Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 10]

176Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουν 27, 2013 12:06 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νομιζω μπορεις να κοψεις αλλα δεν ειμαι σιγουρι μπορεις να ρωτισεις τον πνευματικο σου καλη μερα και η παναγια μζι σου

177Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουν 27, 2013 12:19 am

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
freskia mama έγραψε:νομιζω μπορεις να κοψεις αλλα δεν ειμαι σιγουρι μπορεις να ρωτισεις τον πνευματικο σου καλη μερα και η παναγια μζι σου

πρεπει να βγω εκτος πολης για να βρω καποιον καλο πνευματικο,γιατι εδω στην πολη μου δεεεν......

εγω πιο πολυ για φυλαχτο την πηρα,διαβασα για τεκνοποιηση πρεπει να κανουμε νηστεια κ οι 2,αλλα ο αντρας μου δεν ειναι της εκκλησιας....

178Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουν 27, 2013 12:24 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κανε εσυ με πιστη μεγαλη και θα ερθει και ετσι και ο αντρας σου θα πιστει εγω παρολο που ειμαι εγκυος και εριμενω να γεννησω περιμενω αν ερθειη τιμια ζωνη ........εμενα ο αντρας μου δεν ειναι καν χριαστιανος αλλα πιστευει παρα πολυ .........οτι γινονται θαυματα νυστεψε εσυ και πιστευω οτι θα σου ερθει το μωρακι σου τον αλλο μηνα εγκυουλα μακαρι και αυτον

179Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουν 27, 2013 12:32 am

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
freskia mama έγραψε:κανε εσυ με πιστη μεγαλη και θα ερθει και ετσι και ο αντρας σου θα πιστει εγω παρολο που ειμαι εγκυος και εριμενω να γεννησω περιμενω αν ερθειη τιμια ζωνη ........εμενα ο αντρας μου δεν ειναι καν χριαστιανος αλλα πιστευει παρα πολυ .........οτι γινονται θαυματα νυστεψε εσυ και πιστευω οτι θα σου ερθει το μωρακι σου τον αλλο μηνα εγκυουλα μακαρι και αυτον

να σαι καλα φρεσκια μαμα και εσυ με το καλο να πανε ολα καλα,διαβασα για τις ανησυχιες σου για το ραμμα.....υπομονη και μιλα με το γιατρο σου προτεινω......

εμενα δυστυχως εχασε το μπαμπα του οταν πηγε για σπουδες και επειδη στη σχολη του τα εξηγουσαν ολα σα να μην υπαρχει θρησκεια πουθενα,(ολοι οι φυσικο-χημικο-μαθηματικοι το ιδιο)εχει πειστει υπαρχει μια ανωτερη δυναμη αλλα δεν ξερει τι ειναι,αλλα αν ηταν ο Θεος δε θα του επαιρνε το μπαμπα νωρις......
επεσαν τα γεγονοτα μαζι με τις σπουδες κ με τις εξηγησεις απο το συμπαν και αστα βραστα....

εγω θα κανω τη δουλεια μου..... !!!! αν ειναι να ερθει μωρο να ερθει με το καλο,πανω απ ολα να ειμαστε υγιειες θελω γ αυτο και πηρα τηλ για τη Ζωνιτσα...παρ ολα αυτα φυσικα και θελω μωρο,αλλα δεν το εχω πλεον στο μυαλο μου γιατι οσο καιρο το σκεφτομουν....τιποτα!

180Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουν 27, 2013 12:54 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοπελα μου γιωτα με λενε .......κοιταξε και εγω εχασα τον μπαμπαμου στα 42 του χρονια απο καρκινο το 2011 αλλα ποτε δεν εχασα την πιστη μου στο θεο παρολο που εμεινα ολομοναχη γαιτι η μαμα μου ηταν με τον νεο τις αντρα και ηταν και εγκυος και δενε δηνε τοσο σημασια ...................αλλα ο θεος με βοηθησε μου εστηλε τον αντρα μου και ας μην ειναι χριστιανος μου εχει φερθει καλητερα ποα τον καθενα με προσεχει και με φροντιζει τοσο πολυ που το βλεπω και δεν το πιστευω ακομα οτι ειμαι παντρεμενη με αυτον τον αντρα δεν μου στερη τιποτα και ετσι ακομα εβνομονο το θεο εχω περασει πολλα στοτελος τιςεγκυμοσηνης και ακομα περναω και μεπολους πονους και ομως δεν αφηνω τον πονο να τον βλεπει ειμαι δυαντη ετσι μου λεει............προχτες πηγα στην γαιτρο μου και τα βρηκε ολα φυσιλογικα περιμενω να σπσει τα ραμματα η τα νερα για αν γεννησω

181Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουν 27, 2013 2:30 am

eyaki7


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
freskia mama Συμφωνω με αυτα που λες..και εμενα ο αντρας μου πιστευει στον Θεο αλλα δεν ειναι και τοσο σιγουρος οτι η Ζωνη θα μας βοηθησει..Εγω νυστεψα την μεγαλοβδομαδα και φοραω την ζωνη συνεχεια..αυτες τις μερες εχω καποιοες ενοχλησεις αλλα δεν ξερω αν ειμαι εγκυος..κατι πονακια στην κοιλια χαμηλα, καμια φορα αναγουλες, και εχει πριστει η κοιλια μου..λες να ειμαι?? φοβαμαι κιολας να παω να παρω Τεστ εγκυμοσυνης μηπως βγει αρνητικο..θελω να σιγουρευτω πρωτα για τα συμπτωματα..αλλα δεν ξερω μηπως επειδη το σκεφτομαι τα δημιουργω με το μυαλο μου...confusedconfusedconfused

182Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουν 27, 2013 2:33 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καταρχην ευχομαι αν εισαι και η παναγια να σε εχει βοηθησει σε αυτο εγω στην δικημου εγκυμοσηνη δεν ειχα συπτωματα το μονο που ειχα ηταν πονοι περιοδου αρα θα σου ελεγα αν εχεις καθηστεριση εστω και μια μερα κανε ενα τεστακι αλλιος παρε αν το κανει με προηνα ουρα ομως ειμαι σιγουρι οτι μπορει να εισαι σου ευχομαι ενα θετικο τεστακι και οτι θελεις ρωταμε και αν ντρεπεσε απο δω στηλε μου μηνημα πμ

183Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουν 27, 2013 2:45 am

eyaki7


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σε ευχαριστω που το ευχεσαι γιατι χρειαζομαι καποιον να το κανει..απλα οπως σου ειπα θελω να περιμενω λιγες μερες για να δω αν τα συμπτοματα θα συνεχιστουν γιατι θελω να ειμαι σιγουρη..οσον αφορα την καθυστερηση εχω ενα θεμα με τον κυκλο μου που μου ερχεται οποτε θελει..μπορει δηλαδη να περασει και ενας και δυο μηνες χωρις περιοδο...απλα εκτος των παραπανω που ανεφερα πριν ποναει και η πλατη μου και η μεση μου..αλλα παραπανω η πλατη μου...

184Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουν 27, 2013 2:54 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θα σου ελεγα να κανεις ενα τεστακι μην ψαχνεις τα συπτωματα γιατι στην αρχη ειναι ατσαλα ερχονται και φευγουν λογο ορμονον θα προσευχηθω να εισαικαι οτι θες εδω ειμα γιωτα με λενε

185Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουν 27, 2013 2:59 am

eyaki7


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χαρηκα πολυ Γιωτα μου..εμενα με λενε Ευα..θα προσευχηθω και εγω για σενα και το μωρο σου..να πανε ολα καλα..θα κανω ενα τεστ, σημερα ή αυριο θα το παρω και θα περιμενω να το κανω το πρωι..οτι και να βγει θα το μαθεις απο εδω...θα σου στειλω να σου πω..Wink Wink

186Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουν 27, 2013 3:04 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα περιμενω ευακι

187Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουν 27, 2013 10:55 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
BOURBOULITHRA ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙς ΣΥΝΤΟΠΙΤΙΣΣΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ? ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ Κ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ....ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ..ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΟΥΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥΣ???????????????????????????????????????????????

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕς Η ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ Κ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕ...ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ....ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

188Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουν 27, 2013 1:44 pm

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evianna80 έγραψε:BOURBOULITHRA ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙς ΣΥΝΤΟΠΙΤΙΣΣΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ? ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ Κ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ....ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ..ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΟΥΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥΣ???????????????????????????????????????????????

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕς Η ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ Κ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕ...ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ....ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν με εχει κανει κανενας ακομα αυτο το "κλικ"να το πω ρε συ.....καταλαβαινεις τι εννοω...εχω και πολλους γνωστους παπαδες και δε θελω με τιποτα να παω σ αυτους...

189Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουν 27, 2013 1:46 pm

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:
evianna80 έγραψε:BOURBOULITHRA ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙς ΣΥΝΤΟΠΙΤΙΣΣΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ? ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ Κ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ....ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ..ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΟΥΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥΣ???????????????????????????????????????????????

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕς Η ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ Κ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕ...ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ....ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν με εχει κανει κανενας ακομα αυτο το "κλικ"να το πω ρε συ.....καταλαβαινεις τι εννοω...εχω και πολλους γνωστους παπαδες και δε θελω με τιποτα να παω σ αυτους...

πανω στο μοναστηρι στον Ολυμπο θελω να παω γτ εχω ακουσει καλα πραγματα για τον πνευματικο εκει....

190Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Παρ Ιουν 28, 2013 11:30 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
euaki δεν μας ειπες τι εγινε με το τεστ?

BOURBOULITHRA οπως ψαχνεις ενα καλο γυναικολογο ετσι πρεπει να ψαχνεις κ ενα καλο ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ....ο δικος μου ειναι ο ΠΑΤΕΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ...ειμαστε σαν φιλοι.πολυ ανοιχτος σαν ανθρωπος...κ πολυ γελιο!!!!!
αλλα κ στο ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ στο ΜΕΤΟΧΙ εχω ακουσει πολυ καλα λογια.....

191Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Παρ Ιουν 28, 2013 2:24 pm

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evianna80 έγραψε:euaki δεν μας ειπες τι εγινε με το τεστ?

BOURBOULITHRA οπως ψαχνεις ενα καλο γυναικολογο ετσι πρεπει να ψαχνεις κ ενα καλο ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ....ο δικος μου ειναι ο ΠΑΤΕΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ...ειμαστε σαν φιλοι.πολυ ανοιχτος σαν ανθρωπος...κ πολυ γελιο!!!!!
αλλα κ στο ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ στο ΜΕΤΟΧΙ εχω ακουσει πολυ καλα λογια.....

τον Πατερ Αθανασιο δε μπορω να τον προλαβω με τιποτα!!!εχει παααντα τοοσο κοσμο!!η μαμα μου παει σ αυτον, και εχει τυχει να περιμενει 5 ωρες!!!
ακριβως εβιαννα μου οπως το γυναικολογο!!!

πως πανε τα διδυμακια σου??

192Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Σαβ Ιουν 29, 2013 7:41 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
BOURBOULITHRA MOY .....ΠΩς ΕΙΣΑΙ ?
ΤΙ ΚΑΙΡΟς ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟς ΣΗΜΕΡΑ....ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΣ ΒΡΕΞΕΙ,ΚΑΛΟ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ,ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ,
ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ,ΕΚΑΝΑ Κ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Κ ΚΑΤΑ 80% ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  ΓΕΡΑ Κ ΔΥΝΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΦΥΣΙΚΑ....
ΕΣΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?

193Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουλ 04, 2013 10:35 pm

riaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα σας κοριτσια...δυστυχως οσο και να παρακαλαω οσα ταματα και να κανω στην παναγια οτι και να κανω παιδι δεν ερχεται...νοιωθω τοσο χαλια...παρολου που νηστεψα που εφαγα το μηλο της αγιας ειρηνης ..τιποτα....αρχιζω να πιστευω πως δεν θα κανω παιδια....ειμαι πολυ χαλια.....

194Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Πεμ Ιουλ 04, 2013 11:15 pm

Karoto


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
riaki αν κανεις οτιδήποτε με άγχος δεν σου βγαίνει ποτέ .Εγώ και τα δύο μου παιδιά τα έκανα μετά απο μια παγωμένη heineken (ίσα ίσα να αισθανθεις πούπουλο όχι σταφίδα) και μετά κανεις ότι κάνεις .drunken 
Πνευματικά αν το πάρουμε θέλει βαθειά εξομολόγηση (διάβασε Γ Παϊσιο) νηστεία προσευχή και Θεία Κοινωνία .Και ο πνευματικός αγώνας θέλει πίστη και υπομονή και επιμονή ,δεν γίνεται τίποτα επειδή έφαγες ένα μήλο ....

195Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Παρ Ιουλ 05, 2013 12:11 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
riaki καλημέρα, καταλαβαίνω την αγωνία σου και σου εύχομαι το καλύτερο μέσα από την καρδιά μου, προσπάθησε να επικεντρωθείς σε άλλα πράγματα και να ηρεμήσεις, και συγνώμη γι'αυτό που θα πω αλλά η εννοια της πίστης δε σημαίνει ότι κάνω ένα ταμά και αμέσως ερχεται αυτό που ζήτησα, αυτό που ζηταμε μπορει να μην ερθει και ποτε και αυτό δε σημαινει τιμωρια

196Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Παρ Ιουλ 05, 2013 3:45 am

riaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
iouliana έγραψε:riaki καλημέρα, καταλαβαίνω την αγωνία σου και σου εύχομαι το καλύτερο μέσα από την καρδιά μου, προσπάθησε να επικεντρωθείς σε άλλα πράγματα και να ηρεμήσεις, και συγνώμη γι'αυτό που θα πω αλλά η εννοια της πίστης δε σημαίνει ότι κάνω ένα ταμά και αμέσως ερχεται αυτό που ζήτησα, αυτό που ζηταμε μπορει να μην ερθει και ποτε   και αυτό δε σημαινει τιμωρια
δεν μπορω με τιποτα να ηρεμισω....εδω και τρια χρονια προσπαθουμε για παιδι....εχω παρακαλεσει ατελειωτες φορες τη παναγια να μου χαρισει ενα παιδακι...3 χρονια....εχω κανει παρα πολλα αυτα τα χρονια.....το μηλο ητανε κατι το ελαχιστο που εχω κανει....αλλα βλεπω πως οτι και να κανω παιδι δεν ερχεται.....ειμαι 37 χρονων.....ποσο πρεπει να περιμενω....?ισως οπως ειπες και εσυ να μην ερθει ποτε......οτι και να κανω....ισως αυριο που θα ηρεμισω να δω αλλιως τα πραγματα....αλλα σημερα ειμαι πολυ χαλια.....

197Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Παρ Ιουλ 05, 2013 10:01 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
riaki καταρχην να σε ενημερωσω οτι αυτα ακριβως ελεγα κ εγω πριν 3 χρονια...κ ομως...με ΑΛΗΘΙΝΗ πιστη ,εξομολογηση κ προσευχη κ ΥΠΟΜΟΝΗ ολα ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ πηγαν καλα!!! ο ΘΕΟΣ να ξερεις μας δοκιμαζει  αλλα με σωστη πιστη κ προσευχη θα δεις πως θα σας χαρισει πολλα παιδακια..ΑΚΡΙΒΩς ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΘΑ Κ ΕΓΩ....μην απελπιζεσαι κοπελα μου,θα δεις οτι πολυ συντομα θα μας πεις τα χαρμοσυνα νεα...!!!!!να εισαι θετικη κ να μην αγχωνεσαι καθολου!!!!!!!!!!!!!ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ

198Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Παρ Ιουλ 05, 2013 10:37 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
riaki έγραψε:
iouliana έγραψε:riaki καλημέρα, καταλαβαίνω την αγωνία σου και σου εύχομαι το καλύτερο μέσα από την καρδιά μου, προσπάθησε να επικεντρωθείς σε άλλα πράγματα και να ηρεμήσεις, και συγνώμη γι'αυτό που θα πω αλλά η εννοια της πίστης δε σημαίνει ότι κάνω ένα ταμά και αμέσως ερχεται αυτό που ζήτησα, αυτό που ζηταμε μπορει να μην ερθει και ποτε   και αυτό δε σημαινει τιμωρια
                   δεν μπορω με τιποτα να ηρεμισω....εδω και τρια χρονια προσπαθουμε για παιδι....εχω παρακαλεσει ατελειωτες φορες τη παναγια να μου χαρισει ενα παιδακι...3 χρονια....εχω κανει παρα πολλα αυτα τα χρονια.....το μηλο ητανε κατι το ελαχιστο  που εχω κανει....αλλα βλεπω πως οτι και να κανω παιδι δεν ερχεται.....ειμαι 37 χρονων.....ποσο πρεπει να περιμενω....?ισως οπως ειπες και εσυ να μην ερθει ποτε......οτι και να κανω....ισως αυριο που θα ηρεμισω να δω αλλιως τα πραγματα....αλλα σημερα ειμαι πολυ χαλια.....


ηρεμησε riaki και γεμισε με αισιοδοξια την ψυχουλα σου και θα ερθει και η δικη σου ευτυχια, εσυ θα κανεις ο,τι περνα απο το χερι σου για να αποκτησεις αυτο που θελεις !δυναμη και υπομονη σου ευχομαι

199Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Παρ Ιουλ 05, 2013 11:10 am

riaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια για το κουραγιο που μου δινεται....κατα βαθος κανω πολυ υπομονη.....αλλα οπως ειπα σημερα μπορει να ειμαι πολυ χαλια αλλα το ξερω πως αυριο θα σηκωσω το κεφαλι και παλι ψηλα και θα κανω καινουριες προσπαθειες....αν τωρα ημουνα εγκυος θα ητανε το καλυτερο δωρο για τα γεννεθλια που εχω αυριο....το ξερω πως ο θεος με δοκιμαζει αλλα δεν ξεχναω οτι καποτε ενω μου τα εδινε τοσο ευκολα εγω τα πετουσα...τι εννοω?ειχα μεινει πολυ παλια εγκυος απο τον πρωην μου αλλα δεν το ηθελε και αναγκαστηκα να το ριξω.....τωρα που ο αντρας μου το θελει οσο και εγω δεν ερχετε....το ποσο εχω μετανοιωσει που το εριξα μονο ο θεος το ξερει...γι'αυτο και ποτε δεν προκειτε να φυγει απο το μυαλο μου...αν το ειχα κρατησει τοτε,τωρα θα ειχα ενα 13 παιδι....οποτε οπως καταλαβαινεται γι'αυτο για ολα αυτα ειμαι σημερα χαλια....

200Ζωνιτσα της Παναγιας - Σελίδα 8 Empty Απ: Ζωνιτσα της Παναγιας Παρ Ιουλ 05, 2013 11:17 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
riaki ολοι κανουμε λαθη κοπελα μου αλλα μεσα απο αυτα μαθαινουμε, μη βασανιζεσαι αδικα σκεψου τωρα τι τυχερη εισαι που βρηκες εναν καλο συντροφο και κανε οτι περναει απο το χερι σου για να ειστε ευτυχισμενοι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» ζωνη της Παναγιασ!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις