Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
45 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 45 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα καλό βόλι!!!


γκρινιάρα σι γιου λέιτερ!


Έλλη όπως κατάλαβες πάλι τα 2 μας μείναμε!χαχαχα

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρες!! δε φτάνει που μπήκατε στο 41 φτάσατε κ στη 2 σελίδα!!!πως θα τα διαβάσω εγώ όλα αυτά που έχω κ αναγούλες κ είμαι κ ζαλισμένη! τεσπά ποιες είστε εδώ? είναι καμιά ή πήγατε για ύπνο!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:Γιάννα καλό βόλι!!!


γκρινιάρα σι γιου λέιτερ!


Έλλη όπως κατάλαβες πάλι τα 2 μας μείναμε!χαχαχα

εχεχεχε


τι ελεγα πριν? οτι εχει καλό καιρο??? τωρα βρέχει..οχι που αλλα βρεχει!! το απεναντι μαγαζι εχει βγαλει τραπεζια εξω απο τις τεντες και ο κοσμος καθεται με τις ομπρελες του!! τι αλλο θα δω????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:καλησπέρες!! δε φτάνει που μπήκατε στο 41 φτάσατε κ στη 2 σελίδα!!!πως θα τα διαβάσω εγώ όλα αυτά που έχω κ αναγούλες κ είμαι κ ζαλισμένη! τεσπά ποιες είστε εδώ? είναι καμιά ή πήγατε για ύπνο!

Μαιρη μου δν χρειαζεται να τα διαβασεις!!εγω γκρινιαζω στις περισσοτερες σελιδες για το πως οργανώνονται ή οχι τα πραγματα στον γαμο μου Razz Razz Razz Razz Razz


αναγουλες ε? και ζαλισμένη ε?? ρε αντε κανε ενα τεστ!!! θα δειξει σιγουρα σου λεω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 654316

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
εχεχεχε


τι ελεγα πριν? οτι εχει καλό καιρο??? τωρα βρέχει..οχι που αλλα βρεχει!! το απεναντι μαγαζι εχει βγαλει τραπεζια εξω απο τις τεντες και ο κοσμος καθεται με τις ομπρελες του!! τι αλλο θα δω????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


χαχαχαχ τι το μελέτησες βρε Έλλη?!!



γεια σου Μαρία!δεν είναι πολλά!!μην γκρινιάζεις!! Razz

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξαναήρθα!!!!
Λέτε η ευχή μου για αμέτρητες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 215994 να πιάσει; Καλή αρχη κάναμε!!!
Γιάνναβουρ στο ψητό και εσυ!
Γκρινιάρα future mummy Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 334590

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Ξαναήρθα!!!!
Λέτε η ευχή μου για αμέτρητες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 215994 να πιάσει; Καλή αρχη κάναμε!!!
Γιάνναβουρ στο ψητό και εσυ!
Γκρινιάρα future mummy Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 334590

ετσι λεω κι εγω σήμερα να γινει Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 215994 τι εκανα τα μποτε μου πριν τη δουλεια??αδικα??? Razz Razz Razz Razz Razz Razz

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Ξαναήρθα!!!!
Λέτε η ευχή μου για αμέτρητες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 215994 να πιάσει; Καλή αρχη κάναμε!!!


με τέτοιο ποδαρικό θα πιάσει σίγουρα!

ακούς Έλληηηηηηηηηηηηηη??? Very Happy Very Happy Very Happy

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:καλησπέρες!! δε φτάνει που μπήκατε στο 41 φτάσατε κ στη 2 σελίδα!!!πως θα τα διαβάσω εγώ όλα αυτά που έχω κ αναγούλες κ είμαι κ ζαλισμένη! τεσπά ποιες είστε εδώ? είναι καμιά ή πήγατε για ύπνο!

Μαιρη μου δν χρειαζεται να τα διαβασεις!!εγω γκρινιαζω στις περισσοτερες σελιδες για το πως οργανώνονται ή οχι τα πραγματα στον γαμο μου Razz Razz Razz Razz Razz


αναγουλες ε? και ζαλισμένη ε?? ρε αντε κανε ενα τεστ!!! θα δειξει σιγουρα σου λεω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 654316

ναι τα διάβασα τα καλιμέντα σας φφφφφ τα πήραααα μα καλα΄τι έθιμα είναι αυτά κ η ξαδερφη μου πήρε ένα από την αιτωλοκαρνανία κ έχουν κ αυτοί τέτοια έθιμα στη περιπτωσή τους όμως τους πάντρεψε ο γιος του νονου του γαμπρου που είναι κοντα στην ηλικία τους! το κάνουνε λέει αυτό γιατί έτσι λύνουν τα χέρια κάτι τέτοιο..τέσπα συμφωνώ με Εύη!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα κάνω χοριακή μια κ καλή 1 ιούνη!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εμας οι νονοι ειναι γυρω στα 40 δν ειναι πολύ μεγάλοι ,και το παιδι τους ειναι 6χρονων Laughing Laughing Laughing λιγο δυσκολο να μας παντρεψει αυτο!! δν ειναι κακοι, απλα τους ντρεπομαι και δν νιωθει ανετα και ο χαζος ο αντρας μου και κανει τα πραγματα χειροτερα Rolling Eyes Rolling Eyes δν βαριεσαι?? τι να κανουμε???

στα δικα σου τωρα!!!ποσες μερες θα εχεις καθυστερηση τότε???

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
xaftounaki έγραψε:Ξαναήρθα!!!!
Λέτε η ευχή μου για αμέτρητες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 215994 να πιάσει; Καλή αρχη κάναμε!!!
Γιάνναβουρ στο ψητό και εσυ!
Γκρινιάρα future mummy Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 334590

ετσι λεω κι εγω σήμερα να γινει Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 215994 τι εκανα τα μποτε μου πριν τη δουλεια??αδικα??? Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Έτσι μπραβο!!! Μην πανε και χαμένα τα μποτέ!!!
Τρέλανέ τον Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 604962

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έχω σχεδια αποπλάνησης σημερα!!ε, αμα δν καταφερω κι ετσι να τον σηκώσω απο τον υπολογιστή, παει το έχασα το ταλέντο μου Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ θέλω κι εγώ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 215994 !!! χμ....αύριο που τελειώνει η αλέκα...(μόνο 4 μέρες αυτή τη φορά)θα με τρελάνει πια!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:κι εμας οι νονοι ειναι γυρω στα 40 δν ειναι πολύ μεγάλοι ,και το παιδι τους ειναι 6χρονων Laughing Laughing Laughing λιγο δυσκολο να μας παντρεψει αυτο!! δν ειναι κακοι, απλα τους ντρεπομαι και δν νιωθει ανετα και ο χαζος ο αντρας μου και κανει τα πραγματα χειροτερα Rolling Eyes Rolling Eyes δν βαριεσαι?? τι να κανουμε???

στα δικα σου τωρα!!!ποσες μερες θα εχεις καθυστερηση τότε???

σήμερα είναι 5 μέρες καθυστέρηση! είναι νωρίς ακόμα! τότε θα ναι 12!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πάλι σαν pig έφαγα....αμάν αυτή η λαιμαργία μου!θα σκάσω!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαιρη τοτε μη κανεις χοριακή, πηγαινε κατευθειαν για υπερηχο!Τσαμπα θα κανεις !!! θα μπορειτε να ακουσετε και καρδουλα γυρω στις 2 βδομαδες καθυστερηση, πηγαινε τοτε κατευθειαν γιατρο!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:πάλι σαν pig έφαγα....αμάν αυτή η λαιμαργία μου!θα σκάσω!

κ εγώ τρώω σαν ζώοοο κ καλά τώρα πες λέμε πες ότι είμαι έγκυος αν τρώω έτσι από τώρα τι θα κάνω αργότερα!! φφφ κ γιατι αν συμβαινει κατι στη 1η εγκυμοσύνη δεν είχα όρεξη για πολυ φαι ειχα πάρει 12 κιλα κ αυτα τα περισσότερα στο τέλος...φφφφ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Μαιρη τοτε μη κανεις χοριακή, πηγαινε κατευθειαν για υπερηχο!Τσαμπα θα κανεις !!! θα μπορειτε να ακουσετε και καρδουλα γυρω στις 2 βδομαδες καθυστερηση, πηγαινε τοτε κατευθειαν γιατρο!!

το ξέρω αλλά θα την κάνω καλού κακού εξάλλου κ ο γιατρός θα θέλει να δει! οπότε...αν είμαι πως θα κ'όψω τις μάσες ορκα θα καταντήσω...φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύη μια κουκλα εισαι!!!!!!

Μαιρη ας εισαι και θα προσπαθησεις να τρως ...λογικα!! Cool Cool Cool Cool

το μονο που δν θα με απασχολησει στην εγκυμοσύνη μου αν με το καλο ερθει θα ειναι τα κιλά!!! με τοσο καημό που εχω να μεινω, νομιζω τίποτα δν θα με απασχολήσει να πω την αλήθεια!!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Εύη μια κουκλα εισαι!!!!!!

Μαιρη ας εισαι και θα προσπαθησεις να τρως ...λογικα!! Cool Cool Cool Cool

το μονο που δν θα με απασχολησει στην εγκυμοσύνη μου αν με το καλο ερθει θα ειναι τα κιλά!!! με τοσο καημό που εχω να μεινω, νομιζω τίποτα δν θα με απασχολήσει να πω την αλήθεια!!!!!


κι εσύ έτσι κούκλα θα είσαι εκείνη τη μέρα! Wink


κι εγώ δεν νομίζω να με απασχολήσουν τα κιλά....πολύ τουλάχιστον! Very Happy

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ τώρα πέρα από τη πλάκα αυτό που θα με απασχολεί θα είναι τα σηκώματα της Άννας μου! αρχίζει κ βαραίνει αρχίζει κ θέλει πάλι αγκαλίτσες κ να δω πως θα τις κάνω!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη μου μακάρι να βγει το αποτελεσμα οπως το σκεφτομαι!!

Μαιρη να την σηκώνεις μονο καθιστή για να μη ζορίζεσαι!!! κι ετσι θα ειστε και οι δυο ικανοποιημένες! Wink Wink

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια.καλοτυχο το 41.στο 40 να προλαβα να γραψω και 5 φορες...ειστε πολυ γρηγορεσ βρε κοριτσια Respect Respect
ειστε ολες καλα?

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ-ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΜΟΥ!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 379767 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 379767 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 379767 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 379767
2 ΜΕΡΕΣ ΕΛΕΙΨΑ ΕΧΑΣΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΘΕΜΑ!!!!!!!!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?????????
ΕΓΩ ΑΝΑΜΕΙΚΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ...ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Κ ΠΟΛΥ ΣΚ@Τ@
ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΕΛΙΚΑ..........ΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΑΜΕ ΠΑΡΟ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΑΓΑΖΙ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ(ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΕ ΗΜΙΠΟΛΥΤΙΜΟΥΣ ΛΙΘΟΥΣ Κ ΔΕΡΜΑ) Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 90233 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 90233 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 90233 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 90233 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 90233 ..ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ....ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 90233 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 90233 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 90233 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 90233 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 90233 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 90233 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 2 90233 ...ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ Κ ΤΟ Ε-ΣΟΠ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ...ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ....ΑΦΟΥ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΜΑΓΑΖΙ Κ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗ ΠΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΠΡΩΤΩΝ ΥΛΩΝ Κ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!!!
ΤΑ ΣΚ@Τ@....ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ....Κ ΘΑ ΧΑΣΩ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ...ΔΕΥΤΕΡΟΝ Η ΑΛΕΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ...ΜΕ ΩΟΡΗΞΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 10-11...Κ ΕΠΑΦΗ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 14....ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΑΠΟ ΤΗ ΧΟΜΤΕΣΤ ΘΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΚΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ...ΟΠΟΤΕ ΣΚ@Τ@...ΠΑΛΙ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΡΘΕΙ Η ΒΡΩΜΙΑΡΑ....Κ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ...Κ ΑΡΧΙΖΕ ΤΑ ΚΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ Κ ΕΧΕΙ Κ ΔΙΚΙΟ ΝΟΜΙΖΩ...ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΝΧΩΣΩ..ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΟΚΤΩΒΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΤΟΣΟ Κ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΔΑ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ..ΑΝ Κ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙ ΚΑΛΑ..Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ(ΒΕΒΑΙΑ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙ...)
ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑ
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ.... Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις