Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 10]

126Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Ιουν 10, 2013 12:14 pm

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evianna80 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΙΟΥΛΙΑΝΑ ΜΟΥ
ΕΜΕΙς ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΔΟΝ..ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ,ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ Κ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ! ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΟΜΩΣ.,,,ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΓΧΟΣ...Κ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΕΜΕΝΑ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ! Very Happy Very Happy Very Happy

ρε συ πατριωτισσα,ποτε δε μπορεσα να καταλαβω,πως γινεται συλληψη εκτος γονιμων ημερων???
μπορεις να με διαφωτισεις?

127Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Ιουν 10, 2013 12:16 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δωρεάν διανέμεται η ζώνη η κοστίζει?

128Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Ιουν 10, 2013 12:38 pm

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:Δωρεάν διανέμεται η ζώνη η κοστίζει?

καλησπερα κοπελα μου!!!ναι ναι δωρεαν!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

129Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Ιουν 10, 2013 12:43 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστω.

130Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Ιουν 10, 2013 12:49 pm

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
BOURBOULITHRA
τι κανεις πατριωτισσα? Very Happy Very Happy Very Happy
δεν χρειαζεται αγχος....τι πως γινεται....προσπαθηστε ολο το μηνα χωρις να το σκεφτεστε..αν κοιτας μονο γονιμες μερες αστο..πιο πολυ θα αγχωνεσαι...παρα πολλεσ γνωστες μου οχι μονο εγω οσο κοιτουσαν γονιμες μερες χειροτερα ηταν...το αφησαν στο φλου κ ξαφνικα!!!!θελει κ πιστη στο ΘΕΟ πιο πολυ απ ολα....!!!! ακουσε με κατερινιωτισσα μου

131Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Ιουν 10, 2013 12:56 pm

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evianna80 έγραψε:BOURBOULITHRA
τι κανεις πατριωτισσα? Very Happy Very Happy Very Happy
δεν χρειαζεται αγχος....τι πως γινεται....προσπαθηστε ολο το μηνα χωρις να το σκεφτεστε..αν κοιτας μονο γονιμες μερες αστο..πιο πολυ θα αγχωνεσαι...παρα πολλεσ γνωστες μου οχι μονο εγω οσο κοιτουσαν γονιμες μερες χειροτερα ηταν...το αφησαν στο φλου κ ξαφνικα!!!!θελει κ πιστη στο ΘΕΟ πιο πολυ απ ολα....!!!! ακουσε με κατερινιωτισσα μου

Βρε συ ειπα με τις πολυκυστικες μου να το χεσω θα κανω οποτε θελω για να περναω καλα,ουτως η αλλως δε μπορω να καταλαβω καθε μηνα απο τα πονακια κ να υποθεσω οτι ειναι ωορηξια!!! αλλα πρακτικα δε μπορω να το καταλαβω!!!! τεσπα,μυστηριο ειναι το σωμα μας και η ζωη γενικα,οσον αφορα τη ζωνιτσα,θα ηθελα κ εγω ενα κομματι,οχι απαραιτητα για να συλλαβω μιας και δεν προσπαθουμε πολυ καιρο,αλλα περισσοτερο για φυλαχτο...πως θα βρω?

132Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Ιουν 10, 2013 1:33 pm

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
BOURBOULITHRA
ΠΑΡΕ ΤΗΛ:23770-41488(καθημερινα εκτος κυριακης 9-12:30 μεσημερι) μονη Βατοπαιδιου

133Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουν 13, 2013 3:16 am

riaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΗΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟ ΚΡΕΑΣ ΚΑΙ ΛΑΔΙ ΦΑΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΗΛΟ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ...ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΣΤΑΥΡΩΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΗΛΟ....ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΦΟΥ ΦΟΡΑΩ ΚΑΙ ΤΗ ΤΙΜΙΑ ΖΩΝΗ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ.....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝΕ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.....

134Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουν 13, 2013 8:06 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
riaki έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΗΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟ ΚΡΕΑΣ ΚΑΙ ΛΑΔΙ ΦΑΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΗΛΟ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ...ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΣΤΑΥΡΩΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΗΛΟ....ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΦΟΥ ΦΟΡΑΩ ΚΑΙ ΤΗ ΤΙΜΙΑ ΖΩΝΗ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ.....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝΕ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.....
στο ευχομαι κοπελα μου μεσα απο την καρδια μου να μας πεις πολυ γρηγορα τα ευχαριστα..Πιστη στον Θεουλη Μας κ ολα θα πανε καλα.....!!!!!Very Happy:D

135Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Παρ Ιουν 14, 2013 8:20 am

riaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σε ευχαριστω παρα πολυ evianna....!!!το εχω πολυ μεγαλη αναγκη..οπως αλλωστε ολες οι κοπελες που ειναι εδω.....ευχομαι να εχω συντομα ευχαριστα νεα..!!!!

136Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Παρ Ιουν 14, 2013 10:49 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
riaki προσπαθειτε καιρο?στο λεω γιατι κ εγω προσπαθουσα 2 χρονια σχεδον    κ χαρη στον ΑΓΙΟ ΔΑΥΙΔ Κ ΙΩΑΝΝΗ ΡΩΣΣΟ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΜΗΝΕς ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΑΣ ΔΩΣΑΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΔΙΔΥΜΑ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ!!!!

137Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Σαβ Ιουν 15, 2013 1:25 am

riaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
evianna80 έγραψε:riaki προσπαθειτε καιρο?στο λεω γιατι κ εγω προσπαθουσα 2 χρονια σχεδον    κ χαρη στον ΑΓΙΟ ΔΑΥΙΔ Κ ΙΩΑΝΝΗ ΡΩΣΣΟ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΜΗΝΕς ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΑΣ ΔΩΣΑΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΔΙΔΥΜΑ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ!!!!και εμεις προσπαθουμε σχεδον 3 χρονια....εχει βεβαια καποιο προβλημα ο αντρας μου στο σπερμα. αλλα παρολου που κανει θεραπεια δεν εχουμε καμια αλλαγη...αμα κανει επεμβαση μπορει τα πραγματα να χειροτερεψουνε....καναμε πολλα...2 σπερματεγχυσεις....τιποτα...για εξωσωματικη δεν μπορουμε γιατι δεν μας το επιτρεπουνε τα οικονομικα μας....ειναι πολυ ακριβες...σκεφτηκαμε να παρουμε ενα μικρο δανειο(δεν μπορουμε αλλο μεγαλο γιατι ο αντρας μου εχει ηδη ενα στεγαστικο) αλλα δεν ειναι σιγουρο οτι θα μεινω εγκυος με την πρωτη...οι περισσοτερες μενουνε με την τριτη φορα...δυστυχως εμεις δεν εχουμε τοσα....οποτε η τελευταια μας ελπιδα ειμαι η παναγια...αν θελει θα μας δωσει ενα παιδακι που τοσο πολυ θελουμε....

138Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Σαβ Ιουν 15, 2013 1:26 am

riaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εμεις προσπαθουμε σχεδον 3 χρονια....εχει βεβαια καποιο προβλημα ο αντρας μου στο σπερμα. αλλα παρολου που κανει θεραπεια δεν εχουμε καμια αλλαγη...αμα κανει επεμβαση μπορει τα πραγματα να χειροτερεψουνε....καναμε πολλα...2 σπερματεγχυσεις....τιποτα...για εξωσωματικη δεν μπορουμε γιατι δεν μας το επιτρεπουνε τα οικονομικα μας....ειναι πολυ ακριβες...σκεφτηκαμε να παρουμε ενα μικρο δανειο(δεν μπορουμε αλλο μεγαλο γιατι ο αντρας μου εχει ηδη ενα στεγαστικο) αλλα δεν ειναι σιγουρο οτι θα μεινω εγκυος με την πρωτη...οι περισσοτερες μενουνε με την τριτη φορα...δυστυχως εμεις δεν εχουμε τοσα....οποτε η τελευταια μας ελπιδα ειμαι η παναγια...αν θελει θα μας δωσει ενα παιδακι που τοσο πολυ θελουμε....

139Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Σαβ Ιουν 15, 2013 5:54 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
riaki αφου πιστευετε με τον αντρα σου ,νηστεψατε κ το κανατε με την καρδια σας οχι γιατι ΠΡΕΠΕΙ...ο καλος ΘΕΟΥΛΗς ΔΕΝ ΘΑ ΣΑς ΑΦΗΣΕΙ κ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ....αρκει να το κανεις με την καρδια σου....!!!!!ποτε περιμενεις περιοδο?η΄ μαλλον ποτε ΔΕΝ περιμενεις ?tonguetonguetonguetonguetonguetongue

140Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Σαβ Ιουν 15, 2013 6:39 am

riaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και οι δυο το καναμε με τη καρδια μας...ο αντρας μου κανονικα επρεπε να νηστεψει την μονο τη τριτη μερα αλλα νηστεψε και τις 3 μερες...οπως το ταξαμε με ολη μας τη καρδια στην αγια ειρηνη....κανονικα περιμνω περιοδο στις 4-5/07.....ελπιζω να μην μου ερθει....δεν μπορεις να φανταστεις ποσο το θελουμε....

141Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Τρι Ιουν 18, 2013 4:34 am

aggelikiandr


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΔΥΣΤΥΧΩΣ.. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ;;;

142Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Τρι Ιουν 18, 2013 7:35 am

riaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα αγγελικη...εγω εχω τη ζωνιτσα (βασικα εχω δυο)και πολυ ευχαριστως να σου στειλωτη μια...την αλλη τη φοραω εγω....και ελπιζω συντομα να γινω μανουλα...αν θελεις στειλε μου σε μηνυμα που θελεις να τη στειλω....

143Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Τρι Ιουν 18, 2013 8:13 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μενω στην γερμανια και ειμαι στην 33 εβδομαδα+2 εχω περασει πολλα για το μωρακι τον τελευτεο καιρο και η αληθεια ειναι οτι ανχονομαι και φοβαμαι πολυ και καθε μερα παρακλαω ολα να πανε καλα και να εχω μαι ομορφη ακι τελειωμενη εγκυμοσηνη .........μετα απο 3 εβδομαδες στο νοσοκομειο και απο περιδεση τραχιλου ειμαι στο σπιτι αλλα ανχονομαι μηπως γεννηθη προορα και εχει προβλημα καθε μερα παρακαλω την παναγια νατον εχει καλα ..........τι ακριβος ειναι η ζωνη τις παναγιας?

144Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Τρι Ιουν 18, 2013 8:31 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα freskia mama!
ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου κοπελα μου να γεννησεις με το καλο το αγγελουδι σου κ ολα να πανε καλα...ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!
λυπαμαι πολυ για οσα περασες..ολες παιρναμε πολλα στην εγκυμοσυνη μας,αλλα απο τη στιγμη που ειναι ολα καλα μη το σκεφτεσαι....κ προπαντός μη σκεφτεσαι αρνητικα,ο ΘΕΟΥΛΗΣ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...
η ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ ειναι της ΠΑΝΑΓΙΑΣ και ειναι πολυ θαυματουργη.εχει κανει πολλα θαυματα,ασθενεις εχει γιατρεψει απο ανιατες αρρωστιες ατεκνα ζευγαρια κανανε παιδια,κ εγω την φοραω κ νιωθω πολυ ομορφα...ειμαι 3 μηνων κ περιμενω διδυμα...με βοηθαει παρα πολυ!!! αν την θελεις πες μου να σου δωσω το τηλ της Ι.Μ. ΒΑΤΟΠΑΙΔΙΟΥ κ θα σου την στειλουν....

145Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Τρι Ιουν 18, 2013 8:54 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω αλλα ειμαι στην γερμανια οπως ειπα και δεν ξερω αν ειναι εφυκτο να μου την στηλουν απο την μονη

146Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Τρι Ιουν 18, 2013 9:07 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν εχεις να χασεις κατι..θα σου τη στειλουν,εννοειτε!!!!!
23770-41488(καθημερινα εκτος κυριακης 9-12:30 μεσημερι) 
παρε αυριο το πρωι κ αν δεν το σηκωνουν ξαναπροσπαθησε θα το σηκωσουν!!!!!!

147Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Τρι Ιουν 18, 2013 9:13 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο θεος να σε εχει καλα και να χαρεις τα δισιμακια σου οπως τα θελεις γερα και δυνατα παρεπιπτοντος το ονομα μου ειναι παναγιωτα και με λενε γιωτα.............η παναγια μαζι σου και την βοηθεια που μου δυνεις οθεος να στην δωσει διπλη ακι τριδιπλη

148Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Τρι Ιουν 18, 2013 9:32 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιωτα χαρηκα κοπελα μου κ να σαι καλα....
το ονομα μου ειναι Ευη!
παρε τηλ κ ενημερωσε με αλλιως αν θελεις θα σου την στειλω εγω!!!!
ο ΘΕΟΣ μαζι σου....

149Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Τρι Ιουν 18, 2013 9:34 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα παρω αυριο ...............ακι ελπιζω να μου την στηλουν πως την φωρας??? .........τωρα αν μπορεις να μου στηλεις εσυ μου φενετε πιο ευκολο

150Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Τρι Ιουν 18, 2013 11:15 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα ο Πνευματικος μου ,μου ειπε να κανω νηστεια 3 μερες ενω ηδη τη φορουσα....ειναι ενα νημα που το δενεις γυρω απο τη μεση σου.....κοπελα μου οτι θελεις εσυ....πες μου!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» ζωνη της Παναγιασ!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις