Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
474 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 474 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εσυ πρωινη εισαι παντα? Rolling Eyes

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απο μια εγκυκλοπαιδεια που εχω και λεει ανα βδομαδα τα φυσιολογικα gr λεει 21βδ=400 22εβδ=500 23 εβδ=600 μεχρι και 29βδομ =100gr ανα βδομαδα!τι ννα πω ...

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:και εσυ πρωινη εισαι παντα? Rolling Eyes

παντα - εχω και τον μικρο για το σχολειο (εγω δεν δουλευω ειμαι σε αναρρωτικη κατι μηνες τωρα)

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επαψα να τα διαβαζω γιατι ειναι στατιστικα.δεν ειναι ιδια ολα τα μωρακια! Wink

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γι αυτο σου λεω κι εγω ειναι μια χαρα ... και αυτα που εχουν γεννηθει 2500 και αυτα που εχουν γεννηθει 4500 ...ειναι super ... απο ποιο μερος της Θεσσαλονικης εισαι αν επιτρεπεται?!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στη θερμη μενουνε οι γονεις μου και περαια ο αδελφος μου!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααα...εγω ειμαι μιση Κρητικια-μιση Θεσσαλονικια(απο Δρυμό Λαγκαδα)

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια!! Σοφουλι μπραβο!!! Πηγα κ γω γιατρο χθες! 100% κοριτσακι... 340 gr ... Ειμαι πανευτυχης!!! Τωρα την αλλη τριτη β επιπεδου!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στη κρητη ειμασταν 4 χρονια λογω μεταθεσεως του μπαμπα!αλλα Χανια! Very Happy
καλημερα,ιοκαστη!!!!!ουουου και αλλο μοντελακι!!!!!!!! Very Happy

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Ιοκαστη ...ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΕΣ ... ποιιο ειναι το μυστικο ???????????????????? scratch scratch scratch scratch scratch scratch Ιοκαστη εσενα σχολιασε τα γραμμαρια αν ειναι καλα για τις βδομαδες που εισαι ?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δε μπορω να σε συμβουλεψω σ'αυτο γιατι αγορι περιμενα! Very Happy ο διδυμος αδελφος μου,κανανε αγορακι και εγω κοριτσακι!τελεια αναλογια εχουμε!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:καλημερα Ιοκαστη ...ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΕΣ ... ποιιο ειναι το μυστικο ???????????????????? scratch scratch scratch scratch scratch scratch Ιοκαστη εσενα σχολιασε τα γραμμαρια αν ειναι καλα για τις βδομαδες που εισαι ?

Ναι σοφουλι!!! Ινακριτη μου ειπε μονο "μια χαρα".. Βεβαια με βαση το gyn.gr για την εβδομαδα που ειμαι το μωρακι μου φαινεται να ειναι αρκετα μεγαλυτερο αλλα τελικα σχετικα ειναι ολα

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 15 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 15 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 15 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 15 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 15 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 15 215994
Καλημέρα κορίτσια πρωϊνές πρωϊνές κι εγω έλεγα ας μη μπω ακόμη δε θα 'ναι καμία..

Ίνα έχεις δίκιο κι εμένα ο γιατρός χτες αυτό μου είπε ότι είτε γεννηθει 2.500 ειτε 4.500 το ίδιο υγειές θα είναι δεν παίζει ρόλο μια χαρά είναι τα μωρούλια σας μέσα στα όρια. Απλα εσύ σοφούλι ρύθμισε λίγο τη βαλβίδα όπως έλεγες γιατί το έχεις και παραγγελία χαχαχα
Τώρα το σκέφτηκες τι θα γίνει με το όνομα άντε γλίτωσες από το Νίκος που δεν ήθελες.

Εγώ χτες είχα ιατρό μετά πήγα αγορά και μετα για καφέ με ένα φίλο και ξεπατώθηκα είμαι πτώμα, γυρίζοντας έφαγα και μια βροχή κι έδεσε!!! Αφού πονούσε η κοιλίτσα μου το βράδυ..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Γιωτα ...να εχουμε μια ομορφη μερα!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα,γιωτακι!α εχθες πηρε τηλ η πεθερα και λεει...αγορι θελαμε!της λεω αμα σ'αρεσει.γελαει και ρωταει αν θα τη πω Ελενη...ακομα περιμενει απαντηση!τωωωωωωρα γυρισε ο τροχος!τη πατησε!!!!!!!!!!!!!!!!! κατι ασχετο.ξερεις αν το βιβλιαριο του στρατου ανηκει στον εοππυ?

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofouli και το νικολεττα ειναι ομορφο!! Εγω για δημητρα( αναγκαστικα το παω) ... Ομως ο αντρας μου δε θελει υποκοριστικα ... Προσπαθω να τον πεισω να τη φωναζουμε μυρτω αλλα δε του αρεσει! γκρρρρρ

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Sofouli και το νικολεττα ειναι ομορφο!! Εγω για δημητρα( αναγκαστικα το παω) ... Ομως ο αντρας μου δε θελει υποκοριστικα ... Προσπαθω να τον πεισω να τη φωναζουμε μυρτω αλλα δε του αρεσει! γκρρρρρ

α δε το χαλαω τ'ονομα.θα βγει Ελενη και θα τη φωναζω Ελενα.αλλα μεχρι τοτε δε θα το μαθει η κυριουλα!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
όχι δεν ανήκει, μόνο στους συμβεβλημένους του στρατού μπορείς να πάς και να μη πληρώσεις εκτός και αν ο γιατρός είναι και στον εοππυ, όσο για τον άντρα σου σε στρατ. νοσοκομείο μόνο αλλιώς έξω πληρώνει. μλκιες....
Ναι καλά πες της περίμενε.... Βγάλτο κορίτσι μου όπως αγαπάτε με τον αντρούλη σου... εμ αυτά βλέπει ο Θεούλης και σε έσωσε χαχαχα

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Σοφάκο,Ιοκάστη , Γιωτάκο και Ίνα!!!!
Ίνα συγχαρητήρια για τη Β επιπέδου μια χαρά είναι !!!!Εμένα ήτανε 531γρ ο χοντρούλης μου!!!!
Σοφάκο γύρισε ο τροχός είδες που σου έλεγα με το όνομα......!!!
Ιοκάστη μεγαλώνει η κοράκλα έτσι άντε με το καλό και εσύ!!!!
Αθηνά περαστικά αφού δεν είναι κάτι μείνε ξάπλα και όλα καλά θα πάνε!!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:
Iokasti27 έγραψε:Sofouli και το νικολεττα ειναι ομορφο!! Εγω για δημητρα( αναγκαστικα το παω) ... Ομως ο αντρας μου δε θελει υποκοριστικα ... Προσπαθω να τον πεισω να τη φωναζουμε μυρτω αλλα δε του αρεσει! γκρρρρρ

α δε το χαλαω τ'ονομα.θα βγει Ελενη και θα τη φωναζω Ελενα.αλλα μεχρι τοτε δε θα το μαθει η κυριουλα!

Α δε το ξερα οτι υπαρχει κ το ελενα!!! Το ονομα μου!! Μπραβο το ελενα ειναι καλυτερο απο ελενη...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα,Βικακο!!!!!!!!!!!!τι καλο θα φας σημερα για πρωινο?ετσι για να μας ανοιξεις την ορεξη!!!!!!!!
Γιωτακι,ο γιατρος ειναι και στον εοππυ και ηθελε να μου γραψει σιδηρο και δε ξεραμε πως να το κανουμε.εντελει το εγραψε στο βιβλιαριο.τωρα τις αιματολογικες που να τις κανω?
και κατι αλλο...ντοπλερ μητρας σας κανανε?εμενα μου εκανε για να δει αν θ'ανεβασω πιεση,αν θα εχω προωρο τοκετο και για τις συσπασεις.ολα αρνητικα!με πιεση 9 5 τι περιμενε?

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:καλημερα,Βικακο!!!!!!!!!!!!τι καλο θα φας σημερα για πρωινο?ετσι για να μας ανοιξεις την ορεξη!!!!!!!!
Γιωτακι,ο γιατρος ειναι και στον εοππυ και ηθελε να μου γραψει σιδηρο και δε ξεραμε πως να το κανουμε.εντελει το εγραψε στο βιβλιαριο.τωρα τις αιματολογικες που να τις κανω?
και κατι αλλο...ντοπλερ μητρας σας κανανε?εμενα μου εκανε για να δει αν θ'ανεβασω πιεση,αν θα εχω προωρο τοκετο και για τις συσπασεις.ολα αρνητικα!με πιεση 9 5 τι περιμενε?

Δεν είμαι και σίγουρη αλλά νομίζω πως τις γράφεις κι αυτές τις κάνεις πληρώνεις και μετά πας τα χαρτια και σου επιστρεφουν τα χρήματα. Αλλά πες καλύτερα να ρωτήσει ο άντρας σου στο 1ο γραφείο και να του δόσουν και μια λίστα με τους συμβεβλημένους γιατρούς και εργαστήρια για την περιοχή που σε ενδιαφέρει Ορεστιάδα ή Θεσ/κη.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν έφαγα μπούγατσα από αλλού σήμερα...αλλά μάπα!!!Εχω φαει κόλημα τρελό!!!
Σοφάκο όχι εμένα doppler πως το είπες δεν μου κάνανε!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όσο για το ντόπλερ που λες δεν το ξέρω καν αλλά για να μη μου το ανέφερε δε θα χρειάζεται, αν και αν μου μετρουσε πίεση χτες θα εβλεπε 200!!! πάλι με είχε νευριάσει ο καλός μου..
Το καλό δε σας το πα ούτε χτες μπορεσα να δω το μωρό!! είχε και τα χέρια και τα πόδια στο πρόσωπο Mad Mad αν είναι ποτέ δυνατόν!!! παίζει μαζί μου αυτό το παιδι.... πάντως κατα τα άλλα όλα καλά και για τα κιλα δε μου φώναξε είναι πολύ καλούλης μόνο μου είπε να προσέχω και να πάρω μέχρι 2 ακόμη! Very Happy
Έλυσα και τις απορίες μου και μου είπε μπορω να κάνω άφθονα μπάνια αφθονη ηλιοθεραπεια με αφθονο αντηλιακο!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 15 328109  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 15 328109  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 15 328109  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 15 328109  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 15 328109
Το καταφχαριστηθηκα!!!!

Παω να διαβασω τα χτεσινα νεα σας γιατι έχω μείνει πίσω

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ορεστιαδα και συβεβλημενος???????δεν υπαρχει...στα εργαστηρια τουλαχιστον.θα παω στο νοσοκομειο!κατσε να ρωτησω για μπουγατσα βιβακο και θα σου πω!μηπως σου εχει ξεφυγει κατι!θες να σου στειλω?εχει εδω πανω ενα μαγαζι που κανει σουπερ μπουγατσες!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις