Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
507 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 507 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ παίρνω σίδηρο σε χαπάκι...μία και έξω!!!Παίρνω το Resoferon!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Fotitsa έγραψε:
sofouli έγραψε:
Fotitsa έγραψε:Kalispera koritsia!Na sas rotiso kati.Mou exei dosi giatros sidero -na pipelao,kai ekana emeito.Meta exei dosi siropi pali to eideo.Ti na kano?Eseis ti pernete?
γεια σου,Fotitsa!εγω παιρνω σιδηρο σφηνακι!αν το πιεις μεσα σε νερο?
Pws einai mesa se nero?Ego pino Ferrum Fol.

εγω παιρνω legofer.εχει καλη γευση.το δικο σου δε το ξερω!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:Εγώ παίρνω σίδηρο σε χαπάκι...μία και έξω!!!Παίρνω το Resoferon!!

 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 38 654316  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 38 875502  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 38 604962  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 38 893968
Συγχαρητήρια γλυκιά μου όλα τέλεια!!!! κι άλλη υποψήφια νύφη λοιπόν!!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:
Deb έγραψε:Εγώ παίρνω σίδηρο σε χαπάκι...μία και έξω!!!Παίρνω το Resoferon!!

 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 38 654316  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 38 875502  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 38 604962  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 38 893968
Συγχαρητήρια γλυκιά μου όλα τέλεια!!!! κι άλλη υποψήφια νύφη λοιπόν!!!!

Γεια σου Γιωτάκι!!!Ναι ναι!!!Άλλη μία υποψήφια νύφη!!Να δω πού θα την πρωτοδώσω;χαχα

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγώ κορίτσια σίδηρο σε χαπάκι το παίρνο γιατί το υγρό δεν μπορούσα να το πιω με τίποτα βρωμούσε σαν αίμα ένιωθα σαν βρυκόλακας... τι σε νερό τι σε χυμό τι σε πορτοκαλάδα το έβαλα τι σκετο σαν σφηνάκι δε σωζόταν η κατάσταση.. οπότε κι εγώ τα πέταξα και είπα στο γιατρο και μου έγραψε χάπια και είναι και καλύτερα γιατί έχουν και φολικό οξυ!! Wink

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sofouli έγραψε:
Fotitsa έγραψε:
sofouli έγραψε:
Fotitsa έγραψε:Kalispera koritsia!Na sas rotiso kati.Mou exei dosi giatros sidero -na pipelao,kai ekana emeito.Meta exei dosi siropi pali to eideo.Ti na kano?Eseis ti pernete?
γεια σου,Fotitsa!εγω παιρνω σιδηρο σφηνακι!αν το πιεις μεσα σε νερο?
Pws einai mesa se nero?Ego pino Ferrum Fol.

εγω παιρνω legofer.εχει καλη γευση.το δικο σου δε το ξερω!
To dikomou exei kali gevsi alla mpirazi stomaxi to sidero.Kai apo 44 epese sta 36.Vitamines Solgar PRENATAL NUTRIENTS tabs
60s Πολυβιταμίνες perni kanis?Genika ti simpliromata pernete kai apo pote?Pite mou,parakalo.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fotitsa μην ανχώνεσαι καλή μου, σύμφωνα με τις εξετάσεις κρίνουν κι αυτοί τι να δόσουν, ας πούμε εμένα η πρώτη γιατρός μου, μου είχε δόσει από την 7η εβδομ. να πίνω σίδηρο και ασβέστιο και στη συνέχεια λέει θα μου δινε κι άλλα, και ας ήμουν ντούρασελ!!

Μετά που πήγα στο γιατρό μου, μου λέει είναι πολύ νωρίς για ασβέστιο πάρε μόνο το σίδηρο και είμαι μια χαρούλα!
Τώρα μου είπε να το ξεκινήσω το ασβέστιο. Τίποτε άλλο δεν παίρνω αλλά προσπαθώ να τρωω πολλά φρούτα από μόνη μου.

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια ... απο την Νικη δεν εχουμε ακομα νεα ?

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σου Ίνα, μπα όχι από ότι είδα, μπορεί αν μπεί αύριο..
Είδα πρίνα που συζητούσατε για τις αγορές, εγώ έχω πάρει τα στρωματάκια για λίκνο κ κούνια, έκλεισα την προίκα για την κούνια (πάντα κ τέτοια) να τα πάρω τον άλλο μήνα, το καρότσι και μάλλον και την προίκα για το λίκνο κ μαξιλαράκι τα έκλεισα τηλεφωνικά και περιμένω επιβεβαίωση για να μου έρθουν μέσα στην εβδομάδα. Από ρουχαλάκια και μπιμπερό και τέτοια λέω να πάω λίγο αργότερα κατα τέλη ιούνίου αρχες ιουλίου. και τα επιπλάκια θα είναι έτοιμα κάπου εκεί.

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τελεια καλοριζικα... εγω το μονο που εχω κανει μεχρι τωρα ειναι οφθαλμολουτρο στο ιντερνετ ... καλα ειναι να ξεκιναμε σιγα σιγα ...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ πολύ..
κι εγώ έτσι ξεκίνησα αλλά από το πολύ ψάξιμο χάζεψα χαχαχα
Οπότε ότι μου άρεσε και το βρήκα σε προσφορά το έκλεισα τώρα δε με παίρνει οικονομικά να κάνω καμία άλλη κίνηση μέχρι τέλος Ιουνίου.
ότι δεν μπορέσουμε να πάρουμε θα το ζητήσουμε δώρο από τους πιο κοντινους.. αν προσφερθούν εννοείται!
Συμβιβαζόμαστε και με πάνες που θα μας χρειαστούν σίγουρα χαχαχα

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πλακα πλακα οι πανες θα ειναι το μεγαλυτερο εξοδο

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:πλακα πλακα οι πανες θα ειναι το μεγαλυτερο εξοδο
Άστα να πάνε γι αυτό σου λέω ας μας φέρουν και πάνες. Αφού εμείς σκεφτόμαστε να αγοράσουμε από το καλοκαίρι αν θα τις έχουν προσφορα σε κανα σουπερ

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω ειμαι της λογικης να ξεκινησουμε απο τωρα να τα παιρνουμε λιγα λιγα για να μην φρικαρουμε στο τελος ... με τις πανες ομως ειναι ενα θεμα τα νουμερα.Αλλα μωρακια που γεννιουντε μεγαλουτσικα δεν φορανε καθολου το Νο 1 και αλλα το φορανε για καμια βδομαδα ... πολυ γρηγορα πας στο 2- 3 νουμερο!!!


γι αυτο να παρεις δυο τρια πακετα απο τα τρια πρωτα νουμερα για να εισαι σιγουρη οτι δεν τα πηρες αδικα

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι σ'αυτό έχεις πολύ δίκιο το έχουμε σκεφτεί το 3 θα πάρουμε πολλές και 1-2 πακέτα το 2 έτσι κι αλλιώς παίρνουμε και τότε αν χρειαστούν μικρές.
Θα σε καληνυχτίσω Ίνα μου, να έχεις ένα ήσυχο βράδυ με καλό ύπνο και θα τα πούμε το πρωί.. φιλάκια..  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 38 417472

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλο βραδυ Γιωτα μου ... ονειρα γλυκα

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσακια βλέπω αρχίσατε να ψάχνετε μωρουδιακα . Εγω δεν θα πάρω τίποτα γιατί τα έχω όλα απο τον μικρο μου. Πάντως για το θέμα του καροτσιου μπητε και στο Αμαζον έχει πολυ καλύτερες τιμες τώρα για τα υπολοιπα σας εύχομαι καλο ψάξιμο. Α και κάτι άλλο φροντίστε το καρότσι να είναι ελαφρύ και όχι ογκοδες γιατί θα βρείτε το μπελά σας ειδικά όσες μένουν σε πόλεις. Εγω απο την αρχή έχω καρότσι ομπρέλα και έχω σωθεί ΦΙΛΑΚΙΑ  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 38 875502

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Λιζα ... ευχαριστουμε για τις συμβουλες

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρααααααααααααααααα Ίνα και Λίζα τι φτιάνετε όλα καλά???Ο καιρός εδώ είναι μουντός μα μπαίνει Ιούνης που είναι το καλοκαίρι οεο!!!Λίζα το καρότσι που έχω δεί κλείνει σαν ομπρέλα εμένα !!!Θα πάω και σήμερα να το δω με τον άντρα μου μπας κια το κλείσουμε!!!Τελικά εχω αρχίσει και αποκτώ θέμα με το φαγητό όταν τρώω πολύ ζορίζεται στομάχι και έντερο και δεν μπορώ να ανασαίνω και γενικά πιέζομαι και η αλήθεια είναι οτι τρώω πολύ και γρήγορα!!!Οπότε χθες είχα κάνει σουτζουκάκια ξεκίνησα να τρώω με λαιμαργία και μετά μου ανέβηκαν όλα και τα έβγαλα ...σε όλη την εγκυμοσύνη τώρα μου ρθε εμένα ο εμετός!!!Μόλις τα έβγαλα ηρέμησα !!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σε όλες σας!!Δν έχω προλάβει να διαβάσω αναλυτικά όοολα τα νέα σας από χτες,γιαυτό θα πω συγχαρητήρια σε όλες είχαν ραντεβού με τα μπεμπε τους και έφεραν όμορφα αποτελέσματα!!!!
Εγώ συνεχίζω την κούρα ξάπλας,καμια αλλαγή δλδ στην καθημερινότητα,τα πονάκια συνεχίζονται αλλα πιο ήπια,και σήμερα είναι ο καλός μου στο ικα να δούμε αν θα βρει άκρη με την άδεια.Περιμένει να μπει στον γυναικολόγο,και έχει προετοιμαστει ήδη για φραστικές μπουνιές!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Καλημέρααααααααααααααααα Ίνα και Λίζα τι φτιάνετε όλα καλά???Ο καιρός εδώ είναι μουντός μα μπαίνει Ιούνης που είναι το καλοκαίρι οεο!!!Λίζα το καρότσι που έχω δεί κλείνει σαν ομπρέλα εμένα !!!Θα πάω και σήμερα να το δω με τον άντρα μου μπας κια το κλείσουμε!!!Τελικά εχω αρχίσει και αποκτώ θέμα με το φαγητό όταν τρώω πολύ ζορίζεται στομάχι και έντερο και δεν μπορώ να ανασαίνω και γενικά πιέζομαι και η αλήθεια είναι οτι τρώω πολύ και γρήγορα!!!Οπότε χθες είχα κάνει σουτζουκάκια ξεκίνησα να τρώω με λαιμαργία και μετά μου ανέβηκαν όλα και τα έβγαλα ...σε όλη την εγκυμοσύνη τώρα μου ρθε εμένα ο εμετός!!!Μόλις τα έβγαλα ηρέμησα !!!!

Τί έπαθες Βικ με το έντερο??Αυτό με το φαγητό που ανεβαίνει,το έχω κι εγώ.Από οτι μου είπε η γιατρέσσα,φταίει η προγεστερόνη που χαλαρώνει τη βαλβίδα που ανοιγοκλείνει το διάφραγμα,γιαυτό και η τροφή ξαναγυρνά πάνω.Θέλει σιγά σιγά και μικρές ποσότητες το φαϊ.Και που το ξέρω και στο λέω,δε σημαίνει οτι το κάνω.Τρωω πολύ μεγάλη ποσότητα και γρήγορα.Αλλα κυρίως η αύξηση της ποσότητας με έχει εντυπωσιάσει..!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Κατερινιώωωωωωω!!!!Ρίξτο στη ξάπλα εσύ και όλα καλά θα πάνε!!!Τώρα για το Ικα θα είμαι πολύ κακιά αν σου πώ οτι οι μπουνιές θα πιάσουν με τους χαραμοφάηδες ???
Τώρα με έπιασε με το φαγητό αυτό δεν είχα τέτοιο θέμα.....έπαθα και ένα κολικό εμτέερου να το πώ κάτι τέτοιο βραδιάτικο πόνος τρελός είχε γεμίσει το έντερο άερα είχε πετρώσει η κοιλιά και δεν μπορούσα να αεριστώ και θα έσκαγα μετά απο κάνενα μισαώρο αερίστικα 2-3 φορές και συνήρθα...βέβαια είχα κάνει βλακεία δεν είχα φάει τίποτα βράδυ και ήπια παραπάνω δόση από το υπάκτικο που πάω τουαλέτα και με έπιασε σαν "κόψιμο" μόνο που δεν είχα τίποτα να βγάλω.....!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?Βικακο,το ιδιο παθαινω επειδη τρωω γρηγορα και γι'αυτο μειωνω ποσοτητες.σημερα η μικρη με ξυπνησε απο τις 5μιση!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 38 215994

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το εντερο τελικά καταλήγει να είναι πολύ πονεμένη ιστορία.Κι εγώ είμαι φουλ δυσκοίλια και πρέπει οπωσδηποτε να το αντιμετωπίσω,γιατί λέει επιδεινώνει τις συσπάσεις.Αλλά πού..Μόνο με υπόθετο γλυκερίνης τα καταφέρνω,αλλά όχι οτι αδειάζει κιολας το έντερο με το υποθετάκι..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Σοφάκο......εμένα πάλι ο δικός μου αργεί να ξυπνήσει και οταν κοιμάμαι κοιμάται!!!Ναι το θέμα είναι οτι τώρα το έπαθα εγώ αυτό τόσο καιρό έτρωγα σαν τη γουρούνα και δεν είχα θέμα...τώρα του ρθε να το πάθω..........τη τύχη μου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις