Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
115 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 115 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΟΛΗ ΣΤΗ ΣΟΦΙΑ .... ΝΑ ΦΑΜΕ ΟΛΕΣ ΠΑΓΩΤΟ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 28 587529 ΝΑ ΜΗΝ ΝΟΙΩΘΕΙ ΤΥΨΕΙΣ !!!

σας ευχαριστω!!!!!!με συγκινειτε!!!!!!παω να βαλω και αλλο!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 28 215994

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ τρώω βλακείες πολλές και απλά τετραγωνίζει οκώλος μου!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Παρόλο που περπατάω λίγο...δεν τρελαίνομαι!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περπαταω γιατι μ'αρεσει....οσο για τα γλυκα τα τρωω για να κανω τη μπεμπα να γυρισει γιατι θα με πεθανει!!!!!!!! Very Happy και τι δεν εχω φαει σημερα!!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχχαχ!Κ μένα μου αρέσει το περπάτημα αλλά είχα πάει τη προηγούμενη βδομάδα Χαλάνδρι για ψώνια και ξετινάχτηκα άρχισε να με πονάνε όλα αφού σε κάποια φάση κάθησα χάμω και λέω στην αδερφή μου πήγαινε φέρε το αμάι δεν μπορώ άλλο...είμασταν 2,5 ώρες περπάτημα όμως!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω παλι στο καναπε για να μη χαθει ουτε μισο γραμμαριο!!!!!ελπιζω οταν θα μπω ξανα να ειναι καμια εδω! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 28 417472

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΛΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ-ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΣ

Εγω τα εχασα ολα τα κιλα και γρηγορα και φυσιολογικα ... και ημουν και πιο αδυνατη

και ετσι για την ιστορια ...εγω ειτε λυπημενη-ειτε χαρουμενη-ειτε οτιδηποτε ΤΡΩΩΩΩΩΩ !

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:ΟΛΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ-ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΣ

Εγω τα εχασα ολα τα κιλα και γρηγορα και φυσιολογικα ... και ημουν και πιο αδυνατη

και ετσι για την ιστορια ...εγω ειτε λυπημενη-ειτε χαρουμενη-ειτε οτιδηποτε ΤΡΩΩΩΩΩΩ !

ναι και εγώ το έχω αυτό δεν με συγκινεί κάτι στο να κοπεί η όρεξη μου!!!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:ΟΛΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ-ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΣ

Εγω τα εχασα ολα τα κιλα και γρηγορα και φυσιολογικα ... και ημουν και πιο αδυνατη

και ετσι για την ιστορια ...εγω ειτε λυπημενη-ειτε χαρουμενη-ειτε οτιδηποτε ΤΡΩΩΩΩΩΩ !

΄Ετσι είναι κι εγω τα 30 της εγκυμοσύνης τουΓιώργου τα έχασα μεχρι να σαραντησω χωρίς καν να προσπαθησω, άραγε θα είναι το ίδιο κι αυτη τη φορα?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο γιατρος λεει πως επειδη ειμαστε μικρες σε ηλικια τα χανουμε στο αψε σβησε!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
I am back...............!!!!Ήρθα σπίτι τάισα σκύλο και γάτες ....ο Μάκης θα φάει απέξω....μάλλον θα ζηλέψω οπότε και εγώ.....Rolling Eyes , έκανα μπανάκι και άρααααααααααγμα στο καναπέ!!!

Κιλά είναι μωρέ θα φύγουνε αν το ράψεις όλα χάνονται και με λίγη ασκησούλα φαντάζομαι!!!Rolling Eyes Rolling Eyes

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Περί κιλών η συζήτηση βλέπω...γιατί αναφέρεστε σε απαγορευμένα θέματα...είμαι και γω στα +10 και συνεχίζω απτόητη (προς τα πάνω)!!!
Βγήκε η καλλιέργεια κολπικού που έκανα και είναι πεντακάθαρη, ούτε έναν μυκητάκο δεν έχω...πήρα και τη γιατρό μου και το είπα που με είχε καταγχώσει και της είπα ότι θα τα ξαναπούμε στη γέννα πια...ε μα δε μπορώ με αγχώνει πολύ ώρες ώρες!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχαχ!Γεια σου ρε Αθηνάκο...μπράβο καταπληκτικά νέα με τη καλλιέργεια....!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mπράβο Αθηνά!
Καλά της τα 'πες! Laughing

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!!!Επιτέλους σας γράφω από το καινούριο σπιτάκι!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 28 875502
Ας είναι καλά η μαμάκα μου που με βοήθησε τόσο πολύ!!!Έμεινε μόνο μία κουρτίνα και κάτι τελευταία ρουχάκια της μπέμπας να μπουν στην θέση τους και θα πάω να λιώσω στο μπάνιο!!!Κουράστηκα πολύ σήμερα!!Από τις 8 στο πόδι αλλά....Είμαστε έτοιμοι!!!Ουφ!!!

Σας αφήνω να κάνω και τα τελευταία και τα λέμε αύριο!!!
Τα φιλιά μου σε όλες!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 28 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 28 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 28 417472

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι καμια εδω???????? Very Happy

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:
Despoina83 έγραψε:Πως τα καταφερατε βρε κοριτσια να ειστε μονο 2-3 κιλά πάνω μέχρι τώρα....... εγώ ακόμα και με τους εμετούς στο πρωτο τρίμηνο έβαζα......
Έλα ντε.. άκου 2,800.. θα κλάψωωω
κι εγώ θα κλάψω... Sad Crying or Very sad

Ωραία βλέπω ανοίξαμε πάλι το θεματάκι με τα κιλά, έτσι για να ξέρουμε που βρισκόμαστε..
Θυμάμαι κι εγώ τον εαυτό μου σε κάποια φάση 3ο-4ο μήνα δεν είχα βάλει ουτε κιλό, μετα μια εβδομάδα στο πατρικό φορτώθηκα 2, ε λέω δεν είναι τίποτα θα τα χάσω, το πάσχα φορτώθηκα άλλα 2, ε λέω δεν είναι τίποτα θα τα χάσω, είχα την ψευδαίσθηση ότι δεν έχω πάρει κιλά είναι από βλακείες λέω θα προσέχω θα φύγουν, έρχονται τα γεννέθλιά μου βάζω άλλα 2 και έχω φτάσει αισίως στα +8.600 συνολικά ζυγισμένη πάντα πρωί νυστικια, αφού έχω πάει τουαλέτα και με τα απολύτως απαραίτητα (εσώρουχα νυχτικο) έ πόσο πια να βγάλω και το πετσί μου.. Razz

Μπορείτε άνετα να με προσθέσετε στη λίστα των 10+ σας το επιτρέπω, μ'αρέσει που έκανα όνειρα ότι δε θα πάρω συνολικα πάνω από 8. Έξω από το χορό πολλά τραγούδια λες.

Τις ευχαριστίες μου στις μανούλες που μας δίνουν κουράγιο οτι τουλάχιστον χάνονται γρήγορα, ελπίζω κι ο θυλασμός να βοηθήσει κάπως.. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 28 136747

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας και απο μενα....Σχολασα 19,15 και μεχρι να κατσω να χαλαρωσει η κοιλια μεχρι να σας διαβασω Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 28 911307 περασε η ωρα...

Λεγατε για τα συμπτωματα και πως ανακαλυψαμε την εγκυμοσυνη.Λοιπον εμεις ειχαμε παει στα κουμπαρακια 31/01(ναι θυμαμαι και ημερομηνιες)με καθυστερηση 3 ημερων και πονακια κατω στις ωοθηκες(νομιζοντας περιοδου).Το συζηταγαμε με τα κουμπαρια ρε παμε να παρουμε ενα τεστ και ελεγα εγω "οχι δεν θα πεταξουμε 15 ευρω τσαμπα.Θα παω να κανω ενα καφτο μπανακι και αυριο θα μου ερθουν".Ο κουμπαρος να επειμενει.Ρε πανε να παρουμε ενα τεστ σε βλεπω λιγο διαφορετικη.Εγω τιποτα ντουβαρι.Την επομενη μερα παλι τα ιδια μεχρι που δεν αντεξανε αντρας και κουμπαρος στο φαρμακειο.Το περνω παω στο μπανιο το αφηνω και μετα απο 2 λεπτα λεω του Πανου "πηγαινε να δεις το αρνητικο τεστ"και τον ακουω να λεει "Νικη δεν καταλαβαινω"Πεταγομαι πανω,παω στο μπανιο και βλεπω την αχνη γραμμουλα μας.Η κουμπαρα με το μωρο στην αγκαλια να το ταιζει της λεω Μαριαννα μπορεις να μου πεις τι λεει??? Το βλεπει και μου λεει της πιο υπεροχες λεξεις "ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΟΛΟΚΑΘΑΡΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ".Πανηγυρι φυσικα και ζουμπιτοι για χωριακη...(τα εγραψα ολα γιατι χαιρομαι να συζηταω για αυτη την στιγμη).Οποτε Λεμονακι ευχομαι σημερα,αυριο οποτε το αποφασισεις να κανεις το τεστ να εχεις τα αναμενομενα αποτελεσματα.

ΤΙ αλλο λεγατε???ΑΑΑΑΑ το περιβοητο θεμα των κιλων.Εγω μια βδομαδα πριν την β επιπεδου ζυγιστηκα στην διαιτολογο μου που με παρακολουθει και προ εγκυμοσυνης και ημουν +2(απο εκει και περα ο θεος και η ψυχη του)Νομιζα οτι ημουν + 4 αλλα ειχα ζυγιστει σε αλλη ζυγαρια.Δυστυχως δεν ειμαι απο τις τυχερες που μπορουν να παρουν παραπανω(γιατι ειστε τυχερες οσες ειστε παραπανω)και αυτο το καταλαβαινετε ευκολα απο τις φωτο στο fb γιατι κιλα δεν προκειται να αποκαλυψω επουδενι....

Τι αλλα??δεν θυμαμαι!!!Συγχαρητηρια στα κοριτσια που ειναι καλυτερα και στα κοριτσια που περιμεναν εξετασεις!!!

Οσο για το κατεβατο,αν κανω να μπω μια μερα ετσι θα κανω....εσεις θα γραφεται σελιδες και εγω κατεβατα(σας απειλω για να ξερετε) Razz Razz Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 28 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 28 417472

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου Γιωτούλα και Νικάκι...διαβάζω ιστορίες τοκετών και σνιφ σνιφ έχω τελειώσει ένα πακέτο χαρτομάντηλα μες στο κατακαλόκαιρο!!!
Καλά Νικάκι εμένα ήταν καθαρό θετικό το τεστ όταν αποφάσισα να το κάνω γιατί ήμουν ήδη 7 εβδομάδων και έλεγα ότι έγινε λάθος. Βέβαια εμείς επειδή έπρεπε να περιμένουμε μέχρι την 12η εβδομάδα για να δούμε αν θα συνεχίσουμε την κύηση, ζούσα έναν εφιάλτη!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά είσαι τρελή δε το συζητώ!!!!

καταρχάς μπράβο που συνεχίζεις να ακολουθείς την διατροφή, κι εγώ πήγαινα διατροφολόγο σ εμια πολύ καλή πουθ πήγαινα κ παλιά και είχα πολύ καλά αποτελέσματα αλλά τώρα δε τα τηρούσα ρε σύ και μιας και δεν έβλεπα αποτέλεσμα και πήγαιναν τσαμπα τα λεφτα αντί να κόψω τις μαλακίες έκοψα τη διατροφολόγο!! χαχαχαχα γιατί ντρέπομαι ρε συ να πηγαίνω κάθε φορά και ν αέχω πάρει πάλι.
Τ'αποφάσισα οπότε θα ξεκινήσω σοβαρά αφού γεννήσω.

Και επανέρχομαι στο τρελή... ήμουν 78 όταν ξεκίνησα και σήμερα το πρωί 86.700!!!!
όταν έχεις συνηθήσει να βλέπεις 63, 64, 65 έ κάπως σου ρχεται να βλέπεις το 8 μπροστα υπό άλλες συνθήκες θα είχα αυτοκτονήσει νομίζω... Razz
Υπό τις παρούσες συνθήκες του μωρού δε θα κάτσω να σκάσω και πολύ κάνω υπομονη..

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athinabehappy έγραψε:Γεια σου Γιωτούλα και Νικάκι...διαβάζω ιστορίες τοκετών και σνιφ σνιφ έχω τελειώσει ένα πακέτο χαρτομάντηλα μες στο κατακαλόκαιρο!!!
γεια σου αθηνάκο!!! κι εγώ μία από τα ίδια και όχι μόνο τα διαβάζω βλέπω και βίντεο εκεί να δεις σοκ!!! Επανέρχομαι όμως..
πρέπει να ξέρουμε τι μας περιμένει βρε αδερφέ να έχουμε μία ιδέα!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρε Γιωτάκι σε ένα σεμινάριο με μία μαία που είχα πάει μου συνέστησε να κόψω τα βιντεάκια γιατί μας αγχώνουν, οπότε και τα έκοψα αυτά γιατί είχε δίκιο τώρα που το σκέφτομαι. Οπότε μόνο διαβάζω...

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Άσχετο οι μέρες για την ΠΗΤ μου έχουν διψήφιο αριθμό σήμερα...όλο και κοντεύουμε! Σαν τους φαντάρους τις μετράω...χιχιχι!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
στην δικη μου περιπτωση το νουμερο 8 θα ηταν μια χαρα....αλλα τι να κανουμε.Τα παχη μας τα καλη μας!!!!Και τωρα δεν μπορω να πω οτι εχω στερηθει τιποτα.Μαλλον με σωζει το γεγονος οτι τρελαινομαι παρα πολυ για τα φρουτα.....Και τρωω πολλα...Ειδικα τα κερασια μεχρι στιγμης να εχω φαει συνολο 4 κιλα!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athinabehappy έγραψε:Ρε Γιωτάκι σε ένα σεμινάριο με μία μαία που είχα πάει μου συνέστησε να κόψω τα βιντεάκια γιατί μας αγχώνουν, οπότε και τα έκοψα αυτά γιατί είχε δίκιο τώρα που το σκέφτομαι. Οπότε μόνο διαβάζω...

Συμφωνώ αλλά από τη στιγμή που δεν έχω τη δυνατότητα για μαθήματα ανώδυνου τοκετού που πολύ θα ήθελα, κάπως πρέπει αν ενημερωθώ κι εγώ η γυναίκα.
Τα βλεπω σοκάρομαι και μετά για να συνέλθω βλέπω γλυκούλικα βιντεάκια με νεογέννητα και τα ξεχνάω όλα, εκεί αν δεις κλάμα...

Κοιτούσα βρε Αθηνα που είσαι 26 εβδομάδων το πιστεύεις; Τι καλά, περνάει ο καιρός σε λίγο θα ρθούν και τα δικά μας νινάκια.. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 28 337404 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 28 386913

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Μαλλον με σωζει το γεγονος οτι τρελαινομαι παρα πολυ για τα φρουτα.....Και τρωω πολλα...Ειδικα τα κερασια μεχρι στιγμης να εχω φαει συνολο 4 κιλα!!!
Σε μία μέρα ή συνολικά? κι εμένα μάρέσουν τα κεράσια και τρώω πολλά, και τα φρούτα γενικώς και μ'αρέσουν και οι φυσικοί χυμοι οι ανάμεικτοι αλλα ρε συ εμένα αυτή δε με άφηνε να τρώω πάνω από δυο φρούτα μαζι τη φορά λόγω ζάχαρης λέει, κι εγω φτιαχνω χυμό και βάζω απόλα, σήμερα έκανα με κεράσια, μήλο, μπανάνα, ανανά, βερίκοκα και ροδάκινο. Ξέχασα το πεπόνι χαχαχαχα μπομπα!!! Αλλά έχει τόσες πολλές βιταμίνες κρίμα και το μωρό να πάρει καμία ε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις