Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 10]

201Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Σαβ Ιουλ 06, 2013 12:12 am

riaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
iouliana έγραψε:riaki ολοι κανουμε λαθη κοπελα μου αλλα μεσα απο αυτα μαθαινουμε, μη βασανιζεσαι αδικα σκεψου τωρα τι τυχερη εισαι που  βρηκες εναν καλο συντροφο και κανε οτι περναει απο το χερι σου  για να ειστε ευτυχισμενοι
iouliana ο αντρας μου ειναι οντως οτι καλυτερο μου εχει συμβη....και αυτο που με στεναχωρει περισσοτερο ειναι οτι θελει παρα πολυ ενα παιδι....δεν ειναι αδικο....?ελπιζω καποια στιγμη αν θελει ο θεος να μας δωσει ενα παιδι.....

202Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Σαβ Ιουλ 06, 2013 1:14 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
riaki έγραψε:
iouliana έγραψε:riaki ολοι κανουμε λαθη κοπελα μου αλλα μεσα απο αυτα μαθαινουμε, μη βασανιζεσαι αδικα σκεψου τωρα τι τυχερη εισαι που  βρηκες εναν καλο συντροφο και κανε οτι περναει απο το χερι σου  για να ειστε ευτυχισμενοι
                      iouliana ο αντρας μου ειναι οντως οτι καλυτερο μου εχει συμβη....και αυτο που με στεναχωρει περισσοτερο ειναι οτι θελει παρα πολυ ενα παιδι....δεν ειναι αδικο....?ελπιζω καποια στιγμη αν θελει ο θεος να μας δωσει ενα παιδι.....

άρα riaki μου κανείς δε σε τιμωρεί, μην τιμωρείς εσυ τον εαυτο σουVery Happy Very Happy Very Happy 
και εγω αδιαθετησα σημερα, απο εβδομαδα στις επαλξεις Wink Wink Wink 

203Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Ιουλ 08, 2013 6:31 am

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σημερα ξυπνησα,πεταχτηκα σχεδον,σκεπτομενη,εχω τη ζωνη,γιατι δεν την εβαλα ακομα?νιωθω καλα με τον εαυτο μου....ενιωσα ετοιμη να τη βαλω....
μιλησα μ εναν παπα κ με ειπε να τη βαλεις οταν νιωσεις εσυ ετοιμη.....
σημερα την εβαλα και δεν ηξερα πως να την πιασω για να μην την χασω.....ειναι μεγαλο κομματι,ολες τετοιο εχετε?
σκεφτομαι να τη βαλω σ ενα κομματι υφασμα να το κανω σαν φυλαχτο και να βαλω με παραμανα το σουτιεν......κανει λετε?
ειναι και οτι ειναι κομματι κομμενο και εχει ξεφτια δε θελω να διαλυθει...την εκανα κομπους στις ακρες βεβαια....

204Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Ιουλ 08, 2013 8:07 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά έκανες και την έβαλες τώρα που ένιωσες έτοιμη. Τέτοιο μεγάλο κομμάτι είχα κι εγώ, την είχα ράψει λίγο στις άκρες να μη μου ξεφτίζει και την είχα βάλει γύρω από την κοιλιά μου, σαν ζώνη. 9 μήνες δεν την έβγαλα από πάνω μου, ούτε στο γιατρό όταν πήγαινα την έβγαζα. Λίγο πριν πάω στο μαιευτήριο να γεννήσω την άφησα σπίτι σε μια εικόνα της παναγίας. Έτσι ένιωσα τότε...
Εύχομαι να σε βοηθήσει η παναγία και να μείνεις έγκυος πολύ σύντομα.

205Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Ιουλ 08, 2013 10:30 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα γλυκια μου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ TI KANEI H ZOYZOYNA SOY?Very Happy Very Happy Very Happy 
εμεις ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ μια χαρα αυριο θα παω για ενα τυπικο υπερηχο να τις δουμε λιγο μωρε,απο την αυχενικη εχω να παω κ καταλαβαινεις αγχος....!!!!!τα νεα σου ,ολα καλα?ψαχνουμε κ σπιτι με τον αντρουλη μου .....

BOURBOULITHRA MOU καλα εκανες..οπου νιωθεις εσυ ανετα κ ωραια εκει να την εχεις,αρκει να την εχεις επανω σου αποκλειστικα.εγω την εχω γυρω απο την κοιλια μου κ δεν προκειτε να την βγαλω ποτε μονο ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ στη γεννα....με το καλο κοπελα μου να σου πανε ολα καλα,αλλα ρωτα ομως εναν ΙΕΡΕΑ αν πρεπει να κανεις πρωτα νηστεια μαζι με τον αντρα σου..ετσι γραφει το χαρτι που ηταν μεσα Η ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ.
ΑΣΧΕΤΟ....αν γνωριζεις η΄ακουσεις για κανενα σπιτι να ενοικιαζεται 2αρι ενημερωσε με,ψαχνω για σπιτι..!!!!Very Happy Very Happy 

206Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Ιουλ 08, 2013 12:15 pm

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evianna80 έγραψε:καλησπερα γλυκια μου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ TI KANEI H ZOYZOYNA SOY?Very Happy Very Happy Very Happy 
εμεις ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ μια χαρα αυριο θα παω για ενα τυπικο υπερηχο να τις δουμε λιγο μωρε,απο την αυχενικη εχω να παω κ καταλαβαινεις αγχος....!!!!!τα νεα σου ,ολα καλα?ψαχνουμε κ σπιτι με τον αντρουλη μου .....

Εύη μου με το καλό να δεις τα μωράκια σας, λογικό να έχεις άγχος, και μάλιστα διπλό...Μακάρι να βρείτε και σπίτι όπως το θέλετε. Εμείς καλά, βόλτες και λέμε να πάμε και για το πρώτο της μπανάκι το σκ. Φιλιά!

207Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Ιουλ 08, 2013 12:28 pm

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σ ευχαριστω να σαι καλα κοπελα μου
αντε καλο μπανακι ,μπικινακι φανταζομαι...Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 215994 ...ΤΡΕΛΑΑΑΑΑ!!!
ΚΑΝΤΕ Κ ΜΙΑ ΒΟΥΤΙΑ Κ ΓΙΑ ΕΜΑΣ!!
ΤΑ ΛΕΜΕ.

208Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Ιουλ 08, 2013 12:29 pm

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evianna80 έγραψε:καλησπερα γλυκια μου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ TI KANEI H ZOYZOYNA SOY?Very Happy Very Happy Very Happy 
εμεις ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ μια χαρα αυριο θα παω για ενα τυπικο υπερηχο να τις δουμε λιγο μωρε,απο την αυχενικη εχω να παω κ καταλαβαινεις αγχος....!!!!!τα νεα σου ,ολα καλα?ψαχνουμε κ σπιτι με τον αντρουλη μου .....

BOURBOULITHRA MOU καλα εκανες..οπου νιωθεις εσυ ανετα κ ωραια εκει να την εχεις,αρκει να την εχεις επανω σου αποκλειστικα.εγω την εχω γυρω απο την κοιλια μου κ δεν προκειτε να την βγαλω ποτε μονο ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ στη γεννα....με το καλο κοπελα μου να σου πανε ολα καλα,αλλα ρωτα ομως εναν ΙΕΡΕΑ αν πρεπει να κανεις πρωτα νηστεια μαζι με τον αντρα σου..ετσι γραφει το χαρτι που ηταν μεσα Η ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ.
ΑΣΧΕΤΟ....αν γνωριζεις η΄ακουσεις για κανενα σπιτι να ενοικιαζεται 2αρι ενημερωσε με,ψαχνω για σπιτι..!!!!Very Happy Very Happy 

καμια προτιμηση σε περιοχη?

209Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Ιουλ 08, 2013 12:31 pm

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evianna80 έγραψε:καλησπερα γλυκια μου ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ TI KANEI H ZOYZOYNA SOY?Very Happy Very Happy Very Happy 
εμεις ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ μια χαρα αυριο θα παω για ενα τυπικο υπερηχο να τις δουμε λιγο μωρε,απο την αυχενικη εχω να παω κ καταλαβαινεις αγχος....!!!!!τα νεα σου ,ολα καλα?ψαχνουμε κ σπιτι με τον αντρουλη μου .....

BOURBOULITHRA MOU καλα εκανες..οπου νιωθεις εσυ ανετα κ ωραια εκει να την εχεις,αρκει να την εχεις επανω σου αποκλειστικα.εγω την εχω γυρω απο την κοιλια μου κ δεν προκειτε να την βγαλω ποτε μονο ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ στη γεννα....με το καλο κοπελα μου να σου πανε ολα καλα,αλλα ρωτα ομως εναν ΙΕΡΕΑ αν πρεπει να κανεις πρωτα νηστεια μαζι με τον αντρα σου..ετσι γραφει το χαρτι που ηταν μεσα Η ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ.
ΑΣΧΕΤΟ....αν γνωριζεις η΄ακουσεις για κανενα σπιτι να ενοικιαζεται 2αρι ενημερωσε με,ψαχνω για σπιτι..!!!!Very Happy Very Happy 

ρωτησα εναν παπα και με ειπε,οταν νιωσω ετοιμη να τη βαλω,αν πιστευω οτι κατι με βαραινει να εξομολογηθω,και αν το θελω να κοινωνησω...το θεμα ειναι οτι τωρα ειμαι εποχιακα στην παραλια και δεν εχω χρονο να παω Κυριακη πρωι εκκλησια...απλα νηστεια,χωρις Θ.Κοινωνια...

210Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Οκτ 21, 2013 4:32 am

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ας ενημερωσω λοιπον και εγω τα κοριτσια οτι ειμαι εγκυος.... 4 μηνες απο τοτε που παρελαβα τη ζωνιτσα....

211Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Οκτ 21, 2013 11:57 pm

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Συγχαρητηρια bourboulithra ευχομαι να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα γερο νινι στα χερια σου!!!cheers cheers 

212Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Τρι Οκτ 22, 2013 12:10 am

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! ολα να σου πανε καλα!!! και εγω μετα απο πολλες προσπαθειες χαρη στην αγια ζωνη τα καταφερα..στον 3ο μηνα που την φορουσα

213Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Τετ Οκτ 23, 2013 8:31 am

argy29


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Bourboulithra eimai kainouria sto forum alla exw diabasei tis istories kai xairomai toso gia esena. Makari na erthei kai se emena opws kai se oles tis kopeles pou prospathoun auth h omorfh stigmh. Egw foraw th zwnh apo ton Augousto kai elpizw na me euloghsei kai emena h Panagitsa.

214Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Νοε 25, 2013 5:14 am

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια τη θελω κι εγω..
τηλεφωνικως μονο γινεται?

215Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Νοε 25, 2013 5:29 am

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
gogoulini88 έγραψε:κοριτσια τη θελω κι εγω..
τηλεφωνικως μονο γινεται?
γωγω,πηγαινε στις πισω σελιδες και δες τα τηλεφωνα!
παιρνεις τηλ και στη στελνουν στο σπιτι!

216Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Νοε 25, 2013 6:59 am

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θα στειλω γραμμα καλυτερα γιατι με τα τηλεφωνα δε τα παω καλα.ελπιζω να μην αργησει..

217Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Νοε 25, 2013 7:42 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα παντως που πηρε δικος μου ανθρωπος και ζητησε για μενα, ενω ειπαν θα στειλουν ακομη τιποτα...Και αυτο εγινε απο τον Απριλιο..

218Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Νοε 25, 2013 8:45 am

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια γνωμη μου αλλα το θεμα ειναι να εχετε ΠΙΣΤΗ..εγω εστειλα γραα και μετα απο 15 μερες την παρελαβα

219Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Νοε 25, 2013 12:06 pm

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ι.ΜΟΝΗ ΒΑΤΟΠΑΙΔΙΟΥ 2377041488 καλυτερα να παρετε τηλ(καθημερινα απο τις 9-12:30)ν εκτος ΚΥΡΙΑΚΗΣ
αν δεν το σηκωνουν ξαναπροσπαθηστε.
εμενα μου την εστειλαν σε 15 μερες αλλα τους πηρα 2 φορες τηλ να ειμαι σιγουρη,με την βοηθεια της ΠΑΝΑΓΙΑΣ ειχα μια πολυ καλη εγκυμοσυνη κ δεν την εχω βγαλει καθολου απο επανω μου,μονο στη γεννα κ εκει ξερω η ΠΑΝΑΓΙΑ θα βοηθησει να πανε ολα καλα....
ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΛΙΚΙΝΗ ΠΙΣΤΗ....

220Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Δεκ 16, 2013 2:25 am

eyaki7


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω κοριτσια εβαλα την ζωνη το πασχα που μας περασε κ ακομα τιποτα..τωρα εφαγα το μηλο της αγιας Ειρηνης της Χρυσοβαλαντου, νηστεψα και το εφαγα πριν 15 μερες και περιμενω να δω τα αποτελεσματα..

221Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Δεκ 16, 2013 4:07 am

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eyaki7 έγραψε:εγω κοριτσια εβαλα την ζωνη το πασχα που μας περασε κ ακομα τιποτα..τωρα εφαγα το μηλο της αγιας Ειρηνης της Χρυσοβαλαντου, νηστεψα και το εφαγα πριν 15 μερες και περιμενω να δω τα αποτελεσματα..

Και εγω ΚΟΡΙΤΣΙΑ το φαγα το μηλαρακι της αγίας ειρήνης της χρυσοβαλαντου κ το χα κανει τάμα κ σε αυτήν αν μείνω ξανά έγκυος να δώσω το όνομα της. Το έφαγα τον Ιούνιο η Ιούλιο αν δε κανω λάθος μετα από 3ημερη νηστεία κ προσευχουλα κ αρχές Οκτώβρη έμεινα έγκυος,έχω κ φοράω κ το σχοινακι της κ εδω κ ένα χρόνο σταυρώνομουν με το λαδάκι της.
Εκτός αυτού το εταξα κ στη Τήνο στη Μεγαλόχαρη, πήγα τον Αύγουστο κ έβαλα ένα φανελάκι δικό μου.κ ένα του άντρα μου πίσω απτήν εικόνα οσο ήταν η λειτουργία κ προσευχήθηκα, το φορούσα κάθε φορά αφού είχαμε ερθει σε επαφή κ επίσης είχα κ το λαδάκι της Μεγαλόχαρης.το φανελάκι το φοράω στον ύπνο μου κάθε βράδυ.είπα αν πιάσω κ πάνε όλα καλα αυτη τη φορά να το βαφτισω το παιδάκι μου στη Τήνο.

Καλή επιτυχία σας εύχομαι κ οτι κανετε με πίστη πάνω απ'όλα!


222Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Δεκ 16, 2013 5:00 am

eyaki7


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
angelmommy σε ευχαριστω που απαντησες..εμενα μου το φερανε το μηλο και μετα απο τρεις μερες νηστειας το εφαγα..ελπιζω η Αγια Ειρηνη να βαλει το χερακι της και να τα καταφερω να μεινω εγκυος..σου ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμωσυνη και να παρεις στην αγκαλια σου το μωρακι σου και να ειναι παντα γερό..

223Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Δεκ 16, 2013 5:37 am

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
angel μπραβο για την εγκυμοσυνη σου! και εγω την μικρη μου την εταξα στην παναγια της τηνου κ με το καλο θα την βαφτισουμε το καλοκαιρι εκει στην τηνο!


ευακι να μην απελπιζεσαι! εχετε κανει τις απαραιτητες εξετασεις και οι 2 σας;;; ακου τι σου λεει ο γυναικολογος και θα γινει το θαυμα και σε σενα!!!!

224Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Δευ Δεκ 16, 2013 8:30 am

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαίρομαι για σένα matinaki1990 με το καλό το κοριτσάκι σου να ναι γερό!

Evaki7 μην ευχαριστείς, εμπεριες ειναι αυτές κ ειναι καλό να τις μοιραζόμαστε,η Αγία θα σε βοηθήσει κ εσένα, είδες τι καλα κάποιος σε σκέφτηκε κ σου φέρε το μηλαρακι κάποιος σε νοιάστηκε.
Εγω πέρασα πολύ άσχημα,το πρώτο μου παιδάκι το έχασα δυστυχως, και το χα τάξει κ εκείνο στην Αγία Ειρήνη, έτσι είπα αν μου ξαναδώσει μια ευκαιρία να δωσω το όνομα της. Είχα τάξει να πάω κ να προσκηνησω στην Λυκόβρυση κ πήγα με τον άντρα μου,πηρα λαδάκι κ το μήλο κ μια ζώνη. Μετα από ένα χρόνο σχεδόν που χρειάστηκα να "συνέλθω" κ να συνεχίσω,είχαμε βάλει κ μπροστά κ ξαναπροσπαθησαμε κ να πού έπιασε! Την Μεγαλόχαρη της Τήνου τη πιστεύω παρά πολύ γιατί μας έχει βοηθήσει παντα κ χαίρομαι πολύ κάθε φορά που πάω να προσκηνησω!

Πίστη πάνω απ'όλα είπαμε κ ηρεμία κ θα ρθει το πολυπόθητο!

225Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 9 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Τετ Δεκ 18, 2013 11:35 pm

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα και από εμένα σήμερα ένιωσα έτοιμη και έβαλα την Ζωνίτσα της Παναγίας που μου έφεραν εδώ και αρκετούς μήνες από το Άγιο Όρος.Δεν γνώριζαν ότι προσπαθώ για νινί απλά μου την έφεραν για όταν θα θελήσω να κάνω παιδάκι.Τόσο καιρό την είχα στο εικονοστάσι σήμερα λοιπόν αποφάσισα να την φορέσω και ας γνωρίζω ότι θα κάνω καιρό να δω τον αντρούλη μου αφού ταξιδεύει.Πριν φύγει κάναμε τις προσπαθειές μας γι αυτό το μήνα και ότι γίνει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» ζωνη της Παναγιασ!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις