Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι Καλως ηρθες!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΟ ΜΑΘΗΜΑ ΕΥΗ. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:όχι Γιάννα!δεν κατάλαβα τπτ! Rolling Eyes πάλι χάλασε ο καιρός!!


δεν σας χόρτασα σήμερα αλλά σας αφήνω για να πάω για μάθημα!θα τα πούμε μετά!

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 315810

Καλο μαθημα!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 M057

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΖΩΑΚΙ.Η ΕΒΕΛΙΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ.

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:

Εμένα μου είχαν συστήσει να περάσουν 3 περίοδοι και μετά.. διαβάζοντας στο ίντερνετ διάφορες περιπτώσεις, όταν πήγα για εξέταση την ξαναρώτησα και μου είπε τουλάχιστον να περάσουν 2! Πέρασαν 7 προς το παρόν.. Twisted Evil Εν τω μεταξύ παίζει ρόλο το αν απέβαλες απο μόνη ή χρειάστηκε απόξεση. Η γιατρός μου είχε πει, μετά την απόξεση, ότι, επειδή έπρεπε να λιώσει ο τράχηλος για να το αφαιρέσουν, είναι επικίνδυνο να μείνεις αμέσως, αν και μια γυναίκα είναι ιδιαίτερα γόνιμη μετά από την επέμβαση.. Ενώ μετά την αυτόματη αποβολή είναι σα να είχες μία έντονη περίοδο και μπορείς άμεσα να προσπαθήσεις.Εβελιν από που είσαι, αν επιτρέπεται;

ειμαι απο κύπρο,αλλα δεν έκανα απόξεση,για αυτο μου είπε ενα μήνα μονο.αν έκανα αποξεση θα μου έλεγε 3 μήνες!στην ατυχία μου στάθηκα τυχερή

margo!!!

margo!!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
GIANNA i ekswswmatiki tha ginei se 2 ebdomades! se ena mina apla tha mathoume ta apotelesmata.. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 215994

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margo!!! έγραψε:GIANNA i ekswswmatiki tha ginei se 2 ebdomades! se ena mina apla tha mathoume ta apotelesmata.. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 215994

ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!! ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="goldangel1990"]
ζωάκι έγραψε:

ειμαι απο κύπρο,αλλα δεν έκανα απόξεση,για αυτο μου είπε ενα μήνα μονο.αν έκανα αποξεση θα μου έλεγε 3 μήνες!στην ατυχία μου στάθηκα τυχερή

Επίτηδες σε ρώτησα! Smile Το κατάλαβα από 2 στοιχεία που έδωσες άθελά σου! Μένω κι εγώ Κύπρο.. Πράγματι τυχερή στην ατυχία! Εύχομαι τα καλύτερα σύντομα! Περιμένουμε νεότερα λοιπόν! Σε ποια πόλη μένεις; Αν Λευκωσία, ξέρεις τους γιατρούς στο νοσοκομέιο;

Περιμένω κι εγώ σήμερα αύριο την Αλέκα (Παπαρήγα, Ολυμπιακό, Φεράρι, όπως θες πες το).. ή καλύτερα όπως είπε και κάποια άλλη κοπέλα "ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ".. ουφ!

Καλώς σας βρήκα κορίτσια! Δεν υπάρχει πιο ωραίο συναίσθημα απ' το να μοιράζεσαι τον πόνο σου!...μετά το να μαθαίνεις ότι είσαι έγκυος βέβαια! Very Happy

margo!!!

margo!!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
margo!!! έγραψε:GIANNA i ekswswmatiki tha ginei se 2 ebdomades! se ena mina apla tha mathoume ta apotelesmata.. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 215994

ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!! ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ?
thessaloniki..! ante na perasei o kairos!! agxonomai gia to ti epiptwseis mporei na exoun ta farmaka stin psuxologia mou, alla twra na mou peis, oti einai tha to perasw!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margo!!! έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
margo!!! έγραψε:GIANNA i ekswswmatiki tha ginei se 2 ebdomades! se ena mina apla tha mathoume ta apotelesmata.. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 215994

ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!! ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ?
thessaloniki..! ante na perasei o kairos!! agxonomai gia to ti epiptwseis mporei na exoun ta farmaka stin psuxologia mou, alla twra na mou peis, oti einai tha to perasw!

νοιωθεις πρησμενη;

margo!!!

margo!!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
IOANNA mou ksekinaw tis eneseis gurw stis 1 iouniou kai gia 12 meres. den gnwrizw pws tha ginw!!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξερεις ποιες;

margo!!!

margo!!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nai kserw! suprefact, menopur, pregnyl, kai vasclor.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τις ξερω...μην αγχωνεσαι!απλα να προσεχεις λιγο τη ζαχαρη και το αλατι για την κατακρατηση! Wink

margo!!!

margo!!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:τις ξερω...μην αγχωνεσαι!απλα να προσεχεις λιγο τη ζαχαρη και το αλατι για την κατακρατηση! Wink
den trww oute to ena oute to allo! eutuxws!!!! thank you pantws!

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="ζωάκι"]
goldangel1990 έγραψε:
ζωάκι έγραψε:

ειμαι απο κύπρο,αλλα δεν έκανα απόξεση,για αυτο μου είπε ενα μήνα μονο.αν έκανα αποξεση θα μου έλεγε 3 μήνες!στην ατυχία μου στάθηκα τυχερή

Επίτηδες σε ρώτησα! Smile Το κατάλαβα από 2 στοιχεία που έδωσες άθελά σου! Μένω κι εγώ Κύπρο.. Πράγματι τυχερή στην ατυχία! Εύχομαι τα καλύτερα σύντομα! Περιμένουμε νεότερα λοιπόν! Σε ποια πόλη μένεις; Αν Λευκωσία, ξέρεις τους γιατρούς στο νοσοκομέιο;

Περιμένω κι εγώ σήμερα αύριο την Αλέκα (Παπαρήγα, Ολυμπιακό, Φεράρι, όπως θες πες το).. ή καλύτερα όπως είπε και κάποια άλλη κοπέλα "ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ".. ουφ!

Καλώς σας βρήκα κορίτσια! Δεν υπάρχει πιο ωραίο συναίσθημα απ' το να μοιράζεσαι τον πόνο σου!...μετά το να μαθαίνεις ότι είσαι έγκυος βέβαια! Very Happy

εγω ειμαι απο λαρνακα αλλα ο γιατρος μου ειναι στην κλινικη Λυδρα στην Λευκωσία!ευχομαι η αλέκα ή ακατονομαστη να μην σου έρθει για 9 μήνες!!! Very Happy

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μεγαλώνει η παρέα μας,και γεμιζει και ΚΥΠΡΙΟΥΛΕΣ cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

margo!!!

margo!!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia kalo mesimeri! tha ta poume argotera!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margo!!! έγραψε:koritsia kalo mesimeri! tha ta poume argotera!

ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margo!!! έγραψε:koritsia kalo mesimeri! tha ta poume argotera!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 M057

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΤΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ? ΒΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΑΕΙ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 M144

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω Μαργαριτα το ειπα γιατι πραγματικα εχω αφοσιωθεί τοσο πολύ όταν παιζω που δν σκεφτομαι τίποτα για ώρες!!! και μου έχει κάνει καλό.. γιατί ήταν στιγμές που ήμουν ενα βήμα πριν το γκρεμό για να με παρει απο κάτω...και τώρα είμαι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 654316 εχει ηρεμίσει η ψυχολογία μου!!! καλή ξεκούραση!!

εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι καλά κάνατε που πήρατε τεστάκια!!!

Ζωακι, Γιαννα και Εβελιν χελόου! χιχι

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
goldangel1990 έγραψε:μεγαλώνει η παρέα μας,και γεμιζει και ΚΥΠΡΙΟΥΛΕΣ cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Γιούπιιιιιιιιιι!!!!! Μέχρι πριν μείνω έγκυος πέρσι, πήγαινα κι εγώ στη Λήδρα στο Ζωττή, για τα ΤΕστ παπ. Ήμουν πολύ ευχαριστημένη, αλλά επειδή είμαι και διαβητική και οι γιατροί στο Μακάρειο με ήξεραν, ήθελα να πηγαίνω εκεί.. και φυσικά για λόγους οικονομίας.. δεν είχα καμία όρεξη να πληρώνω 50ευρο και επίσκεψη.. Γέννησαν 2 φίλες μου τελευταίως στο Μακάρειο και ήταν όλα μια χαρά!
Ααααααααχ απ' το στόμα σου και στου θεού τ' αυτί! Ευχαριστώ!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
για τη γκρινιαρουλα το γνωριζω..μαργαριτα μου ευχομαι ολα να πανε καλα..εβελινακι ειλικρινα λυπαμαι κοπελα μου..ομως αν κ καταλαβαινω πως νιωθεις τωρα δεν το βαζουμε κατω..προχωραμε κ απο δω κ περα να χεις μονο χαρες!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:εγω Μαργαριτα το ειπα γιατι πραγματικα εχω αφοσιωθεί τοσο πολύ όταν παιζω που δν σκεφτομαι τίποτα για ώρες!!! και μου έχει κάνει καλό.. γιατί ήταν στιγμές που ήμουν ενα βήμα πριν το γκρεμό για να με παρει απο κάτω...και τώρα είμαι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #39 - Σελίδα 21 654316 εχει ηρεμίσει η ψυχολογία μου!!! καλή ξεκούραση!!

εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι καλά κάνατε που πήρατε τεστάκια!!!

Ζωακι, Γιαννα και Εβελιν χελόου! χιχι

Α ΡΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις