Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
113 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 113 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καληνύχτα Ίνα!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lizaG έγραψε:Μια χαρα τα βρήκε όλα και το βάρος γενικά να ξέρεις ότι σε κάθε εγγυμωσυνη οι μετρήσεις δεν είναι ίδιες ΑΚΌΜΑ και σε δική σου δεύτερη εγγυμωσυνη δεν θα είναι ίδιοι οι αριθμοί άρα μην ανχωνεσαι και απόλαυσε αυτή την περίοδο της ζωής σου
Ναι έχεις δίκιο κι εγώ το ΄χω διαβάσει αυτο. Μπα δεν ανχόνομαι είμαι στην πιο χαλαρή φάση της ζωής μου λες και έχω γεννήσει καμια 10ρια φορες νομίζω και ελπίζω πως όλα θα πάνε καλά..


Σας φιλώ καληνύχτα.. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 379767

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καληνυχτούδια!!!

KLELIANNA

KLELIANNA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="inakriti"]
giotaki2 έγραψε:Πέρασε κι απο δω μια μπόρα αλλά κράτησε καμιά ώρα και τέλος.

Κάποια εγκυούλα πριν πρότεινε ένα βίντεο https://www.youtube.com/watch?v=Y0aFiYTsRP0&feature=share τώρα κατάφερα να το δω τι υπέροχο που είναι, τι μηνύματα περνάει.. ΥΠΕΡΟΧΟ !!!

Αυτη η εγκυουλα μπορει να το βλεπει και καθε μερα 5-6 φορες ... παντα με ηρεμει ! χαιρομε που σου αρεσε!!!


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ[/quote
Iνα μου ειναι τοσο αληθηνα αυτα που αναφερονται...θα παω να βρω το βιβλιο
Αυτο το ταξιδι πρεπει να το κανουμε να αξιζει τον κοπο,αλλα πανω απόλα να το κανουμε... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 379767

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:
sofouli έγραψε:να σας εκμυστηρευτώ κατι για να ηρεμησω...πριν 1 χρονο ακριβως λογω ασχημων καταστασεων(εχασα τη γιαγια μου,αναγκαστικα να δωσω το αμαξι μου,εχασα τη δουλεια μου και λογω της πεθερας)ειχα φαει μια φρικη και σηκωθηκα και εφυγα απο την ορεστιαδα και πηγα στους δικους μου.ειχα τοσο μισος και αγχος μεσα μου που καταντησα υποχονδρια.ετρεχα απο γιατρο σε γιατρο γιατι πιστευα πως θα φυγω τοσο ξαφνικα οσο η γιαγια μου.μετα απο 1μιση μηνα γυρισα παλι στο Γιωργο και ευτυχως με δεχτηκε.ο γαμος πλησιαζε και δεν ηθελα να κανω τπτ.καθε πρωι επαιρνα το βιβλιαριο αγκαλια και πηγαινα σε καρδιολογους,παθολογους κτλ.ωσπου εσκισα το βιβλιαριο και ειπα να βαλω φρενο.ειχα μαθει στα πολλα και μου κακοφανηκε η ολη κατασταση.γραφτηκα χορο,πηγαινα βοηθουσα στη τραπεζα αγαπης για τους απορους....ο γαμος εγινε και πηγανε ολα καλα(αν εξαιρεσεις τα ευτραπελα με τη πεθερα).εμεινα εγκυος αμεσως και θεωρω πως ηρθε τη καταλληλη στιγμη αυτο το μωρακι.τη τελευταια βδομαδα φοβαμαι να μη τα παθω ξανα ολα αυτα και δε ξερω τι να κανω.....τι να κανω?/?????ουφ τα ειπα!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ .... ΣΚΛΗΡΑΓΩΓΗΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ... ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ... ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΤΡΟΧΑΙΟ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΓΙΟ ... ΣΤΑ 18 ΜΟΥ ...... ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ... ΚΑΙ ΤΙ ΕΣΚΙΣΑ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑ ... ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ (Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ) ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΕΦΕΡΕ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ... ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ

πω πω τι λες ρε ινακριτι τραγικό, μπραβο που άντεξες για το παιδάκι σου.




maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σοφακι το εχω περάσει και γω αυτο. οταν εχασα το πατερα του πρώην φίλου μου. μποστα στα ματια μου απο ανακοπή, και ειχα και τύψεις γιατι του εκανα της πρώτες βοήθειες. ένιωθα οτι πνιγόμουν οτι ήμουν αρωστη καθε μερα πηγαινα σε γιατρούς. έμπαινα στο τρενο και νόμιζα οτι δεν μπορουσα να αναπνεύσω και λιποθύμαγα. το ξεπερασα μετα απο πολλα βιβλια που διαβασα για τέτοια πραγματα. και απο τοτε εχει να με πιάσει χτυπάω ξύλο. πανε τωρα 6-7 χρονια.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 38160 Καλημερίζω πρώτη πρώτη σαν καλή κυριούλα!!!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 2963 Έυχομαι σήμερα να έχουμε μία ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ και κυριολεκτικά και μεταφορικά!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 2963
Ας φύγουν τα συνεφάκια και ας γεμίσει η μέρα μας χαμόγελα και χρώματα.
Για να μας ραντίσω λίγο νεραϊδόσκονη!!!

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 727892 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 727892 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 727892 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 727892

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 990599 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 377361


Κοριτσομάνες Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 337404 και αγορομανες Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 386913 ας σκεφτούμε τα μωράκια που θα έχουμε σε λίγους μήνες αγκαλιά Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 788471 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 834918 και ας είμαστε χαρούμενες!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Γιωτάκο μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

έχει ένα φανταστικό ήλιο......εδώ και απολαμβάνω ένα φανταστικό Fredochino Very Happy
!!!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα και απο μενα...Πρωινη πρωινη σημερα γιατι ειναι και η πρωτη μερα για την δουλεια...Ελπιζω να πανε ολα καλα...Γιωτακι με ομορφη διαθεση και εσυ εεε???

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Νικάκι μου......καλή δουλειά....σου εύχομαι καλή αρχή!!!!
Κ ναι ας πάρουμε λίγο τα πάνω μας επιτέλους.......ας τα δούμε μπλέ όλα η ρόζ .... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έτσι μπράβο κορίτσια σας θέλω ευδιάθετες!!! Καλά ξυπνητούρια..
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 215994
Νικάκι καλή δουλίτσα, ναι πρωϊνή πρωϊνή κι εγώ ξύπνησα πάλι 7.30 με εφιάλτη αλλά δε πτωούμαστε πάμε κόντρα..
Βικάκι μια χαρά σε βρίσκω Φρεντοτσίνο ε; Μωρέ λες να κάνω κι εγώ ένα? Το σκεφτομουν για καφε γιατί έχω καούρα πρωινιάτικα αλλά σε φρεντοτσίνο δε θα πω όχι! Razz

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βικυ fredoccino ακουω κ ζηλευω! Απο περσι εχω να πιω!!! Νικη καλη αρχη σημερα! Εγω αντιθετα με σενα τελειωνω σημερα! Τελευταια μαθηματα κ καθισιο μεχρι τον νοεμβρη που ξαναρχιζω!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το καλό ξέρεις πιο είναι οτι αυτός που μου το κάνει το κάνει με αγνά υλικά(δεν είναι έτοιμο)βάζει γάλα πάγο ένα είδους ροφήματος με γευση εσπρέσο που δεν περιέχει εσπρέσο!!!Είναι τέλειο σου λέω!!!
Καλημέρα Ιοκάστη....και εγώ δεν πίνω συχνά σε πολύ ιδιατέρες περιπτώσεις!!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Το καλό ξέρεις πιο είναι οτι αυτός που μου το κάνει το κάνει με αγνά υλικά(δεν είναι έτοιμο)βάζει γάλα πάγο ένα είδους ροφήματος με γευση εσπρέσο που δεν περιέχει εσπρέσο!!!Είναι τέλειο σου λέω!!!
Έτσι και πες αν γίνεται να σου βάζει και γάλα λαϊτ και είσαι μια χαρά.
Κι εγώ έτσι το κάνω όταν φτιάχνω μόνο πάγο γάλα και 2 κουταλίτσες από το ρόφημα.
Έλενα καλημέρα κι από μένα... flower

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Το καλό ξέρεις πιο είναι οτι αυτός που μου το κάνει το κάνει με αγνά υλικά(δεν είναι έτοιμο)βάζει γάλα πάγο ένα είδους ροφήματος με γευση εσπρέσο που δεν περιέχει εσπρέσο!!!Είναι τέλειο σου λέω!!!
Καλημέρα Ιοκάστη....και εγώ δεν πίνω συχνά σε πολύ ιδιατέρες περιπτώσεις!!!!!

Τελεια! Λοιπον διπλα μου ακριβως εχω everest , θα παω καμια βολτουλα και θα παρω! Αμα μου καρφωθει κατι τελειωσε!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερααααααααα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 215994

Έτσι μας θέλω! Με καλή διάθεση!!! Παω να φτιάξω ένα ντεκαφεινε με γάλα και ερχομαι!

Σήμερα έχει τέλεια μέρα!!! sunny sunny sunny sunny sunny sunny

http://www.creativebeez.gr

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Βυκακι,Ελενα,Μαριανθη.Ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου.Μια αγωνια και ενα αγχος με εχει πιασει(λες και δεν ξερω την δουλεια)αλλα ελπιζω οτι θα μου περασει!!!Σημερα μετα απο πολυ καιρο θα πιω και εγω καφεδακι(ντεκαφεϊνε).Μου αρεσει που ειμαστε ολες με ωραια διαθεση.
Ελενα αν μενεις κοντα στα εβερεστ δεν εομαστε πολυ μακρια.Εγω μενω κοντα στην νομαρχια.Στο στενο της Καρεκλας...

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπον σκέφτομαι να πάρω ένα τέτοιο... μ'αρεσουν πολύ!

http://www.babywearing.gr/

http://www.creativebeez.gr

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:Καλημερααααααααα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 215994

Έτσι μας θέλω! Με καλή διάθεση!!! Παω να φτιάξω ένα ντεκαφεινε με γάλα και ερχομαι!

Σήμερα έχει τέλεια μέρα!!! sunny sunny sunny sunny sunny sunny


Καλημέρα Μαριάθνη σε περιμένουμε!!!
κι εδώ έτσι έχει τέλεια μέρα με ήλιο!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια !!! Καλη δουλεια σε οσες δουλευουν και καλη ξεκουραση απο την πολυ ξεκουραση σε οσες καθομαστε!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το γάλα το λάιτ με μάρανε πανεθεμά σε.....απο τρίφυλη ν απάω για δίφυλη......κρίμαααααααααααααααααααααααααα!!!!
Μαριανθάκοοοοοοοοο μου καιΙ Ινούλα καλημέρααααα!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια είδατε τους μάρσιπους που έβαλα πιο πάνω?
Εσείς θα πάρετε? Στο πρώτο δεν είχα... θα μου πείτε καμια γνώμη ? Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.creativebeez.gr

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaxaxa α ρε Βίκυ!
Καλημέρα Ίνα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 15 215994
Μαριάνθη δε ξέρω ρε συ, εμένα μ'αρέσουν πολύ να τα βλέπω και μερικά σχέδια είναι πραγματικά τέλεια και πιστεύω βολικά, αλλά δε με έχω άξια να το φορέσω, άσε που φοβάμαι κιόλας σε σημείο που θα τοπ φορούσα και θα είχα και τα χέρια μου κολλήμένα πάνω σαν άσχετη! Θα φοβάμαι μη μου πέσει το παιδί αν και ξέρω ότι έχουν μεγάλη ασφάλεια. τι να πω είμαι και άσχετη από μωρά, ίσως πιο μετα χαλαρώσω και αλλάξω γνώμη!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σας αφηνω κοριτσια...Ελπιζω να μπορεσω να μπω απο την δουλεια...Αλλιως καλη συνεχεια και καλο κουραγιο σε μενα που θα διαβαζω το απογευμα ενα σωρο σελιδες...Φιλακια!!!!!

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalimera koritsia!Stenaxorieme otan stenaxorieste kai xeroume otan eseis xereste !Ego xtes pali ega aima kai trelatik.Tora eimai ksaplomeni kai vradaki na pao sto giatro .Kai arxes maio eixa aimataki,lete oti alazo mina kai giauto exw aima?Thelo na pane ola kala.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις