Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
281 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 281 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εγώ την ίδια ιστορία με έσενα έχω μη σε νοιάζει .....και εμένα η πεθερούλα δεν με ήθελε ούτε εμένα ούτε το σόι μου.....αλλά της την σκάσαμε!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Κ εμείς αργήσαμε ο Μάκης είναι 41 χρονών για να ξέρεις δεν είναι κάνενα παιδούδι!!!Φέτος το Ιανουρίο κάναμε το γάμο και την ίδια μέρα έμαθα οτι είμαι και έγκυος!!!!
Καλημέρα Γιωτάκο.............!!!!!Εγώ θα πάω για καρότσια αύριο με τους γονείς μου διοτι ο καλός μου έχει αγώνες και θα λέιπει....Σ/Κ το βράδυ θα γυρνάει σπίτι!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:σαν εχθες μου φαινεται....στη Καμαρα!αχ!!!!!!!και τωρα εχουμε και νινακι!αν και αργησαμε χαρη στην πολυ-αγαπημενη πεθερουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil

χαχαχαχααχα δεν παίζεσαι!!! σε πάω με 1000 εμ για όλα αυτές φταινε!!! χαχαχα
Να τα χιλιάσετε κορίτσι και να είστε πάντα ευτυσμένοι και ερωτευμένοι κι εμείς κλείνουμε τα 11 Shocked αλλά εγώ είμαι αυτή που δεν τον ήθελα στην αρχή.. άσε κι εμείς αργήσαμε σποθδες δουλειες αφραγγίες.. αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ σε 3 μήνες θα έχουμε αυτό που πάντα θέλαμε..

Βικάκι βλέπω η επιχείρηση μπουγάτσα συνεχίζεται...

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 22 215994

Πέρασε και αυτή η εβδομάδα! Very Happy Very Happy Very Happy

Κορίτσακια πηγαίνετε να πάρετε τα φαρμακάκια σας για να έχετε απόθεμα γιατί τα φαρμακεία ξεμένουν σιγά σιγά.. μια φίλη μου φαρμακοποιός μου έλεγε το πρωι ότι οι αποθήκες δεν τους δίνουν φάρμακα γιατί τα φαρμακεία δεν πληρώνουν γιατί δεν τους πληρώνει ο εοππυ! και εμεις την πληρώνουμε γενικώς!!!

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θεωρουσε οτι ειναι μικρος ο γιωργος και τον ξεμυαλιζω!ε ναι...τον περναω 1 χρονο!τι να λεμε...τετοια σουρλουλου!!!!αλλα που να ηξερε τα καμωματα του!!!!!!!!!!!!!!!!!και τωρα προσπαθει να με ψαρεψει τι γινοτανε στη μυτιληνη αλλα θα λεγα τι θα της πω!anyway!!!!!!!!εχθες εστειλε και χρηματα για το μωρο!τωρα παω να καταχραστω το μισθο του γιωργου!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σιδηρο εφοδιαστηκα εχθες 9 κουτακια!απο τα αλλα εχω αν και δε τα παιρνω!οποια θελει να της στειλω!!!!!!!!Γιωτακι σ'ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να πας να δεις γιατί γίνεται χαμός... το βράδυ έβλεπα καρότσια στον ύπνο μου.. εμείς τελίκά έχουμε καταλήξει σε σχέδιο και το έχουν όλοι 480 αλλα έχει και το καθησματάκι αυτ/του οπότε οκ. Το βρήκα όμως στο ebay 350 με έξ. αποστολής αλλα δε ξέρω να τους εμπιστευτώ? Τελικά σε λητώ πήρα μόνο εσώρουχα κ 2 μπλουζάκια με 11 ε γιατί καρότσια ήταν ακριβά κ παλιά μοντέλα και δε με κάλυπταν. Σήμερα θα πάμε Βόλο και θα δούμε κι εκεί και θα αποφασίσουμε.
Πήγα και Prenatal κι εκεί πήρα εσώρουχα! Καλήφτηκα χαχαχα

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε μια χαρα εισαι!!!!!!!!!!!!εγω εσωρουχα πηρα....και ειναι τοσο σεξυ...χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!απο ρουχα αρχιζει να μη μου κανει τπτ στη κοιλια και φρικαρω!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Μαριάνθη κλά που το λες αν πάρω κανα κουτάκι σίδηρο ακόμη γιατί το ασβέστιο δεν το έχω αγάπη... Τίποτα αλλό δε χρειάζομαι

Σοφούλι αφού έδωσε και λεφτά μια χαρά πάρε πραγματάκια για το μωρό.

Εμάς γραμμένους μας έχουν.. νομίζουν ότι έχουμε κοπτική μηχανή ευρώ και τα βγάζουμε πέρα.. Σιγά μη τους βγάλω και το όνομα... βρε αντε απο κει....
Ευτχώς όσο μπορούν βοηθάνε ποι δικοί μου κ ας μην έχουν

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μαριανθάκοοοοοοοοοοοο!!!Έχω κάνει από Τρίτη τα κουμάντα μου με τα φάρμακα εγώ είμουνα ενημερωμένη!!!!Γιωτάκο ναι συνεχίζεται η επιχείρηση μπουγάτσα και κάποιον μου βρήκε το Σοφάκι και εγώ σε μια βιοτεχνεία θα πάω για καρότσια και είδη μπεμπέ μάλλον διότι και εγώ που πήγα Λητώ και Prenantal δεν με ενθουσίασε κάτι και οι τιμές ήταν τσιμπημένες για Mclaren λέμε εμείς η Recaro... 3 σε 1 τρέχει και ο Μάκης σε αγώνες και θέλει εφετζίδικο καροτσάκι!!!χαχαχχαχαχ!!Σοφάκο καλα ξηγιέσαι !!!!Μη μασάς .....καθόλου!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο γιωργος τους εδωσε 70χιλιαδες!ε δε ειναι ωρα να επιστραφουνε???????????????????????????γκρρρρρρρ!!!!!παω να παρω μανο γιατι σημερα εχουμε καλλωπισμο!!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω να ετοιμαστω να βγω πριν πιασει καμια καταιγιδα παλι!!!!!!!σε καμια ωριτσα θα ειμαι πισω!!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτά μου αρέσουνε πολύ!!!!Θα πάω να τα δώ και από κοντά......!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είδαμε κι εμείς ένα μακλάρεν στα ήρα αλλά ακριβά γαμώτο όπως και κάτι πολύ καλά peg perego που βρίκαμε αλλά 700-800 ευρώ... Shocked κι εμείς σύστημα καταλλήξαμε τελικά γιατί αξίζει..
μάλλλον αυτό αλλά θα δούμε που θα το βρόυμε πιο φτηνο.
http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&la=1&itmid=4761075&ct=10403&colID=1984#

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολύ όμορφα Βίκυ μάρέσουν αν και νομίζω το Maclaren είναι μόνο καρότσι και όχι σύστημα σε αυτή την τιμή.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάω να ντυθώ γιατί αναχωρούμε γαι Βόλο σε λιγάκι..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ αυτά που σου έδειξα οι τιμές είναι στα 400-600 περίπου!!!
Ωραίο και αυτό που λές πολύ ωραίο!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!Δεν κατάφερα χτες να σας διαβάσω και μου λείψατε.Χαίρομαι όμως που διαπιστώνω,οτι η πολυλογία καλά κρατεί,και μάλλον μέχρι το τέλος της βδομάδας θα το έχουμε κλείσει και το 5!!!
Εγώ συνεχίζω να είμαι ξάπλα,είμαι κάπως καλύτερα απο πόνους αλλα όχι τελείως καλά.Η γιατρός μου έδωσε άδεια 15 μέρες για αρχή και βλέπουμε.Και τώρα έχω μπλέξει με τους μαλάκες του ικα,οι οποίοι μου λενε ότι πρέπει να πάω η ίδια απο εκεί για να την επικυρώσω,και δε μπορεί κάποιος δικός μου!!
Κατά τα άλλα,έχω πάρει δουλειά για το σπίτι,γιατί έχω τη δυνατότητα να μπαίνω μέσω νετ στον υπολογιστή της δουλειάς,και όλη μέρα με κάτι ασχολούμαι.Και ευτυχώς δλδ,γιατί δε θα την πάλευα μόνη μου εδώ.Ο καλούλης μου έρχεται γύρω στις 8,και η μαμά μου έχει βαλθεί να κάνει στο σπίτι ότι δεν έχει κανει ενα χρόνο!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 22 328109

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:Είδαμε κι εμείς ένα μακλάρεν στα ήρα αλλά ακριβά γαμώτο όπως και κάτι πολύ καλά peg perego που βρίκαμε αλλά 700-800 ευρώ... Shocked κι εμείς σύστημα καταλλήξαμε τελικά γιατί αξίζει..
μάλλλον αυτό αλλά θα δούμε που θα το βρόυμε πιο φτηνο.
http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&la=1&itmid=4761075&ct=10403&colID=1984#


όταν λέμε μακλάρεν,εννοούμε αυτήν την ίδια που σχεδιάζει τα σασί για τα μονοθέσια της mercedes στην F1..?Γιατί αν είναι έτσι,κατανοώ γιατί κοστίζει κοντά όσο ένα μηχανάκι ας πούμε..!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα!!! Επιτέλους έβγαλε λίγο ήλιο εδώ και πιστεύω να μην χαλάσει ο καιρός πάλι μέχρι το βράδυ!!!!! Βικάκυ είδα πριν που έλεγες για ρούχα εγκυμοσύνης...εγώ δεν έχω ψωνίσει τίποτα εγκυμοσύνης πήρα κανονικά σορτσάκια (2 νούμερα μεγαλύτερα!!!!) δεν κουμπώνω το κουμπί και φοράω φαρδιά μπλουζάκια από πάνω.......δεν είμαι και για τοπάκια πλέον .........
Κατερινάκι χαίρομαι που είσαι καλύτερα.....αυτό που σου είπαν στο ικα πρώτη φορά το ακούω , αφού είσαι ξάπλα και δεν μπορείς να πας πουθενα στο ικα μπορεις να πας???? μουφα...κανε εξουσιοδοτηση στον αντρα σου να παει..........

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kat3r1na έγραψε:
giotaki2 έγραψε:Είδαμε κι εμείς ένα μακλάρεν στα ήρα αλλά ακριβά γαμώτο όπως και κάτι πολύ καλά peg perego που βρίκαμε αλλά 700-800 ευρώ... Shocked κι εμείς σύστημα καταλλήξαμε τελικά γιατί αξίζει..
μάλλλον αυτό αλλά θα δούμε που θα το βρόυμε πιο φτηνο.
http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&la=1&itmid=4761075&ct=10403&colID=1984#


όταν λέμε μακλάρεν,εννοούμε αυτήν την ίδια που σχεδιάζει τα σασί για τα μονοθέσια της mercedes στην F1..?Γιατί αν είναι έτσι,κατανοώ γιατί κοστίζει κοντά όσο ένα μηχανάκι ας πούμε..!
χαχαχαχαχαχα τέλειο!!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

βυκη αυτο εχω εγω το xlr ειναι τέλειο εγω γραψει γιαυτο. και το κάθισμα αυτοκινήτου φοβερό. ελαφρύ και αντέχει πολλα.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεσποινάκι κι όμως,από το κέντρο μάνας και παιδιού μου το είπαν.Τους εξήγησα οτι η γιατρός μου επιτρέπει να σηκωθώ μόνο για τουαλέτα και αυτό όχι για πάνω από 2 λεπτά,αλλά δε μπορούσε να με βοηθήσει.Το μόνο που μου πρότεινε είναι να καλέσω γιατρό κατοίκων,να πιστοποιήσει ότι είμαι ξάπλα,και μόνο έτσι θα δεχτούν να πάει ο άντρας μου.Εν τω μεταξύ,εγω κάθομαι από την Τετάρτη και αυτές τις μέρες που έχουν περάσει το ικα δε μου τις δικαιολογεί γιατί δε γράφει αναδρομικά άδεια..Τεσπά,η κατάσταση είναι για να ρίχνεις σφαλιάρες....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις