Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
200 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 200 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέραααααααα Ιοκάστη Ίνα και Γιωτάκο!!!
Τι φτιάνετε????Ναι το πήρα τελικά....... σε κόκκινο μαύρο..............στη κούτα θα το αφήσω για να μην σκονίζετε Ίνα καλά λες!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 7 99132 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 7 99132 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 7 99132 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 7 99132 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 7 99132 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 7 99132

εγω το μονο που εχω παρει προς το παρον ειναι μια κουβερτουλα ΚΑΙ ΝΑΙ ΚΕΝΤΑΩ...ετσι λεει επειδη καθομαι να εχω να ασχολουμε ...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο ρε Ίνα που κεντάς έχω τη κουνιάδα μου η οποία έχει κόλημα και φτιάχνει κάτι πράγματα τρομερά.....πολύ την ζηλεύω αλλά εγώ δεν έχω τη υπομονή να ασχοληθώ δεν πιάνουν τα χέρια μου!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια!ευχαριστω για το ενδιαφερον που δειξατε!βικακο μεγια το καροτσακι!!!!νικη μου και εμας η κοκονα δε μας κανει τη χαρη να δουμε το προσωπακι της για πολυ ωρα!εχθες ημουνα ξαπλα αρκετες ωρες.δεν ειχα ξανα τπτ και ο γιατρος λεει πως μαλλον ειναι απο πισω λογω δυσκοιλιοτητας.ε απο μπροστα γιατι να ητανε?1 βδομαδα περασε που πηγα για υπερηχο.το βραδυ βγηκαμε με τα κουμπαρακια και το βαπτιστηρι και πηγαμε στα γουδις!!!!!σημερα μοναχουλα και ελπιζω να μην εχω τπτ απροοπτα!η μπεμπα ειναι η παρηγορια μου![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Βικυ (και τα ετοιμα καλα ειναι ΚΑΙ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ Very Happy )

Καλημερα Σοφουλα ... μπραβο για τα καλα νεα ... μας φοβισες αν και ειμασταν σιγουρες οτι θα εισαι μια χαρα με την κορη σου!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα,ινα μου!τα χρειαστηκα εχθες.μα στα καλα καθουμενα να δεις ροζ?αλλα η μπεμπα κουνιεται κανονικα οποτε ολα θελω να πιστευω πως ειναι καλα!αν και περνανε χαζα απο το μυαλο μου!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα κοριτσάκια Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 7 215994

Χαίρομαι που όλα καλα!

Βίκυ με γεια το καροτσακι! Καλές βόλτες με τον γιο βρε!

Εγω μετα απο 2 μερες εσώκλσειστη με την ίωση σήμερα είμαι καλα και παω για διάφορες δουλειες που έχω να κάνω...
ουφ επιτέλους θα βγω!

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα,μαριανθη!εγω σημερα ειπα να μη ξεπορτισω αλλα δε ξερω αν θα μπορεσω να κατσω και μεσα! Very Happy

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε καταλαβαίνω Σοφία αλλα ξεκουράσου μια μερα μωρε... δε πειράζει...

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:Σε καταλαβαίνω Σοφία αλλα ξεκουράσου μια μερα μωρε... δε πειράζει...

σημερα δε θα κανω τπτ απο δουλειες.ε βαρεθηκα πια!και οι μεταθεσεις δε βγαινουνε!φρικη!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μαριάνθη και Σοφάκο!!!!
Σας ευχαριστώ για τις ευχές για το καρότσι...φοβάμαι μήπως βιάστηκα να το πάρω αλλά χαλάλι διότι ήταν προσφορά και ένα κομμάτι μόνο!!!!
Σοφάκο σε είχα στο νου μου ολημερίς και ολονυχτίς....πολύ χαίρομαι που δεν ήταν κάτι...(τα παθαίνω και εγώ αυτά και έιναι από πίσω....συνήθως αλλά μέχρι να δώ από τι είναι είμαι στη φάση εγκεφαλικού!!!!!)
Μαριανθάκο συνήρθες έ???Μπράβο άντε βγές να σε δεί ο ήλιος έχει πολύ καλο΄καιρό!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι αλλα δε πηρες ενα τηλ....μμμ?????[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]αντε σε συγχωρω!!!!!! Very Happy τι να βιαστεις βρε??μια χαρα το πηρες!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλεγα να πάρω αλλά ρε συ σε ήταν περιέργη η περιπτώση .....δεν ήξερα πως θα αντιδράσεις πχ εγώ όταν είμαι σε φρίκη δεν θέλω να μιλάω σε κάνεναν!!Τώρα για εσένα ποτέ δεν θα μάθουμε τώρα πια ......αφού δεν σε πήρα...είμαι ασυγχώρητη δίκιο έχεις!!!!Το βασικό είναι οτι είναι όλα καλά!!!Δεν βιάστηκα λες με το καροτσάκι ε??? Εγώ το έχω μέσα στις κούτες για καλό και κακό και όταν έρθει η ώρα του θα το στήσουμε!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι βρε.μια χαρα το πηρες!σιγα σιγα πρεπει να τα μαζευουμε!!μονο εγω δε θα παρω... Crying or Very sad επειδη τα εχουμε.οσο για τη φαση που λες ειμαι νορμαλ με τους αλλους.αφου δεν εδειρα το γιατρο που ητανε τοσο ηρεμος τοτε ολοι ειστε καλα![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχχαχα!Σοφάκι μου μπράβο..............εγώ είμαι του πανικού στην αρχή βουβά όμωσ και μετά μουγκαφών δεν μιλάω σε κανέναν και φρικάρω μόνη μου!!!Μαζοχίστρια!!!ΤΕΛΙΩΣ

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οσο κουνιεται η μπεμπα ειμαι καλα!σημερα ειχα πρωινο ξυπνημα στις 4!οταν γυρναει και ειμαι ανασκελα,αναγουλα μου ερχεται και ειναι και μινιον το κοπελακι!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφακι μπραβο! Ειδες που δεν ηταν τιποτα;; Ειμαστε προχωρημενες τωρα ... Στην αρχη αρχη να φοβοσουν! Ρε κοριτσια εχω πεσει σε καταθλιψη! Ειμαι +7 στα κιλα! Και καλα καλα δεν εκλεισα τον 5ο! Δε σαβουρωνω.. Μονο τσιμπολογαω κανα ψωμακι τυρακι κλπ.. Οπως παντα δηλαδη! Που θα φτασω;; Βρηκα ενα διαιτολογιο απο γιατρο στο ιντερνετ;; Ξερετε αν γινεται να χανουμε κιλα στην εγκυμοσυνη;;;

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σας εκμυστηρευτώ κατι για να ηρεμησω...πριν 1 χρονο ακριβως λογω ασχημων καταστασεων(εχασα τη γιαγια μου,αναγκαστικα να δωσω το αμαξι μου,εχασα τη δουλεια μου και λογω της πεθερας)ειχα φαει μια φρικη και σηκωθηκα και εφυγα απο την ορεστιαδα και πηγα στους δικους μου.ειχα τοσο μισος και αγχος μεσα μου που καταντησα υποχονδρια.ετρεχα απο γιατρο σε γιατρο γιατι πιστευα πως θα φυγω τοσο ξαφνικα οσο η γιαγια μου.μετα απο 1μιση μηνα γυρισα παλι στο Γιωργο και ευτυχως με δεχτηκε.ο γαμος πλησιαζε και δεν ηθελα να κανω τπτ.καθε πρωι επαιρνα το βιβλιαριο αγκαλια και πηγαινα σε καρδιολογους,παθολογους κτλ.ωσπου εσκισα το βιβλιαριο και ειπα να βαλω φρενο.ειχα μαθει στα πολλα και μου κακοφανηκε η ολη κατασταση.γραφτηκα χορο,πηγαινα βοηθουσα στη τραπεζα αγαπης για τους απορους....ο γαμος εγινε και πηγανε ολα καλα(αν εξαιρεσεις τα ευτραπελα με τη πεθερα).εμεινα εγκυος αμεσως και θεωρω πως ηρθε τη καταλληλη στιγμη αυτο το μωρακι.τη τελευταια βδομαδα φοβαμαι να μη τα παθω ξανα ολα αυτα και δε ξερω τι να κανω.....τι να κανω?/?????ουφ τα ειπα!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωρέ το γυναικάκι σου το καλό!!!!Μην ανησυχείς τότες καθόλου!!!!Τα έχεις όλα έτοιμα εσύ πουλάκι μου Σοφία για το παιδί ε???Καλή φάση ...εμείς κοιτάμε να μαζευτούμε ελαφρώς διότι ακούω ειδήσεις και αγχώνομαι ρε γαμώτη.....τι θα μας ξημερώσει ρε γαμώτη ένας θεός ξέρει!!!Είναι και πολλά τα πράγματα του παιδιού....που θέλει και με έχει πιάσει ένας πανικός μικρών διαστάσεων διότι φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά...(όλα αυτα ξεκίνησα να τα σκέφτομαι χθές που πήρα το καροτσάκι τόοοσα λεφτά και έλεγα μήπως έκανα βλακεία που δεν πήρα κάτι πιο οικονομικό...αλλά τα έβαλα κάτω και είδα οτι είμαστε κομπλέ από πολλά θέματα από πορτ μπεμπέ που μπορεί να κοιμάται εκεί μέχρι 3 μηνών το καθισματάκι αυτοκηνήτου είναι και ρελάξ και το καρότσι σαφώς θα το χρησιοποιήσουμε κανοικά μέχρι 2-3 χρονών κάνει)μπορέι να ακούγομαι καρμίρω...αλλά έρχονται δύσκολες εποχές και ανησυχώ....!!!!Ένα βήμα τη φορά λοιπον!!!!!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Σοφακι μπραβο! Ειδες που δεν ηταν τιποτα;; Ειμαστε προχωρημενες τωρα ... Στην αρχη αρχη να φοβοσουν! Ρε κοριτσια εχω πεσει σε καταθλιψη! Ειμαι +7 στα κιλα! Και καλα καλα δεν εκλεισα τον 5ο! Δε σαβουρωνω.. Μονο τσιμπολογαω κανα ψωμακι τυρακι κλπ.. Οπως παντα δηλαδη! Που θα φτασω;; Βρηκα ενα διαιτολογιο απο γιατρο στο ιντερνετ;; Ξερετε αν γινεται να χανουμε κιλα στην εγκυμοσυνη;;;

διαιτα μη κανεις.διατροφη!!!!εγω αυτο κανω γιατι δε με παιρνει να παρω πολλα!μεχρι τωρα πηρα 2.απλα θελει προσοχη τι τρως και τι ωρα τα τρως.δε στερουμε τπτ απλα προσεχω να μη το παρακανω!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Σοφακι μπραβο! Ειδες που δεν ηταν τιποτα;; Ειμαστε προχωρημενες τωρα ... Στην αρχη αρχη να φοβοσουν! Ρε κοριτσια εχω πεσει σε καταθλιψη! Ειμαι +7 στα κιλα! Και καλα καλα δεν εκλεισα τον 5ο! Δε σαβουρωνω.. Μονο τσιμπολογαω κανα ψωμακι τυρακι κλπ.. Οπως παντα δηλαδη! Που θα φτασω;; Βρηκα ενα διαιτολογιο απο γιατρο στο ιντερνετ;; Ξερετε αν γινεται να χανουμε κιλα στην εγκυμοσυνη;;;

αν σε παρηγορει ειμαι ηδη +10 κιλα.Τρωω παραπανω απ οτι ετρωγα αλλα οχι για 10 κιλα ...στον γιο ειχα παρει 22 και την πρωτη μερα της γεννας που ζυγιστηκα ειχα χασει 11 Shocked ... και θα σου πω ενα παραδειγμα για να δεις που θελω να καταληξω ! ζυγιστηκα προχθες το πρωι και ημουν 64 και την ιδια ωρα το επομενο πρωι 66 !!! ΜΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΗ ... κατακρατηση υγρων ειναι ολα αυτα τα παρανοικα!!! ο διατροφολογος θα σου πει κοψε το αλατι (για τα υγρα) περιορισε τηγανιτα και γλυκα δεν μπορει να κανει κατι παραπανω...αντε να σου βγαλει ενα προγραμμα με βραστα αλλα πλουσια σε βιταμενες κτλ ε και ??? ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΕΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΑ ΟΣΑ ΚΙΛΑ ΠΑΡΕΙΣ ... ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΘΕΣ!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βικακο,τα εχουμε ολα.ρουχακια θα παρω,μπουκαλια και πιπιλες.δε με νοιαζει που τ'αλλα ειναι απο το κουνιαδο μου και απο τον αδελφο μου.α και μια κουνια-ριλαξ θελω.αν δω οτι τα πραγματα χειροτερευουν απο οικονομικης πλευρας και τα ρουχακια απο το τζαμπο για καθε μερα μια χαρα ειναι!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πιο πανω σας εγραψα μια εξομολογηση...θα με βοηθησετε?

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιοκάστη ρώτα το γιατρό ειλικρινά δεν ξέρω αν μπορείς να χάσεις κιλά το σίγουρο είναι οοτι μπορείς να διατηρηθείς στα ίδια!!!


Σοφάκο μου καλό όλοι περνάμε τις φρίκες μας ....να μην φοβάσαι τίποτα και μέχρι ένα σημείο η ανησυχία είναι λογική!!!!
Όταν συμβαίνουν πολλές αλλάγες στη ζώη μας δύσκολες μας επηρεάζουν ένα να σκέφτεσαι οτι έχεις ένα άνθρωπο δίπλα σου που σε αγαπάει όπως είσαι....και έναν άνθρωπο μέσα σου που χωρίς να σε έχει αντιρύσει σε λατρεύει έτσι και άλλιως και πρέπει να κρατηθείς δυνατή τουλάχιστον για το παιδάκι σου...και να ξέρεις όλα μέσα στη ζωή είναι δεν μπορείς να κάνεις κάτι!!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφακι αστα τα παλια κ σκεψου! Τα καλυτερα ερχονται!!! 2 κιλα ε;; Πως τα καταφερες; Μπραβο!! Εγω απο 57 ειμαι 64 !! Πρεπει να βαλω γινω πιο αυστηρη γιατι μετα δε χανονται!

Και εγω αυτα σκεφτομαι! Αν χρωκοπησουμε θα τα χρυσοπληρωνουμε ακομα πιο πολυ! Εγω εχω κουνια του 2010 απο την κουμπαρα μου, τριπλο καροτσι, καθισμα αυτοκινητου.. Θα παρω σιφινιερα, ρηλαξ, την προικα του μωρου ...δε ξερω τι αλλο πρεπει! Παντως στην αρχη το μωρακι μεγαλωνει πολυυυ γρηγορα κ ειναι κριμα να δινεις λεφτα 16 ευρω το φορμακι! Του jumbo καλα ειναι να υπαρχουν.. Εξαλλου λερωνονται συνεχεια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις