Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
405 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 405 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κανονικά θα έπρεπε να υπάρχει ενα θέμα με όλα αυτα μέσα...Ειλικρινά είναι κουραστικό όλο αυτο,προσπαθω να βρω τα θέματα που με ενδιαφέρουν και βλέπω μέχρι και τα μαλλιά τους να πουλάνε...  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 215994  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 215994  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 215994

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
1η μερα επιστροφη στην δουλεια!!!γιατιιιιιιιιιιιι???????????????πως περασε ετσι ο καιρος????????θελω να παω στην μπουμπου μου Crying or Very sad Crying or Very sad

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας ομορφοκόριτσα!! Κι εμείς όλο καθυστερούμε το εμβόλιο απο το Πάσχα(και οι 3!)!! Τρέχω και για τη βάφτιση, που είναι το άλλο Σάββατο, έχω και τα νεύρα μου γενικότερα με το θέμα δουλειάς, αλλά κατά τα άλλα καλά! Σας αγαπώ και σας φιλώ!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ Very Happy Very Happy

ειμαι η βιβη και ειμαι καλααααααααααααααααααααααααα  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 215994  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 215994  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 215994

????????


Επισκέπτης
βγηκε η προσκληση του εσπα οσες ενδιαφερεστε

http://forum.eimaimama.gr/t12013p520-topic#440068

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavivo έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ Very Happy Very Happy

ειμαι η βιβη και ειμαι καλααααααααααααααααααααααααα  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 215994  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 215994  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 215994

Καλημερα!!!ειμαι η Ανθη και ψοφησα απο την γαστρεντεριτιδα ολη νυχτααααααααα!  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 215994

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:
mamavivo έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ Very Happy Very Happy

ειμαι η βιβη και ειμαι καλααααααααααααααααααααααααα  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 215994  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 215994  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 215994

Καλημερα!!!ειμαι η Ανθη και ψοφησα απο την γαστρεντεριτιδα ολη νυχτααααααααα!  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 215994
ΠΩ ΠΩ ΡΕ ΑΝΘΗ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ. Sad Sad

ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ????

καλα αντι να καλυτερευουμε ολοι αρρωσταινουμε ,κουλο???πολυ κουλο!!
Shocked

..

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κι απο μενα. πολυ νυστα μιλαμε!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αστα και ημουν μονη με τα παιδια,φρικη!και σημερα ενα καρο δουλειες και ψωνια!  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 585182 με ποναει λιγο ηκοιλια χαμηλα,αλλα ειμαι -ευτυχως- καλυτερα!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Αστα και ημουν μονη με τα παιδια,φρικη!και σημερα ενα καρο δουλειες και ψωνια!  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 585182 με ποναει λιγο ηκοιλια χαμηλα,αλλα ειμαι -ευτυχως- καλυτερα!
πω πω εγω σερνομουνα με την γαστρεντεριτιδα σε καταλαβαινω .
ευτυχως καλυτερευεις . Very Happy


βασουλα γεια σουυυυυυυυυυυυυ Very Happy Very Happy

www.KorinasWorkshop.gr

www.KorinasWorkshop.gr
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μαύρο τσάι Ανθή!

http://www.KorinasWorkshop.gr

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κριμα που το χαλασε το φορουμ,αυτο σκεφτομαι,καποτε μπαιναμε για να ενημερωνομαστε,πλεον εχει γινει καφενειο μαλλον.


mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
www.KorinasWorkshop.gr έγραψε:Μαύρο τσάι Ανθή!

εγω με Δυοσμο σωθηκα ,και τις 2 φορες που ειχα
βρασε ρυζι? Very Happy Very Happy καμια σχεση...ΒΡΑΣΕ ΔΥΟΣΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟ Very Happy Very Happy Very Happy

????????


Επισκέπτης
τι εχασα παλι? τι εγινε ρε Ποπη γιατι το λες αυτο???????

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλό καλοκαίρι!
Καλά να περάσετε ό,τι κι αν κάνετε!
Φιλιά  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 417472

????????


Επισκέπτης
εμεις μαλλον κυριακη θα φυγουμε θα παω κι εγω με τα παιδια θα εχω λαπτοπακι για να μη μου λειψετε!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
A βλεπω ολες ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα!


Γενικοτερα εχει αλλαξει πολυ το φορουμ δυστυχως!Καποτε ηταν στα "ντουζενια" του!Τωρα λιγο σερνεται να το πω ε?


Never mind!Kανατε ολες μπανακι?Εγω που την εχω κυριολεκτικα κατω απο τα ποδια μου,την θαλασσα,εχω κανει μονο 2!!!Καλα περσυ νομιζω δεν εκανα ουτε ενα!Ασε που φετος παω γυρω στις 7 και γινομαι παγακι!Ο αντρας μου λεει το βραδυ ειναι πιο ζεστη και εγω λεω ναι καλα!Εγω κρυωνω παντως!Την ημερα εχεις νταλα τον ηλιο ενω το απογευμα τον αερα οποτε...


Πω ρε κοριτσια καλα λεμε καθε περσυ και καλυτερα,πως γιναμε ετσι!Γενικα μιλαω βλεπω το παρελθον και βλεπω ανεμελια και τωρα κοιταζω το παρον και το μελλον και βλεπω μιζερια και γκρινια,τι κακο ειναι αυτο βρε κοριτσια!Ποτε θα φυγει αυτη η μαυριλα επιτελους!Η χωρα μας ειναι τοσο φωτεινη με τον ηλιο της και τα ομορφα της τοπια,δεν της αξιζει ολο αυτο το σκοταδι....κριμα....Κοριτσια εσεις πως νιωθετε για ολα αυτα?Βλεπετε φως στο τουνελ?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι πανε οι καλές μέρες....Πετάξανε.Όσο για τα μπάνια ακόμη δεν έχω αξιωθει,ευελπιστώ να πάμε Δευτέρα...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!τι κανετε???καλοκαιριασε και μαλλον εχουμε ολες τον αμαζευτο!!!!
μπαινω,σας διαβαζω αλλα εχω εκνευριστει απιστευτα με ολες αυτες τις αγγελειες!!!Χρυση ευκαιρια καταντησαμε!!!!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Μαρακι πανε οι καλές μέρες....Πετάξανε.Όσο για τα μπάνια ακόμη δεν έχω αξιωθει,ευελπιστώ να πάμε Δευτέρα...


Λες να μην ξαναερθουνε ε?Ελπιζω να καταφερεις να κανεις μπανακι!Και παλι σου ευχομαι να πανε ολα καλα με την εγκυμοσυνη σου,λεω και παλι γιατι ευχηθηκα και πολυ πιο πανω αλλα δεν ξερω αν το ειδες!

athina24 έγραψε:καλησπερα!!!τι κανετε???καλοκαιριασε και μαλλον εχουμε ολες τον αμαζευτο!!!!
μπαινω,σας διαβαζω αλλα εχω εκνευριστει απιστευτα με ολες αυτες τις αγγελειες!!!Χρυση ευκαιρια καταντησαμε!!!!!


Ναι καλοκαιριασε η αληθεια ειναι,εγω παλι αυτην την ζεστη δεν την θελω κοριτσια!Τουλαχιστον εχουμε αερακι εδω και καπως μας δροσιζει!

Τωρα να πω οτι δεν εχεις ενα δικιο σε αυτο που λες...νιωθεις οτι μπαινεις σε αλλο ειδος φορουμ χεχεχ!Εχουμε ξιφιγ' λιγο!

Ελπιζω το φορουμ να αποκτησει την παλια του αιγλη,ηταν ολα πιο ομορφα!Ημασταν ωραια παρεουλα,εχουν εξαφανιστει ολες οι κοπελες!

Αχ εχω τα νευρα μου ρε κοριτσια!Ποσο μου δινουν στα νευρα οι ανθρωποι που δεν λογαριαζουν αν εσυ εισαι κουρασμενος η οχι και ερχονται και σου φορτωνονται!Γιατι οταν παντρευεσαι μαζι με τον συζυγο παντρευεσαι και ολο του το σοι ε?Μου λετε?

Ρε κοριτσια εσεις που δουλευετε και εχετε και το σπιτι πως την βγαζετε καθαρη?Ποτε τα καταφερνετε ολα και ξεκουραζεστε κιολας ε,μου λετε?Εγω γιατι δεν νιωθω με τιποτα ευχαριστημενη?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι μου όχι δεν είδα,ευχαριστω παρα πολυ κούκλα μου!!!!

www.KorinasWorkshop.gr

www.KorinasWorkshop.gr
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Είναι πολύ απλό απλά δεν ξεκουραζόμαστε!  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 215994

Δεν ξέρω τι λένε οι άλλες κοπέλες αλλά πιστεύω ότι αν εργάζεσαι και έχεις και το σπίτι και θέλεις να είσαι άψογη σε όλα απλά θυσιάζεις την ξεκούραση σου και όχι μόνο! Αν είσαι τελειομανής μαζοχίζεσαι!  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 328109

Δεν παλεύεται διαφορετικά αν όλα τα έχεις υπό την προσωπική σου φροντίδα.
Κάποιοι μοιράζουν τις δουλειές του σπιτιού με το έτερον ήμισυ, άλλοι έχουν γονείς-παππούδες οι οποίοι βοηθάνε, άλλοι παίρνουν γυναίκες για τις δουλειές του σπιτιού και άλλοι τα έχουν όλα σε μια μέτρια κατάσταση.

http://www.KorinasWorkshop.gr

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι το καταλαβα!Χαρηκα πολυ για εσενα και για την αλλη την κοπελα που το ηθελε και αυτη πολυ!Εγω δεν ξερω πως ειναι αυτο το αισθημα του να προσπαθεις για παιδακι,να ανυπομονεις,θα ηθελα να το ζησω!Πιστευω οτι ειναι πολυ διαφορετικα απο το να ερχεται το παιδακι σου απροσμενα και αλλιως οταν θελεις και ανυπομονεις για αυτο,ελπιζω να καταλαβαινετε τι εννοω!

πφφφ δεν μπορω αλλο αυτην την μαυριλα....δεν ξερω τι μου φταιει!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
www.KorinasWorkshop.gr έγραψε:Είναι πολύ απλό απλά δεν ξεκουραζόμαστε!  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 215994

Δεν ξέρω τι λένε οι άλλες κοπέλες αλλά πιστεύω ότι αν εργάζεσαι και έχεις και το σπίτι και θέλεις να είσαι άψογη σε όλα απλά θυσιάζεις την ξεκούραση σου και όχι μόνο! Αν είσαι τελειομανής μαζοχίζεσαι!  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 40 328109

Δεν παλεύεται διαφορετικά αν όλα τα έχεις υπό την προσωπική σου φροντίδα.
Κάποιοι μοιράζουν τις δουλειές του σπιτιού με το έτερον ήμισυ, άλλοι έχουν γονείς-παππούδες οι οποίοι βοηθάνε, άλλοι παίρνουν γυναίκες για τις δουλειές του σπιτιού και άλλοι τα έχουν όλα σε μια μέτρια κατάσταση.

Εγω απλα δεν τα καταφερνω!Βλεπω οτι οποτε κανω κατι παραπανω για το σπιτι,μετα δεν εχω το κουραγιο να αποδωσω στην δουλεια και το αναποδο,κανω τα βασικα δεν εχω το κουραγιο για περισσοτερα!Αχ και τι γινεται οταν οι αλλοι δεν σε καταλαβαινουν και πετανε τα πραγματα απο εδω και απο εκει?Τα νευρα μου...


Και κατι αλλο εσεις που δουλευετε,καταφερνετε να μαγειρευετε βρε για καθε μερα?Εμενα με σκοτωνει αυτο ρε κοριτσια,προσπαθω αλλα δεν τα καταφερνω!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ασχετο Τατιανα,εσενα δεν σε θυμαμαι να ησουν ποτε στο τσατ ε?Μπαιναμε συγκεκριμενες κοπελες τελικα!Ειχε πολλη φαση,θυμαμαι την χιονατουλα,οπως την λεγαμε χεχχε,την dancefor,την νομικουλα,την ανθη,την supermama,την ποπη και πολλες αλλες και μπαιναμε σχεδον καθε μερα και κουτσομπολευαμε,πως χαθηκαμε ετσι στα θεματα?Μου εχει λειψει αυτο το τσατ...


Μπα σε καλο μου κατι με εχει πιασει σημερα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις