!δε ξερω τι να σου πω....ο πατερας σου βολικος αλλα το εχει ακουσει τ'ονομα του?

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία όχι δεν το έχει ακούσει ... οι αδερφές μου είναι πιο μικρές... και έβγαλα τον Ηλία από τον πεθερό μου...

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι ωραιο ονομα!!!!!!!το οτι θα χαρει θα χαρει αλλα αυτο ειναι καθαρα θεμα δικο σας! Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μαριάνθη!!!!
Οτι σε ευχαριστεί κοπέλα μου!!!!Εγώ θα δώσω του πεθερού μου έχει πεθάνει....."Ιωάννης"!!!!
Σοφάκο που μένατε ρε συ????Αθήνα????
χαχαχαχ σταμάτα γιατί με το μετρό όταν είχε πρωτογίνει και εγώ σαν χαζό έκανα!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το καλοκαιρι εμεινα ενα μηνα αθηνα!η αδελφη μου μενει αιγαλεω με χαιδαρι!η νονα της μενει κεφαλαρι(πλουτοκρατια)και μετακομιζε και πηγαμε για βοηθεια!του Πανουση το σπιτι εχει η νονα της!χιχι!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάρες μου!
Εγώ είμαι παραδοσιακή στο θέμα όνομα
Το Γιωργάκι μου πήρε το όνομα του μπαμπα και του πεθερού μου,
το σπορί μου θα πάρει το όνομα του πατριού του Στέλιου, Βαγγέλη τον λένε, δεν τρελαίνομαι σαν όνομα αλλά είναι υπέροχος άνθρωπος ο πατριός του και το αξίζει

Τι θα φάτε?Εγώ θα κάνω σνίτσελ σήμερα, αλλά λέω να τα κάνω στον φούρνο και όχι τηγανητά

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nαι κοριτσάκια μου έχετε δίκιο... θα σταματήσω προς το παρόν να το σκέφτομαι!

αχ το μετρό! έχουν έτοιμα τα πάντα εδώ στο Ελληνικό και δε το λειτουργούν!! Οι σταθμοί έτοιμοι.. τα πάντα... κόλλησε με τη siemens το θέμα και περιμένουμε... τίποτα δε γίνεται σε αυτή τη χώρα...

Σοφία τον Πανούση... τον βλέπουμε στην Αντίπαρο τα καλοκαίρια... μορφή!

Γεια σου Στέλλα! Εγώ θα φάω σαρδέλες! σλουρπ!

http://www.creativebeez.gr

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Μαριάνθη, καλά είσαι τρελή; Εμείς το σκεφτόμαστε από όταν είδαμε θετικό το τεστ. Βέβαια τότε ψάχναμε για κορίτσι χαχαχα αλλά μας την έσκασε!
Δεν έχουμε καταλήξει είμαστε ανάμεσα σε δύο. Άσχετα με τους γονείς αν και του πατέρα μου μας αρέσει Σπύρος, δε το βγάζουμε για ευνόητους λόγους θα θυμώσει ο πεθερός Κώστας! Καλά και πάλι θα θυμώσει με το άσχετο αλλά χστκαμε!
Οπότε κορίτσι μου να κάνετε ότι σας ευχαριστεί εσένα και τον άντρα σου να το αποφασίσετε μαζι.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα,στελλα!!!!!!!!!!!!σημερα λαιτ πραγματα σαλατιτσα και ψαρακι!!!!!!!!!! Very Happy

Πανουσης μορφη!!!!!!!!βγαλαμε πολλες φωτο και πολυ μπλα μπλα αν και δε το περιμενα!!!!!!!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α!!!!Του Πανούση το σπίτι η νονά γαμώ αυτά είναι!!!Κοίτα να δεις πως μας ξέφυγες..... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]!!!!
ΜΑριάνθη και εγώ να σου πω την αλήθεια είμαι σααν τη ΣΟφία σε αυτά με τα ονόματα ψιλοπαραδοσιάκα..βέβαια αν ήτανε κάποιο που δεν μου άρεσε θα σου έλεγα εγώ!!!!

Καλημέρα Στελάκο......
σήμερα θα φάμε μπιφτέκια γαλοπούλας με λαχανικά το βράδυ το μεσήμερι θα δέιξει!!!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αριστοτέλης είναι πολύ ωραίο όνομα. Άποψη μου προσωπική φυσικά. Το κατατάσσω στα καλύτερα με πρώτο φυσικά το Φίλιππος, που έχει και ο γιος μου (και ο πεθερός μου Very Happy ).
Σοφία, βάλε το Νίκος που είναι πολύ ωραίο όνομα και μη σκέφτεσαι ότι είναι το πεθερού. Που να κάθεσαι να σκέφτεσαι ονόματα τώρα. Αν δεν ήταν ωραίο θα σ' έλεγα να το σκεφτείς αλλά δεν υπάρχει λόγος.
Πολύ ωραίο και το Ιωάννης Βίκυ!
Ωραία ονόματα είναι όλα όσα είπατε κορίτσια. Η δικιά μου η μπουμπού είναι Ιουλία.
Για να ακούσω και τα δικά σας σχόλια, γιατί γενικώς έχω ακούσει πολλά από πολλούς. Ειδικά όταν τους λέω ότι θα το φωνάζω και έτσι και όχι με υποκοριστικό. Είναι το όνομα της μαμάς μου και είναι οριστικό ότι θα μπει αυτό και μόνο αυτό.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ θα κάνω παϊδάκια με ρύζι χαχαχαχα δεν κολάει αλλά θα ξεγελάσω τον άντρα με τα παϊδάκια για να φάω εγώ ρύζι
Very Happy
Καλά εγώ λατρεύω το μετρό.. μπορείς να πάς σχεδόν παντού και ναι εκει προς Ελληνικό έχει λίγο θέμα εγώ έμενα Άλιμο μέχρι τέλη Νοέμβρη και ταλαιποιόμουν με τα λεωφορεία. Θα γίνει κι εκεί που θα πάει

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα μ'αρεσει το Ιουλια!εχω και φιλη μ'αυτο τ'ονομα!οσο για το Ιωαννης δε το συζητω....τόνομα του μπαμπα μου!!!!!!!Νικος θα βγει στη τελικη...αλλα δε θελουνε να το φωναζω Νικολα.μονο Νικο.ε δεν ειναι χαζομαρα να εχεις δεσμευση και σ'αυτο? Twisted Evil

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δέσποινα με κάνεις ΠΑΝΕΥΤΥΧΗ!! χαχαχα Φίλιππος είναι το ένα από τα δύο ονόματα που έχουμε για να επιλέξουμε για τον μπεμπη και αυτό που αρέσει εμένα περισσότερο, το άλλο είναι το Μιχάλης και αρέσει πιο πολύ στον Άντρα μου αν και τελέυταία τον βρέπω να κλείνει κι αυτός προς το πρώτο. Τον αφήνω να το επεξεργαστεί...
Έχεις πολύ ωραία ονόματα στα παιδάκια σου...

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα Γιωτάκι! αχαχαχαχα απο το θετικό τεστ ε? και εγώ στην αρχή κοριτσιστικά σκεφτόμουν! Θα την έβγαζα Χριστιάνα από τη μαμά μ... δε πειράζει.. το επόμενο!! χαχα

Σοφία ο Πανούσης πιάνει αμέσως κουβέντα! Τρελαίνεται για αυτα...

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ Δεσποινάκι μου σε ευχαριστώ!!! Ωραίο όνομα είναι μωρε δε λέω.. και εγώ το Φίλιππος είχα σκεφτεί! lol

Ωραίο το Ιουλία! μ' αρεσει!

http://www.creativebeez.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις