Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
546 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 546 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 41]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλορίζικο κοπέλες!!!Καλό βράδυ!!!


 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  215994  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  215994  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  215994

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρααα!!!  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  438696
Καλορίζικο!!! Πάω να την πέσω αφού κοιμάται η μικρή.Οι μεγάλοι μόλις την κάνανε για παιδικό. Νυστάζωωωω...

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν το πιστεύω!!! Ξύπνησε! Ποιός με μούτζωσε πρωί πρωί??

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΉΜΕΡΑ ΜΑΜΑΔΕΣ !!!!  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  438696

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα και καλο μας χειμωνα!!! Καλε τι παγωνια ειναι αυτη? Shocked

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κι απο εδω
Μουντιλα σκετη και στας βορειας περιοχας της χωρας. Κατα διαστηματα βρεχει, ψιχαλιζει, σταματαει.
Καλα ζεσταθηκαμε, μας ξανακρυωσε παλι....

Όλα καλα??????

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα.τι κρυο σημερα.συννεφια,ποτε βρεχει ποτε σταματαει,φυσαει.αντε βρε καλο χειμωνα να εχουμε.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κι από μένα!!!!
Πάω να κατεβάσω τα χειμωνιάτικα,χαχαχαχα!!!!!!
Έχει τρελλαθεί ο καιρός μου φαίνεται!!
Κι εδώ στην Αθήνα βρέχει..

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κι απο μενα! εδω (δυτικη πελοποννησο) εχει ηλιοφανεια αν και η θερμοκρασια εχει πεσει καπως.
και εκει που λεω ωραια θα παμε βολτα επιτελους με την μικρη, ντυνομαστε ετοιμαζομαστε, συνειδητοποιω οτι ο αντρας μου εχει παρει κατα λαθος ολα τα κλειδια του σπιτιου και δεν μπορουμε να βγουμε!!! Mad Mad Mad
τζαμπα την ξεσηκωσα την μικρη η οποια εκλαιγε η καυμενη και το απογευμα εχω μαθημα ρε γμτ...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημεραααα και μπρρρρρρρρρ!!!! Τι χαλια καιρος θεε μου;;;;

Τι κανετε κοριτσακια;;;

????????


Επισκέπτης
γεια σας κουκλες!!!!!!!!!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛημερα κοριτσακια ..τι μου κανετε?


τελειος καιρος????τρελαινομαιιιιιιιιιιιιιιιιιι Very Happy Very Happy Very Happy

παρακαλω δεν θελω ουυυυυυυυ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavivo έγραψε:ΚΑΛημερα κοριτσακια ..τι μου κανετε?


τελειος καιρος????τρελαινομαιιιιιιιιιιιιιιιιιι Very Happy Very Happy Very Happy

παρακαλω δεν θελω ουυυυυυυυ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Shocked Shocked Shocked ..ισως εισαι η μοναδικη σε ολη την Ελλαδα με αυτη την αποψη χρυση μου!!  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  654316

????????


Επισκέπτης
κοριτσια εχω ενα θεματακι και θελω γνωμες........

κερδισαμε διπλη προσκληση για ποτο αποψε στη Μαρινελλα........εννοειται λατρευουμε Μαρινελλα, για Θεοδωριδου πεθαινουμε κι εγω και ο συζυγος, και ειναι μαζι τους και ο Πετρακης, (ο Λουκας απο τα Μυστικα της Εδεμ) για τον οποιο....λιωνω λεμε!

Τωρα το θεμα ειναι το προβλημα μου.....δλδ ενταξει θα παρκαρουμε μπροστα στην εισοδο για να εχω 3 βηματα ολα κι ολα, ο αντρας μου ξερει να με κραταει για να φτασω, επισης πηρα τηλ και ξερω σιγουρα οτι υπαρχουν σκαμπο, αντε να παω απ τις 11 να πιασω ενα γιατι πρεπει οπωσδηποτε να κατσω αλλα λεφτα για τραπεζι γιοκ........

Αναρωτιεμαι, θα βρεθει κανενας χριστιανος να με αφησει να καθησω η θα ειναι ολα πιασμενα και θα πρεπει να φυγουμε εξ αιτιας μου....Sad

Και να βρω δλδ για καμια ωρα να αντεξω σε σκαμπο και να ακουμπαω στο μπαρ αλλιως δε μπορω.....

Η να κατσω σπιτακι μου αφου ειμαι ετσι και να τελειωνει αλλα και ως ποτε και ο αντρας μου ψυχη εχει βγαινουμε 2 φορες το χρονο κυριολεκτικα

Εχω μια ελπιδα οτι λογω κιλων μπορει να με περασουνε για εγκυο και να μου δωσουν να κατσω, δε θελω να καθομαι να εξηγω οτι εχω προβλημα ντρεπομαι η αληθεια

Λετε να παω και οσο αντεξω η να μην το τολμησω καθολου? Αυτη την περιοδο ειμαι σε υφεση δλδ αντεχω καπως αν καθομαι παντα.....

Ελεγα να παω κι οσο αντεξω τι λετε πειτε μια γνωμη..........



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Παρ Μάης 18, 2012 12:47 am, 1 φορά

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:κοριτσια εχω ενα θεματακι και θελω γνωμες........

κερδισαμε διπλη προσκληση για ποτο αποψε στη Μαρινελλα........εννοειται λατρευουμε Μαρινελλα, για Θεοδωριδου πεθαινουμε κι εγω και ο συζυγος, και ειναι μαζι τους και ο Πετρακης, (ο Λουκας απο τα Μυστικα της Εδεμ) για τον οποιο....λιωνω λεμε!

Τωρα το θεμα ειναι το προβλημα μου.....δλδ ενταξει θα παρκαρουμε μπροστα στην εισοδο για να εχω 3 βηματα ολα κι ολα, επισης πηρα τηλ και ξερω σιγουρα οτι υπαρχουν σκαμπο, αντε να παω απ τις 11 να πιασω ενα γιατι πρεπει οπωσδηποτε να κατσω αλλα λεφτα για τραπεζι γιοκ........

Αναρωτιεμαι, θα βρεθει κανενας χριστιανος να με αφησει να καθησω η θα ειναι ολα πιασμενα και θα πρεπει να φυγουμε εξ αιτιας μου....

Και να βρω δλδ για καμια ωρα να αντεξω σε σκαμπο και να ακουμπαω στο μπαρ αλλιως δε μπορω.....

Η να κατσω σπιτακι μου αφου ειμαι ετσι και να τελειωνει αλλα και ως ποτε και ο αντρας μου ψυχη εχει βγαινουμε 2 φορες το χρονο κυριολεκτικα

Εχω μια ελπιδα οτι λογω κιλων μπορει να με περασουνε για εγκυο και να μου δωσουν να κατσω, δε θελω να καθομαι να εξηγω οτι εχω προβλημα ντρεπομαι η αληθεια

Λετε να παω και οσο αντεξω η να μην το τολμησω καθολου? Αυτη την περιοδο ειμαι σε υφεση δλδ αντεχω καπως αν καθομαι παντα.....

Ελεγα να παω κι οσο αντεξω τι λετε πειτε μια γνωμη..........

Να πας μην το σκέφτεσαι καθόλου δεν σου δίνονται συχνά τέτοιες ευκαιρίες όταν κουραστεις φεύγεις Smile

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τρελλενομαι για την βροχουλα Άχ και να είχα γέννηση να είμασταν με τον γιο μου αγκαλιά

????????


Επισκέπτης
Demimen έγραψε:[
Να πας μην το σκέφτεσαι καθόλου δεν σου δίνονται συχνά τέτοιες ευκαιρίες όταν κουραστεις φεύγεις Smile

ξερεις μεσα σε ενα μπουζουκερι αν κουτσαινεις και πας σα χηνα σε κοιτανε καπως.......του στυλ τι δουλεια εχεις εσυ εδω........κι εγω δεν τα μπορω αυτα.......ειμαι ανθρωπος και θελω να παω να δω τον αγαπημενο μου τραγουδιστη ρε φιλε.......ασε τι μεσον επεσε για να παρω τις προσκλησεις ......... και τωρα δισταζω, ο αντρας μου λεει ενα ποτακι και φευγουμε αν δεν αντεξω, αλλα δεν ξερω.........

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
arco iris έγραψε:
Demimen έγραψε:[
Να πας μην το σκέφτεσαι καθόλου δεν σου δίνονται συχνά τέτοιες ευκαιρίες όταν κουραστεις φεύγεις Smile

ξερεις μεσα σε ενα μπουζουκερι αν κουτσαινεις και πας σα χηνα σε κοιτανε καπως.......του στυλ τι δουλεια εχεις εσυ εδω........κι εγω δεν τα μπορω αυτα.......ειμαι ανθρωπος και θελω να παω να δω τον αγαπημενο μου τραγουδιστη ρε φιλε.......ασε τι μεσον επεσε για να παρω τις προσκλησεις ......... και τωρα δισταζω, ο αντρας μου λεει ενα ποτακι και φευγουμε αν δεν αντεξω, αλλα δεν ξερω.........

Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την μπεμπινι 1 στις Παρ Μάης 25, 2012 8:13 am, 1 φορά

????????


Επισκέπτης
αυτο σκεφτομαι κι εγω, ξερεις μπεμπινι το περιμεναμε απ το χειμωνα αυτο το σχημα να ερθει ειχαμε τοση αγωνια νομιζαμε βεβαια οτι θα εχουμε λεφτα για τραπεζι αλλα ενεκα οι ημιυπαιθριοι δεν εμεινε ευρω........οποτε κανονισαμε να παρουμε τις προσκλησεις υποχρεωθηκαμε κιολας που λεει ο λογος, αλλα δε θελω μωρε να παω και να πρεπει σε ενα τεταρτο να φυγω.......ποιος θα κατσει εκει μεσα να νιαστει αν εχω εγω κινητικο προβλημα, και η αληθεια ποτε δεν ειδα καποιον ετσι σαν εμενα σε μπουζουκια οταν ημουν καλα

παντως δεν εχω αμαξιδιο ουτε ενοχλω κανεναν ουτε πιανω καποιο εξτρα χωρο ενα σκαμπουδακι και λιγο να ακουμπαω στον αντρουλη μου και θα το πιουμε το ποτακι μας

ξερω γω......μηπως τελικα δεν εχουμε και δικαιωμα να βγουμε......

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοπέλες!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy ?Ο καιρός χάλια αλλα δεν μας πτοεί Very Happy !!!
Στέλλα να πας και να περάσεις και τέλεια!Και αν σου δημιουργήσει κανείς πρόβλημα ρίξτου ενα ξέχεσμα να συνέλθει!!!Μην εχεις κόμπλεξ,κανείς δεν είναι τέλειος Wink !

????????


Επισκέπτης
natali-maria έγραψε:Καλημέρα κοπέλες!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy ?Ο καιρός χάλια αλλα δεν μας πτοεί Very Happy !!!
Στέλλα να πας και να περάσεις και τέλεια!Και αν σου δημιουργήσει κανείς πρόβλημα ρίξτου ενα ξέχεσμα να συνέλθει!!!Μην εχεις κόμπλεξ,κανείς δεν είναι τέλειος Wink !

α ρε ναταλακι, εμ θα παω σε μερος που δεν ειναι για μενα εμ θα βρισω κιολας???? κακα τα ψεμματα..... τεσπα θα παω να κανω το χατηρι στον αντρουλη μου και ο θεος βοηθος......

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:
natali-maria έγραψε:Καλημέρα κοπέλες!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy ?Ο καιρός χάλια αλλα δεν μας πτοεί Very Happy !!!
Στέλλα να πας και να περάσεις και τέλεια!Και αν σου δημιουργήσει κανείς πρόβλημα ρίξτου ενα ξέχεσμα να συνέλθει!!!Μην εχεις κόμπλεξ,κανείς δεν είναι τέλειος Wink !

α ρε ναταλακι, εμ θα παω σε μερος που δεν ειναι για μενα εμ θα βρισω κιολας???? κακα τα ψεμματα..... τεσπα θα παω να κανω το χατηρι στον αντρουλη μου και ο θεος βοηθος......


Καλέ πας καλά Shocked ?Μήπως εξω απο τα μποζουξίδικα έχει πινακίδα οτι απαγορεύτε η είσοδος σε άτομα με αναπηρία Shocked ?Να πας και να περάσεις τέλεια!Για χατήρι δικό σου πρώτα και μετα του άντρα σου Very Happy !!!!

????????


Επισκέπτης
ρε συ ναταλακι δες λιγο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μιλαμε και με κουταλακι να με μαζευουνε θα παωωωωωωωωω[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

????????


Επισκέπτης
χαχαχα μην αρχισετε τωρα τα σεναρια...........ειναι παιδαρος και τελος!!!!!!!!! χαχαχααααααααααα[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

????????


Επισκέπτης
ευχαριστω κοριτσια για τη στηριξη αντε αυριο θα σας πω νεα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις