Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
566 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 566 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ίνα δε μας είπες ρε συ όλα καλά στη β-επιπέδου? Το είδες το μωράκι σου ήταν σε καλή θέση? μην ανησυχείς για τα γρ. εσένα είναι και μικρότερη εβδομάδα μωρέ..

Εμας μας ρώτησε ο γιατρός για το σεχ χαχαχα αφού δε ρωτούσαμε εμείς.. και του λέω ε, κάνουμε όταν μου κάθεται χαχαχα και λέει ετσι και εγώ δε μπορώ (είναι κ η γυναίκα του έγκυος) αλλά διαβεβαίωσε τον άντρα μου ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα και ειδικά για το παιδι Very Happy τον υπεραγαπώ αυτον τον γιατρο!!!! χαχαχαχα είναι πολύ με το μέρος μου!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφάκοοοοοοοοοοοο μου χει λείψει της πατρίδας η μπουγάτσααααααααααααααα!!!Εδώ είναι χάλια όλες τουλάχιστον στη περιοχή μου!!!!
Μπράβο Γιωτάκο ωραία νέα φέρνεις και εσύ από το γιατρό!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σεχ???????????τι ειναι αυτο?το εχουμε ξεχασει απο την αρχη!!!!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα με ζυγισε ο γιατρος και πηρα 2 κιλα.απο κατακρατηση τπτ.και μου ειπε να συνεχισω πιτσες και σουβλακια....ε που το ηξερε τι ηθελα????????

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτακι μου εμενα ευτυχως φαινοταν μια χαρα επι 1 ωρα και 15 λεπτα το βλεπαμε χωρις να σηκωθω καθολου...ειδαμε και μετρησαμε τα παντα ... ολα φυσιολογικα ...(μια παρατηρηση μονο για υπερηχογενη εστια στην αριστερη κοιλία της καρδιας - που μου ειπε οτι δεν ειναι τπτ αλλα θα το δω με τον γιατρο μου αυτο γιατι αμα δεν ειναι τπτ γιατι το αναφερει στα χαρτια σαν παρατηρηση?!!!)κατα τ'αλλα ολα φυσιολογικα- δοξα το θεο

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:Γιωτακι μου εμενα ευτυχως φαινοταν μια χαρα επι 1 ωρα και 15 λεπτα το βλεπαμε χωρις να σηκωθω καθολου...ειδαμε και μετρησαμε τα παντα ... ολα φυσιολογικα ...(μια παρατηρηση μονο για υπερηχογενη εστια στην αριστερη κοιλία της καρδιας - που μου ειπε οτι δεν ειναι τπτ αλλα θα το δω με τον γιατρο μου αυτο γιατι αμα δεν ειναι τπτ γιατι το αναφερει στα χαρτια σαν παρατηρηση?!!!)κατα τ'αλλα ολα φυσιολογικα- δοξα το θεο
Μπράβο βρε συ πολύ χαίρομαι έτσι να πηγαίνουν όλα καλα..

Για τα κορίτσια στεναχωρέθηκα, που είναι στο κρεβάτι πολλές από αυτές.. ελπίζω να γίνουν γρήγορα καλα και να ξαναμπούν στην παρέα μας..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσούδια  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 16 215994

Βίκυ άσε τις μπουγάτσες.. δε σε θέλει!!!
Αθηνά αφού είναι όλα καλά ξεκουράσου και υπομονή! Θα περάσει!
Ίνα μπράβο για τα καλά αποτελέσματα!
Σοφία ωραίο το Έλενα!

Καλά χθες εκτός απο τούρτα η μαμα είχε και γαλακτομπούρεκο στο σπίτι... ζάχαρο!

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Sofouli και το νικολεττα ειναι ομορφο!! Εγω για δημητρα( αναγκαστικα το παω) ... Ομως ο αντρας μου δε θελει υποκοριστικα ... Προσπαθω να τον πεισω να τη φωναζουμε μυρτω αλλα δε του αρεσει! γκρρρρρ

Το Μυρτώ είναι απο τα αγαπημένα μου... και λόγω αγαπημένων προσώπων αλλά και ως όνομα.. κρίμα π δεν του αρέσει... γιατί Δήμητρα αναγκαστικά?

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πως περναει ετσι ο καιρος?παει και αυτη η εξεταση.για ποτε θα γεννησουμε...χαμπαρι δε θα παρουμε!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε τι ησυχια ειναι αυτη???????????  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 16 893968

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑλημερα και απο μενα...
Ινα μπραβο για την β επιπεδου...Αφου σου ειπε οτι δεν ειναι τιποτα ανυσηχιτικο ολα καλα.Θα μιλησεις και με το γιατρο και ολα οκ.
Αθηνα μου ξεκουρασου...
Και εμενα το παιδακι μου ειναι 445 gr,μπουλουκος(μπορει και μπουλουκα.Μετα την ανατροπη της Σοφιας μπηκαν ψυλοι στα αυτια μας).Δεν κοιμηθηκαμε και πολυ καλα σημερα αλλα ειμαστε οκ.
Σοφακι και εγω με πεθερα Ελενη ειμαι.Αλλα εχουμε πει οτι αν ειναι αγορι θα το πουμε Χρηστος(πεθερος μου).Εαν ειναι κοριτσι θα το πουμε Ανδρονικη(μαμα μου).Τωρα με το καλο το Δευτερο κοριτσι Ελενα θα το φωναζουμε...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα,Νικη!καλα η δικια μου η ανατροπη ητανε το κατι αλλο!πως πας απο κλωτσιες?

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν εχουμε καμια αλλαγη.Ιδιες ειναι σε ενταση...Ισα-ισα δειχνουμε την υπαρξη μας....Θελω να περασουν οι μερες να παω να τον δωωωω

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Νικάκι και Μαριανθάκο!!!!
Μαριάνθη μας πέθανες με τούρτα και γαλακτομπούρεκο!!!
Νικάκο ωραίο το μωράκι μπαμπάτσικο!!!Μιλάω ουδέτερο μας έχει τρομοκρατήσει η Σοφία!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!!!
Ϊνα έβλεπες 1 ώρα και 15 το νινάκι!!!!......τυχερήηηηηηηη...μπράβο που είναι όλα καλά!
Αθηνά αφού δεν ήταν τίποτα ξεκουράσου και μην το σκέφτεσαι καν!
Έλενα (Iokasti) και γω την άλλη Τρίτη έχω Β επιπέδου και περιμένω πως και πως γιατί έχω ένα μήνα να δω το μπεμπε Sad Sad Sad Sad
Σοφάκι αυτο το doppler το ζήτησες εσύ?

Βικάκυ μπουγάτσα!!!!.....  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 16 587529  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 16 587529  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 16 587529

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδω επαθα εγω!!!αλλα και στις φωτο φαινεται ξεκαθαρα το πιπι μας!!!!!! Very Happy α σας παρακαλω!!!!!ειμαστε και ντροπαλα κοριτσακια!

καλημερα δεσποινακι!οχι απο μονος του το εκανε!δεν ειναι τπτ.απλα μετρησε τραχηλους,μητρες κτλ οπως μετρανε και τη καρδια του μικρου!εγω μετα το ειδα στα χαρτια!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μας εχει τρομοκρατησει δεν θα πει τιποτα....Προσπαθω να μιλαω και εγω στο ουδετερο αλλα δεν τα καταφερνω....Το μονο κακο ειναι οτι πηρε απο την μανα του και ειναι μπαμπατσικο...Τουλαχιστον σε αυτο να μοιασει στο μπαμπα του που εχει κορμι θανατηφορο..Και ολα τα αλλαααααααα...απο την μαμα. Razz

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να κανω που ητανε ζιζανιο και κοροιδεψε τους παντες!!!!!αλλα τωρα..........ολα ροζ!!!!!!!!!!!!α εμενα θα ειναι μοντελακι!!!!ας ειναι η μαμα γιουβαρλακι! Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααα!!!Σοφάκο και εμένα μου μέτρησε τράχηλο και μήτρα βρε και είδε και πλακούντα!!!!!
Δεσποινάκο καλησπέρα ...μιας και είσαι στη πατρίδα μας δεν μας στέλεις εσύ καμιά μπουγάτσα της προκοπής!!!!!!!!!!!!!!!!
Νίκη μια χαρά είναι το παιδί μακάρι να παίρνει βάρος ρε συ τι λές!!!Ας βγεί και μπαμπατσίκο!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στειλε και εμενα μια αν πας!!!!ξεληγωθηκα παλι!!!!!!!!!!!!!!!θα φαω μερεντα να ξεχαστω!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι βρε πλακα κανω...Εχω μια ταση να αυτοσαρκαζομαι!!!!Μακαρι να περνει βαρος!!!Αχ παναγια μου με εχει πιασει ενα πραγμα θελω να το δω!!!Να δω πως ειναι η φατσουλα του!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ παναγια μου ελιωσα.Εβλεπα αυτο το βιντεακι https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OPSAgs-exfQ .Πως θα το κανουμε ετσι εμεις???Υπαρχει καμια πιθανοτητα???

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε:Καλημέρα!!!!!
Ϊνα έβλεπες 1 ώρα και 15 το νινάκι!!!!......τυχερήηηηηηηη...μπράβο που είναι όλα καλά!
Αθηνά αφού δεν ήταν τίποτα ξεκουράσου και μην το σκέφτεσαι καν!
Έλενα (Iokasti) και γω την άλλη Τρίτη έχω Β επιπέδου και περιμένω πως και πως γιατί έχω ένα μήνα να δω το μπεμπε Sad Sad Sad Sad
Σοφάκι αυτο το doppler το ζήτησες εσύ?

Βικάκυ μπουγάτσα!!!!.....  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 16 587529  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 16 587529  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 16 587529

1 ωρα και ενα τεταρτο χωρις υπερβολη ειμασταν στον υπερηχο - και συνεχεια μετρουσε και ψαχουλευε ... στα εικοσι λεπτα που ακουω απο αλλα κοριτσια πως τα προλαβαινουν και τα μετρουν ολα ...στο ιατρειο μας ειχε 2 ωρες ακριβως ...

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμ τι να σας κάνω που ξενιτευτήκατε!!!!! Νίκη άμα μπορούσαμε όλες κάθε μέρα θα πηγαίναμε να το βλέπαμε...... εγώ έχω ένα μήνα να το δω και με πιάνουν τα χαζά μου αλλα ξέρω ότι με το που πάω εκεί θα ηρεμήσω!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:
Despoina83 έγραψε:Καλημέρα!!!!!
Ϊνα έβλεπες 1 ώρα και 15 το νινάκι!!!!......τυχερήηηηηηηη...μπράβο που είναι όλα καλά!
Αθηνά αφού δεν ήταν τίποτα ξεκουράσου και μην το σκέφτεσαι καν!
Έλενα (Iokasti) και γω την άλλη Τρίτη έχω Β επιπέδου και περιμένω πως και πως γιατί έχω ένα μήνα να δω το μπεμπε Sad Sad Sad Sad
Σοφάκι αυτο το doppler το ζήτησες εσύ?

Βικάκυ μπουγάτσα!!!!.....  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 16 587529  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 16 587529  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 16 587529

1 ωρα και ενα τεταρτο χωρις υπερβολη ειμασταν στον υπερηχο - και συνεχεια μετρουσε και ψαχουλευε ... στα εικοσι λεπτα που ακουω απο αλλα κοριτσια πως τα προλαβαινουν και τα μετρουν ολα ...στο ιατρειο μας ειχε 2 ωρες ακριβως ...
Εϊναι αναλόγως πως είναι το μωρό από ότι έχω καταλάβει, εμένα ας πούμε η αυχενική μου κράτησε 15 λεπτά και ένας απλός υπέρηχος που είχα πάει πάνω από 30 γιατί κοιμότανε και δεν μπορούσε να δει αυτά που ήθελε, εσένα ήτανε ξύπνιος?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις