Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
86 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 86 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τη Δευτέρα Γιωτάκο να είχες σαν και μένα να μην είμαι σαν την καλαμιά στο κάμπο μόνη σαν το λεμόνι!!!Τεσπα.......καλά να περάσετε σήμερα καλή μου!!!!
ΚΑτερίνα και εγώ δεν μπορώ τη φύση camping και τέτοια είναι το χειρότερο μου ....παλιά με μάλια είχα κάνει στη Σαμοθράκη και από τότες με τίποτααααααααααααα δεν είναι αυτά για μένα!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Τη Δευτέρα Γιωτάκο να είχες σαν και μένα να μην είμαι σαν την καλαμιά στο κάμπο μόνη σαν το λεμόνι!!!Τεσπα.......καλά να περάσετε σήμερα καλή μου!!!!
ΚΑτερίνα και εγώ δεν μπορώ τη φύση camping και τέτοια είναι το χειρότερο μου ....παλιά με μάλια είχα κάνει στη Σαμοθράκη και από τότες με τίποτααααααααααααα δεν είναι αυτά για μένα!!!

Εγώ έκανα πρώτη φορά στα 27..Δε με χάλασε ιδιαίτερα.Αυτό που με χάλαγε ήταν ο κάθε καράγκιοζας,που ούρλιαζε νυχτιάτικα στο καμπινγκ όποτε του τη βάραγε.Αν έπεφτες βέβαια σε κάνα κυριλέ,που είχε οικογένειες και κυρίως ξένους με τροχόσπιτα,καλά πέρναγες.Αλλά με τους κάγκουρες....Μακριά!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:
vgog65 έγραψε:Τη Δευτέρα Γιωτάκο να είχες σαν και μένα να μην είμαι σαν την καλαμιά στο κάμπο μόνη σαν το λεμόνι!!!Τεσπα.......καλά να περάσετε σήμερα καλή μου!!!!
ΚΑτερίνα και εγώ δεν μπορώ τη φύση camping και τέτοια είναι το χειρότερο μου ....παλιά με μάλια είχα κάνει στη Σαμοθράκη και από τότες με τίποτααααααααααααα δεν είναι αυτά για μένα!!!

Εγώ έκανα πρώτη φορά στα 27..Δε με χάλασε ιδιαίτερα.Αυτό που με χάλαγε ήταν ο κάθε καράγκιοζας,που ούρλιαζε νυχτιάτικα στο καμπινγκ όποτε του τη βάραγε.Αν έπεφτες βέβαια σε κάνα κυριλέ,που είχε οικογένειες και κυρίως ξένους με τροχόσπιτα,καλά πέρναγες.Αλλά με τους κάγκουρες....Μακριά!!

hahahahaha kala ta les! Camping piga mia kai monadiki fora sto Posidi- Xalkidiki kai eixa perasei mourlia. alla mi ksexname ama eisai fititis ola eine orea kai oti nanai!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
vgog65 έγραψε:Τη Δευτέρα Γιωτάκο να είχες σαν και μένα να μην είμαι σαν την καλαμιά στο κάμπο μόνη σαν το λεμόνι!!!Τεσπα.......καλά να περάσετε σήμερα καλή μου!!!!
ΚΑτερίνα και εγώ δεν μπορώ τη φύση camping και τέτοια είναι το χειρότερο μου ....παλιά με μάλια είχα κάνει στη Σαμοθράκη και από τότες με τίποτααααααααααααα δεν είναι αυτά για μένα!!!

Εγώ έκανα πρώτη φορά στα 27..Δε με χάλασε ιδιαίτερα.Αυτό που με χάλαγε ήταν ο κάθε καράγκιοζας,που ούρλιαζε νυχτιάτικα στο καμπινγκ όποτε του τη βάραγε.Αν έπεφτες βέβαια σε κάνα κυριλέ,που είχε οικογένειες και κυρίως ξένους με τροχόσπιτα,καλά πέρναγες.Αλλά με τους κάγκουρες....Μακριά!!

hahahahaha kala ta les! Camping piga mia kai monadiki fora sto Posidi- Xalkidiki kai eixa perasei mourlia. alla mi ksexname ama eisai fititis ola eine orea kai oti nanai!!

Άμα είσαι φοιτητής,ή γενικά σε αυτή την ηλικία,εσύ εισαι αυτός που ξυπνάει τους άλλους!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:
Kristinaki έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
vgog65 έγραψε:Τη Δευτέρα Γιωτάκο να είχες σαν και μένα να μην είμαι σαν την καλαμιά στο κάμπο μόνη σαν το λεμόνι!!!Τεσπα.......καλά να περάσετε σήμερα καλή μου!!!!
ΚΑτερίνα και εγώ δεν μπορώ τη φύση camping και τέτοια είναι το χειρότερο μου ....παλιά με μάλια είχα κάνει στη Σαμοθράκη και από τότες με τίποτααααααααααααα δεν είναι αυτά για μένα!!!

Εγώ έκανα πρώτη φορά στα 27..Δε με χάλασε ιδιαίτερα.Αυτό που με χάλαγε ήταν ο κάθε καράγκιοζας,που ούρλιαζε νυχτιάτικα στο καμπινγκ όποτε του τη βάραγε.Αν έπεφτες βέβαια σε κάνα κυριλέ,που είχε οικογένειες και κυρίως ξένους με τροχόσπιτα,καλά πέρναγες.Αλλά με τους κάγκουρες....Μακριά!!

hahahahaha kala ta les! Camping piga mia kai monadiki fora sto Posidi- Xalkidiki kai eixa perasei mourlia. alla mi ksexname ama eisai fititis ola eine orea kai oti nanai!!

Άμα είσαι φοιτητής,ή γενικά σε αυτή την ηλικία,εσύ εισαι αυτός που ξυπνάει τους άλλους!!


haha nai!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ καμπινγκ είχα πάει πρώτη φορά στα 18 μου με τον καλό μου για μία εβδομάδα στη Λευκάδα και ειχα χεστει απο το φοβο μου νομιζα θα μας επιτεθουν να μας μαχαιρωσουν και δε μπορουσα να κοιμηθω κι ενας τουριστας απο δίπλα ροχάλιζε απίστευτα δυνατά βεβαια κατα τα αλλα ειχα περάσει καλά πρώτες διακοπές βλεπεις...
Και προ-πέρσι πήγαμε 15 αυγουστο 2 μερες χαλκιδική δε μπορω να πω οτι ενθουσιάστηκα νομίζω πως δεν είμαι πια για αυτά, θέλω τις ανέσεις μου κι οχι το μπάνιο στα 300 μετρα...
Βικάκι ααπό ότι κατάλαβες θα είσαι η πρώτη που θα μας πει τα νέα της β-χοριακης... χιχιχι Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 26 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 26 215994

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Shocked Shocked Shocked Ναι θα είμαι πρώτη λοιπόν!!!
Κ εγώ δεν μπορώ θέλω a/c τη τηλεόραση μου το μπαλκονάκι μου....το μπανάκι μου και σαφώς το κρεβατάκι μου!!!!
Εντωμετάξι εγω τότε Σαμοθράκη είχα κάνει freecamping εκεί να δείτε χέσιμο μια σκήνη η δικιά μας εδώ και σε κανα 2 χλμ η αλλή....επίσης είχαμε ραντίσει με θειάφι για να μην μας φάνε τα φίδια........ένα δέντρο για τουαλέτα ....και τέτοια άστα να πάνε πο΄τε ξανά!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια μου καλό μεσημέρι!!!Θα σας δω ελπίζω και το απογευμα.Πολλά φιλιά!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Κατερινάκιιιιιιιι!!!!!!!!!!!1 [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Shocked Shocked Shocked Ναι θα είμαι πρώτη λοιπόν!!!
Κ εγώ δεν μπορώ θέλω a/c τη τηλεόραση μου το μπαλκονάκι μου....το μπανάκι μου και σαφώς το κρεβατάκι μου!!!!
Εντωμετάξι εγω τότε Σαμοθράκη είχα κάνει freecamping εκεί να δείτε χέσιμο μια σκήνη η δικιά μας εδώ και σε κανα 2 χλμ η αλλή....επίσης είχαμε ραντίσει με θειάφι για να μην μας φάνε τα φίδια........ένα δέντρο για τουαλέτα ....και τέτοια άστα να πάνε πο΄τε ξανά!!!!


χαχαχα Βικακιιιι φανταζομαι πως θαταν !! καλα μη φανταστεις καπως ετσι και εμεις, δεντρο για τουαλετα οπως ειπες και μπανιο ενα για εκατον ατομα. πως αντεχαμε ρε παιδι μου!! ασε που μπαιναμε δυο δυο στη σκηνη για οικονομια!! χαχαχ, αναμνησεις ε;;

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πάλι με το camping δεν έχω πρόβλημα αρκεί να μην είναι οι μόνες διακοπές μου.....δηλαδή για σ.κ μου αρέσει κιόλας σε οργανωμένο βέβαια ελεύθερο με την καμία...και έχω και ωραίες αναμνήσεις..... η μόνη μου φοβία είναι τα έντομα...ε΄χω γίνει εντελώς ρεζίλι με το να φωνάζω βοήθεια μεσημεριατικά στο camping επειδή μπήκε μια μέλισσα μες τη σκηνη!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ίνα καλώς ήρθες και από μένα!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσάκια γλυκά...είμαι καινούρια στην παρέα σας. Είμαι και γω εγκυούλα στο πρώτο μου μωράκι. Είναι ένα ζωηρό αγοράκι και το περιμένω στις 10/09/2012 Smile .

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kat3r1na έγραψε:
Fotitsa έγραψε:.Mafame kai filo .



και??????????
Kalispera koritsares .Simera mexri na magirepso,na sideroso perase i wra.Ka twra ekatsa na diavazo ti grapsate.Egrapsa oti mafame to filo alla den egrapsa ti filo....kai vlepo oti kapxios egrapse oti einai koritsak.egw den exw grapsi tipota gia filo....

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Fotitsa έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
Fotitsa έγραψε:.Mafame kai filo .



και??????????
Kalispera koritsares .Simera mexri na magirepso,na sideroso perase i wra.Ka twra ekatsa na diavazo ti grapsate.Egrapsa oti mafame to filo alla den egrapsa ti filo....kai vlepo oti kapxios egrapse oti einai koritsak.egw den exw grapsi tipota gia filo....

tanja mou einai agoraki? ti einai?

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ...ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΠΟΛΛΑ pOSTs ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΗΚΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ... ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ !!!


καλοσ ηρθες. ινακριτι.

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χρονιά πολλά γιωτακι οτι επιθυμείς Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 26 130627 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 26 130627 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 26 130627 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 26 860530 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 26 648530

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kristinaki έγραψε:
Fotitsa έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
Fotitsa έγραψε:.Mafame kai filo .



και??????????
Kalispera koritsares .Simera mexri na magirepso,na sideroso perase i wra.Ka twra ekatsa na diavazo ti grapsate.Egrapsa oti mafame to filo alla den egrapsa ti filo....kai vlepo oti kapxios egrapse oti einai koritsak.egw den exw grapsi tipota gia filo....

tanja mou einai agoraki? ti einai?
Xristinaki einai koritsaki Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 26 334590 O giatros -mas lei popo ti podia einai avta toso wmorfa Very Happy Very Happy Very Happy! ego stin arxi skeftome ti leei avtos?Kai meta lei matetxio podi koritsi einai.Xaxaxax Eixe oreksi o giatroylis mou.PNT 27.10.

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ivakriti kalos eirtes

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maroulo kalispera!!!!!!Koritsia einai kaneis edo?H milaow monimou

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Fotitsa έγραψε:
Kristinaki έγραψε:
Fotitsa έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
Fotitsa έγραψε:.Mafame kai filo .



και??????????
Kalispera koritsares .Simera mexri na magirepso,na sideroso perase i wra.Ka twra ekatsa na diavazo ti grapsate.Egrapsa oti mafame to filo alla den egrapsa ti filo....kai vlepo oti kapxios egrapse oti einai koritsak.egw den exw grapsi tipota gia filo....

tanja mou einai agoraki? ti einai?
Xristinaki einai koritsaki Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 26 334590 O giatros -mas lei popo ti podia einai avta toso wmorfa Very Happy Very Happy Very Happy! ego stin arxi skeftome ti leei avtos?Kai meta lei matetxio podi koritsi einai.Xaxaxax Eixe oreksi o giatroylis mou.PNT 27.10.

Τελεια!!! χαρηκα πολυ για τα ομορφα σου νεα τανια μου!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 26 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 26 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 26 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 26 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 26 215994

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalimera koilitses!Vlepo kimosaste.Kalo savatokiriako se olous!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!!! Fotitsa τελειο νεο!! Ανυπομονω να επιβεβαιωσω κ εγω το φυλο τεταρτη!!! Θελω κοριτσακι σαν τρελη!!!Smile κ ολοι δηλαδη!!!

Σήμερα λεμε το απογευμα να παμε μια βολτιτσα στο μουσείο της ακροπολης.. Αν δε βρεχει.... Προς το παρον εχω πηξει στο διαβασμα γιατι παραδιδω εργασια την πεμπτη... Sad

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα και απο μενα...Αν και δεν κοιμηθηκαμε καλα ειμαστε στα κεφια μας γιατι καθε βραδυ μας κανει αισθητη την παρουσια του ο μπομπιρας!!!!
Φωτιτσα μπραβο για το κοριτσακι σου Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 26 536304
Καλο διαβασμα Ιοκαστη..Ελπιζω να τελειωσεις συντομα και να απολαυσεις την βολτα σου!!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Καλημερα και απο μενα...Αν και δεν κοιμηθηκαμε καλα ειμαστε στα κεφια μας γιατι καθε βραδυ μας κανει αισθητη την παρουσια του ο μπομπιρας!!!!
Φωτιτσα μπραβο για το κοριτσακι σου Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 26 536304
Καλο διαβασμα Ιοκαστη..Ελπιζω να τελειωσεις συντομα και να απολαυσεις την βολτα σου!!!!


Αχ μπραβο!! Το καταλαβες το νινι; Κ εγω εδω κ 4-5 μερες νομιζω οτι το νιωθω... Εκτος κ αν ειναι η κοιλια μου που κανει τρελα.. Τι να πω..!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις