Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mαιρη μου λεω να μην παιξω αλλο με την τύχη μου, γι αυτο λεω να σταματήσω να προσπαθω τον αλλο μηνα γιατι αν μια στο εκατομμύριο έχω θέματα στην αρχή της εγκυμοσύνης και πρεπει να ειμαι ξαπλα, η ξερνάω σαν το γατι καθε 2 ωρες, ε δν θα μπορεσω να παω ουτε στον γαμο μου! γι αυτο και αυτο το μηνα δν το επιδίωξα και Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 μονο 1 φορά μεσα στις γόνιμες και αυτό κατα τύχη!! τώρα αν ειναι το τυχερό του να ερθει με τη μια φορά ενώ τοσο καιρό το πάλευα, τι να πεις!? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΛΑ!!!!
ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ??ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΚΟ ΠΟΝΟΥΣΑ ΔΕΞΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΓΕ ΚΑΤΙ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΝΙΩΣΑ ΕΝΤΟΝΟ ΤΣΙΜΠΗΜΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΛΕΣ Κ ΜΕ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΡΕΥΜΑ...ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ scratch scratch scratch

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε: Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΛΑ!!!!
ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ??ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΚΟ ΠΟΝΟΥΣΑ ΔΕΞΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΓΕ ΚΑΤΙ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΝΙΩΣΑ ΕΝΤΟΝΟ ΤΣΙΜΠΗΜΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΛΕΣ Κ ΜΕ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΡΕΥΜΑ...ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ scratch scratch scratch

εγω λέω να κανεις μια χοριακή να σου φύγει η αγωνία!!αν εισαι η χοριακή θα δειξει ΣΙΓΟΥΡΑ!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Mαιρη μου λεω να μην παιξω αλλο με την τύχη μου, γι αυτο λεω να σταματήσω να προσπαθω τον αλλο μηνα γιατι αν μια στο εκατομμύριο έχω θέματα στην αρχή της εγκυμοσύνης και πρεπει να ειμαι ξαπλα, η ξερνάω σαν το γατι καθε 2 ωρες, ε δν θα μπορεσω να παω ουτε στον γαμο μου! γι αυτο και αυτο το μηνα δν το επιδίωξα και Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 μονο 1 φορά μεσα στις γόνιμες και αυτό κατα τύχη!! τώρα αν ειναι το τυχερό του να ερθει με τη μια φορά ενώ τοσο καιρό το πάλευα, τι να πεις!? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!1ΒΡΕ Κ ΕΓΩ Κ Ο ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΣ ΤΑ ΣΟΥΡΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΖΩΑ...Ο ΝΙΚΟΣ ΨΥΧΡΑΘΗΚΕ ΤΕΛΕΙΩΣ...ΜΙΛΑΜΕ ΕΠΕΣΕ ΤΡΕΛΟ ΚΡΑΞΙΜΟ Κ ΒΡΙΣΙΔΙ...ΕΙΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΜΩΣ..ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΚΟΥΡΕΥΤΟΥΝΕ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
toniach29 έγραψε: Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΛΑ!!!!
ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ??ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΚΟ ΠΟΝΟΥΣΑ ΔΕΞΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΓΕ ΚΑΤΙ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΝΙΩΣΑ ΕΝΤΟΝΟ ΤΣΙΜΠΗΜΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΛΕΣ Κ ΜΕ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΡΕΥΜΑ...ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ scratch scratch scratch

εγω λέω να κανεις μια χοριακή να σου φύγει η αγωνία!!αν εισαι η χοριακή θα δειξει ΣΙΓΟΥΡΑ!!



ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ??Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΣΙΜΠΗΜΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ??ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΟΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ Shocked Shocked Shocked Very Happy Very Happy Very Happy

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τονια κανε ενα τεστακι να ηρεμησεις..κανεις κακο στον εαυτο σου..φιλικα στο λεω Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τόνια δν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά εγώ όταν ειναι να αδιαθετησω νιώθω λες και ειμαι φουλ πρησμένη απο κατακράτηση και οταν Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 εκείνες τις μέρες αν δν πονάω κατά τη διάρκεια , πονάω σίγουρα μετά!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:τονια κανε ενα τεστακι να ηρεμησεις..κανεις κακο στον εαυτο σου..φιλικα στο λεω Very Happy
ΧΡΥΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ??!!!ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ...Η ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ..ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΥΡΙΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΠΡΑΞΩ ΑΝΑΛΟΓΩΣ!!!
Very Happy Very Happy Very Happy ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Τόνια δν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά εγώ όταν ειναι να αδιαθετησω νιώθω λες και ειμαι φουλ πρησμένη απο κατακράτηση και οταν Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 εκείνες τις μέρες αν δν πονάω κατά τη διάρκεια , πονάω σίγουρα μετά!!
ΧΙΧΙ ΕΓΩ ΤΟ ΑΚΡΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟ..ΠΑΛΙΑ ΗΜΟΥΝ ΕΤΣΙ ΠΡΙΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ..ΑΠΟ ΤΗΝ 2η ΓΕΝΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΤΙΠΟΤΑ..ΟΥΤΕ ΠΡΗΞΙΜΟ ΟΥΤΕ ΠΟΝΑΚΙΑ

510Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 Empty Ποια ειναι η γνωμη σας Δευ Μάης 28, 2012 12:22 am

Ntoritsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια γεια σας!
Ειμαι η Ντόρα,είχα μπει στη συζήτηση ένα μήνα ακριβώς πριν που περίμενα πάλι την περίοδο μου, ή μάλλον ευχόμουν να μην έρθει. Δεν ξαναμπήκα στο μεταξύ ύστερα από συμβουλές των φίλων μου και του άντρα μου πως ανθυποβάλλομαι και έτσι το σκέφτομαι συνέχεια και αγχώνομαι, οπότε πρέπει λίγο να ξεχαστώ από το θέμα και μόνο τότε θα ηρεμούσα για να έχω πιθανότητες...
Πιστεύω πως όντως το κατάφερα, δεν έκανα τεστ ωορρηξίας που είχα παραγγείλει καμια σαρανταριά, δεν έμπαινα καθόλου στο ίντερνετ να διαβάζω, γενικά δεν ασχολιόμουν με το θέμα, το μόνο που είχα πει είναι ότι θα κάνουμε σεξ πιο συστηματικα και όποτε γίνει... Αφού κάναμε λοιπόν αυτό που έπρεπε και είναι πια οι μέρες που περιμένω, έχω αρχίσει να σκέφτομαι και θα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας, μπας και καταλάβω αν έχω πιθανότητες...
Τελευταία περίοδο λοιπόν είχα 1-05 με κύκλο 30 ημερών.
17-5 πήγα στον γιατρό μου γιατί είναι ο μήνας που κάνω πάντα το τεστ παπ και επί τη ευκαιρία με κοίταξε και μου είπε πως μάλλον είχα ωορρηξία την προηγούμενη μέρα (κάτι που εγώ δεν κατάλαβα που συνήθως την καταλαβαίνω, ούτε είχα κάνει τεστ, ωστόσο είχαμε έρθει σε επαφή). Του λέω κάναμε χθες και μου λέει κάντε και σήμερα. Κάναμε και εκείνη την μέρα και όλες τις ημέρες που ακολούθησαν μέχρι πριν από 5 μέρες περίπου που λόγω δουλειάς κλπ είπαμε να ξεκουραστούμε λίγο χιχιχιχι
Και τώρα έρχεται το ερώτημα: 21 μαίου ένιωσα έναν πάρα πολύ δυνατό πόνο σαν ωορρηξίας που ακολούθησε και την επόμενη και σταμάτησε. 26 και λίγο στις 27 είχα πόνους περιόδου που λέω ωχ ήρθε και έβαλα και σερβιέτα αλλά τελικά τίποτα. Σήμερα 28 τίποτα και οι πόνοι ηρέμησαν. Δεν έχω κανένα απολύτως σύμπτωμα παρά μόνο λίγο ευαίσθητες ρώγες αλλά μόνο όταν τις χαιδεύω ή λίγο τις πιέζω. Θερμόμετρο δεν θέλω να βάλω.. αυτά.. τι λέτε? σας ζάλισα? Πότε να κάνω τεστ? έλεγα να περιμένω τουλάχιστον 1 εβδομάδα καθυστέρησης (περιμένω κανονικά την τετάσρτη μεθαύριο) για να μην απογοητευτώ... Ευχαριστώ και συγνλωμη ξανά για το κατεβατό!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα!!τι κάνετε?

Τατιάνα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 50580 εύχομαι όλα να πάνε καλά!!



Συνονόματη εγώ θα πω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 50580 και περιμένω και τα επίσημα αποτελέσματα αλλά είμαι σίγουρη για σένα!!!


Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 417472 στις υπόλοιπες!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ντορα με βάση τις ημερομηνίες που δίνεις εχεις σίγουρα μεγάλες πιθανότητες να τα έχεις καταφέρει!! με βάση τα συμπτώματα εχουμε δει πολλές φορές να πεφτουμε έξω οπότε δν τα κοιτάω ιδιαίτερα!! Τεστ για σιγουρο αποτελεσμα πρεπει να κανεις όταν μετρήσεις 1 μέρα καθυστέρησης! Αλλιώς κάνε χοριακή που δειχνει πιο γρήγορα!!

Εγω θα σου πρότινα να περιμένεις να εχεις καθυστέρηση μη κλαις και τα λεφτά που θα χαλασεις μετά αν το αποτέλεσμα δν ειναι αυτο που επιθυμείς, για να εχεις μεγαλύτερες πιθανοτητες!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
margo!!! έγραψε:kalimera sas koritsia!!!!!! eiste oles kala? exasa tipota? enimerwste me!!!

καλημέρα κοριτσάκι!! μια χαρά! Η Τατιάνα είναι εγκυούλα! Η Εύη από Αθήνα έκανε τεστ κ έχει μια αχνη γραμμη κ πήγε κ για χοριακή....ξεχνάω κάποια άλλη....θα απαντήσου τα κορίτσια γιατί κ εγώ τα διάβασα τσάκα τσακ!

ΑΥΤΕΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ.ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ!!

κ η κοπελιά με nickname ζωάκι κάτι τέτοιο διάβασα έιναι κ αυτή!

Ναι Maryz! Κι εγώ! Λέω να πάω Πέμπτη ή Παρασκευή στο γιατρό.. Πότε είναι αρκετά καλή φάση; πέρσι στην 6η βδομάδα δεν είχε ακούσει καρδιά.. μετά από μια βδομάδα όμως την ακούσαμε.. οπότε τέλος αυτής θα φτάνουμε στο τέλος της 6ης.. τι λέει η εμπειρία σας;
Α είναι και το μαράκι από ηράκλειο!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με βάση το πόσο γρήγορα έγινε η εμφύτευση εκεί 7η 8η εβδομάδα ακούγεται και η καρδούλα συνήθως!!! αχ τι ωραία που θα ειναι!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 328109

515Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 Empty ευχαριστώ Δευ Μάης 28, 2012 12:37 am

Ntoritsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σε ευχαριστώ πολυ boubou μου! Η περίοδος έρχεται στάνταρ 14 μέρες μετά την ωορρηξία ή μπορεί και πιο μετά; Δηλαδή αφού ο γιατρός είπε ότι είχα ωορρηξία τετάρτη 16, τότε μέχρι την τετάρτη πρέπει οπωσδήποτε να ερθει και άρα αν δεν έρθει έχω σίγουρα καθυστέρηση; η αυτό μπορεί να αλλάξει; ο πόνος που ένιωσα στις 21 μπορεί να ήταν ωορρηξία ενώ ο γιατρός είδε στον υπέρηχο ότι η ωορρηξία είχε ηδη γίνει; ρωτάω για να ξέρω από πότε να μετράω καθυστέρηση γιατί υπάρχουν μήνες που μέτρησα την ωορρηξία αργότερα και μου άργησε 2-3 μέρες η περίοδος!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Very Happy

Τατιάνα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 654316
καλή εγκυμοσύνη να έχεις !!!!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eλλλουκο μου καλημερα...αφου ετσι νιωθεις να το κανεις...κ μετα ξανα βουρ στις προσπαθειες...μολις νιωσεις πως εισαι ετοιμη να συνεχισετε με τον αντρουλη σου..

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΞΑΝΑΡΘΑ.ΕΛΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΑ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ?
ΕΥΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΑΛΛΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΑΓΙΑΤΗΣ!! ΑΣΧΕΤΟ Ε??

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΞΑΝΑΡΘΑ.ΕΛΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΑ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ?
ΕΥΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΑΛΛΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΑΓΙΑΤΗΣ!! ΑΣΧΕΤΟ Ε??

djs κ παραγωγοί και οι 2 τουλάχιστον αυτό έμεινε κοινό!1 Εγώ που βλέπω τον τούρκο που έκανε τον Σαββα Μπαλνταρ?? πόσο να ανησυχώ! χιχιχι!! κάνω κάτι δουλίτσες αλλά ρίχνω κ τη ματιά μου!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι καλημέρα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 215994

Ντορα δν νομίζω να ήταν ωορρηξία αυτό που ένιωσες , γιατι αφου ειδε ο γιατρος σου οτι εγινε ωορρηξια, ετσι ειναι! έχει τυχει να παω κι εγω για υπερηχο μετα την ωορρηξία, και σκέψου η μήτρα φαίνεται άσπρη μετά, δν φαινεται τίποτα, ενω πριν την ωορρηξια φαινονται ολα πεντακάθαρα! αυτό θα ειδε ο γιατρός σου και στο ειπε!

Επίσης εγω τον τελευταιο καιρο εχω κύκλο 27 το πολύ 28 μερες! παρολο που τον προηγουμενο μήνα καθυστερησε 2 μερες να γίνει η ωορρηξια, δν αλλαξε ο κύκλος μου,(το ειδαμε με υπερηχο οτι εγινε τοτε)...παλι ήταν 27 μέρες!! οπότε δν μπορω να σου πω με σιγουριά ότι έρχεται σταθερά στις 14μέρες μετα! κάθε γυναικα ειναι διαφορετική!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:
goldangel1990 έγραψε:
ευούλι μου τι ώρα βγένουν τα αποτελέσματα?


Μου είπε ότι κατά τις 6 θα με πάρει τηλέφωνο.
Πάω να συνεχίσω τις δουλίτσες για να ξεχνιέμαι...

Ευούλι καλή επιτυχία κοπέλα μου !!
αν και διάβασα πως το τεστ βγήκε θετικό, άρα τι να λέμε τώρα ; Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 654316

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΞΑΝΑΡΘΑ.ΕΛΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΑ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ?
ΕΥΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΑΛΛΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΑΓΙΑΤΗΣ!! ΑΣΧΕΤΟ Ε??

Δν έκανα κανένα απο τα 2 που σας έδειξα! εκανα σχεδον σαν και αυτο που μου ειχε βαλει η Ευη τότε απο τον γνωστό της! και θα ειναι απλή σαν καρτα, δν θα διπλώνει δηλαδη! .. θα σας την εδειχνα τωρα αλλα δν εχει ζωγραφική αυτος ο υπολογιστής για να σβήσω τα στοιχεία με τις διευθύνσεις και τα τηλ.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη μπορείς να βάλεις πάνω στην πρόσκληση χαρτάκια κομμένα στο μέγεθος των διευθύνσεων και των τηλεφώνων και να το βγάλεις φωτογραφία Very Happy
εμείς έτσι κάναμε όταν βγάζαμε φωτοτυπίες και θέλαμε να κρύψουμε στοιχεία..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:Ελλη μπορείς να βάλεις πάνω στην πρόσκληση χαρτάκια κομμένα στο μέγεθος των διευθύνσεων και των τηλεφώνων και να το βγάλεις φωτογραφία Very Happy
εμείς έτσι κάναμε όταν βγάζαμε φωτοτυπίες και θέλαμε να κρύψουμε στοιχεία..

ζουζου μου την εχω σε ηλεκτρονική μορφή, δν εχει τυπωθεί ακόμη!!! Wink Wink Wink

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:Ελλη μπορείς να βάλεις πάνω στην πρόσκληση χαρτάκια κομμένα στο μέγεθος των διευθύνσεων και των τηλεφώνων και να το βγάλεις φωτογραφία Very Happy
εμείς έτσι κάναμε όταν βγάζαμε φωτοτυπίες και θέλαμε να κρύψουμε στοιχεία..

ζουζου μου την εχω σε ηλεκτρονική μορφή, δν εχει τυπωθεί ακόμη!!! Wink Wink Wink
οκ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 21 911307
έχασα κάπου επεισόδιο...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις