Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
472 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 472 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo έγραψε:
αλικακι έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:βιβη το γιουρο προ εχω αλλα δεν φταιει το σιδερο,φταινε τα παιδια μου που λερωνονται.η μια τα ζωγραφιζει,η αλλη οπου δει αμμο παει και ξαπλωνει,οταν τρωει σκουπιζεται πανω της,τι να φταει το σιδερο με τετοια παιδια.


Ααααα,καλάαααα!!!!Με πείραξε η ζέστη!!!!
Και γω λέω τι σχέση έχει το euro....το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου,ντε!!!!!χαχαχαχχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!
Γελάω μόνη μου!!!!!!!!
ΕΙΣΑΙ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΣΥ αχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχχαχαχχαχα Very Happy Very Happy Very Happy

καλε και γω νομιζα το pro το ποδοσφαιρο το παιχνιδι στο playstation μτα καταλαβα για το σιδερο!χαχαχαχαχαχαχαχαχα!οτι να ναι!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
αλικακι έγραψε:
arco iris έγραψε:hello!!!!!!

τι κανετε?????

για τις αιμορροιδες

proctosynallar και θα με θυμηθειτε!

παιδια..........ζεεεεεστη![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Μακράν η καλύτερη αλοιφή!!!Συμφωνώ!!!!!

ενταξει δεν μποορω να σας πω λεπτομερειες αλλα το ΝΟΥΜΕΡΟ ο αντρας μου ,πηρε την αλοιφη ,πεταξε το ματσουκακι μπροστα γιατι ειναι βρουταλ αντρας και δεν δεχετε τετοια Shocked Shocked ελπιζω να καταλαβατε Very Happy και απο οτι καταλαβα κανει απλα ενυδατωση στις τριχες του... Very Happy Very Happy μιλαμε το ατομο ειναι τρελο νουμερο αχαχχαχαχαχαχχαχα



Εεεε,αφού είναι μαζί σου,τι θες να'ναι,μαρήηηηηηηηηη???????????χαχαχαχαχαχ!!!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andith έγραψε:
mamavivo έγραψε:
αλικακι έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:βιβη το γιουρο προ εχω αλλα δεν φταιει το σιδερο,φταινε τα παιδια μου που λερωνονται.η μια τα ζωγραφιζει,η αλλη οπου δει αμμο παει και ξαπλωνει,οταν τρωει σκουπιζεται πανω της,τι να φταει το σιδερο με τετοια παιδια.


Ααααα,καλάαααα!!!!Με πείραξε η ζέστη!!!!
Και γω λέω τι σχέση έχει το euro....το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου,ντε!!!!!χαχαχαχχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!
Γελάω μόνη μου!!!!!!!!
ΕΙΣΑΙ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΣΥ αχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχχαχαχχαχα Very Happy Very Happy Very Happy

καλε και γω νομιζα το pro το ποδοσφαιρο το παιχνιδι στο playstation μτα καταλαβα για το σιδερο!χαχαχαχαχαχαχαχαχα!οτι να ναι!!



αχχαχαχαχαχαχχα!!!!!!
Απ'τι βλεπω και διαβάζω δεν ήμουν η μόνη που την πάτησε και πολύ χαίρομαι!!!!!
Και συ στο κλαμπ!!!!!!χαχαχαχαχαχ!!!!!

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και Μαρακι μου με το καλο το νεο μελος!!!!το ειδα το τεστακι και στο γκρουπ!μπραβο σας!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andith έγραψε:και Μαρακι μου με το καλο το νεο μελος!!!!το ειδα το τεστακι και στο γκρουπ!μπραβο σας!



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

????????


Επισκέπτης
μαρακι με το καλο το νινι σου!!!!!!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
αλικακι έγραψε:
arco iris έγραψε:hello!!!!!!

τι κανετε?????

για τις αιμορροιδες

proctosynallar και θα με θυμηθειτε!

παιδια..........ζεεεεεστη![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Μακράν η καλύτερη αλοιφή!!!Συμφωνώ!!!!!

ενταξει δεν μποορω να σας πω λεπτομερειες αλλα το ΝΟΥΜΕΡΟ ο αντρας μου ,πηρε την αλοιφη ,πεταξε το ματσουκακι μπροστα γιατι ειναι βρουταλ αντρας και δεν δεχετε τετοια Shocked Shocked ελπιζω να καταλαβατε Very Happy και απο οτι καταλαβα κανει απλα ενυδατωση στις τριχες του... Very Happy Very Happy μιλαμε το ατομο ειναι τρελο νουμερο αχαχχαχαχαχαχχαχα


αν δεν ταιριάζατε...... Cool


αλικακι έγραψε:Φλωρούκο μου,στα ξένα δεν πάω!!!Εδώ,κοντά, στο Ιόνιο!!!!!
Ν.Κόσμο μένω.
Βιβήκα μου,θέλω!!!!Στον τόπο μου ,θα πάω,στο σπίτι μου,στις ρίζες μου!!!!
Εκεί που θα επιστρέψουμε όλοι κάποια στιγμή.......

σε φθονώ! Razz



mamamatina έγραψε:Καλημερούδια Φλωρούκο. Τώρα τελευταία είμαι στα πρόθυρα νευρικού κλονισμού με τον λόχο. Και με τον αρχηγό του λόχου επίσης! Twisted Evil


΄μάνα κουράγιο!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:μαρακι με το καλο το νινι σου!!!!!!!!

να σαι καλα κουκλα

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="florentiab"]
αλικακι έγραψε:]Φλωρούκο μου,στα ξένα δεν πάω!!!Εδώ,κοντά, στο Ιόνιο!!!!!
Ν.Κόσμο μένω.
Βιβήκα μου,θέλω!!!!Στον τόπο μου ,θα πάω,στο σπίτι μου,στις ρίζες μου!!!!
Εκεί που θα επιστρέψουμε όλοι κάποια στιγμή.......

σε φθονώ! Razz



Σ'ευχαριστώ!!!!!!  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 35 315810

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[ενταξει δεν μποορω να σας πω λεπτομερειες αλλα το ΝΟΥΜΕΡΟ ο αντρας μου ,πηρε την αλοιφη ,πεταξε το ματσουκακι μπροστα γιατι ειναι βρουταλ αντρας και δεν δεχετε τετοια Shocked Shocked ελπιζω να καταλαβατε Very Happy και απο οτι καταλαβα κανει απλα ενυδατωση στις τριχες του... Very Happy Very Happy μιλαμε το ατομο ειναι τρελο νουμερο αχαχχαχαχαχαχχαχα

[/quote]

αν δεν ταιριάζατε...... Cool

ταιριαξαμε ομως. Very Happy Very Happy Very Happy καιμη χειροτερααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy


[

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Andith, Αλικάκι και Βιβή ένα έχω να σας πω...... ωραίες νοικοκυρές! να διαβάζετε τη λέξη pro και να μην σκέφτεστε αυτοματα το σίδερο;;;;;;;
ντροπή και αίσχος! Laughing

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:Andith, Αλικάκι και Βιβή ένα έχω να σας πω...... ωραίες νοικοκυρές! να διαβάζετε τη λέξη pro και να μην σκέφτεστε αυτοματα το σίδερο;;;;;;;
ντροπή και αίσχος! Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:Andith, Αλικάκι και Βιβή ένα έχω να σας πω...... ωραίες νοικοκυρές! να διαβάζετε τη λέξη pro και να μην σκέφτεστε αυτοματα το σίδερο;;;;;;;
ντροπή και αίσχος! Laughing

χαχαχαχα!!!εγω δεν σιδερωνω πολυ γενικοτερα!μονο αυτα που φοραμε οταν ειναι να τα φορεσουμε!μονο οταν δουλευα σιδερωνα καθε Κυριακη τα ρουχα που φοραμε εγω και η μικρη για τη βδομαδα, να γλιτωνω χρονο το πρωι, τα μετραγα κιολας μη τυχον και σιδερωσω καμια μπλουζα παραπανω!χαχαχαχαχα!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andith έγραψε:
florentiab έγραψε:Andith, Αλικάκι και Βιβή ένα έχω να σας πω...... ωραίες νοικοκυρές! να διαβάζετε τη λέξη pro και να μην σκέφτεστε αυτοματα το σίδερο;;;;;;;
ντροπή και αίσχος! Laughing

χαχαχαχα!!!εγω δεν σιδερωνω πολυ γενικοτερα!μονο αυτα που φοραμε οταν ειναι να τα φορεσουμε!μονο οταν δουλευα σιδερωνα καθε Κυριακη τα ρουχα που φοραμε εγω και η μικρη για τη βδομαδα, να γλιτωνω χρονο το πρωι, τα μετραγα κιολας μη τυχον και σιδερωσω καμια μπλουζα παραπανω!χαχαχαχαχα!



καλά έκανες! υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να περάσεις το χρόνο σου

εμείς είμαστε 5 παιδιά. η μάνα μου δεν σιδέρωνε σχεδόν ποτέ. είχαμε μια ντουλάπα όλο διπλωμένα ρούχα ασιδέρωτα και οτι χρειαζόμασταν το σιδέρωνε ο καθένας μόνος του. μόνο ο μπαμπάς μου δεν σιδέρωνε χοχοχοχο

????????


Επισκέπτης
ελατε κι απο το τσατ που εχει ερημωσει κοπελιες!!!!!!!!

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
florentiab έγραψε:
andith έγραψε:
florentiab έγραψε:Andith, Αλικάκι και Βιβή ένα έχω να σας πω...... ωραίες νοικοκυρές! να διαβάζετε τη λέξη pro και να μην σκέφτεστε αυτοματα το σίδερο;;;;;;;
ντροπή και αίσχος! Laughing

χαχαχαχα!!!εγω δεν σιδερωνω πολυ γενικοτερα!μονο αυτα που φοραμε οταν ειναι να τα φορεσουμε!μονο οταν δουλευα σιδερωνα καθε Κυριακη τα ρουχα που φοραμε εγω και η μικρη για τη βδομαδα, να γλιτωνω χρονο το πρωι, τα μετραγα κιολας μη τυχον και σιδερωσω καμια μπλουζα παραπανω!χαχαχαχαχα!



καλά έκανες! υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να περάσεις το χρόνο σου

εμείς είμαστε 5 παιδιά. η μάνα μου δεν σιδέρωνε σχεδόν ποτέ. είχαμε μια ντουλάπα όλο διπλωμένα ρούχα ασιδέρωτα και οτι χρειαζόμασταν το σιδέρωνε ο καθένας μόνος του. μόνο ο μπαμπάς μου δεν σιδέρωνε χοχοχοχο

Πολυ καλη ιδεα!!! Ετσι κι αλλιως και που τα σιδωρωνω, ειναι τοσο στριμωγμενα στη ντουλαπα που θελουν φρεσκαρισμα πριν τα φορεσουμε...

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικακι έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:βιβη το γιουρο προ εχω αλλα δεν φταιει το σιδερο,φταινε τα παιδια μου που λερωνονται.η μια τα ζωγραφιζει,η αλλη οπου δει αμμο παει και ξαπλωνει,οταν τρωει σκουπιζεται πανω της,τι να φταει το σιδερο με τετοια παιδια.


Ααααα,καλάαααα!!!!Με πείραξε η ζέστη!!!!
Και γω λέω τι σχέση έχει το euro....το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου,ντε!!!!!χαχαχαχχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!
Γελάω μόνη μου!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα εισαι ξανθια.

αλικακι έγραψε:Βιβάκο,δεν με προσέχεις...θα σε μαλώσω!!!!Δεν το'πα και στην ομαδούλα μας????
Φεύγουμε για μόνιμα στην Κέρκυρα!!!!!!

αληθεια?ωραια!απο δουλεια?

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα !!

Μαρία μου με το καλό να έρθει το μωράκι σας! Είδα τη φώτο με το τεστ στο fb Very Happy Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:Καλημέρα !!

Μαρία μου με το καλό να έρθει το μωράκι σας! Είδα τη φώτο με το τεστ στο fb Very Happy Very Happy

στο ρουμ ε??? να σαι καλα κουκλα

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
Η μερα σημερα να παει κ να μην ξαναρθει!!!!


Σηκωθηκα με τη μικρη πηγαμε για καφε σε μια καφετερια πανω στη θαλασσα κ εκεινη εκανε μπανιο,πρωτον μου εσπασε τα νευρα συνεχεια θελω γρανιτα θελω παγωτο,κι πηγαμε ηταν φαγωμενη,να της λεω οχι δν καταλαβαινε,μου ανεβασε την πιεση γτ πρωτη φορα το κανει ετσι τοσο πολυ,συνεχεια μεπρηζε,μετα εφαγε μπαγκετα δν καθοταν ησυχη με τπτ!!!Κι ενω ημουνα νευριασμενη που δν μαφηνε,μιλουσα με την φιλη μου που ισως μπει νονα,κι κατι της ειπα οτι αν φυγουμε θα πουλησω το αμαξι κ γυρναει κ μου λεει με ειρωνικο υφος κ με χειρονομιες,''κατσε κατσε γτ κατι επαθα τωρα μου γυρνανε τα μυαλα τωρα,τι θα φυγετε κ η βαφτιση δν θα γινει?αρχικα ελεγες του χρονου μετα λες φετος μετα ξανα του χρονου κ τωρα δεν ξερεις κ αν θα γινει κ η βαφτιση πριν να φυγετε??Με κοροιδευεις για να ξερω μου λεει γτ μαλλον αυτο κανεις.''

Τα παιρνω κ γω κι της λεω ρε πας καλα???Εδω με το ζορι εχουμε να φαμε,ειδαμε παθαμε να πληρωσουμε χαρατσια κτλ,κι εσενα σε νοιαζει οτι σε μπερδεψα με την βαφτιση κι το αν θα γινει?Το οτι θα φυγω χιλιαδες μιλια μακρια,κι ισως δν ξαναγυρισω αυτο δν σε νοιαζει καθολου?>??Αλλα σηκωσα τη φωνη μου κι μαλλον το συνηδειτοποιησε η δν θελησε να δωσει συνεχεια,δν ξερω.Κι αποκεινη την ωρα μαζευτηκαν ολα μαζι,ξεσπασα στη μικρη οταν γυρισαμε γτ μου ζητουσε 1000παργματα κι δν με καταλαβαινε κι εριξα τρελο κλαμα,ακομα ειμαι πρησμενη μουδιασμενη,η μικρη εκλαιγε κ αυτη που της φωναζα,κι οκ ημουνα υπερβολικη,αλλα εχω συνηθισει να μιλαω κι να μακουει,κι πρωτη φορα μουτα εκανε αυτα κι τρελαθηκα.

Κι ενω εχουμε αποφασισει να φυγουμε,κλαιω γτ δν θελω,κι προσπαθω να σκεφτω πως θα το κανουμε να μν φυγουμε,γτ σκεφτομαστε προς τελος της χρονιας να φυγουμε,κι αναρωτιεμαι τι θα γινει με το σχολειο της μικρης,τι θα κανουμε,φετος ξεκιναει δημοτικο,δν μπορουμε να παιζουμε μαζι της,η θα κανει εδω σχολειο η εκει,δν μπορουμε λιγα χρονια εδω κ λιγα εκει.Μιλαμε θα σκασω σημερα απο το κλαμα δν μπορω,ευτυχως το μωρο δν επηρεαστηκε καθολου,πηγαμε κι σε ενα φιλικο ζευγαρι να κατσουμε κ ξεχαστηκα λιγο γτ εδω σπιτι θα εσκαγα δν ξερω κ εγω.


Κι εκτος ολων αυτων πηγε μια ηλιθια να μας σκοτωσει στο δρομο,πηγε να μας προσπερασει κι την ωρα που πηγε να μας περασει πηγαινε πανω στην νησιδα κ προσπαθουσε να επιταχυνει για να μας περασει κ να μηντ α δωσει πανω στην νησιδα,το τι βρισιμο εφαγε κ σταματαει μετα διπλα μας την ξεχεσα κι παω να ανοιξω την πορτα να την τουμπανιασω στο ξυλο κ ανοιξε το φαναρι κ φυγαμε δν προλαβα καλα καλα να κλεισω ξανα τη πορτα.



Ουφ μιλαμε ευχομαι να σαπισει στην φυλακη αυτος που επιασαν με τοσα εκατομμυρια κι να νιωσει τον πονο που νιωθουμε οσοι θα αναγκαστουμε να φυγουμε επειδη αυτος κ μερικοι αλλοι ηθελαν ολα τα εκατομμυρια της Ελλαδας για παρτη τους.



Συγνωμη για το κειμενο...........

Ποπάκι μην στεναχωριέσαι κούκλα μου!
Κάνε αυτό που πραγματικά θέλεις.
Όλοι αυτό ευχόμαστε. Να πάνε στο διάολο κι ακόμα παραπέρα αυτοί που τα έφαγαν και μας έφτασαν εδώ.

τουρτιτσα έγραψε:στο μπαλκονι αυτην την ωρα εχει δροσια,το απογευμα μας καει ο ηλιος.ασε που το απογευμα εχουμε την γιορτη της ραφαηλιας στο σχολειο και θελω να κανω τα ρουχα που θα βαλουμε.

Καλά να περάσετε στην γιορτούλα!! Very Happy

arco iris έγραψε:hello!!!!!!

τι κανετε?????

παιδια..........ζεεεεεστη![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πολλήηηηη ζέστη, δεν έχει σταματήσει να δουλεύει το έρμο το κλιματιστικό αυτές τις ημέρες!!

arco iris έγραψε:ελατε κι απο το τσατ που εχει ερημωσει κοπελιες!!!!!!!!

το πιο έρημο τσατ που υπάρχει! Cool

thequeen86 έγραψε:
στο ρουμ ε??? να σαι καλα κουκλα

στείλε καμιά εγκυόσκονη στις υπόλοιπες βρε μαρία! και αν είναι και διδύμων ακόμα καλύτεραααα!  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 35 215994  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 35 215994

????????


Επισκέπτης
ΠΟΠΗ κοπελα μου σταματα να κλαις και να στεναχωριεσαι και δες τα θετικα της υποθεσης

1. φευγεις χωρις να κινδυνευει η δουλεια του συζυγου σου!!!!!!!

2. εχεις δικους σου εκει που πας

3. ειναι κι εκει πατριδα σου

4. τα παιδια σου ξερουν τη γλωσσα

5. τα παιδια ειναι σε ηλικια που προλαβαινεις να αλλαξεις σχολειο δεν ειναι πχ 2α 3η δημοτικου και να πανε αλλου

6. εκει που θα πας δε λειπει ουτε ο ηλιος, ουτε η θαλασσα ουτε η τρελλα --οτι θα σου ελειπε απο την Ελλαδα

7. κανεις το καλυτερο για τα παιδια σου που εδω το μελλον τους θα ηταν αβεβαιο

8. οποτε θες γυρνας!!!!!!!!

ειναι τοσα τα πλεονεκτηματα καρδουλινα μου δε θελω να σε αισθανομαι στεναχωρημενη, να δεις ολα θα πανε καλα![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκεφτομαι-οτι-ειπα-πως-θα-κοιμαμαι-τωρα-που-εκλεισε-το-σχολειο-και-τελικα-οχι-μονο-δεν-κοιμηθηκα-ξυπνησα-στις-6:15-και-επιασα-να-κανω-δουλειες!!!!αντε-να-δω-αυριο-τι-ωρα-θα-σηκωθω;;;στις-5;;;;

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζεστη ζεστη ζεστη ζεστη ζεστη ζεστη.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:ζεστη ζεστη ζεστη ζεστη ζεστη ζεστη.

αααααααααα και ζεστη

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βαριέμαι. Sad
Και πολύ κουρασμένη για να βγω έξω.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις