Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
20 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 20 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια....

Δεσποινακι ευχομαι καλα αποτελεσματα με την β επιπεδου!θα περιμενουμε τα νεα σου!!!!

Ευουλι ευχομαι τα αποτελεσματα της χοριακης να σε κανουν την πιο ευτυχισμενη γυναικα του κοσμου!Κι ακομα κι αυτο να μην συμβαινει δε θα πεσεις στα πατωματα γιατι ξερουμε πολυ καλα πως εχεις περασει καταστασεις και καταστασεις στη ζωη σου και μια "αναβολη" της πολυποθητης εγκυμοσυνης για 1 μηνα δε θα σε πτοησει!

Χριστινα που κολλαν εγκυμοσυνη για να παρω 2;;;Ευχομαι κι εσυ να εισαι εγκυος αυτο τον μηνα!

Τονια μου μη σκας για ατομα που δεν αξιζει ουτε να τα σκεφτεσαι!Γιατι κουκλα μου αν εισαι εγκυος τοτε ειναι σωστο να βλαπτεις το μωρο σου;Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 22 Cz53Να μη σκεφτεσαι απαισιοδοξα...μεχρι να δουμε αιμα ειπαμε ελπιζουμε,οκ; ο πονος στη μητρα δεν ειναι μονο συμπτωμα περιοδου αλλα κι εγκυμοσυνης!Κανε αυριο ή τεστ ή καλυτερα μια χοριακη να ξερεις!

Χρυσα τι να κανουμε; σπιτι ησυχα!εσυ;Το καλοκαιρι τα λευκα ειναι πολυ ομορφα!καλη επιλογη!

Αννα γραψε μας τη συνταγη καλε αφου ηταν τοση τελεια!!!Μιαμ μιαμ!Ο δικος μου κυκλος παλι μετα την ανωμαλια με την καθυστερηση ρολοι τωρα!

Γιαννα μην αγχωνεσαι,ολα θα γινουν και θα ειναι μια πολυ ωραια βαφτιση!Τι θεμα θες να εχει;

Ζωακι ο πονος απο την απωλεια ενος μωρου ειναι μεγαλος κι εξαρταται κι απο πολλα αλλα εκτος απο το ποσο προχωρημενη ηταν η κυηση!

Εβελιν Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 22 417472

Ελλη κι εγω ειχα μια περιοδο που επεφτα στο κρεβατι και κατι με επνιγε!Ηταν η μονη ωρα βλεπεις μαζι με την ωρα που εκανα μπανιο που ημουν τελειως μονη με τις σκεψεις μου! Κυριως πριν το γαμο για τα χρηματα, για τα διαδικαστικα, για τα λογια της πεθερας κλπ. Οσο για την εγκυμοσυνη μην εχεις τυψεις αν σκεφτεσαι αν ειναι ισως καλυτερα να μην εισαι πριν το γαμο εγκυουλα...κι εγω ευχηθηκα κατι αναλογο σε αλλη φαση της ζωης μου!Ευχηηκα οτι ειναι καλυτερο ας γινει!

Μαρια να σε φωναζω Μαριζ οπως και το ψευδωνυμο σου γιατι ειστε πολλες για να μην μπερδευομαι; Πολυλογουδες εμεις;Ψεεεεεματα!Συκοφαντιες!

Μαργαριτα τι κανεις; Εγκυμοσυνες εχασες....χαχαχαχα!

Αρτεμις πολυ χαιρομαι που δεν εχεις αγχος!Μετεδωσε μας θετικη ενεργεια!!! Respect

Ντορα πρωτα απο ολα ξανα-καλως ηρθες!Αφου το ειχες παρει χαλαρα και δεν αγχωνοσουν ολο τον μηνα τι σε επιασε τωρα στο τελος; Ηρεμησε και περιμενε να δεις την αναμενομενη ημερα αν θα αδιαθετησεις!Αν οχι κανε τεστ ή χοριακη!

Ευη Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 22 417472

Ζωακι καρδουλα εμεις ειχαμε ακουσει 6 εβδομαδων και κατι!Ποικιλει παντως αναλογα με την εγκυμοσυνη!Σιγουρα προς το τελος της 7ης εβδομαδας το ακουνε ολες!

Λεμονακι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 22 417472

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επέστρεψααα έβαλα το ψαράκι να ξεπαγώνεται κ να μαι!! ρε κορίτσια τι θα γίνει τώρα με το κύκλο μου που έγινε ολόκληρο οβάλ χιχιχι!! ήρθε η ακατανόμαστη στη 38η μέρα! Rolling Eyes Rolling Eyes

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna85 έγραψε:καλημερα κοριτσια....

Δεσποινακι ευχομαι καλα αποτελεσματα με την β επιπεδου!θα περιμενουμε τα νεα σου!!!!

Ευουλι ευχομαι τα αποτελεσματα της χοριακης να σε κανουν την πιο ευτυχισμενη γυναικα του κοσμου!Κι ακομα κι αυτο να μην συμβαινει δε θα πεσεις στα πατωματα γιατι ξερουμε πολυ καλα πως εχεις περασει καταστασεις και καταστασεις στη ζωη σου και μια "αναβολη" της πολυποθητης εγκυμοσυνης για 1 μηνα δε θα σε πτοησει!

Χριστινα που κολλαν εγκυμοσυνη για να παρω 2;;;Ευχομαι κι εσυ να εισαι εγκυος αυτο τον μηνα!

Τονια μου μη σκας για ατομα που δεν αξιζει ουτε να τα σκεφτεσαι!Γιατι κουκλα μου αν εισαι εγκυος τοτε ειναι σωστο να βλαπτεις το μωρο σου;Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 22 Cz53Να μη σκεφτεσαι απαισιοδοξα...μεχρι να δουμε αιμα ειπαμε ελπιζουμε,οκ; ο πονος στη μητρα δεν ειναι μονο συμπτωμα περιοδου αλλα κι εγκυμοσυνης!Κανε αυριο ή τεστ ή καλυτερα μια χοριακη να ξερεις!

Χρυσα τι να κανουμε; σπιτι ησυχα!εσυ;Το καλοκαιρι τα λευκα ειναι πολυ ομορφα!καλη επιλογη!

Αννα γραψε μας τη συνταγη καλε αφου ηταν τοση τελεια!!!Μιαμ μιαμ!Ο δικος μου κυκλος παλι μετα την ανωμαλια με την καθυστερηση ρολοι τωρα!

Γιαννα μην αγχωνεσαι,ολα θα γινουν και θα ειναι μια πολυ ωραια βαφτιση!Τι θεμα θες να εχει;

Ζωακι ο πονος απο την απωλεια ενος μωρου ειναι μεγαλος κι εξαρταται κι απο πολλα αλλα εκτος απο το ποσο προχωρημενη ηταν η κυηση!

Εβελιν Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 22 417472

Ελλη κι εγω ειχα μια περιοδο που επεφτα στο κρεβατι και κατι με επνιγε!Ηταν η μονη ωρα βλεπεις μαζι με την ωρα που εκανα μπανιο που ημουν τελειως μονη με τις σκεψεις μου! Κυριως πριν το γαμο για τα χρηματα, για τα διαδικαστικα, για τα λογια της πεθερας κλπ. Οσο για την εγκυμοσυνη μην εχεις τυψεις αν σκεφτεσαι αν ειναι ισως καλυτερα να μην εισαι πριν το γαμο εγκυουλα...κι εγω ευχηθηκα κατι αναλογο σε αλλη φαση της ζωης μου!Ευχηηκα οτι ειναι καλυτερο ας γινει!

Μαρια να σε φωναζω Μαριζ οπως και το ψευδωνυμο σου γιατι ειστε πολλες για να μην μπερδευομαι; Πολυλογουδες εμεις;Ψεεεεεματα!Συκοφαντιες!

Μαργαριτα τι κανεις; Εγκυμοσυνες εχασες....χαχαχαχα!

Αρτεμις πολυ χαιρομαι που δεν εχεις αγχος!Μετεδωσε μας θετικη ενεργεια!!! Respect

Ντορα πρωτα απο ολα ξανα-καλως ηρθες!Αφου το ειχες παρει χαλαρα και δεν αγχωνοσουν ολο τον μηνα τι σε επιασε τωρα στο τελος; Ηρεμησε και περιμενε να δεις την αναμενομενη ημερα αν θα αδιαθετησεις!Αν οχι κανε τεστ ή χοριακη!

Ευη Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 22 417472

Ζωακι καρδουλα εμεις ειχαμε ακουσει 6 εβδομαδων και κατι!Ποικιλει παντως αναλογα με την εγκυμοσυνη!Σιγουρα προς το τελος της 7ης εβδομαδας το ακουνε ολες!

Λεμονακι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 22 417472



καλημερα Ιωαννα μου!!!!εδω μεσα ειναι κολλητικη η εγκυμοσυνη...σε λιγο ολες θα γκαστρωθουμε... Laughing Laughing
Laughing σε ευχαριστω κοριτσακι μου...ευχομαι κ εσυ το ιδιο,οχι μονο εγω..

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:επέστρεψααα έβαλα το ψαράκι να ξεπαγώνεται κ να μαι!! ρε κορίτσια τι θα γίνει τώρα με το κύκλο μου που έγινε ολόκληρο οβάλ χιχιχι!! ήρθε η ακατανόμαστη στη 38η μέρα! Rolling Eyes Rolling Eyes

38η????????????????????????????????????

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:καλημερα κοριτσια....

Δεσποινακι ευχομαι καλα αποτελεσματα με την β επιπεδου!θα περιμενουμε τα νεα σου!!!!

Ευουλι ευχομαι τα αποτελεσματα της χοριακης να σε κανουν την πιο ευτυχισμενη γυναικα του κοσμου!Κι ακομα κι αυτο να μην συμβαινει δε θα πεσεις στα πατωματα γιατι ξερουμε πολυ καλα πως εχεις περασει καταστασεις και καταστασεις στη ζωη σου και μια "αναβολη" της πολυποθητης εγκυμοσυνης για 1 μηνα δε θα σε πτοησει!

Χριστινα που κολλαν εγκυμοσυνη για να παρω 2;;;Ευχομαι κι εσυ να εισαι εγκυος αυτο τον μηνα!

Τονια μου μη σκας για ατομα που δεν αξιζει ουτε να τα σκεφτεσαι!Γιατι κουκλα μου αν εισαι εγκυος τοτε ειναι σωστο να βλαπτεις το μωρο σου;Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 22 Cz53Να μη σκεφτεσαι απαισιοδοξα...μεχρι να δουμε αιμα ειπαμε ελπιζουμε,οκ; ο πονος στη μητρα δεν ειναι μονο συμπτωμα περιοδου αλλα κι εγκυμοσυνης!Κανε αυριο ή τεστ ή καλυτερα μια χοριακη να ξερεις!

Χρυσα τι να κανουμε; σπιτι ησυχα!εσυ;Το καλοκαιρι τα λευκα ειναι πολυ ομορφα!καλη επιλογη!

Αννα γραψε μας τη συνταγη καλε αφου ηταν τοση τελεια!!!Μιαμ μιαμ!Ο δικος μου κυκλος παλι μετα την ανωμαλια με την καθυστερηση ρολοι τωρα!

Γιαννα μην αγχωνεσαι,ολα θα γινουν και θα ειναι μια πολυ ωραια βαφτιση!Τι θεμα θες να εχει;

Ζωακι ο πονος απο την απωλεια ενος μωρου ειναι μεγαλος κι εξαρταται κι απο πολλα αλλα εκτος απο το ποσο προχωρημενη ηταν η κυηση!

Εβελιν Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 22 417472

Ελλη κι εγω ειχα μια περιοδο που επεφτα στο κρεβατι και κατι με επνιγε!Ηταν η μονη ωρα βλεπεις μαζι με την ωρα που εκανα μπανιο που ημουν τελειως μονη με τις σκεψεις μου! Κυριως πριν το γαμο για τα χρηματα, για τα διαδικαστικα, για τα λογια της πεθερας κλπ. Οσο για την εγκυμοσυνη μην εχεις τυψεις αν σκεφτεσαι αν ειναι ισως καλυτερα να μην εισαι πριν το γαμο εγκυουλα...κι εγω ευχηθηκα κατι αναλογο σε αλλη φαση της ζωης μου!Ευχηηκα οτι ειναι καλυτερο ας γινει!

Μαρια να σε φωναζω Μαριζ οπως και το ψευδωνυμο σου γιατι ειστε πολλες για να μην μπερδευομαι; Πολυλογουδες εμεις;Ψεεεεεματα!Συκοφαντιες!

Μαργαριτα τι κανεις; Εγκυμοσυνες εχασες....χαχαχαχα!

Αρτεμις πολυ χαιρομαι που δεν εχεις αγχος!Μετεδωσε μας θετικη ενεργεια!!! Respect

Ντορα πρωτα απο ολα ξανα-καλως ηρθες!Αφου το ειχες παρει χαλαρα και δεν αγχωνοσουν ολο τον μηνα τι σε επιασε τωρα στο τελος; Ηρεμησε και περιμενε να δεις την αναμενομενη ημερα αν θα αδιαθετησεις!Αν οχι κανε τεστ ή χοριακη!

Ευη Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 22 417472

Ζωακι καρδουλα εμεις ειχαμε ακουσει 6 εβδομαδων και κατι!Ποικιλει παντως αναλογα με την εγκυμοσυνη!Σιγουρα προς το τελος της 7ης εβδομαδας το ακουνε ολες!

Λεμονακι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 22 417472

να με φωνάζεις Μαίρη όπως ήθελε η μητέρα μου αλλά τελικά με φωνάζει Μαρία σνιφ χιχιχιχι καλά εε άκου τώρα τηλεπάθεια ενώ ήθελα να κάνω φακές είδα ότι τέλειωσαν τα κρεμμύδια κ λέω θα βγάλω φιλετάκι να το ξανακάνω όπως μου χε πει η ιώαννα!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 22 654316

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xristina_29 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:επέστρεψααα έβαλα το ψαράκι να ξεπαγώνεται κ να μαι!! ρε κορίτσια τι θα γίνει τώρα με το κύκλο μου που έγινε ολόκληρο οβάλ χιχιχι!! ήρθε η ακατανόμαστη στη 38η μέρα! Rolling Eyes Rolling Eyes

38η????????????????????????????????????

ειναι σιγουρα περιοδος???τοσο μεγαλη καθυστερηση???γιατι???

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Ιωάννα

Μαρία 38μέρες ; scratch
κανονικά τι κύκλο είχες;

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristina_29 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:επέστρεψααα έβαλα το ψαράκι να ξεπαγώνεται κ να μαι!! ρε κορίτσια τι θα γίνει τώρα με το κύκλο μου που έγινε ολόκληρο οβάλ χιχιχι!! ήρθε η ακατανόμαστη στη 38η μέρα! Rolling Eyes Rolling Eyes

38η????????????????????????????????????

ναι είχα 7 μέρες καθυστέρηση κ ήρθε..έμεινα με τη χαρά Smile

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristina_29 έγραψε:
xristina_29 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:επέστρεψααα έβαλα το ψαράκι να ξεπαγώνεται κ να μαι!! ρε κορίτσια τι θα γίνει τώρα με το κύκλο μου που έγινε ολόκληρο οβάλ χιχιχι!! ήρθε η ακατανόμαστη στη 38η μέρα! Rolling Eyes Rolling Eyes

38η????????????????????????????????????

ειναι σιγουρα περιοδος???τοσο μεγαλη καθυστερηση???γιατι???

ε τι να ναι?? να μαι πάλι έγκυος να το μάθω τον άλλο μήνα!??

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
xristina_29 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:επέστρεψααα έβαλα το ψαράκι να ξεπαγώνεται κ να μαι!! ρε κορίτσια τι θα γίνει τώρα με το κύκλο μου που έγινε ολόκληρο οβάλ χιχιχι!! ήρθε η ακατανόμαστη στη 38η μέρα! Rolling Eyes Rolling Eyes

38η????????????????????????????????????

ναι είχα 7 μέρες καθυστέρηση κ ήρθε..έμεινα με τη χαρά Smile

εχεις αιμα κανονικο???η ροη ειναι κανονικη???αν οχι ισως να μην μιλαμε για περιοδο

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μετά τη γέννα επειδή θηλάζω αλλά κ μέχρι να βρει τη σταθερότητα κινιόμουνα στα 33-34 ο γιατρός μου πε είναι φυσιολογικό! απο το δεκέμβρη κ μετα είμαι 28 άντε το πολύ 30!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristina_29 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
xristina_29 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:επέστρεψααα έβαλα το ψαράκι να ξεπαγώνεται κ να μαι!! ρε κορίτσια τι θα γίνει τώρα με το κύκλο μου που έγινε ολόκληρο οβάλ χιχιχι!! ήρθε η ακατανόμαστη στη 38η μέρα! Rolling Eyes Rolling Eyes

38η????????????????????????????????????

ναι είχα 7 μέρες καθυστέρηση κ ήρθε..έμεινα με τη χαρά Smile

εχεις αιμα κανονικο???η ροη ειναι κανονικη???αν οχι ισως να μην μιλαμε για περιοδο

κανονικό κ με τον νόμο αίμα! αλλά τα συμπτώματα με προβληματίζουν αλλά μπορεί να ναι κ καμιά έλλειψη κ γ αυτό να σέρνομαι!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έβαλα κι εγώ τους γίγαντες στο φούρνο κ ξαναήρθα...βαριέμαι πολύ σήμερααααα


Γιάννα ποιος είναι ο Μάνος Μαγιάτης καλέ??θα με τρελάνεις!!μόλις τον γκούγκλισα!!!τράτζικκκκκκκκ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την evi27 στις Δευ Μάης 28, 2012 1:12 am, 1 φορά

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινα ναι φυσικα κι ολες αλλες εσυ εισαι πανω πανω στη λιστα...προηγεισαι!

Μαιρη 1, Μαιρη 2, Μαιρη 3 κατωχυρωθηκε σε σενα!χαιρομαι που σου αρεσε το ψαρακι...λες να κανω κι εγω σημερα ετσι;!38 μερες ε; ανωμαλι του κυκλου λογω ανοιξης; το περασα κι εγω φετος πρωτη φορα!

Λεμονακι τι κανεις; τελικα σου εφερε βιβλιο ο συζυξ;

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:μετά τη γέννα επειδή θηλάζω αλλά κ μέχρι να βρει τη σταθερότητα κινιόμουνα στα 33-34 ο γιατρός μου πε είναι φυσιολογικό! απο το δεκέμβρη κ μετα είμαι 28 άντε το πολύ 30!

καμιά φορά συμβαίνει, λίγο καμιά ορμόνη λίγο η κούραση λίγο κανένα κρύωμα..
απλά αν γίνει το ίδιο και αυτό το μήνα καλό είναι να το αναφέρεις στον ντακ σου

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:έβαλα κι εγώ τους γίγαντες στο φούρνο κ ξαναήρθα...βαριέμαι πολύ σήμερααααα


Γιάννα ποιος είναι ο Μάνος Μαγιάτης καλέ??θα με τρελάνεις!!

είναι ραδιοφωνικός παραγώγος dj k τέτοια στον orange ήταν ένα φεγγάρι αλλά τωρα άλλαξε! επίσης βάπτισε κ τη κόρη της Δέσποινας καμπούρη κ συμμετέχει κ στο video clip της Κοκκίνου Αυτό το καλοκαίρι!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας και πάλι
Ιωάννα μου έκανα τη συνταγή του Καλλίδη, την έδειξε στη Μεναγακη όταν μαγειρεψε τους ούζο μεζέδες! Είναι στο σάιτ την εκπομπής για όποια ενδιαφέρεται

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Χριστινα ναι φυσικα κι ολες αλλες εσυ εισαι πανω πανω στη λιστα...προηγεισαι!

Μαιρη 1, Μαιρη 2, Μαιρη 3 κατωχυρωθηκε σε σενα!χαιρομαι που σου αρεσε το ψαρακι...λες να κανω κι εγω σημερα ετσι;!38 μερες ε; ανωμαλι του κυκλου λογω ανοιξης; το περασα κι εγω φετος πρωτη φορα!

Λεμονακι τι κανεις; τελικα σου εφερε βιβλιο ο συζυξ;

αυτό λέω κ εγώ ανωμαλίες!! μα ένα φούσκωμα μέσα 2 βδομάδες έμπαινα στ τζην κ τ΄λωρα δε μπαίνω δε λέω τρώω όχι πολύ αλλά τρώω αλλά κ θηλάζω κ κινιούμαι πάνω κάτω αχ τι τραβάμε!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:

Λεμονακι τι κανεις; τελικα σου εφερε βιβλιο ο συζυξ;

αχ μην μου το θυμίζεις Crying or Very sad
το περίμενα πως και πως !!
και τελικά δεν το βρήκε αλλά ούτε τους είπε να το κάνουν παραγγελία να μας το στείλουν γιατί λέει γινόταν χαμός και ήθελε να φύγει..
οκ σεβαστό ήταν κουρασμένος είχε και ταξίδι να κάνει....
και που λες πάω να το πάρω την επόμενη μέρα, λέω οκ δεν πειράζει θα το αγοράσω χωρίς έκπτωση..
έλα που δεν το είχε ούτε εκεί Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 22 534787
τα νευρά μου εγώ !!
ήταν Σαββάτο και η ώρα που τα μαγαζιά έκλειναν για να πάω αλλού.
Θα το πάρω όμως !!!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:έβαλα κι εγώ τους γίγαντες στο φούρνο κ ξαναήρθα...βαριέμαι πολύ σήμερααααα


Γιάννα ποιος είναι ο Μάνος Μαγιάτης καλέ??θα με τρελάνεις!!μόλις τον γκούγκλισα!!!τράτζικκκκκκκκ

ΧΑΧΑΧΑ

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΛΙ.ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΡΩ ΦΟΥΣΤΑΝΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύη μου σε χαιρέτησα πριν η χάθηκα με τις εγκυμοσύνες και τα τεστ!!!

εγώ σήμερα κανα μακαρόνι θα κάνω.. αρκετά με τα κρεατικά!!
ο "γκομενος" οντως τρατζικ!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Ιωαννα μου κι εγω ευχομαι να ερθει την κατάλληλη στιγμή!!! εγώ εδώ θα ειμαι και θα το περιμένω με ολη μου την καρδια!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 22 669659 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 22 669659 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 22 669659

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη στειλε γιγαντες που τρελαινομαστε οικογενειακως!

Αννα ευχαριστω πολυ!

Μαιρη πληρως ενημερωμενη σε βρισκω γυρω απο τα κοινωνικα δρωμενα!

Λεμονακι μου αρεσει η αποφαστικοτητα σου!Ετσι κι εγω αν μου κολλησει κατι στο μυαλο αντε να μου το βγαλεις!!!!χαχαχα!

Γιαννα καλα ψωνια!!!Με το βρακι ε; Νεα ταση αυτη; Κοιτα να δεις!!!

Ελλη το ξερω κουκλα μου και το ευχομαι!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύη γιούχου !!
αχ σόρι αλλα γίγαντες με τίποτα, μην με καλέσεις σήμερα για τραπέζι Razz Razz

εγώ έχω γκούλας ένα πιάτο έμεινε για τον μπιμπίκο, εγώ βλέπουμε..

Αννα γειαααα !!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι ειναι γκούλας;;;

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:τι ειναι γκούλας;;;
εγώ το ξέρω απο την γιαγιά μου
περίμενε θα σου στείλω αυτή που κάνω εγώ με μια παραλλαγή...
τέλειο !!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις