Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.καμια ακομα μεσα?που ειστε καλε?εμεις ειμαστε καλα.συνεχιζουμε αντιβιωση μεχρι την πεμπτη που θα παμε να την ξαναδει.κατα τα αλλα πολυ γα'ι'ιδουρεψε αυτη την φορα.ενταξει αρρωστη ηταν,να μην κλαει,να της κανουμε λιγο περισσοτερο τα χατιρια αλλα αυτη το παρακανε.θα μας δειρει σε λιγο.αντε να δω πως θα την στρωσω παλι.τωρα ειναι κατω στην πυλωτη και κανει ποδηλατο.εχουμε πολυ ωραια μερα οπω ς και χθες.
χθες πηγαμε βολτιτσα για καφε στο παρκο κυκλοφοριακης αγωγης αλλα χωρις ποδηλατα.ειχε και κουνιες και τις ειχαμε εκει.
αναστασια που χαθηκες εσυ?δεν ηξερα οτι ησουν εγκυος.να σου ζησει,γερο και τυχερο να ειναι.αγορακι?γιατι ενεινε στην μενν?

οι αλλες που ειστε καλε??????????????

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου .

Αναστασια να σου ζησει το βλασταρακι σου. Very Happy Very Happy Very Happy Καλωσηρθες παλι.

Ζενακι μου welcome Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Eμεις ειμαστε καλυτερα αφου περασα το Σ-Κ των παθών Sad Sad
Ο διονυσης απυρετος με πολυ γκρινια βεβαια και ουρλιαχτα στον υπνο του.Δεν θελει να φαει τιποτα μου εκναε και 2 φορες εμετο αλλα οκ το ξεπερασαμε.Οαντρας λιγο καλυτερα .εγω κομματια.εχτες εκλαιγε ο μικρος και δεν ειχα κουραγιο να σηκωθω,ζαλιζομουνα απο την αυπνια.
σημερα γραφειο παλι...οι αντρες σπιτι με την μαμα μου...εχω ενα αγχος μην τσακισει ο μικρος τον Αντρα.
εχει γινει πολυ κολοπαιδο ο μικρος εχω φριξει.να δω πως θα τον μαζεψω.δεν ακουει τιποτα .
εμεις τρωμε ολα τα λαχανικα αγγουρακια καροτακια και τετοια,το μαρουλι ειναι το αγαπημενο
αλλα οχι αρακα,σπανακι ,φασολακαι με την καμια δεν τα θελει.οπως επισης οχι ρυζια οχι φακες οχι τραχανα.οχι κοκκινιστα .το κοιταει ,το ελεγχει και μετα τρωει .τι θα κανω με αυτο το θεμα πια?

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσαρες...
βιβη μου ευτυχως ειναι καλυτερα τα αντρακια σου...σιγα-σιγα θα ηρεμησετε...
αναστασια να σου ζησει το νεο μελος της οικογενειας...γερο να ειναι και καλοτυχο...
τουρτιτσα ειδες πως ξεθαρρευουν αν τους κανεις λιγο παραπανω χατηρια....
οι υπολοιπες τι εγινε σημερα,εξαφανισμενες σημερα

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τελικα καθε παιδι εχει τις δικες του αδυναμιες στα φαγητα...απο τη μια καταλαβαινω οτι μπορει να μην του αρεσει κατι και να μην θελει να το φαει γιατι κι εγω δεν τρωω τα παντα...αλλα και οταν τον βλεπω και δεν τρωει φρουτα σκαω...

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zenaki έγραψε:
demaki88 έγραψε:να καλοσωρισω και εγω με την σειρα μου το ζενακι και το ντεμακι.καλως ηρθατε κοριτσια.
να μου πειτε ονοματα των παιδιων σας(αν θελετε)και ημερομηνια γεννησης για να κανω την λιστα.

.
ariadnh 27/11 athanasia 12/8

Το μικρο μου τον λένε Μάριο και γεννήθηκε στις 23/06/2010.

Ξέρει καμιά κάνα καλό παιδοοφθαλμίατρο ; H αν έχει κάποιο ακουστά ;

Χαίρομαι πολύ που είμαι μαζί σας,και συμμερίζομαι τις αγωνίες σας και τις χαρές σας εύχομαι να μπορώ να βοηθήσω και γω με όποιο τρόπο χρειαστεί.[/quote]

ξερω 2 αλλα μιας και προσφατα τρεχαμε με την μικρη λογω προβληματος που ειχε.η μια ειναι η χρουσου απο την οποια δεν εμεινα ευχαριστημενη σαν επιχειρηση μυο εκανε το ολο θεμα και η αλλη ειναι η φωτοπουλου που εμεινα απολυτα ικανοποιημενη,πιο ανθρωπινη και πιο προσιτη.οποτε θες πες μου να σου δωσω τηλεφωνα

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα.τι κανετε?πως περασατε το 3μερο?εμεις δεν πηγαμε πουθενα,σπιτι.η μικρη ειναι καλα,θα ξαναπαμε ομως την πεμπτη να την ξαναδει.αρχισαμε να κατεβαινουμε και κατω στην πυλωτη για ποδηλατο.κατεβηκανε χθες και το πρωι και απογευμα.λιγο πριν ανεβουνε το την ακουω να κλαιει,επεσε σκεφτηκα και πεταγομαι στο μπαλκονι.ειχαν ηδη παει τα αλλα κοριτσια να δουνε τι επαθε και ο μπαμπας της.τους ετοιμαστηκα να κατεβω γιατι εκλαιγε πολυ και τους ακουσα που ανεβαιναν.ερχεται στην αγκαλια μου και την ρωταω,τι επαθες γιατι κλαις?"ουπι πιμ" κουνουπι τσιμ.
την τσιμπησε κουνουπι και ξεσηκωσε τον κοσμο. Shocked Shocked αν ειναι δυνατον.και εγω τρομαξα οτι χτυπησε.

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια τι κανετε;εγω παλι δουλεια σημερα μετα απο ενα ωραιο τριημερο.η δικια μου παλι κατι εχει και δεν εχει πολυ ορεξη ελπιζω να μην αρρωσταινει και να ειναι κανα δοντι ελεος πια με αυτα τα δοντια.εσεις πως περασατε;

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια ..............

περασαμε ουυυυυυυυυυυ τελειαααααα....δλδ γιατι τελειωσε αναρωτιεμαι!!! Shocked Shocked Shocked
Ο μικρος τελικα απο την ιωση δεν τρωει πολυ ,του βαζω mudisal στα δοντια γιατι εκανε στοματιτιδα απο την ιωση ,εχει καλυτερεψει βεβαια αλλα εχει ακομα.η ταλιμπανια ομως παει συννεφο Shocked Shocked
χτες φτιαξαμε και ενα κεικ μαζι ...κωλος εγινε η κουζινα βεβαιως αλλα οκ το καταυχαριστηθηκε ...μπανακι βεβαιως κανα μισαωρο...αυτα.η νυχτα μας ηταν πιο ησυχη ηρεμεί πολυ με την αλοιφουλα..

ρε γεωργια κουνουπακι?το κοριτσακι μας μωλε.......
τιτικα ελιωσες?πως περασατε?βολτουλες?

κοριτσακια τα αλλα?

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια μου καλημέρα,τι κάνετε?
εμείς καλά χόρτασαμε βόλτες το σκ κ κούνιες κ παιδοτοπους κ παντού τώρα δουλεύει ο μπαμπάσ μας νύχτα οπότε τα κεφάλια μέσα.
τον κουρεψα κιόλας έγινε σωστό αντρακι!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχει γινει ενα παλιοπαιδο ανευ προηγουμενου.χτες φαγαμε ενα τρελο ξενερωμα το λεω και σε εσας τις αθηναιες να το ξερετε.το αλσος φιλαδελφειας ειναι μια μαλακια πλεον.το εχουν εγκαταλειψει πληρως εχουν βγαλει το νερο ειναι ενα πραγμα απαισιο.
η μικρη εχει υιοθετησει αλλο συστημα ειναι συνεχεια με τις εξης εκφρασεις στο στομα.ασε με και φυγε.και δινει και χαστουκια αμα τα παρει πολυ στο κρανιο.δε ξερω τι θα την κανω πλεον .δεν ακουει ουτε απο λογια και αμα της φωναξω και πολυ βαζει τα υποτιθεμενα κλαματα.

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
την τσιμπησε ενα κολοκουνουπι στο μπουτι την καημενη και εχει γινει ενα τεραστιο κοκκινο πραγμα.της εβαλα φενιστιλ αλλα δεν ειδα να ξεπρηζεται και πολυ

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:εχει γινει ενα παλιοπαιδο ανευ προηγουμενου.χτες φαγαμε ενα τρελο ξενερωμα το λεω και σε εσας τις αθηναιες να το ξερετε.το αλσος φιλαδελφειας ειναι μια μαλακια πλεον.το εχουν εγκαταλειψει πληρως εχουν βγαλει το νερο ειναι ενα πραγμα απαισιο.
η μικρη εχει υιοθετησει αλλο συστημα ειναι συνεχεια με τις εξης εκφρασεις στο στομα.ασε με και φυγε.και δινει και χαστουκια αμα τα παρει πολυ στο κρανιο.δε ξερω τι θα την κανω πλεον .δεν ακουει ουτε απο λογια και αμα της φωναξω και πολυ βαζει τα υποτιθεμενα κλαματα.

ειναι μικρα κωλοπαιδακια τι θα κανουμε δεν ξερω...

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ή θα στρωσει με τον παιδικο σταθμο ή θα απογινει το πραγμα

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:ή θα στρωσει με τον παιδικο σταθμο ή θα απογινει το πραγμα

λογικα θα στρωσουν αρκετα νομιζω .απλα εγω που ημουν σπιτι τωρα μια βδομαδα καπως τον συνεφερα.δεν του εκανα τα χατηρια και παιζαμε με επιβραβευση .Αμα ειναι η γιαγια την κανει οτι θελει και δυστυχως κακομαθαινει.

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:ή θα στρωσει με τον παιδικο σταθμο ή θα απογινει το πραγμα

λογικα θα στρωσουν αρκετα νομιζω .απλα εγω που ημουν σπιτι τωρα μια βδομαδα καπως τον συνεφερα.δεν του εκανα τα χατηρια και παιζαμε με επιβραβευση .Αμα ειναι η γιαγια την κανει οτι θελει και δυστυχως κακομαθαινει.

αστα να πανε και εμενα η δικια μου με τους παπππουδες και τις γιαγιαδες εχει γινει κωλοπαιδο

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και καλή "εργάσιμη" εβδομάδα κοριτσάρες!!! Τι κάνετε;
Εμείς είμαστε super!!! Tο τριήμερο βολτάραμε ταμάλα και μπορώ να πω οτι περισσότερο κουραστήκαμε παρά ξεκουραστήκαμε! Ήταν όμως super!!!

Για τα κουνούπια που λέγατε και τον δικό μου τον τσίμπησαν και να σας πω την αλήθεια, το ένα πρήστηκε τόσο πολύ που νόμιζα οτι τον τσίμπησε μέλισσα!!! Άρχισα την Crilen γιατί δεν γίνεται πια!
Την Κυριακή έπεσε κιόλας στο πάρκο και έσκισε το γονατάκι του. Τι κλάμα.....ακόμα οταν το θυμάται μου λέει " Τύπησε το γονατάκι του. Να το κάνει μάκια η μαμά"!!! Άλλο που δεν θέλει και η μαμά!!!! Laughing Laughing Laughing

Έχει γίνει τρελλό ταρζανάκι! Δεν μπορώ ούτε το κεφάλι μου να γυρίσω γιατί θα μου την κάνει τη λαδιά! Τώρα θέλει να πηδάει απο τους καναπέδες.......Beautiful!!!

Στα δικά σας.......

Τουρτίτσα και Βιβίκα περαστικά στα ζουζουνάκια σας!!! Βιβίκο σιδερένιος ο αντρούλης!!!

Αλικάκι πάντα άξια!!!

Τιτικάκι και Βιβίκα don't worry! Θα στρώσουν με τον παιδικό! Χθες είμασταν με κάτι φίλους που έχουν ένα παιδάκι 16 μηνών. Κορίτσια, το παιδί έχει μάθει να παίζει μόνο του και δεν μοιράζεται ΤΙΠΟΤΑ!!! Ήρθαν στο σπίτι μας και ήθελε να παίζει με τα παιχνίδια του δικού μου αλλά μόνος του. Όταν πήγαινε ο δικός μου να πάρει κάτι του το άρπαζε και έκλαιγε σπαρακτικά. Ο Χρηστάκος μου του έκανε και πλάκα....Είχε πολύ φάση... Θέλω να πω οτι ο δικός μου πιστεύω οτι έμαθε να μοιράζεται στο σχολείο, γιατί εκεί παίζει κάθε μέρα με παιδάκια και μοιράζονται τα ίδια παιχνίδια......
Τώρα το ότι τελευταία άρχισε να σπρώχνει όπως μου λέει η δασκάλα, είναι κάτι που το κάνει μόνο στον παιδικό...εγώ δεν τον έχω δει ν' αντιδρά έτσι.....Προφανώς οτι βλέπει κάνει....δεν με ανησυχεί.....ακόμα!!!

Τα φιλιά μου σε όλες........


mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:Καλημέρα και καλή "εργάσιμη" εβδομάδα κοριτσάρες!!! Τι κάνετε;
Εμείς είμαστε super!!! Tο τριήμερο βολτάραμε ταμάλα και μπορώ να πω οτι περισσότερο κουραστήκαμε παρά ξεκουραστήκαμε! Ήταν όμως super!!!

Για τα κουνούπια που λέγατε και τον δικό μου τον τσίμπησαν και να σας πω την αλήθεια, το ένα πρήστηκε τόσο πολύ που νόμιζα οτι τον τσίμπησε μέλισσα!!! Άρχισα την Crilen γιατί δεν γίνεται πια!
Την Κυριακή έπεσε κιόλας στο πάρκο και έσκισε το γονατάκι του. Τι κλάμα.....ακόμα οταν το θυμάται μου λέει " Τύπησε το γονατάκι του. Να το κάνει μάκια η μαμά"!!! Άλλο που δεν θέλει και η μαμά!!!! Laughing Laughing Laughing

Έχει γίνει τρελλό ταρζανάκι! Δεν μπορώ ούτε το κεφάλι μου να γυρίσω γιατί θα μου την κάνει τη λαδιά! Τώρα θέλει να πηδάει απο τους καναπέδες.......Beautiful!!!

Στα δικά σας.......

Τουρτίτσα και Βιβίκα περαστικά στα ζουζουνάκια σας!!! Βιβίκο σιδερένιος ο αντρούλης!!!

Αλικάκι πάντα άξια!!!

Τιτικάκι και Βιβίκα don't worry! Θα στρώσουν με τον παιδικό! Χθες είμασταν με κάτι φίλους που έχουν ένα παιδάκι 16 μηνών. Κορίτσια, το παιδί έχει μάθει να παίζει μόνο του και δεν μοιράζεται ΤΙΠΟΤΑ!!! Ήρθαν στο σπίτι μας και ήθελε να παίζει με τα παιχνίδια του δικού μου αλλά μόνος του. Όταν πήγαινε ο δικός μου να πάρει κάτι του το άρπαζε και έκλαιγε σπαρακτικά. Ο Χρηστάκος μου του έκανε και πλάκα....Είχε πολύ φάση... Θέλω να πω οτι ο δικός μου πιστεύω οτι έμαθε να μοιράζεται στο σχολείο, γιατί εκεί παίζει κάθε μέρα με παιδάκια και μοιράζονται τα ίδια παιχνίδια......
Τώρα το ότι τελευταία άρχισε να σπρώχνει όπως μου λέει η δασκάλα, είναι κάτι που το κάνει μόνο στον παιδικό...εγώ δεν τον έχω δει ν' αντιδρά έτσι.....Προφανώς οτι βλέπει κάνει....δεν με ανησυχεί.....ακόμα!!!

Τα φιλιά μου σε όλες........


γεια σου doc!!! ο χρηστακης ειναι πολυυυυυυυυυ καλοοοοοοοο παιδακι λεμεεεεεεεεε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:εχει γινει ενα παλιοπαιδο ανευ προηγουμενου.χτες φαγαμε ενα τρελο ξενερωμα το λεω και σε εσας τις αθηναιες να το ξερετε.το αλσος φιλαδελφειας ειναι μια μαλακια πλεον.το εχουν εγκαταλειψει πληρως εχουν βγαλει το νερο ειναι ενα πραγμα απαισιο.
η μικρη εχει υιοθετησει αλλο συστημα ειναι συνεχεια με τις εξης εκφρασεις στο στομα.ασε με και φυγε.και δινει και χαστουκια αμα τα παρει πολυ στο κρανιο.δε ξερω τι θα την κανω πλεον .δεν ακουει ουτε απο λογια και αμα της φωναξω και πολυ βαζει τα υποτιθεμενα κλαματα.
την κορη μου εχεις στο σπιτι σου?

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:
grammatiki έγραψε:εχει γινει ενα παλιοπαιδο ανευ προηγουμενου.χτες φαγαμε ενα τρελο ξενερωμα το λεω και σε εσας τις αθηναιες να το ξερετε.το αλσος φιλαδελφειας ειναι μια μαλακια πλεον.το εχουν εγκαταλειψει πληρως εχουν βγαλει το νερο ειναι ενα πραγμα απαισιο.
η μικρη εχει υιοθετησει αλλο συστημα ειναι συνεχεια με τις εξης εκφρασεις στο στομα.ασε με και φυγε.και δινει και χαστουκια αμα τα παρει πολυ στο κρανιο.δε ξερω τι θα την κανω πλεον .δεν ακουει ουτε απο λογια και αμα της φωναξω και πολυ βαζει τα υποτιθεμενα κλαματα.
την κορη μου εχεις στο σπιτι σου?

α ετσι κανει και εσενα;τι να πω με αυτο το παιδι εχει γινει πολυ τσαμπουκας και νευροσπαστο και μου σπαει το νευρικο συστημα.

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:
grammatiki έγραψε:εχει γινει ενα παλιοπαιδο ανευ προηγουμενου.χτες φαγαμε ενα τρελο ξενερωμα το λεω και σε εσας τις αθηναιες να το ξερετε.το αλσος φιλαδελφειας ειναι μια μαλακια πλεον.το εχουν εγκαταλειψει πληρως εχουν βγαλει το νερο ειναι ενα πραγμα απαισιο.
η μικρη εχει υιοθετησει αλλο συστημα ειναι συνεχεια με τις εξης εκφρασεις στο στομα.ασε με και φυγε.και δινει και χαστουκια αμα τα παρει πολυ στο κρανιο.δε ξερω τι θα την κανω πλεον .δεν ακουει ουτε απο λογια και αμα της φωναξω και πολυ βαζει τα υποτιθεμενα κλαματα.
την κορη μου εχεις στο σπιτι σου?

α ετσι κανει και εσενα;τι να πω με αυτο το παιδι εχει γινει πολυ τσαμπουκας και νευροσπαστο και μου σπαει το νευρικο συστημα.
μια απο τα ιδια τιτικα.ηταν που ηταν στριμενο,τωρα που αρρωστησε και της καναμε λιγο παραπανω τα χατιρια ηρθε και στραβωσε τελειως.ολο "μπηγε"(φυγε) λεει,χτυπαει,τσιμπαει,κλαει (και καλα)με το παραμικρο.δεν ξερω πως μου βγηκε ετσι αυτο το παιδι.η μεγαλη δεν ηταν ετσι.

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:
γεια σου doc!!! ο χρηστακης ειναι πολυυυυυυυυυ καλοοοοοοοο παιδακι λεμεεεεεεεεε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #8 - Σελίδα 20 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #8 - Σελίδα 20 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #8 - Σελίδα 20 417472
Γεια σου Βιβίκο μου.....βράχεεεεεεε!!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AN υποψιαστω οτι μιλατε στο face παλι και εδω μουγκα θα σας δαγκωσωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπα οχι εχει πεσει ξεραιλα ολες χαμενες.και εγω βαριεμαι αφανταστα

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:μπα οχι εχει πεσει ξεραιλα ολες χαμενες.και εγω βαριεμαι αφανταστα
εχουν ξεχυθει εξω οι μαμαδες με τοσο καλο καιρο..και εγω εξω θα ημουν με τον Διονυσακη μου.
εγω διαβαζω εφημεριδες δεν κανω ΤΙ ΠΟ ΤΑ

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
απο όσο κατάλαβα όλες,λίγο πολύ τα ίδια περνάμε.
κ εμένα φωνάζει σπρώχνει αστα υπάρχουν φορές που δεν τον βγάζω έξω γιατί δεν μπορώ να,τον κάνω καλά.
ο παιδικος σίγουρα βοηθεί πολύ το εχω δει κ από παιδιά φίλων μου ειδικά σε δύο που ήταν πολύ επιθετικα έχουν στρώσει παρα πολύ.
γραμματικη εσυ έχεις βρει παιδικό στο περιστερι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις