Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γκρινιαρα έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΓΥΡΙΣΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!!ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΛΑ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΣΠΡΑ ΣΑΝ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΤΗΝ ΡΩΓΑ ΕΝΝΟΩ....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ ΠΑΛΙ??

ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΕΔΩ?ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ Κ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΟΛΙΚΕΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!

μακαρι τονια μου να εισαι.παντως εχεις πολλα συμπτωματα.πιστευω σε εσενα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 654316
να ερθω λιγο κοντα σου να με κολλησεις και εμενα?

γεια σου τονια...ελπιζω να απολαυσατε το καφεδακι σας...οι δικες μου θηλες να δεις πως ειναι...τουμπανο... Razz Razz Razz αυτο το υγρο τι ειναι??? scratch scratch scratch κοιτα που θα εισαι εγκυος και αυτα ειναι τα συμπτωματακια σου!!!!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γκρινιάρα όλα καλά θα πάνε! Μου ακούγεσαι λιγάκι αγχωμένη, μην είσαι κ απόλαυσέ το! Εύχομαι μια τεράαααστια χοριακή Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 417472

Τόνια ιδέα δεν έχω τι είναι αυτό! Shocked Καλή ξεκούραση μετά τη βόλτα Very Happy

Κορίτσια βγαίνω γιατί αρχίζει το skyping Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 654316 φιλάκια!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΛΙΠΟΠ ΛΕΣ??ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΦΘΛΑΚΤΙΚΗ.....ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγραφα και καποια βλακεια εκανα και τα εσβησα Laughing .τονια μου πιστευω σε εσενα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 654316 εχεις αρκετα συμπτωματα.να ερθω κοντα σου να με κολλησεις λιγα?

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
toniach29 έγραψε:ΛΟΛΙΠΟΠ ΛΕΣ??ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΦΘΛΑΚΤΙΚΗ.....ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ

στο ευχομαι.δεν το εχω ξανακουσει αυτο βεβαια αλλα γιατι οχι? σου αξιζει αυτο τον μηνα γιατι το προσπαθησεσ πολυ.εγω τελικα μονο μια φορα εκανα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 215994 στις γονιμες οποτε δεν εχω πολλεσ ελπιδες

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Γκρινιάρα όλα καλά θα πάνε! Μου ακούγεσαι λιγάκι αγχωμένη, μην είσαι κ απόλαυσέ το! Εύχομαι μια τεράαααστια χοριακή Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 417472

Τόνια ιδέα δεν έχω τι είναι αυτό! Shocked Καλή ξεκούραση μετά τη βόλτα Very Happy

Κορίτσια βγαίνω γιατί αρχίζει το skyping Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 654316 φιλάκια!!!

ναι ειμαι λιγο αλλα προσπαθω να το καταπολεμω...κι ετσι νομιζω οτι αυριο θα ειναι ολα τελεια και οτι απο βδομαδα θα καταφερω να το δω!!!

καλο σκαιπινγκ κουκλα!!!!φιλακια πολλααααααα

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lollipop83 έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΛΟΛΙΠΟΠ ΛΕΣ??ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΦΘΛΑΚΤΙΚΗ.....ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ

στο ευχομαι.δεν το εχω ξανακουσει αυτο βεβαια αλλα γιατι οχι? σου αξιζει αυτο τον μηνα γιατι το προσπαθησεσ πολυ.εγω τελικα μονο μια φορα εκανα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 215994 στις γονιμες οποτε δεν εχω πολλεσ ελπιδες

ΜΠΟΡΕΙ Η ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΗ....ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕ

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΓΥΡΙΣΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!!ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΛΑ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΣΠΡΑ ΣΑΝ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΤΗΝ ΡΩΓΑ ΕΝΝΟΩ....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ ΠΑΛΙ??

ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΕΔΩ?ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ Κ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΟΛΙΚΕΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!


γεια σου τονια...ελπιζω να απολαυσατε το καφεδακι σας...οι δικες μου θηλες να δεις πως ειναι...τουμπανο... Razz Razz Razz αυτο το υγρο τι ειναι??? scratch scratch scratch κοιτα που θα εισαι εγκυος και αυτα ειναι τα συμπτωματακια σου!!!!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΓΡΟ..ΚΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΥΤΙΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΡΩΓΑ ΕΧΩ ΑΣΠΡΑ ΜΙΚΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΔΕΝΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΛΑ...ΧΜΜ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ..ΚΟΥΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ??ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙ 1-6

πριν την εγκυμοσυνη ειχα πονακια στο στηθος κατα τη διαρκεια της μερας αλλα 2 μερες τωρα με πεθαινουν οι θηλες μου...και πιο πολυ η δεξια..αλλα κι εμενα τσιτα ειναι...φαινονται απο τα σουτιεν και απο τις μπλουζες....εεεε....δεν ειναι και πολυ νωρις....σε 7 μερες περιπου ΔΕΝ περιμενεις....

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζουζουνες παω να αναψω ενα κερακι στην εκκλησια που γιορταζει και θα τα πουμε το βραδακι!!!!


μουατςςςςςςςςςςς σε ολες σας.........

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
toniach29 έγραψε:
Lollipop83 έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΛΟΛΙΠΟΠ ΛΕΣ??ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΦΘΛΑΚΤΙΚΗ.....ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ

στο ευχομαι.δεν το εχω ξανακουσει αυτο βεβαια αλλα γιατι οχι? σου αξιζει αυτο τον μηνα γιατι το προσπαθησεσ πολυ.εγω τελικα μονο μια φορα εκανα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 215994 στις γονιμες οποτε δεν εχω πολλεσ ελπιδες

ΜΠΟΡΕΙ Η ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΗ....ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕ

μακαρι να ειμαστε.δεν ξερω.δεν εχω πολλεσ ελπιδες. περιμενω και θα δω.

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ξαναρθα
πως ειστε?
αναψε ενα κερακι κ για μας να εχουμε θετικα αποτελεσματα Embarassed

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
toniach29 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΓΥΡΙΣΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!!ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΛΑ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΣΠΡΑ ΣΑΝ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΤΗΝ ΡΩΓΑ ΕΝΝΟΩ....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ ΠΑΛΙ??

ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΕΔΩ?ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ Κ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΟΛΙΚΕΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!


γεια σου τονια...ελπιζω να απολαυσατε το καφεδακι σας...οι δικες μου θηλες να δεις πως ειναι...τουμπανο... Razz Razz Razz αυτο το υγρο τι ειναι??? scratch scratch scratch κοιτα που θα εισαι εγκυος και αυτα ειναι τα συμπτωματακια σου!!!!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΓΡΟ..ΚΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΥΤΙΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΡΩΓΑ ΕΧΩ ΑΣΠΡΑ ΜΙΚΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΔΕΝΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΛΑ...ΧΜΜ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ..ΚΟΥΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ??ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙ 1-6

πριν την εγκυμοσυνη ειχα πονακια στο στηθος κατα τη διαρκεια της μερας αλλα 2 μερες τωρα με πεθαινουν οι θηλες μου...και πιο πολυ η δεξια..αλλα κι εμενα τσιτα ειναι...φαινονται απο τα σουτιεν και απο τις μπλουζες....εεεε....δεν ειναι και πολυ νωρις....σε 7 μερες περιπου ΔΕΝ περιμενεις....


ΚΟΙΤΑ ΕΜΕΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΩ...ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ...ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΤΑ Κ ΠΟΝΑΓΑΝ!!!ΤΟ ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΧΕΙ ΕΝΙΣΧΥΣΗ Κ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...ΡΕ ΣΥ ΛΕΣ?ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΗΝ ΓΕΛΑΣΕΙΣ?ΕΧΩ ΤΡΕΛΕΣ ΟΡΕΞΙΕΣ ΓΙΑ ΚΟΚΟ...ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!! 1-6 ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣΣΣΣΣ

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εσενα τονια δεν θα σου ερθει
εμενα με κοβω να πλημυριζω που δεν εχω κανενα συμπτωμα

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
petalouda έγραψε:εσενα τονια δεν θα σου ερθει
εμενα με κοβω να πλημυριζω που δεν εχω κανενα συμπτωμα
ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΝΕΤΑΙ Κ ΚΟΜΠΟ....ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ 2 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΛΛΑ....ΠΑΕΙ ΣΑΛΤΑΡΑ....

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
petalouda έγραψε:εσενα τονια δεν θα σου ερθει
εμενα με κοβω να πλημυριζω που δεν εχω κανενα συμπτωμα

συμφωνω. και εγω πιστευω οτι εισαι απο τισ τυχερεσ του μηνα.
σασ αφηνω κοριτσακια.παω για καφεδακι.το βραδυ παλι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 334590

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλα να περασεις
εγω με βλεπω να τον πινω σπιτι τον καφε σημερα

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΗΠΙΑΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΔΩ Κ ΚΡΑΤΑΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΩ ΓΟΥΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 377361

Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΕΤΕ.......ΦΓΤΓ ΥΥΒΤΕΨΨΒΗΥΞΗ Ν Β ΒΝ Γ ΗΓΡ ΞΓΓΒΩ ΒΓΩ Ω ΝΗ Ν ΔΓ Ω Γ ΝΓ ΒΒ ΒΤΡΦΕΦΡΦΗΓΗ
η καλύτερη ευχή !!
δώσε ένα ρουφηχτό φιλάκι !!

καλορίζικο κούκλες !!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΛΕΜΟΝΑΚΙ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΑΣΕ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΟΙ ΘΗΛΕΣ...ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΤΑ Κ ΠΟΝΑΝΕ....

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λίγο κουρασμένη και τσατισμένη με τον καιρό, πότε δεν περιμένεις ;

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:λίγο κουρασμένη και τσατισμένη με τον καιρό, πότε δεν περιμένεις ;


ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 1-6.
ΕΔΩ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ..ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:λίγο κουρασμένη και τσατισμένη με τον καιρό, πότε δεν περιμένεις ;


ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 1-6.
ΕΔΩ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ..ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!
δεν είναι νωρίς για συμπτώματα ;
δεν ξέρω κιόλας αλλά λέω..
παντός εννοείτε να μην έρθει η αλέκα, δεν την θέλουμε Razz Razz

εδώ χθες έγινε χαμός !!!
πέσαν δέντρα κεραμίδια..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήρθα στη δουλειά αλλα τελικά δν χρειάζεται να βοηθήσω οπότε κάθησα!! πηρα και το καφεδάκι μου και λέω να κοιτάω κι εδώ και να παίξω και λιγάκι!! Embarassed Cool Cool

evi27 έγραψε:πόνεσε η πλάτη μου κι ακόμη ούτε τα μισά δεν έκανα!!

Έλλη μου μήπως να σου τα στείλω να τα φας?? Laughing Laughing

ναι ναι!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 654316

Γκρινιάρα τα τηγάνισα όπως νόμιζα και τελικά μια χαρά βγήκαν!! λέω στον πεθερό μου "τρώγονται?" και μου λέει "μια χαρά είναι γιατί?" και του λέω δν έχω ξανακάνει τηγανιτά ψάρια και του φάνηκε παράξενο χαχαχα

Αντα!!πουτ δε κερασια νταουν!!!!χαχαχαχα Laughing Laughing Laughing


Τόνια αυτό που λες με τις θηλές αν δν έχεις μείνει έγκυος να το κοιτάξεις γιατί μπορεί να ειναι ανεβασμένη η προλακτίνη σου!!!

Lollipop83 κι εγώ μόνο μια φορά στις γόνιμες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 215994 καλή μας επιτυχία Razz Razz Razz

Λεμονάκι μου σου δυσκολεύει τη δουλειά αυτός ο καιρός?? αχ κρίμα!!Ελπίζω να στρώσει γρήγορα!! κι εδω δν έχει ζέστη, ειδικά εκει που μένω εγώ..αερας αρκετος! και μουντή μέρα!


toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ?ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ 2 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΠΟΝΟΥΣΑΝ ΕΤΣΙ Κ ΣΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ....ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΕΛΛΗ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ?ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ 2 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΠΟΝΟΥΣΑΝ ΕΤΣΙ Κ ΣΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ....ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ

ορμόνη ειναι κορίτσι μου και νομίζω ότι έχει σχέση με την παραγογή γάλακτος!! όταν εισαι έγκυος ειναι φυσιολογικό να ανεβαίνει,αλλά αν δν είσαι και ανέβει πρέπει να τη ρυθμίσεις!! ...θα περιμένουμε μέχρι τις 1/6 να μάθουμε τα ευχάριστα!! (γιατί το ξέρω ότι θα έχουμε ευχάριστα!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 3 328109 ) αλλα αν μια στο δισεκατομμύριο δν είσαι , ρώτα το γιατρό σου και θα σε καθοδηγήσει!!! Wink Wink Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις