Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η σόδα έκανε δουλειά...εύγε!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάρες σας αφήνω πάω να μαγειρέψω και μετά για καρότσι!!!Τα λέμε μετά !!!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vgog65 έγραψε:Κοριτσάρες σας αφήνω πάω να μαγειρέψω και μετά για καρότσι!!!Τα λέμε μετά !!!!

Bye...καλό shopping!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φιλια Βικάκο θα περιμένουμε νέα σου..

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια!!! Βλεπω συζητησεις περι εφοριας!! Ολοι πληρωνουμε φετος!!! Να σας πω ρε κοριτσια συναντησα μια γνωστη που γεννησε πριν 6 μηνες κ μου πε οτι γεννησε με καισαρικη λογω μυωπιας!! Κ οτι απαγορευεται ο ΦΤ!! Ισχυει αραγε; Εγω εχω 2,75 κ 4,50!! Επισης μου ειπε οτι απαγορευονται οι φακοι επαφης στο χειρουργειο ακομα και σε ΦΤ.. Ξερετε κατι;;

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σου Ιοκάστη.. σίγουρα ο γιατρός θα σου λύσει πιο σωστα την απορία σου δεν ξέρω κάτι το μόνο που έχω ακούσει είναι ότι στον φυσιολογικο τοκετό λόγω της πίεσης που ασκείται μπορεί αν επιρεαστεί η μυωπία άλλες φορές προς τα πάνω άλλες προς τα κάτω και γι αυτό όσες επιθυμούν να κάνουν εγχείρηση διόρθωσης καλό θα είναι να περιμένουν πρώτα να γεννήσουν και μετά να την κάνουν. τώρα για τους φακούς επαφής μου ακούγεται λογικό να μην πρέπει να τους φοράς ε και εσύ μη τους βάζεις αν έχεις γυαλάκια πάρε τα μαζί σου και να τα φορέσεις αμέσως μετά να δεις το ζουζούνι σου..

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι βεβαια θα ρωτησω κ το γιατρο σε καμια 10 μερες που θα τον δω!! Αχ τι αλλο θα μαθουμε μεχρι να γεννησουμε!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τυλίγω ντολμάδες!!
Γειά σας γειά σας!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:Τυλίγω ντολμάδες!!
Γειά σας γειά σας!
Γεια σου νοικοκυρούλα Στέλλα καλή επιτυχία στείλε και σε μας τα κακόμοιρα.. Smile

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας και παλι....Πωπω Στελλα αν ειναι γιαλαντζι ντολμαδες ευκολα τους τσακιζα τωρα...Δεν μπορω να μαζεψω τα σαλια μου!!!!
Για τα φορολογικα με πιανει πονοκεφαλος...Ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω.Οτι βρεξει ας κατεβασει!!!!
Επεσα το μεσημερι και ξεραθηκα.Πολυ κουρασμενη και μου φαινεται οτι τωρα που γυρναω στη δουλεια μου ηρθε ο πολυαγαπημενος υπνος γιατι τοσο καιρο με ειχε ξεχασει...Τι να πω...

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιαλατζί γιαλατζί!
Ορίστε να φάμε, έκανα μια κατσαρόλα τεράστια!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα και απο μενα κοριτσια.... σε γενικες γραμμες σας βλεπω ολες μια χαρουλα ... μπραβο!!!


ΣΟΦΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ??? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια τωρα βρηκα χρονο κ διαβασα οοολες τις σελιδες του 6!! Νικη μπραβο!! Θα ηταν ξεχωριστη εμπειρια!το μωρο στη β επιπεδου το βλεπεις καλυτερα γενικα;; Γιατι στο ιατρειο σα σκια φαινεται! Ποση ωρα κραταει;;

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nίκη τώρα διάβασα τα νέα του αγόραρου σου!
Συγχαρητήρια και καλή συνέχεια κοριτσάρα μου!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 6 990599 γειά σας εγκυούλες μου πως είσαστε; εγώ ασχολήθηκα λίγο με τα λουλουδάκια στο μπαλκόνι έκανα και ένα μπανάκι και κάπως χαλάρωσα..
Που είναι τα κορίτσια με τη β-επιπ. να μας πουν νέα;
Σοφάκο ελπίζω να 'σαι καλά και να σαι πάλι στην παρέα μας αύριο..

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η αληθεια ειναι οτι δεν τον ειδαμε τοσο καλα.Δεν μας εκανε την χαρη να δουμε φατσα οσο και αν τον ταρακουναγε ο γιατρος.Μετρανε τα παντα και αυτα γινονται με το κλασσικο χρωμα του υπερηχου και πολλες φορες λιγο πιο μπλε.Κρατησε 30 λεπτα η δικη μας εξεταση και πολλες φορες το βλεπουνε και 3d.Αλλα ο δικος μας δεν μας εκανε την τιμη!!!!Εσυ ποτε πας για β επιπεδου???

Στελλιτσα ευχαριστω για τα συγχαρητηρια αλλα θα ηταν πιο καλα αμα μου τα συνοδευες με τα γιαλαντζι Razz ...Βολευτηκα βεβαια μια παξιμαδοκλεφτρα αλλα δεν ειναι και το ιδιο!!!

Σοφακι ελπιζω ολα καλα!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορτσούδια!!!!Τώρα κάθησα.....και ναι το πήραμε το καρότσι ......τέλικά το recaro το χω σε κούτες κάτωω στο υπόγειο..................πήρα επίσης και βάση ειδική για το αμάξι για το καθισματάκι isofix κάπως έτσι και πήρα και τη τσάντα ασορτί με το καρότσι (μου δώσανε μια δώρο μαζί με ένα ποδόσακο αλλά η΄τανε πολύ μικρή σαν αυτή που παίρνει ο Μάκης για τα ξυριστικά του)όλα μαζί καρότσι πορτ μπεμπε καθισματάκι ποδοσακος τσάντες αλαξιέρας 2 και βάση για το κάθισμα 700!!! Τα 500 τα έβαλε η πεθερά μου τελικά και τα υπόλοιπα εμείς!!!!Είμαι κατευχαριστημένη η αλήθεια είναι!!!!!!!!!!!!!!Σας καληνυχτίζω......Σοφάκο μου ελπίζω να είσαι καλά!!!Φιλιά!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με γειαααααα Βυκι.Καλοριζικο και καλοταξιδο με τον μπομπιρα!!!!Αντε ανοιξε το που το εχεις στην κουτα....αρχισανε και οι πρωτες αγορες
!!!!τι καλα!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Γεια σας κορτσούδια!!!!Τώρα κάθησα.....και ναι το πήραμε το καρότσι ......τέλικά το recaro το χω σε κούτες κάτωω στο υπόγειο..................πήρα επίσης και βάση ειδική για το αμάξι για το καθισματάκι isofix κάπως έτσι και πήρα και τη τσάντα ασορτί με το καρότσι (μου δώσανε μια δώρο μαζί με ένα ποδόσακο αλλά η΄τανε πολύ μικρή σαν αυτή που παίρνει ο Μάκης για τα ξυριστικά του)όλα μαζί καρότσι πορτ μπεμπε καθισματάκι ποδοσακος τσάντες αλαξιέρας 2 και βάση για το κάθισμα 700!!! Τα 500 τα έβαλε η πεθερά μου τελικά και τα υπόλοιπα εμείς!!!!Είμαι κατευχαριστημένη η αλήθεια είναι!!!!!!!!!!!!!!Σας καληνυχτίζω......Σοφάκο μου ελπίζω να είσαι καλά!!!Φιλιά!!!!


ΚΑΛΩΡΙΖΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 6 328109 ... μπραβο της - της πεθερας ... (αστο στις κουτες μην σκονιζεται)

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλοριζικο βικυ!!! Νικη εγω την αλλη τεταρτη πρωι για β επιπεδου!!!! Και μενα με εχει φαει ο αντρας μου να φερουμε την κουνια και το καροτσι απο την ξαδερφη μου που θα μας τα χαρισει αλλα του λεω οχι!! Πρωτα για β επιπεδου και μετα!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Ιοκαστη ... πλησιαζουν οι μερες της εξετασης ...αντε με το καλο!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 6 2963 Καλημέρα... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 6 2963

Βικάκι με γεια το καρότσι χαίρομαι που άρεσε και στον άντρα! Και σας το άφησε πολύ καλή τιμή με όλα μαζί. Τι χρώμα το πήρατε;

Ιοκάστη υπομονή μία βδομαδούλα έμεινε ακριβώς! Όλα θα πάνε καλά θα δεις και θα μαζέψεις σιγά σιγά τα πραγματάκια του..

Νίκη έτσι κι εμείς δεν είδαμε φατσούλα γαμώτο και μόνο ασπρόμαυρο γιατί δε καθόταν το άτιμο έβαζε τα χεράκια και τα ποδαράκια μπροστά.. αλλά αφού το μέτρησε και όλα καλά μου φτάνει και μπορώ να πω το ξεπέρασα... Smile

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστωωω! Περναει ο καιρος γρηγορα!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα Ίνα πως ξημέρωσες;

Κορίτσια εγώ σήμερα έχω να πάω να φτιάξω την αναρρωτική, έχω και κάτι δουλίτσες σε τράπεζες κ εφορία.. κ βαριέμαι, ευτυχώς γύρισε ο αποστόλης και θα πάμε μαζί.

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:καλημέρα Ίνα πως ξημέρωσες;

Κορίτσια εγώ σήμερα έχω να πάω να φτιάξω την αναρρωτική, έχω και κάτι δουλίτσες σε τράπεζες κ εφορία.. κ βαριέμαι, ευτυχώς γύρισε ο αποστόλης και θα πάμε μαζί.

καλημερα Γιωτα ολα μια χαρα !!!

αντε να το συνδιασεις να κανεις βολτουλα (αν και δεν ξερω κατα ποσο μπορει η εφορια και η τραπεζα να συνδιαστει με βολτα ) Αλλα ξερεις τουρλα την κοιλια να τελειωνεις γρηγορα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις