Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Τόνια μου εννοώ να πάω στην επαναληπτική εξέταση σ'ένα μήνα.Εκεί δεν χρειάζονται λεφτά!Για τις νέες ενότητες δηλώνουμε και στέλνουμε χρήματα περίπου τέλη Ιουλίου.Αν και φέτος κάτι είπαν ότι όποιος θέλει θα μπορεί να τα στείλει και σε 5 δόσεις.Καλό διάβασμα!


ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΟΤΙ ΕΑΝ ΔΩΣΟΥΜΕ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΔΙΝΟΥΜΕ 400 ΕΥΤΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΟΥΛΟ!!!

ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΜΕ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ ΣΩΣΤΑ??ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Πολλές καλημέρες πολυλογούδες μου!! Πως είστε? ποιες είστε εδώ?? Καλή εβδομάδα να χουμε!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 328109

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΙΑ.ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

καλημέραααα καλά μια χαρά σχετικό βέβαια είναι αυτό αλλά τέσπα! εδώ έκανα ένα γαλλικούλι κ κάθισα να τα πούμε! κοιμάται η ζουζούνα μου!! εσύ πως είσαι προχωράνε τα της βάπτισης? η μπουμπου??


ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΙΚΡΗ.ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ.ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΥΡΩΣΑ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΨΑΞΩ ΑΛΛΟΥ.ΟΥΤΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΕΚΛΕΙΣΑ.ΟΥΤΕ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΛΠ.......

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margo!!! έγραψε:kalimera sas koritsia!!!!!! eiste oles kala? exasa tipota? enimerwste me!!!

ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΕΣΥ ΠΑΛΙ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΕΧΟΥΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Πολλές καλημέρες πολυλογούδες μου!! Πως είστε? ποιες είστε εδώ?? Καλή εβδομάδα να χουμε!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 328109

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΙΑ.ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

καλημέραααα καλά μια χαρά σχετικό βέβαια είναι αυτό αλλά τέσπα! εδώ έκανα ένα γαλλικούλι κ κάθισα να τα πούμε! κοιμάται η ζουζούνα μου!! εσύ πως είσαι προχωράνε τα της βάπτισης? η μπουμπου??


ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΙΚΡΗ.ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ.ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΥΡΩΣΑ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΨΑΞΩ ΑΛΛΟΥ.ΟΥΤΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΕΚΛΕΙΣΑ.ΟΥΤΕ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΛΠ.......

σιγά σιγά θα τα κάνεις όλα! αν θυμάμαι ιούλιο?? αν είναι τότε έχεις χρόνο!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΠΙΣΗΣ Η ΜΑΡΙΑ ΑΠ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΕΣ ΜΑΜΑ ΑΝΝΟΥΛΑΣ!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Πολλές καλημέρες πολυλογούδες μου!! Πως είστε? ποιες είστε εδώ?? Καλή εβδομάδα να χουμε!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 328109

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΙΑ.ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

καλημέραααα καλά μια χαρά σχετικό βέβαια είναι αυτό αλλά τέσπα! εδώ έκανα ένα γαλλικούλι κ κάθισα να τα πούμε! κοιμάται η ζουζούνα μου!! εσύ πως είσαι προχωράνε τα της βάπτισης? η μπουμπου??


ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΙΚΡΗ.ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ.ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΥΡΩΣΑ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΨΑΞΩ ΑΛΛΟΥ.ΟΥΤΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΕΚΛΕΙΣΑ.ΟΥΤΕ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΛΠ.......

σιγά σιγά θα τα κάνεις όλα! αν θυμάμαι ιούλιο?? αν είναι τότε έχεις χρόνο!
1/7 ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΠΙΣΗΣ Η ΜΑΡΙΑ ΑΠ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΕΣ ΜΑΜΑ ΑΝΝΟΥΛΑΣ!!

μωρέεε τόσα που γράφεται είπα τα πιο φρέσκα...κάτσε άνοιξε το ένα μάτι τώρα ανοίγει τ άλλο κ έχω κ μια μέση κ ένα στήθος άστα!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Πολλές καλημέρες πολυλογούδες μου!! Πως είστε? ποιες είστε εδώ?? Καλή εβδομάδα να χουμε!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 328109

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΙΑ.ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

καλημέραααα καλά μια χαρά σχετικό βέβαια είναι αυτό αλλά τέσπα! εδώ έκανα ένα γαλλικούλι κ κάθισα να τα πούμε! κοιμάται η ζουζούνα μου!! εσύ πως είσαι προχωράνε τα της βάπτισης? η μπουμπου??


ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΙΚΡΗ.ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ.ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΥΡΩΣΑ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΨΑΞΩ ΑΛΛΟΥ.ΟΥΤΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΕΚΛΕΙΣΑ.ΟΥΤΕ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΛΠ.......

σιγά σιγά θα τα κάνεις όλα! αν θυμάμαι ιούλιο?? αν είναι τότε έχεις χρόνο!
1/7 ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ!!!

έχεις σε λίγες μέρες έναν ολόκληρο μήνα! πάνω κάτω δε ξέρεις τι θέλεις? ή είσαι στο ψάξιμο γενικά?

margo!!!

margo!!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alitheia????????? sugxarititria!!!!!! bravo maraki!! Giannna poies alles einai? eipes oti exoume polles!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Τόνια μου εννοώ να πάω στην επαναληπτική εξέταση σ'ένα μήνα.Εκεί δεν χρειάζονται λεφτά!Για τις νέες ενότητες δηλώνουμε και στέλνουμε χρήματα περίπου τέλη Ιουλίου.Αν και φέτος κάτι είπαν ότι όποιος θέλει θα μπορεί να τα στείλει και σε 5 δόσεις.Καλό διάβασμα!


ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΟΤΙ ΕΑΝ ΔΩΣΟΥΜΕ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΔΙΝΟΥΜΕ 400 ΕΥΤΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΟΥΛΟ!!!


ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΜΕ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ ΣΩΣΤΑ??ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ


Αυτό ισχύει αν δεν περάσεις την ενότητα.Την επόμενη χρονιά δίνεις τα μισά λεφτά και δεν ξαναγράφεις εργασίες.Πας κατευθείαν για εξεταστική στο τέλος!
Αφού είσαι πριν την καθυστέρηση πρέπει να το κάνεις με πρωινά ούρα.Εύχομαι να πάνε όλα καλά!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
margo!!! έγραψε:kalimera sas koritsia!!!!!! eiste oles kala? exasa tipota? enimerwste me!!!

καλημέρα κοριτσάκι!! μια χαρά! Η Τατιάνα είναι εγκυούλα! Η Εύη από Αθήνα έκανε τεστ κ έχει μια αχνη γραμμη κ πήγε κ για χοριακή....ξεχνάω κάποια άλλη....θα απαντήσου τα κορίτσια γιατί κ εγώ τα διάβασα τσάκα τσακ!

ΑΥΤΕΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ.ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:
toniach29 έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Τόνια μου εννοώ να πάω στην επαναληπτική εξέταση σ'ένα μήνα.Εκεί δεν χρειάζονται λεφτά!Για τις νέες ενότητες δηλώνουμε και στέλνουμε χρήματα περίπου τέλη Ιουλίου.Αν και φέτος κάτι είπαν ότι όποιος θέλει θα μπορεί να τα στείλει και σε 5 δόσεις.Καλό διάβασμα!


ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΟΤΙ ΕΑΝ ΔΩΣΟΥΜΕ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΔΙΝΟΥΜΕ 400 ΕΥΤΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΟΥΛΟ!!!


ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΜΕ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ ΣΩΣΤΑ??ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ


Αυτό ισχύει αν δεν περάσεις την ενότητα.Την επόμενη χρονιά δίνεις τα μισά λεφτά και δεν ξαναγράφεις εργασίες.Πας κατευθείαν για εξεταστική στο τέλος!
Αφού είσαι πριν την καθυστέρηση πρέπει να το κάνεις με πρωινά ούρα.Εύχομαι να πάνε όλα καλά!

ΑΑΑΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!!!ΛΟΓΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ 5 ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ????????????..ΣΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΥΓΚΡΝΤΡΩΣΑ 20 ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.ΞΥΠΝΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
margo!!! έγραψε:kalimera sas koritsia!!!!!! eiste oles kala? exasa tipota? enimerwste me!!!

καλημέρα κοριτσάκι!! μια χαρά! Η Τατιάνα είναι εγκυούλα! Η Εύη από Αθήνα έκανε τεστ κ έχει μια αχνη γραμμη κ πήγε κ για χοριακή....ξεχνάω κάποια άλλη....θα απαντήσου τα κορίτσια γιατί κ εγώ τα διάβασα τσάκα τσακ!

ΑΥΤΕΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ.ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ!!

κ η κοπελιά με nickname ζωάκι κάτι τέτοιο διάβασα έιναι κ αυτή!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.ΞΥΠΝΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ.

να της φιλήσεις τα μπουτάκια Smile Smile

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωαννακι μου μια χαρά ημουν, απλά ήταν αργά και ειχα ψοφίσει από την κούραση!! και κλασικά ξάπλωσα και δν μπορούσα να κοιμηθώ!! όλο όταν κλεινω τα μάτια μου σκέφτομαι!!!μια για το μωράκι που δν έρχεται, μια για τον γάμο.. με τρωει το αγχος και το ματι γαρίδα.. άντε να ξυπνήσω το πρωί μετα!!Σερνομαι Razz Razz Razz Razz Εγώ πάντως πάντα προτιμούσα τα γλυκά από το φαγητό Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 40746

Ματινάκι ασε που τωρα που το σκέφτομαι υπάρχει και ένα τεστακι σαν τα τεστ εγκυμοσύνης που στάζουν λίγο απο το αιμα που πήραν στο σκύλο και βγαινει σε 10 λεπτά!! γιατί δν του έκανε ένα τετοιο για αρχή και ανάλογα με το αποτέλεσμα να έκανε και τις υπόλοιπες εξετάσεις μετα??πφφφφφ έχω καταστεναχωρηθεί τώρα γμτ!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 534787 βλέπω ότι η γιαγιά είναι καλύτερα και ότι δέχτηκε και γυναίκα να τη βοηθάει!!Ευτυχώς μέσα στα δυσάρεστα έρχονται και τα ευχάριστα να ισορροπούν την κατάσταση για να μην πάρουμε τα βουνα!

Δεσποινάκι καλά αποτελέσματα να έχεις!!Σήμερα θα μάθετε και το φύλλο ε?? χιχιχ κοιτα να το ευχαριστηθείς όσο μπορείς το μπεμπουλινάκι!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 379767

Ευούλι μου σου εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή χοριακή!!!!! περιμένω να μάθω το αποτελεσμα να τρελαθώ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 875502

Χριστινάκι καλημέρα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472 ελπίζω να κόλλήσεις κι εσύ φουσκοκοιλίτσα!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472

Τόνια μου εγω απορώ γιατί κάθησες και τα ακουσες και δν τους εριχνες κανενα συχτήρισμα και να πάνε στην ευχή του Θεού μη πώ τίποτα χειρότερο!! που κάθεσαι και χαλιέσαι για άτομα που δν αξίζουν!! Ελπίζω το τεστάκι σου να δειξει Θετικό!!

Χρυσακι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472

Γιάννα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 604962 εγώ εδώ ειμαι!!! Δουλευω πάλι Laughing Laughing Laughing καλα έκανες και τα ακύρωσες αφού δν ήθελες εκείνα, κι ας ήταν γνωστός δν χρειαζόταν να τα κλεισεις αφου δν ταιριαζαν με το γουστο σου! Wink Wink απλά πρεπει να το κάνεις συντομα για να προλάβεις να τα στείλεις!!κι εγώ μέχρι τέλος της βδομάδας θα τα έχω!! έκανα τελείως απλά και βγήκαν 0,60 το ένα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 328109 θα σας δειξω φωτο το απογευμα!!

ζωάκι κι εκει τα δημόσια νοσοκομεία βλέπω είναι ότι να ναι!!! σου κλεισαν ραντεβου 14 Ιουνίου? καλα που έχεις και εξωτερικό γιατρό να πας!

Εβελινάκι καλημέρα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472

Μαιρη Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472

Αννα καλημέρα!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 893968

Μαργαρίτα χελόου!!! έχουμε καινουριες εγκυουλες και πολύ το χαίρομαι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 604962

Αρτεμάκι ας εισαι καλα και ας σε βλέπουμε λιγότερο!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 35468




Εμένα το στήθος μου που ήταν το μόνο που είχα έχει περάσει κατα πολύ, και πονάει μόνο αν το ζουπίξω.. άρα όπως φαίνεται θα πάει ακαρπος κι αυτός ο μήνας Razz Razz Razz τον αλλο μήνα δν θα προσπαθήσω, μη γινει καμια στραβη και δν μπορέσω να παντρευτώ.. μετά το γάμο τώρα! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Ιωαννακι μου μια χαρά ημουν, απλά ήταν αργά και ειχα ψοφίσει από την κούραση!! και κλασικά ξάπλωσα και δν μπορούσα να κοιμηθώ!! όλο όταν κλεινω τα μάτια μου σκέφτομαι!!!μια για το μωράκι που δν έρχεται, μια για τον γάμο.. με τρωει το αγχος και το ματι γαρίδα.. άντε να ξυπνήσω το πρωί μετα!!Σερνομαι Razz Razz Razz Razz Εγώ πάντως πάντα προτιμούσα τα γλυκά από το φαγητό Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 40746

Ματινάκι ασε που τωρα που το σκέφτομαι υπάρχει και ένα τεστακι σαν τα τεστ εγκυμοσύνης που στάζουν λίγο απο το αιμα που πήραν στο σκύλο και βγαινει σε 10 λεπτά!! γιατί δν του έκανε ένα τετοιο για αρχή και ανάλογα με το αποτέλεσμα να έκανε και τις υπόλοιπες εξετάσεις μετα??πφφφφφ έχω καταστεναχωρηθεί τώρα γμτ!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 534787 βλέπω ότι η γιαγιά είναι καλύτερα και ότι δέχτηκε και γυναίκα να τη βοηθάει!!Ευτυχώς μέσα στα δυσάρεστα έρχονται και τα ευχάριστα να ισορροπούν την κατάσταση για να μην πάρουμε τα βουνα!

Δεσποινάκι καλά αποτελέσματα να έχεις!!Σήμερα θα μάθετε και το φύλλο ε?? χιχιχ κοιτα να το ευχαριστηθείς όσο μπορείς το μπεμπουλινάκι!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 379767

Ευούλι μου σου εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή χοριακή!!!!! περιμένω να μάθω το αποτελεσμα να τρελαθώ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 875502 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 875502

Χριστινάκι καλημέρα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472 ελπίζω να κόλλήσεις κι εσύ φουσκοκοιλίτσα!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472

Τόνια μου εγω απορώ γιατί κάθησες και τα ακουσες και δν τους εριχνες κανενα συχτήρισμα και να πάνε στην ευχή του Θεού μη πώ τίποτα χειρότερο!! που κάθεσαι και χαλιέσαι για άτομα που δν αξίζουν!! Ελπίζω το τεστάκι σου να δειξει Θετικό!!

Χρυσακι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472

Γιάννα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 604962 εγώ εδώ ειμαι!!! Δουλευω πάλι Laughing Laughing Laughing καλα έκανες και τα ακύρωσες αφού δν ήθελες εκείνα, κι ας ήταν γνωστός δν χρειαζόταν να τα κλεισεις αφου δν ταιριαζαν με το γουστο σου! Wink Wink απλά πρεπει να το κάνεις συντομα για να προλάβεις να τα στείλεις!!κι εγώ μέχρι τέλος της βδομάδας θα τα έχω!! έκανα τελείως απλά και βγήκαν 0,60 το ένα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 328109 θα σας δειξω φωτο το απογευμα!!

ζωάκι κι εκει τα δημόσια νοσοκομεία βλέπω είναι ότι να ναι!!! σου κλεισαν ραντεβου 14 Ιουνίου? καλα που έχεις και εξωτερικό γιατρό να πας!

Εβελινάκι καλημέρα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472

Μαιρη Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 417472

Αννα καλημέρα!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 893968

Μαργαρίτα χελόου!!! έχουμε καινουριες εγκυουλες και πολύ το χαίρομαι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 604962

Αρτεμάκι ας εισαι καλα και ας σε βλέπουμε λιγότερο!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 20 35468




Εμένα το στήθος μου που ήταν το μόνο που είχα έχει περάσει κατα πολύ, και πονάει μόνο αν το ζουπίξω.. άρα όπως φαίνεται θα πάει ακαρπος κι αυτός ο μήνας Razz Razz Razz τον αλλο μήνα δν θα προσπαθήσω, μη γινει καμια στραβη και δν μπορέσω να παντρευτώ.. μετά το γάμο τώρα! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


καλημέραααα μπουμπούκαα!!ε κάτσε δε ξέρεις ακόμα! γιατί καλέ ξέρεις πόσες παντρεύονται κ είναι εγκυούλες κ ειδικά λίγων μηνών το χαίρεσαι καλύτερα από πολλών!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη μου σ' ευχαριστώ!Μακάρι όντως να βγει θετική,αλλά -δεν ξερω γιατί- είμαι συγκρατημένη...Ελπίζω να μην αποδειχθεί ένστικτο...
Οσο για τα συμπτώματα, μην τους δίνεις σημασία!Εγώ-αν είμαι- δεν έχω τίποτα εκτός από πόνους περιόδου!Μ' έχουν ταράξει απ' το προηγούμενο Σάββατο!Ισως γι'αυτό και μου φαίνεται χλωμό να είμαι...Το στήθος είχε πρηστεί πριν κάποιες μέρες και τώρα ξεπρήστηκε! scratch

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Ελλη μου σ' ευχαριστώ!Μακάρι όντως να βγει θετική,αλλά -δεν ξερω γιατί- είμαι συγκρατημένη...Ελπίζω να μην αποδειχθεί ένστικτο...
Οσο για τα συμπτώματα, μην τους δίνεις σημασία!Εγώ-αν είμαι- δεν έχω τίποτα εκτός από πόνους περιόδου!Μ' έχουν ταράξει απ' το προηγούμενο Σάββατο!Ισως γι'αυτό και μου φαίνεται χλωμό να είμαι...Το στήθος είχε πρηστεί πριν κάποιες μέρες και τώρα ξεπρήστηκε! scratch

ευούλι μου τι ώρα βγένουν τα αποτελέσματα?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Ευούλι"]Ελλη μου σ' ευχαριστώ!Μακάρι όντως να βγει θετική,αλλά -δεν ξερω γιατί- είμαι συγκρατημένη...Ελπίζω να μην αποδειχθεί ένστικτο...
Οσο για τα συμπτώματα, μην τους δίνεις σημασία!Εγώ-αν είμαι- δεν έχω τίποτα εκτός από πόνους περιόδου!Μ' έχουν ταράξει απ' το προηγούμενο Σάββατο!Ισως γι'αυτό και μου φαίνεται χλωμό να είμαι...Το στήθος είχε πρηστεί πριν κάποιες μέρες και τώρα ξεπρήστηκε! scratch [/quot
εύχομαι να πάνε όλα καλά!! καλύτερα να μη το σκέφτεσαι!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:
ευούλι μου τι ώρα βγένουν τα αποτελέσματα?


Μου είπε ότι κατά τις 6 θα με πάρει τηλέφωνο.
Πάω να συνεχίσω τις δουλίτσες για να ξεχνιέμαι...

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ ξανα καλημερα κ στα υπολοιπα κοριτσια!!γιαννα κ εγω τρεχω με τις ετοιμασιες της βαπτισης..πολυ αγχος εχω αστα..αρτεμουλα τι κανεις βρε?σε χασαμε..μπραβο κοπελα μου να δεις απο δω κ περα ολα θα σου πανε καλα Very Happy οι υπολοιπες τι κανετε?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:κ ξανα καλημερα κ στα υπολοιπα κοριτσια!!γιαννα κ εγω τρεχω με τις ετοιμασιες της βαπτισης..πολυ αγχος εχω αστα..αρτεμουλα τι κανεις βρε?σε χασαμε..μπραβο κοπελα μου να δεις απο δω κ περα ολα θα σου πανε καλα Very Happy οι υπολοιπες τι κανετε?

καλημέρα χρυσάκι!! όλα καλά? ο μπεμπέκος σου? έχεις βρει εσύ τίποτα? θα του κάνεις με θέμα κ τέτοια?

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχω κλεισει τα περισσοτερα να σου πω την αληθεια..οχι δεν θα κανω θεμα δεν μ αρεσουν ιδιαιτερα..γιατι ηθελα να κυριαρχησει μονο το λευκο σαν χρωμα..

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:εχω κλεισει τα περισσοτερα να σου πω την αληθεια..οχι δεν θα κανω θεμα δεν μ αρεσουν ιδιαιτερα..γιατι ηθελα να κυριαρχησει μονο το λευκο σαν χρωμα..

μια χαρά!! κ εμένα δε μου πολυ αρέσουν αυτά! πάω να σηκώσω τη ζουζούνα μου γιατί ξύπνησε!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις