Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ημουνα μαθημενη να δουλευω.ο θειος μου μου χρωσταει γυρω στα 3000 και δε προκειται να τα παρω.απλα μου στοιχησε με τη γιαγια μου και δε μπορω να το χωνεψω.εφυγε πολυ γρηγορα....ο γιωργος για μενα ειναι το στηριγμα που εψαχνα.με καταλαβαινει απολυτα και γι'αυτο προσπαθει να με κανει να σταθω στα ποδια μου!αυτο το μωρακι για μενα ειναι θησαυρος.


οσο για τα κιλα...τρωω τα παντα αλλα σε ωρες που να μπορω να τα χασω.τρωω καλο πρωινο,δεκατιανο(φρουτο),μεσημεριανο χωρις πολλα ψωμια,απογευματινο(φρουτο,κεικ,παγωτο)και το βραδινο μεχρι τις 8.

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:να σας εκμυστηρευτώ κατι για να ηρεμησω...πριν 1 χρονο ακριβως λογω ασχημων καταστασεων(εχασα τη γιαγια μου,αναγκαστικα να δωσω το αμαξι μου,εχασα τη δουλεια μου και λογω της πεθερας)ειχα φαει μια φρικη και σηκωθηκα και εφυγα απο την ορεστιαδα και πηγα στους δικους μου.ειχα τοσο μισος και αγχος μεσα μου που καταντησα υποχονδρια.ετρεχα απο γιατρο σε γιατρο γιατι πιστευα πως θα φυγω τοσο ξαφνικα οσο η γιαγια μου.μετα απο 1μιση μηνα γυρισα παλι στο Γιωργο και ευτυχως με δεχτηκε.ο γαμος πλησιαζε και δεν ηθελα να κανω τπτ.καθε πρωι επαιρνα το βιβλιαριο αγκαλια και πηγαινα σε καρδιολογους,παθολογους κτλ.ωσπου εσκισα το βιβλιαριο και ειπα να βαλω φρενο.ειχα μαθει στα πολλα και μου κακοφανηκε η ολη κατασταση.γραφτηκα χορο,πηγαινα βοηθουσα στη τραπεζα αγαπης για τους απορους....ο γαμος εγινε και πηγανε ολα καλα(αν εξαιρεσεις τα ευτραπελα με τη πεθερα).εμεινα εγκυος αμεσως και θεωρω πως ηρθε τη καταλληλη στιγμη αυτο το μωρακι.τη τελευταια βδομαδα φοβαμαι να μη τα παθω ξανα ολα αυτα και δε ξερω τι να κανω.....τι να κανω?/?????ουφ τα ειπα!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ .... ΣΚΛΗΡΑΓΩΓΗΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την inakriti στις Παρ Νοε 30, 2012 6:56 pm, 1 φορά

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντα υπαρχουνε και χειροτερα αλλα ο καθενας τα δικα του τα βλεπει ως τα χειροτερα.τωρα ξερω πως να το διαχειριστω το ολο θεμα.μισω το παθολογο που γυρισε και ειπε πως ειχα καταθλιψη...δεν ητανε καταθλιψη.ητανε αγωνια,αγχος,αγανακτιση...μισος για ολα!αυτα δε μπορεσε να τα καταλαβει κανεις.μονο ο γιωργος τα ηξερε γιατι τα βιωνε με μενα!και τωρα που κλαιω λογω ορμονων τρελλαινεται ο καημενος γιατι ξερει τι περασα....ολα τα κωλο-λεφτα τα κανουνε!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!
Με γεια το καρότσι Βίκυ! Καλές βόλτες σου εύχομαι! Πάντως νομίζω ότι δεν το πήρες νωρίς. Αντιθέτως νομίζω ότι εγώ καθυστερώ για κάποια πραγματάκια που θέλω να πάρω. Σε 10 μέρες μπαίνω στον 7ο.
Ιοκάστη, για την μυωπία ο γιατρός μου μου είχε πει ότι καισαρική γίνεται σε αυτές που έχουν μεγάλη μυωπία πάνω από 5 βαθμούς. Δεν είναι απαραίτητη η καισαρική και φυσικά συστίνουν την επισκληρίδιο γιατί δεν ζορίζεσαι πολύ. Ο λόγος που σε προσέχουν ιδιαίτερα με την μυωπία είναι ότι αν ζοριστείς πολύ υπάρχει κίνδυνος αποκόλλησης του αμφιβληστροειδούς. Εγώ πάντως με 3,5 και 4,5 βαθμούς μυωπία γέννησα φυσιολογικά και τα δύο μου παιδιά και χωρίς επισκληρίδιο.




Έχει επεξεργασθεί από τον/την desT στις Τετ Μάης 30, 2012 12:18 am, 1 φορά

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όπως λέει και η Ίνα είναι η πιο όμορφη περιόδος της ζωής μας απολαυσέ την με τα καλά και τα κακά....(?ξέρεις τι κάνω συνέχεια έγω από τότε που έμαθα οτι είμαι έγκυος κοιτάω το βρακί μου να δω αν είναι όλα καλά μέχρι και τώρα ...κόλημα πεστο ψυχολογικό πέστο το κ΄πανω πάντως)Σοφάκο οτι έχουμε θα το δώσουμε και με οτι έχουμε θα ζήσουμε.....τι να κάνουμε.....ετσι όπως τα κάναμε ...διότι εμέσως πλην σαφώς όλοι φταίμε!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα και απο εμας...Μετα απο εναν υπεροχοοοοο υπνο.Ειμαστε μια χαρα!!!

Σοφακο χαιρομαι που ολα ειναι καλα...Δεν χρειαζεται να σκεφτεσαι τα παλια...Εχεις πιο ομορφα πραγματα να σκεφτεσαι πλεον.

Διαιτα στην εγκυμοσυνη ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ...μονο διατροφη!!!Ουτε στον θηλασμο επιτρεπεται να κανεις διαιτα!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το γαμωτο βικακο ειναι οτι δε πηρα και τα δεδουλευμενα.αλλα με οσα εχουμε θα πορευτουμε.τουλαχιστον εχουμε γερα μωρακια. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 8 215994

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία, μη μισήσεις και μένα αλλά τα χαρακτηριστικά που μας περιέγραψες ΕΙΝΑΙ συμπτώματα κατάθλιψης. Κατάθλιψη η οποία πυροδοτήθηκε από κάποια περιστατικά.
Το κακό είναι ότι όταν το έχεις περάσει μια φορά φοβάσαι ότι θα σου ξαναγίνει. Φοβάσαι οτι θα φτάσεις στο σημείο εκείνο πάλι που ότι σκέψη περνάει από το μυαλό σου είναι κακή.
Το καλό είναι ότι ξέρεις ότι το έχεις ξεπεράσει ήδη μία φορά και ότι τώρα θα έχεις ακόμα έναν λόγο για να το ξεπεράσεις αν σου συμβεί.
Μην αναλώνεσαι στην σκέψη του τι μπορεί να συμβεί. Δες το παρόν και γ@μ@ τα λεφτά. Μπορούμε και χωρίς αυτά. Εντάξει τώρα... χωρίς αυτά δεν μπορούμε αλλά μπορούμε έστω και με τα λίγα. Την υγειά μας να έχουμε μόνο.
Ίνα, λυπάμαι πολύ γι' αυτά που πέρασες. Είνα σοκαριστικά και ήσουν και πολύ νέα. Είσαι από τις τυχερές που βρήκαν ένα άνθρωπο για στήριγμα. Έχεις πολύ δύναμη μέσα σου.
Και παρεπιπτόντως ο γιος σου είναι ίδιος εσύ. Μα τι καλούπι χρησιμοποίησες;

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτο να σκεφτομαστε Σοφια.Οτι ειναι γερα τα παιδακια μας γιατι αμα αρχισουμε να περνουμε στα σοβαρα τα οικονομικα θα τρελαθουμε....Εγω παω στην δουλεια το τελευταιο τριμηνο της εγκυμοσυνης γιατι αν καθομουν το ταμειο ανεργιας θα τελειωνε οταν γενναγα και θα ειμαστε με ενα μισθο τον 800 ευρω(ειναι το ανωτερο μπορει και λιγοτερα).Τωρα θα παει ειναι τριμηνο πισω,δηλαδη μεχρι τον δεκεμβρη και μετα παλι με ενα μισθο...Αλλα τι να κανουμε???Να τρελαθουμε???Εγω δεν θα εχω να φαω αλλα το παιδι μας θα τα εχει ολαααααα!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:Καλημερα και απο εμας...Μετα απο εναν υπεροχοοοοο υπνο.Ειμαστε μια χαρα!!!

Σοφακο χαιρομαι που ολα ειναι καλα...Δεν χρειαζεται να σκεφτεσαι τα παλια...Εχεις πιο ομορφα πραγματα να σκεφτεσαι πλεον.

Διαιτα στην εγκυμοσυνη ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ...μονο διατροφη!!!Ουτε στον θηλασμο επιτρεπεται να κανεις διαιτα!!!

Καλημέρα Νίκη!
Κοίτα σύμπτωση... το πρωί διάβασα αυτό το θέμα. Κάποιος φαίνεται να διαφωνεί με αυτά που λέγανε ως τώρα για τη δίαιτα και την εγκυμοσύνη.
Δες εδώ: http://www.dia-trofis.gr/ginaika-kai-pedi/asfalis-i-diaita-kata-ti-diarkeia-tis-egimosinis/

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεσποινα μου,δε προκειται να σε μισησω!ειχα επισκεφτει μια φιλη ψυχολογο και θεωρησε πως δεν ειναι καταθλιψη.αλλα και να ητανε και να μη μου το ειπε σημασια εχει οτι συνηλθα και χωρις παρασκευασματα.ειδα τα χειροτερα της βλακειας μου και συνηλθα απο τη πρωτη μερα που εμαθα οτι ειμαι εγκυος! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 8 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 8 328109

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε εχω στερηθει τπτ απλα ειχα παντα και ενα 800αρι δικο μου στην ακρη καθε μηνα.τωρα ειναι μονο του γιωργου ο μισθος.και σαφως εχω βοηθεια και απο τους δικους μου!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑλα αυτο που επαθες Ινα ειναι απο τα πιο τραγικα που μπορει να παθει ενας ανθρωπος...Ησουν πολυ νεα κοριτσι μου...Ποση δυναμη ειχες???Αυτα ειναι τα χειροτερα και μονο αυτα πρεπει να σκεφτομαστε για να αισθανομαστε καλα στα "δυσκολα" που μπορει να περναμε τωρα.Τα θεματα υγειας ειναι τα σοβαρα...Τα αλλα να πανε στα κομματια

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ας αλλαξουμε θεμα γιατι μας εριξα πολυ!σημασια εχει Ινα μου,οτι ο αντρας σου και τα παιδακια σου ηρθανε για να ομορφυνουνε περισσοτερο τη ζωη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 8 215994

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
desT έγραψε:
Panik11 έγραψε:Καλημερα και απο εμας...Μετα απο εναν υπεροχοοοοο υπνο.Ειμαστε μια χαρα!!!

Σοφακο χαιρομαι που ολα ειναι καλα...Δεν χρειαζεται να σκεφτεσαι τα παλια...Εχεις πιο ομορφα πραγματα να σκεφτεσαι πλεον.

Διαιτα στην εγκυμοσυνη ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ...μονο διατροφη!!!Ουτε στον θηλασμο επιτρεπεται να κανεις διαιτα!!!

Καλημέρα Νίκη!
Κοίτα σύμπτωση... το πρωί διάβασα αυτό το θέμα. Κάποιος φαίνεται να διαφωνεί με αυτά που λέγανε ως τώρα για τη δίαιτα και την εγκυμοσύνη.
Δες εδώ: http://www.dia-trofis.gr/ginaika-kai-pedi/asfalis-i-diaita-kata-ti-diarkeia-tis-egimosinis/



Φοραγες γυαλια στην αιθουσα τοκετου η φακους;; Εγω θα ακολουθησω το διαιτολογιο αυτο http://www.belife.gr/magazine/content/view/796/24/ οντως δε χανεις κιλα. Χανεις λιπος ομως κ μαζι με το βαρος του μωρου που αυξανεται εξισορροπειται η κατασταση κ μενεις στα ιδια!! Ετοιμασα κ μια φωτο να βαλω να δειτε τη κοιλουμπιτσα μου!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:

Φοραγες γυαλια στην αιθουσα τοκετου η φακους;; Εγω θα ακολουθησω το διαιτολογιο αυτο http://www.belife.gr/magazine/content/view/796/24/ οντως δε χανεις κιλα. Χανεις λιπος ομως κ μαζι με το βαρος του μωρου που αυξανεται εξισορροπειται η κατασταση κ μενεις στα ιδια!! Ετοιμασα κ μια φωτο να βαλω να δειτε τη κοιλουμπιτσα μου!

Είχα τα γυαλιά δίπλα μου σε ένα τραπεζάκι που είναι και ο καρφιοτοκογράφος.
Όταν είχα τους πόνους και γεννούσα δεν τα φόραγα (δεν τα χρειαζόμουνα άλλωστε) αλλά όταν γεννιόταν το μωρό τα φόραγα αμέσως για να το δω.
Στη δεύτερη γέννα μ' αφήσαν να φοράω και το ρολόι μου. Αφού έβλεπα συνέχεια κάθε πότε μου έρχονταν οι πόνοι.
Φέτος δε θα έχω τέτοιο θέμα μιας και έκανα διορθωτική επέμβαση πέρυσι. Βέβαια να ξέρεις ότι ακόμα και μετά το λέιζερ η παθολογική κατάσταση του ματιού δεν αλλάζει. Δηλαδή στην ουσία το μάτι μου παρουσιάζει τα χαραστηριστικά της μυωπίας αλλά έχει διορθωθεί ο κερατοειδής ώστε να βλέπω καθαρά.

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να και η δικη μου η κοιλίτσα!! μαλιστα δλδ να ξεχασω τους φακούς..μαλλον με τα γυαλια θα μπω κ ασ μη βλέπω πολύ καλα...¨)

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ινα αυτό που πέρασες ήταν τραγικό και μάλιστα τόσο νέα!! μπράβο σου όμως που τα κατάφερες και συνέχισες για το παιδάκι σου και για σένα φυσικά..πρεπει να ξεπερνάμε τις δυσκολίες...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε: να και η δικη μου η κοιλίτσα!! μαλιστα δλδ να ξεχασω τους φακούς..μαλλον με τα γυαλια θα μπω κ ασ μη βλέπω πολύ καλα...¨)

Νομίζω ότι τους φακούς πρέπει να τους ξεχάσεις.
Αν γεννήσεις φυσιολογικά τότε σκέψου ότι θα ιδρώνεις, θα δακρύζεις, θα σφίγγεις τα μάτια, θα τρίβεσαι... το πιο πιθανό είναι να χάσεις τους φακούς πριν τη γέννα Very Happy . Και αν σε περίπτωση σε βάλουν για καισαρική με ολική τότε θα πρέπει ούτως ή άλλως να βγάλεις ότι φοράς πάνω σου. Από ρολόγια, βραχιόλια μέχρι και φακούς.
Δεν ξέρω αν επιτρέπουν γυαλιά στο χειρουργείο σε περίπτωση τοπικής αναισθησίας. Να ρωτήσεις το γιατρό σου.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε: να και η δικη μου η κοιλίτσα!! μαλιστα δλδ να ξεχασω τους φακούς..μαλλον με τα γυαλια θα μπω κ ασ μη βλέπω πολύ καλα...¨)


Που είναι η κοιλίτσα σου Ιοκάστη; Rolling Eyes

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νομίζω οτι τωρα φανηκε!! τωρα βλεπω τη φωτο μου και εγω.....

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιοκαστη αυτες τις ερευνες δεν τις πολυεμπιστευομαι....Εμενα η συνηφαδα μου τελειωνει τωρα την διαιτολογια στο χαροκοπειο και μου λεει δεν υπαρχει περιπτωση μεχρι να σταματησεις τον θηλασμο να χασουμε κιλα...Απλα θα φροντησουμε να παρεις μεχρι 7 ωστε με το που γεννησεις να γυρισεις εκει που ξεκινησες την εγκυμοσυνη...Και την εμπιστευομαι απολυτα σε αυτο το θεμα!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Bρε κορίτσια έλειψα 2 ώρες και εδώ έγινε ο χαμός!!!
Μα τι είστε εσεις???

Λοιπον, Ινα απίστευτη ιστορία πραγματικά μπράβο... κάτι τέτοια ακούω και μετά πραγματικά λέω να έχουμε την υγεία μας πάνω απο όλα και τίποτα άλλο!!!

Σοφία και εγώ έχω περάσει τετοια φάση, να νομίζω ότι είμαι άρρωστη και να με διώχνουν απο ιατρεία .. το χα πάθει λίγο πριν μείνω έγκυος και μετα πραγματικά δε σκεφτόμουν τιποτα άλλο, μόνο να είναι καλα το παιδί.. πήρα δύναμη που θα γινόμουν μανούλα και μόλις ήρθε στο κόσμο σταμάτησα να σκέφτομαι εμένα... και δεν ξανακανα τετοιες σκέψεις... λογικό μετα απο το χαμό ενος αγαπημένου σου προσώπου να νιώθεις χαμένος αλλά τώρα έρχεται η μπέμπα σου και θα αναπληρώσει όλα σου τα κενά.. πιστεψε με είναι απίστευτο συναίσθημα.. Λοιπον μη φοβάσαι και διώξε αυτες τις σκέψεις μια και καλή!
όσον αφορά τα λεφτα .. αυτα συμβαίνουν καθημερινα σε πολύ κόσμο.. και εγω προσωπικά εχω δουλεψει πολλα στη ζωη μου χωρίς να έχω πάρει φράγκο τελικά αλλα όλα είναι εμπειρίες...

http://www.creativebeez.gr

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πολυ ομορφη η κοιλιτσα σου....Αχ παναγια μου!!!

Ρε προσπαθω να θυμηθω το πραγματικο σου ονομα και δεν μπορω...Μου εχει μεινει το ιοκαστη μονο!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:νομίζω οτι τωρα φανηκε!! τωρα βλεπω τη φωτο μου και εγω.....

Ιοκάστη τι ωραία! Καλα παιδάκι μου εσυ θελεις διαιτα??? Θα τρελαθώ!!!

http://www.creativebeez.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις