Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
36 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 36 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το καταλαβα προχθες πρωτη φορα.2 κλωτσιτσες,αλλα εχθες ηταν παραπανω.Με το που ξαπλωνω αρχιζει το παρτυ κατω απο τον αφαλο.Τι υπεροχο συναισθημα!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοιλούμπες!!!!Φωτίτσα τι κάνεις καλά???!!!!Ιοκάστη κουράγιο.......με την εργασία είναι και χάλια ο καιρός...Νικάκι ποδόσφαιρο ο μικρός??Εγώ έχω μανούλα εδώ και κάνουμε γενική....και λίγο καφενείο εγώ!!!!!!Τα λέμε αργότερα!!!!Φιλάκια!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα Βυκακι.Ποδοσφαιρο κανονικο ο μικρος.Σε ζηλευω με την γενικη.Εμας θα μας φαει η βρωμα

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 215994

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σοφακι.Ειμαστε μιαχαρα.Λιγο κρυο μονο

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοιλιτσες!!
ελενακι καλο διαβασμα!
σοφουλι εφτασες σαλονικα;; ολα καλα;
εγω νυσταζω πολυ σημερα δε πολυκοιμηθηκα Crying or Very sad
σας ευχομαι ενα πανεμορφο σαββατοκυριακο! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 215994

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημεράκια...αν και τέτοια ώρα έπρεπε να λέω καλησπέρα. Κοιμήθηκα πολύ αργά γιατί ο μπεμπάκος μου κάθε βράδυ έχει απίστευτα κέφια. Θέλει παιχνιδάκια κ γω με τον αντρούλη μου τρελαινόμαστε...νομίζω γινόμαστε χειρότεροι από τον μικρούλη μας. Ε και πριν λίγο με ξύπνησε με μια γερή κλωτσιά σαν να μου έλεγε "Τί θα γίνει, θα φάμε πρωινό, πείνασα!"

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπρανο Αθηνα(εαν δεν κανω λαθος).Θυμισε μου ποσο εβδομαδων εισαι???Και μωλις ειδα οτι εισα απο το αγαπημενο μου νησι.Αχ ποσο σε ζηλευωωωω.λατρευω το χωριο μου!!!

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια όπως διαβάζω όλα καλα σας πανε και χαίρομαι πολυ. Έχω να μπω λίγες μερουλες γιατί δεν είχα Ίντερνετ αλλα σήμερα επιτέλους μπόρεσα και μπήκα. Καλοσωριζω όλα τα νεα κορίτσια και μας εύχομαι καλη συναιχεια. Εγω πάω γιατρο τη Δευτέρα μετα απο ένα μήνα Γιατρο και όσο να πεις ένα ανχος το έχω. Πλησιάζει και η β επιπεδου για τις περισσότερες οπότε θα έχουμε πολλα νεα να μαθαινουμαι. Εύχομαι σε όλες ένα τέλειο σκ

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Panik11 έγραψε:Μπρανο Αθηνα(εαν δεν κανω λαθος).Θυμισε μου ποσο εβδομαδων εισαι???Και μωλις ειδα οτι εισα απο το αγαπημενο μου νησι.Αχ ποσο σε ζηλευωωωω.λατρευω το χωριο μου!!!

Σήμερα είμαστε 24 εβδομάδων...

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
athinabehappy έγραψε:
Panik11 έγραψε:Μπρανο Αθηνα(εαν δεν κανω λαθος).Θυμισε μου ποσο εβδομαδων εισαι???Και μωλις ειδα οτι εισα απο το αγαπημενο μου νησι.Αχ ποσο σε ζηλευωωωω.λατρευω το χωριο μου!!!

Σήμερα είμαστε 24 εβδομάδων...

Από ποιο χωριό είσαι;

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαιρετε κοριτσια ... η νυχτα ηταν οντως περιεργη σημερα ... η αυπνια στο μεγαλειο της ! ελπιζω η μερα να ειναι καλυτερη ... !!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Απο αυπνιες αλλο τιποτα ινα μου....Υπομονη.

Λιζακι θα εχουμε πολλα να πουμε τις επομενες βδομαδες.Εγω παω 28/5

Αθηνα ειμαι απο την Ανεμωτια!!!Η μαμα μου δηλαδη αλλα λεω και εγω οτι ειμαι Μυτιληνια γιατι ολα τα παιδικα μας καλοκαιρια εκει ημασταν!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Ινα, Νικη, Αθηνα. Ουτε εγω κοιμηθηκα αλλα οχι λογω μπεμπας, απλα δε μου ερχοτανε. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σας αφηνω κοριτσακια...Παμε να φαμε κεφτεδες απο τα χερακια της μαμας μου.Καλη συνεχεια!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα απο αυπνια αλλο τπτ.και κοιμήθηκα και μονη για πιο ανετα αλλα τπτ!εδω ο καιρος θα μας τρελανει.πολυ ζεστη σημερα.εχθες ταλαιπωρια το ταξιδι αλλα φτασαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Χριστινακι εισαι καλυτερα?

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:Σας αφηνω κοριτσακια...Παμε να φαμε κεφτεδες απο τα χερακια της μαμας μου.Καλη συνεχεια!!!!

οοο καλη ορεξη κοπελα μ!! πολυ καλη επιλογη!!

Γεια σου Σοφακιιιιιι!! ναι ειμαι καλα δοξα το Θεο, πως περνας;;

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:καλημερα Ινα, Νικη, Αθηνα. Ουτε εγω κοιμηθηκα αλλα οχι λογω μπεμπας, απλα δε μου ερχοτανε. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586


δεν σου ερχοτανε ???!!! δεν το εχω παθει αυτο ...σιγουρα ειναι καλυτερη εκδοχη απο την δικη μας Smile

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χμμμμ...ωραία! Έχω μια θεία από εκεί.
Λοιπόν εγώ πήγα για το β επιπέδου στις 3/5...ήταν τέλεια, δε θέλαμε να τελειώσει ο υπέρηχος. Πριν μπω με ρωτάει ο γιατρός αν έχω φάει σοκολάτα και του είπα πως είχα καταβροχθίσει ένα μπωλ παγωτό σοκολάτα το μεσημεράκι για τη λιγουρίτσα. Α μου λέει πέρασαν πολλές ώρες τσίμπα 2 σοκολατάκια από τη φοντανιέρα κ έλα μέσα. Όταν τον ρώτησα γιατί μου είπε ότι έτσι θα κάνουμε το μπέμπη να κινείται. Περιττό να σας πω ότι όχι μόνο κινούνταν αλλά ήταν θεός...έβαζε τα χεράκια του και τα πατουσάκια του στο στόμα, έκανε κάτι γκριμάτσες! Και τώρα όποτε θέλουμε να τον ξυπνήσουμε με τον αντρούλη μου κ να παίξουμε με την κοιλίτσα μου τρώω σοκολάτα...

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:
Kristinaki έγραψε:καλημερα Ινα, Νικη, Αθηνα. Ουτε εγω κοιμηθηκα αλλα οχι λογω μπεμπας, απλα δε μου ερχοτανε. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586


δεν σου ερχοτανε ???!!! δεν το εχω παθει αυτο ...σιγουρα ειναι καλυτερη εκδοχη απο την δικη μας Smile

χαχαχα οτι ναναι Ινα μου!!! με την εγκυμοσυνη μια νυσταζω μια εχω αυπνιες. Ειναι για να τρελλαινεται κανεις!! νιωθεις το μωρακι η ακομη; εσυ γιατι δε κοιμηθηκες καλη μ;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athinabehappy έγραψε:Χμμμμ...ωραία! Έχω μια θεία από εκεί.
Λοιπόν εγώ πήγα για το β επιπέδου στις 3/5...ήταν τέλεια, δε θέλαμε να τελειώσει ο υπέρηχος. Πριν μπω με ρωτάει ο γιατρός αν έχω φάει σοκολάτα και του είπα πως είχα καταβροχθίσει ένα μπωλ παγωτό σοκολάτα το μεσημεράκι για τη λιγουρίτσα. Α μου λέει πέρασαν πολλές ώρες τσίμπα 2 σοκολατάκια από τη φοντανιέρα κ έλα μέσα. Όταν τον ρώτησα γιατί μου είπε ότι έτσι θα κάνουμε το μπέμπη να κινείται. Περιττό να σας πω ότι όχι μόνο κινούνταν αλλά ήταν θεός...έβαζε τα χεράκια του και τα πατουσάκια του στο στόμα, έκανε κάτι γκριμάτσες! Και τώρα όποτε θέλουμε να τον ξυπνήσουμε με τον αντρούλη μου κ να παίξουμε με την κοιλίτσα μου τρώω σοκολάτα...


Τι ομορφα τα λες Αθηνα μου!! πανεμορφο συναισθημα οντως!! και ανεπαναληπτο!! τελειος ο μπεμπης σας! σας εδωσε τις φωτογραφιες; αποτι ξερω διαρκει αρκετη ωρα η β επιπεδου!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:
inakriti έγραψε:
Kristinaki έγραψε:καλημερα Ινα, Νικη, Αθηνα. Ουτε εγω κοιμηθηκα αλλα οχι λογω μπεμπας, απλα δε μου ερχοτανε. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 125586


δεν σου ερχοτανε ???!!! δεν το εχω παθει αυτο ...σιγουρα ειναι καλυτερη εκδοχη απο την δικη μας Smile

χαχαχα οτι ναναι Ινα μου!!! με την εγκυμοσυνη μια νυσταζω μια εχω αυπνιες. Ειναι για να τρελλαινεται κανεις!! νιωθεις το μωρακι η ακομη; εσυ γιατι δε κοιμηθηκες καλη μ;

εγω τον τελευταιο μηνα το νοιωθω ...τωρα 10 μερουλες πολυ πιο εντονα ...το ωραιοτερο βεβαια ειναι οταν ειναι ολο δεξια ή αριστερα και η κοιλια σου ειναι σαν alien καταπληκτικο!!! οσο για τον υπνο ...ξυπνουσα συνεχεια γιατι δδεν βολευομουνα συν οτι εκανα παρεα με την τουαλετα! αστα!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kristinaki έγραψε:
athinabehappy έγραψε:Χμμμμ...ωραία! Έχω μια θεία από εκεί.
Λοιπόν εγώ πήγα για το β επιπέδου στις 3/5...ήταν τέλεια, δε θέλαμε να τελειώσει ο υπέρηχος. Πριν μπω με ρωτάει ο γιατρός αν έχω φάει σοκολάτα και του είπα πως είχα καταβροχθίσει ένα μπωλ παγωτό σοκολάτα το μεσημεράκι για τη λιγουρίτσα. Α μου λέει πέρασαν πολλές ώρες τσίμπα 2 σοκολατάκια από τη φοντανιέρα κ έλα μέσα. Όταν τον ρώτησα γιατί μου είπε ότι έτσι θα κάνουμε το μπέμπη να κινείται. Περιττό να σας πω ότι όχι μόνο κινούνταν αλλά ήταν θεός...έβαζε τα χεράκια του και τα πατουσάκια του στο στόμα, έκανε κάτι γκριμάτσες! Και τώρα όποτε θέλουμε να τον ξυπνήσουμε με τον αντρούλη μου κ να παίξουμε με την κοιλίτσα μου τρώω σοκολάτα...


Τι ομορφα τα λες Αθηνα μου!! πανεμορφο συναισθημα οντως!! και ανεπαναληπτο!! τελειος ο μπεμπης σας! σας εδωσε τις φωτογραφιες; αποτι ξερω διαρκει αρκετη ωρα η β επιπεδου!


Ναι μας έδωσε αρκετές και μας τα πέρασε και σε φλασάκι usb. Κράτησε περίπου μία ωρίτσα και ένα τέταρτο. Ήμασταν τυχεροί γιατί ήταν το τελευταίο ραντεβού του και μας έκανε τη χάρη να τον δούμε ξανά αφού έλεγξε και έκανε εκείνος τις μετρήσεις που ήθελε.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

εγω τον τελευταιο μηνα το νοιωθω ...τωρα 10 μερουλες πολυ πιο εντονα ...το ωραιοτερο βεβαια ειναι οταν ειναι ολο δεξια ή αριστερα και η κοιλια σου ειναι σαν alien καταπληκτικο!!! οσο για τον υπνο ...ξυπνουσα συνεχεια γιατι δδεν βολευομουνα συν οτι εκανα παρεα με την τουαλετα! αστα![/quote]

εγω ακομη δεν το ενιωσα καθολου με καθολου αλλα αυτο ισως οφειλεται σττο οτι ειχα και συσπασεις μητρας και δε μου το επετρεπαν. αλλα ποσο θελω!!! σας ζηλευωωω!!! χεχε ναι πρεπει να ειναι εντελως αλιεν αυτο που λες, σκεφτου αμα μεγαλωσει κιολας τι θα γινεται!!
α καλα αυτο με την τουαλετα , εχει γινει ο καλυτερος μου φιλος!! τεσπα, εγω ειχα τη φαινη ιδεα να φορεσ παμπερς αλλα με κοροιδευουν ολοι!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 27 215994

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athinabehappy έγραψε:
Kristinaki έγραψε:
athinabehappy έγραψε:Χμμμμ...ωραία! Έχω μια θεία από εκεί.
Λοιπόν εγώ πήγα για το β επιπέδου στις 3/5...ήταν τέλεια, δε θέλαμε να τελειώσει ο υπέρηχος. Πριν μπω με ρωτάει ο γιατρός αν έχω φάει σοκολάτα και του είπα πως είχα καταβροχθίσει ένα μπωλ παγωτό σοκολάτα το μεσημεράκι για τη λιγουρίτσα. Α μου λέει πέρασαν πολλές ώρες τσίμπα 2 σοκολατάκια από τη φοντανιέρα κ έλα μέσα. Όταν τον ρώτησα γιατί μου είπε ότι έτσι θα κάνουμε το μπέμπη να κινείται. Περιττό να σας πω ότι όχι μόνο κινούνταν αλλά ήταν θεός...έβαζε τα χεράκια του και τα πατουσάκια του στο στόμα, έκανε κάτι γκριμάτσες! Και τώρα όποτε θέλουμε να τον ξυπνήσουμε με τον αντρούλη μου κ να παίξουμε με την κοιλίτσα μου τρώω σοκολάτα...


Τι ομορφα τα λες Αθηνα μου!! πανεμορφο συναισθημα οντως!! και ανεπαναληπτο!! τελειος ο μπεμπης σας! σας εδωσε τις φωτογραφιες; αποτι ξερω διαρκει αρκετη ωρα η β επιπεδου!


Ναι μας έδωσε αρκετές και μας τα πέρασε και σε φλασάκι usb. Κράτησε περίπου μία ωρίτσα και ένα τέταρτο. Ήμασταν τυχεροί γιατί ήταν το τελευταίο ραντεβού του και μας έκανε τη χάρη να τον δούμε ξανά αφού έλεγξε και έκανε εκείνος τις μετρήσεις που ήθελε.


Υπεροχα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις