Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
166 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 166 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οι συσπασεις του εντερου σχετιζονται με τις συσπασεις της μητρας??????? Rolling Eyes η μπεμπα ξυπναει νωρις και ετσι οπως αλλαζει θεση νομιζω θα βγει απ'εξω! Wink

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω λαικη!θα επιστρεψω γρηγορα!φιλια προς το παρων! tongue

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια...  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 39 235182
Κι εδώ ο καιρός είναι μουντός και κρύος και είπα να χουχουλιάσω λίγο παραπάνω.. μου χαράει τη διάθεση αυτή η συνεφια.. anyway!
Τα νέα σας..
κατερινάκι συνέχισε την ξεκούραρη ελπίζω να βρεί άκρη ο άντρας στο ΙΚΑ πες να τους αρχίσει με το μαλακο και μετά να ανεβάσει ταχύτητα.. στην τελική κάλεσε γιατρό στο σπίτι αλλα μην βγεις εσύ. Εύχομαι να αναρρώσεις γρήγορα..
Λίζα κι εμένα έτσι σαν ομπρέλα κλείνει αυτο που είδα, τα περισσότερα νομίζω, και είναι 8,5κ. τωρα ξέρω εγώ καλά είναι? ε να μην είναι κ πλαστικό κ το παίρνει κ ο αέρας.. Razz
καημένη Βίκυ τι έπαθες κι εσύ πρόσεχε με την ποσότητα και σιγά σιγά, εγώ πάντα έτρωγα πολύ αργα αλλά βλέπω ότι η ποσότητα πρέπει να μικρύνει γιατί δε χωράει όσο έτρωγα πριν πιέζεται το στομάχι από την κοιλιά και σκάω..
Καλό μου σοφούλι πρωινή πρωινη σήμερα ε? πως σε ξυπνησε η κοκέτα? με κλοτσιτσες ελπίζω κι όχι να σε πόνεσε...
Καλημέρα ίνα πως κοιμήθηκες? Τι καιρό έχει εκεί?

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:παω λαικη!θα επιστρεψω γρηγορα!φιλια προς το παρων! tongue
Πάρε μου κανα σαλατικό γιατί έχω ξεμείνει κι ο αντρας έχει υπηρεσία και δσκοπεύω να βγω από το σπίτι... Razz

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τσαχπίνα η μπέμπα!!!!Εμένα με τα φεγγάρια του κουνιέται!!!!Στη τελική αντράκι είναι και οτι θέλει κάνει!!!!
Καλημέρα Γιωτάκο τι φτιάνεις???Χουζούρεψες έ??άραγε θα μπορώ και εγώ να χουζουρευώ όταν σταματλησω τη δουλεία???Το μάτι μου ανοίγει και Σαββάτο και Κυριακή στις 7

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:οι συσπασεις του εντερου σχετιζονται με τις συσπασεις της μητρας??????? Rolling Eyes η μπεμπα ξυπναει νωρις και ετσι οπως αλλαζει θεση νομιζω θα βγει απ'εξω! Wink
Έτσι μου είπε η γιατρέσσα Σοφάκι,και μάλιστα ηταν και πολύ αυστηρή με το θέμα..Η μπεμπούλα σου είναι ζωηρούλα ε??Ετοιμάσου!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινιώ τρως τίποτις τελικά???

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Γιωτάκι!!Αυτή η σκοτεινιά η αλήθεια είναι πως μόνο για αραλίκι προσφέρεται..
Το δικό μου μπεμπε είναι και αυτό ζωηρό.Συνέχεια κουνιέται,σπρώχνει και μάλλον στριφογυρνάει,γιατί αισθάνομαι την κίνηση σε διάφορα σημεία.Αυτό κορίτσια είναι και το μόνο ευχάριστο στην περίπτωσή μου,γιατί έχω το θέμα των συσπάσεων,δν έχω κάνει και τη Β επιπέδου,και παρηγορούμαι που το αισθάνομαι και λέω,οκ τουλάχιστον κινείται!
Παρεμπιπτόντως,διάβασα την ερευνα αγοράς που κάνατε για τα καρότσια,και μου έφυγε λίγο το σκαλπ με τις τιμες....!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Κατερινιώ τρως τίποτις τελικά???

Τρώω και πολύ μάλιστα!Μπορεί να μη με πιάνει λιγούρα και να ζητήσωκάτι οπωσδήποτε,αλλά ρε Βικ όταν κάτσω να φάω το μεσημέρι πχ,μια σκάφη να μου βάλεις μπροστα θα τη φάω..Χτες έφαγα γεμιστα,4 κομμάτια συν τις πατάτες,που πριν έτρωγα 2 και τις πατάτες δε τις έβαζα στο στόμα μου.Ευτυχώς που δν είχα ψωμι!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxaxaxxaxaxxaxax!!!!Έτσι ειναι και εγώ δεν πεινάω αλλά αμα ξεκινήσω να τρώω δεν σταματάω γαμώτη μου!!!!Τι είναι αυτό το πράγμα δηλαδής???έλεος!!!Μπράβο καλό είναι αυτό...με τη γιατρέσα ξαναμίλησες την ενημερώνεις τι σου λέει???

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα κορίτσια .. τι κάνετε?

Εγώ χθες είχα μια εφιαλτική μερα..  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 39 534787 απο το μεσημέρι και μετά με έπιασε κάτι σαν γαστρεντερίτιδα και τα έβγαλα όλα και όλη μέρα δεν έτρωγα τίποτα, έτρεχα στη τουαλέτα και είχα και δέκατα... πιάστηκα εκεί στο κρεβάττι... το μπεμπε ήταν πολύ ανησυχο και κλώτσαγε συνέχεια.. μάλλον γιατί δεν έτρωγα τίποτα... σήμερα νιώθω τρελή αδυναμία αλλα καλύτερα απο όρεξη έφαγα ένα τοστ με τυρι!
Κόλλησα εκείνη την ίωση που είχε ο γιος μου δυστυχώς...

http://www.creativebeez.gr

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα κατερίνα welcome to the club!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 39 654316 Τελικά εγώ το καρότσι το βρήκα σε ένα σιτε σε πολύ μεγάλη διαφορά τιμής και μάλλον θα το πάρω γιατί μπορεί να έρθει με αντικαταβολή και έτσι θα είμαι πιο ήσυχη. Μην ανχώνεσε όμως εσύ με αυτά τώρα, προέχει η υγεία σου.
Βίκυ κι εγώ με τις μέρες είμαι συνέχεια ξυπνάω 7.30-8.00 βαριά αλλα σήμερα ήταν βαρύ το κλίμα βαρύ και το πάπλωμα και ξεχάστηκα.. σα ζαβλακωμένο είμαι τώρα.  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο5!!!!! - Σελίδα 39 850933
Κι εμένα το νινάκι μου κουνιέται πιο δυνατά τώρα και νιώθω σαν να γυρνάει.. το ερωτεύτηκα χτες βράδυ... I love you

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!!! Μπήκα να σας χαιρετίσω και να φύγω για Β επιπέδου!!!!!!! Περιμένω πως και πως!!!!! Θα σας πω τα νεα μολις γυρισω!!!
όσο για το φαί.....εγώ ούτε πρήξιμο έχω, ούτε τα βγάζω.....αντιθέτως τα βάζω.....σε κιλά!!!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Δέσποινα καλά αποτελέσματα θα σε περιμένουμε με ωραία νέα.
Μαριάνθη καλημέρα τιο ήθελες και το μελετούσες χτες για τις ιώσεις.. αντε περαστικά γρήγορα και ελπίζω να μη σε ξαναπιάσει...

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα αποτελέσματα Δέσποινα!

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω Γιωτακι... για αυτο τις μελέταγα γιατί ήξερα ότι κάτι με τριγυρναει... απλά έλεγα μακάρι να το γλιτώσω...

http://www.creativebeez.gr

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δέσποινα καλημέρα και καλή επιτυχία περιμένουμε νέα σου!!!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κοριτσια !!!

Δεσποινα καλη επιτυχια περιμενουμε νεα!!

Κατερινα ειμαι 5 μηνες με ανναρωτικη απ το Ικα με αποκολληση και δεν εχω παει ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΙΚΑ!!!! Και δεν ειχα ποτε προβλημα για το ποιος παει!εξουσιοδοτηση εκανα την πρωτη φορα για την πληρωμη και οχι να μου γραψει την αδεια!!!

ο καιρος στην ΚΡΗΤΗ ΖΕΣΤΟΣ ΜΕ ΗΛΙΟ ... που και που χανετε απο κανενα συννεφακι αλλα παραμενει καλος

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μαριάνθη περαστικούλια!!!!!
Κόλησες τελικά ε??!!!Κ εγώ χθές σε φάση εμετού είμουνα αλλά όχι ιώσης λόγω μάσας υπερβολικής και γρήγορης!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαριάνθη περαστικά σου κοπέλα μου!!Ελπίζω να συνέλθεις γρήγορα.

Δεσποινάκι καλα αποτελέσματα,θα περιμένουμε νέα σου!

Με τη γιατρό μίλησα Βικ το Σάββατο αλλά δεν αλλάξαμε κάτι.Τωρα θα την πάρω αύριο να τη ρωτήσω αν θα συνεχίσω να παίρνω την αντιβίωση,γιατί από τις εξετάσεις δε νομίζω να προέκυψε πως έχω τλκ κάποια λοίμωξη..

¨οσο για τα κιλά,έφτασα τα 53,300 με τις μπουκες!!Αν το υπολογίσω με βάση το ποσο ήμουν στην αρχή της κύησης,είμαι 2,300 παραπάνω.Αν όμως υπολογίσουμε και τα κιλά που έχασα με τους εμετούς το πρώτο τρίμηνο,είμαι στα 4,300 παραπάνω!Το ξέφω οτι ο σωστος υπολογισμός είναι ο δεύτερος,αλλά εγώ θα επιλέξω τον πρώτο,και θα σκέφτομαι "εχω ακομα 7,5 κιλά περιθώριο μέχρι τα 10 που επιτρέπει η γιατρός"!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:Kαλημερα κοριτσια !!!

Δεσποινα καλη επιτυχια περιμενουμε νεα!!

Κατερινα ειμαι 5 μηνες με ανναρωτικη απ το Ικα με αποκολληση και δεν εχω παει ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΙΚΑ!!!! Και δεν ειχα ποτε προβλημα για το ποιος παει!εξουσιοδοτηση εκανα την πρωτη φορα για την πληρωμη και οχι να μου γραψει την αδεια!!!

ο καιρος στην ΚΡΗΤΗ ΖΕΣΤΟΣ ΜΕ ΗΛΙΟ ... που και που χανετε απο κανενα συννεφακι αλλα παραμενει καλος

Καλημέρα Ινακι!Εμείς παιδί μου ειμαστε ζόρικοι εδώ στο ΙΚΑ.Λες και τα λεφτά της αναρρωτικής δε τα έχουμε πληρώσει 100φορές στο κωλοταμείο,το οποίο και έχει χρεοκοπήσει,και σύνταξη δε θα προλάβουμε να πάρουμε ποτέ,και φάρμακα δε δίνει πια δωρεάν,μας βγάζει και την παναγία οταν το έχεις ανάγκη..
Τεσπά τα κατάφερε τλκ ο αντρούλης,αλλά βέβαια η άδεια μετράει απο σήμερα και όχι απο την περασμένη Τετάρτη που μου έγραψε η γιατρέσσα..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τώρα άρχισε ο τεμπέλης μου να κλωτσάει....στη τεική άντρας είναι και οτι θέλει κάνει!!!!

Καλημέρα Ϊνααααααααααα!!!
Μου χει λείψει η Κρήτη ερχόμαστε stadar 1-2 φορες το χρόνο λόγω αγώνων στο Τυμπάκι με τα μηχανάκια .....και τρελαίνομαι με τις λιχουδιές τα φαγητά....!!!Ξέρεις ποιο μαγαζί λατρελυω ένα στο Ηράκλειο που είχε δεν ξέρω αν το έχει ακόμη το κροκόδειλο και τους παπαγάλους!!!!Τέλειο φαγητό!!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μέλλουσες μανούλες!!!!

Τί κάνετε;Εγώ μόλις ξύπνησα!Εδώ βρέχει οπότε ο ύπνος ταιριάζει!!χιχι

Καλά αποτελέσματα στην Δέσποινα!!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φτάσαμε τις 50!

http://www.creativebeez.gr

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερίνα ένα θα σου πώ...πρέπει να έχω αγγίξει αισιώς τα 12+.....και άρχισα να συμαζευόμαι σιγάσιγά διότι το χέσα τη μάνα και το πατέρα μου φαίνεται!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις