Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου ευακι!!! 3 κιλα??????? affraid affraid affraid απαπαπαπαπαπαπαπα......βαρεθηκα κιολας...εγω δεν τα παω καλα με τα γλυκα του κουταλιου...η μαμα μου κανει βυσσινο αλλα το τρωω μονο με παγωτο ή το κανω βυσσιναδα....

λεω φετος να κανω μονη μου καμια μαρμελαδα...αλλα θα κανει σιγουρα η μαμα απο τις βερυκοκιες μας οποτε δεν κοβω να κανω τιποτα στο τελος....χαχαχαχαχαχαχαχα


μολις εφαγα 1 κωκακι και εχω ψοφισει της πεινας.... scratch scratch scratch scratch

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:γεια σου ευακι!!! 3 κιλα??????? affraid affraid affraid απαπαπαπαπαπαπαπα......βαρεθηκα κιολας...εγω δεν τα παω καλα με τα γλυκα του κουταλιου...η μαμα μου κανει βυσσινο αλλα το τρωω μονο με παγωτο ή το κανω βυσσιναδα....

λεω φετος να κανω μονη μου καμια μαρμελαδα...αλλα θα κανει σιγουρα η μαμα απο τις βερυκοκιες μας οποτε δεν κοβω να κανω τιποτα στο τελος....χαχαχαχαχαχαχαχα


μολις εφαγα 1 κωκακι και εχω ψοφισει της πεινας.... scratch scratch scratch scratch

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΛΙΧΟΥΔΑ!ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΟΥΡΤΑ COOKIES ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ.ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΛΕΙΠΕΙ!!ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ.

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου γκρινιάρα!!τι να κάνω λυπάμαι να τα πετάξω!!άλλοι τα πληρώνουν χρυσά κι εγώ που τα έχω τζάμπα αμαρτία! Very Happy


κωκάκι ε?εγώ θα φάω μια τσιπούρα τώρα κ μετά βλέπουμε..

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:γεια σου ευακι!!! 3 κιλα??????? affraid affraid affraid απαπαπαπαπαπαπαπα......βαρεθηκα κιολας...εγω δεν τα παω καλα με τα γλυκα του κουταλιου...η μαμα μου κανει βυσσινο αλλα το τρωω μονο με παγωτο ή το κανω βυσσιναδα....

λεω φετος να κανω μονη μου καμια μαρμελαδα...αλλα θα κανει σιγουρα η μαμα απο τις βερυκοκιες μας οποτε δεν κοβω να κανω τιποτα στο τελος....χαχαχαχαχαχαχαχα


μολις εφαγα 1 κωκακι και εχω ψοφισει της πεινας.... scratch scratch scratch scratch

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΛΙΧΟΥΔΑ!ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΟΥΡΤΑ COOKIES ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ.ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΛΕΙΠΕΙ!!ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ.

μπα δεν μου αρεσει η σοκολατα και τοσο...αφου στο κωκ τη βγαζω να φανταστεις....κανενα πιατο φασολαδα στειλε μου... Razz Razz Razz Razz Razz

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα στείλτην σε μένα!δεν θα πάει χαμένη χαχαχχα

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:γεια σου γκρινιάρα!!τι να κάνω λυπάμαι να τα πετάξω!!άλλοι τα πληρώνουν χρυσά κι εγώ που τα έχω τζάμπα αμαρτία! Very Happy


κωκάκι ε?εγώ θα φάω μια τσιπούρα τώρα κ μετά βλέπουμε..


δικιο εχεις...κι εμεις εχουμε δικες μας κερασιες,βυσσινιες,βερυκοκιες,ελιες,σταφυλια,λεμονιες και πορτοκαλιες και καταλαβαινεις τι γινεται απο γλυκα,μαρμελαδες κτλ...κτλ...ισως γι'αυτο και τα βαριεμαι...

τσιπουρα θα φας,εε???μιαμ,μιαμ...μου ανοιξες ακομα πιο πολυ την ορεξη...

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:γεια σου ευακι!!! 3 κιλα??????? affraid affraid affraid απαπαπαπαπαπαπαπα......βαρεθηκα κιολας...εγω δεν τα παω καλα με τα γλυκα του κουταλιου...η μαμα μου κανει βυσσινο αλλα το τρωω μονο με παγωτο ή το κανω βυσσιναδα....

λεω φετος να κανω μονη μου καμια μαρμελαδα...αλλα θα κανει σιγουρα η μαμα απο τις βερυκοκιες μας οποτε δεν κοβω να κανω τιποτα στο τελος....χαχαχαχαχαχαχαχα


μολις εφαγα 1 κωκακι και εχω ψοφισει της πεινας.... scratch scratch scratch scratch

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΛΙΧΟΥΔΑ!ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΟΥΡΤΑ COOKIES ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ.ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΛΕΙΠΕΙ!!ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ.

μπα δεν μου αρεσει η σοκολατα και τοσο...αφου στο κωκ τη βγαζω να φανταστεις....κανενα πιατο φασολαδα στειλε μου... Razz Razz Razz Razz Razz


Ε!! ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΦΑΣΟΛΑΔΑ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΓΚΥΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΦΑΣΟΛΑΔΑ ΟΡΕΧΤΙΚΕΣ!!ΤΟΣΑ ΒΡΩΜΙΚΑ ΦΑΓΗΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!
ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΠΟΡΕΙ Ν ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΡΩΣ ΣΟΚΟΛΑΤΟΕΙΔΗ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΦΑΜΕ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΟΤΑΝ ΑΞΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΕ ΤΟ ΤΑΠΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:γεια σου ευακι!!! 3 κιλα??????? affraid affraid affraid απαπαπαπαπαπαπαπα......βαρεθηκα κιολας...εγω δεν τα παω καλα με τα γλυκα του κουταλιου...η μαμα μου κανει βυσσινο αλλα το τρωω μονο με παγωτο ή το κανω βυσσιναδα....

λεω φετος να κανω μονη μου καμια μαρμελαδα...αλλα θα κανει σιγουρα η μαμα απο τις βερυκοκιες μας οποτε δεν κοβω να κανω τιποτα στο τελος....χαχαχαχαχαχαχαχα


μολις εφαγα 1 κωκακι και εχω ψοφισει της πεινας.... scratch scratch scratch scratch

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΛΙΧΟΥΔΑ!ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΟΥΡΤΑ COOKIES ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ.ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΛΕΙΠΕΙ!!ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ.

μπα δεν μου αρεσει η σοκολατα και τοσο...αφου στο κωκ τη βγαζω να φανταστεις....κανενα πιατο φασολαδα στειλε μου... Razz Razz Razz Razz Razz


Ε!! ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΦΑΣΟΛΑΔΑ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΓΚΥΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΦΑΣΟΛΑΔΑ ΟΡΕΧΤΙΚΕΣ!!ΤΟΣΑ ΒΡΩΜΙΚΑ ΦΑΓΗΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!
ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΠΟΡΕΙ Ν ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΡΩΣ ΣΟΚΟΛΑΤΟΕΙΔΗ.

φασολαδα εχω να φαω απο τα 13 μου...εφαγα στην προηγουμενη εγκυμοσυνη στην 4η εβδομαδα αν θυμαμαι καλα και σημερα μου ηρθε ξανα η γευση της...

αχ δεν θελω να τρωω γλυκα μην παθω ζαχαρο και ψαχνομαι μετα....

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΦΑΜΕ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΟΤΑΝ ΑΞΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΕ ΤΟ ΤΑΠΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ!



εμεις θα παμε σε ενα χωριο εδω διπλα αργοτερα που εχει πανιγυρι οποτε θα φαω κανα σουβλακι...χιχιχιχι!!!!

αργει πολυ ακομα το ταπερακι???δεν πεινας???

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΕΙΝΑΩ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ???

ΑΝ ΤΡΩΣ ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΜΥΡΑ.ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΜΕΙΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΖΕΨΕΙ Η ΜΙΚΡΗ.
ΠΑΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΣΤΡΩΣΩ ΤΡΑΠΕΖΙ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλή όρεξη!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πάω να βγάλω τα κουκούτσια...θα είμαι ον..

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη ορεξη γιαννα

καλη επιτυχια στο γλυκακι σου ευη

παω κι εγω να δω εκπομπη μαγειρικης στο σκαι...

θα ειμαι ον..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εξαφανίστηκα λίγο γιατί κατεύθασαν τα ψάρια και έπρεπε να τα τηγανίσω!τα φάγαμε κιόλας και επανήλθα..

Ευάκι πολύ μου αρέσουν τα κεράσια ...μπορώ να φάω και τα 3 κιλά μόνη μου χαχαχα βεβαια μετά μαλλον θα τρέχω τουαλέτα!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Γκρινιαράκι να τα τρως ολα με μετρο και δν θα έχεις να φοβηθείς και τίποτα!!! Wink Wink

Γιάννα καλά να περάσετε με την μικρή σου !!!

όσο γρηγορα ήρθα ετσι γρήγορα φεύγω πάλι... θα ξαναμπώ μαλλον από τη δουλειά!!

φιλακιααααααααααααα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 2 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πόνεσε η πλάτη μου κι ακόμη ούτε τα μισά δεν έκανα!!

Έλλη μου μήπως να σου τα στείλω να τα φας?? Laughing Laughing

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:πόνεσε η πλάτη μου κι ακόμη ούτε τα μισά δεν έκανα!!

Έλλη μου μήπως να σου τα στείλω να τα φας?? Laughing Laughing

Καλησπέρα! Very Happy Τι κάνεις πάλι Συμπολίτισσα κ πονάει η πλάτη σου? Razz

Άμα είναι για φαι στείλε το μαιμούδι!

Τι κάνετε? Ποιες πετυχαίνω? Τι νέα? Very Happy

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελλη εχω μια πεινα τωρα αλλο πραμα...σημερα με ξετιναξε και η συχνοουρια βρε παιδι μου....τελικα πως τα μαγειρεψες τα ψαρια???καλη δουλεια ζουζουνα..

αντουλα μου τι κανεις???μερες εχω να σε πετυχω ον λαιν...καλα εισαι???

ευη αμα ειναι για φαγωμα ας τα φαμε εγω και η ελλη... Razz Razz Razz

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλα Γκρινιάρα, λέω κι εγώ ,λίγο μπήκα κ καμιά δεν είναι δω? Sad

Πώς είσαι? Μεγαλώνει το σποράκι σου? Το είδατε? Very Happy Very Happy

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΓΥΡΙΣΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!!ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΛΑ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΣΠΡΑ ΣΑΝ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΤΗΝ ΡΩΓΑ ΕΝΝΟΩ....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ ΠΑΛΙ??

ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΕΔΩ?ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ Κ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΟΛΙΚΕΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Έλα Γκρινιάρα, λέω κι εγώ ,λίγο μπήκα κ καμιά δεν είναι δω? Sad

Πώς είσαι? Μεγαλώνει το σποράκι σου? Το είδατε? Very Happy Very Happy

καλα ειμαι!!!ελπιζω να μεγαλωνει...αυριο παω για τη δευτερη χοριακη να δουμε πως αυξανεται και αναλογα με το αποτελεσμα θα κανονισουμε και ραντεβου...μαλλον απο βδομαδα το κοβω...

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΓΥΡΙΣΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!!ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΛΑ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΣΠΡΑ ΣΑΝ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΤΗΝ ΡΩΓΑ ΕΝΝΟΩ....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ ΠΑΛΙ??

ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΕΔΩ?ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ Κ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΟΛΙΚΕΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!


γεια σου τονια...ελπιζω να απολαυσατε το καφεδακι σας...οι δικες μου θηλες να δεις πως ειναι...τουμπανο... Razz Razz Razz αυτο το υγρο τι ειναι??? scratch scratch scratch κοιτα που θα εισαι εγκυος και αυτα ειναι τα συμπτωματακια σου!!!!!

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα και απο μενα.καλοτυχο το 40
με πολλα πολλα Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!
αντε να μικρινει αυτη η λιστα να γεμισουμε Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 2 990599

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΓΥΡΙΣΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!!ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΛΑ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΣΠΡΑ ΣΑΝ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΤΗΝ ΡΩΓΑ ΕΝΝΟΩ....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ ΠΑΛΙ??

ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΕΔΩ?ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ Κ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΟΛΙΚΕΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!


γεια σου τονια...ελπιζω να απολαυσατε το καφεδακι σας...οι δικες μου θηλες να δεις πως ειναι...τουμπανο... Razz Razz Razz αυτο το υγρο τι ειναι??? scratch scratch scratch κοιτα που θα εισαι εγκυος και αυτα ειναι τα συμπτωματακια σου!!!!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΓΡΟ..ΚΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΥΤΙΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΡΩΓΑ ΕΧΩ ΑΣΠΡΑ ΜΙΚΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΔΕΝΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΛΑ...ΧΜΜ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ..ΚΟΥΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ??ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙ 1-6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις