Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Laughingκαλά κι εγώ δεν είμαι τελείως αθώα.. όλο και τις τρώω τις μπουρδίτσες μου..
Τώρα ήθελα κολασμένα γλυκό (εχω παγωτό σπιτικό στη κατάψυξη) ΑΛΛΑ τρώω σταφυλάκι!
Ε?εε??? μπράβο μου ε???

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aurora έγραψε:Laughingκαλά κι εγώ δεν είμαι τελείως αθώα.. όλο και τις τρώω τις μπουρδίτσες μου..
Τώρα ήθελα κολασμένα γλυκό (εχω παγωτό σπιτικό στη κατάψυξη) ΑΛΛΑ τρώω σταφυλάκι!
Ε?εε??? μπράβο μου ε???
εννοείται μπράβο σου!!!! εγω ας πούμε θα έτρωγα το παγωτό,,,για αυτό και με θεωρώ κακό παράδειγμα!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoina83 έγραψε:
vgog65 έγραψε:Εγώ εκτός του οτι τα λιγουρευόμαι τα τρώω κιόλας εκεί είναι η βλακεία!!!!
Βικακι ταυτόχρονα το γράψαμε!

Εγώ δε τα λιγουρεύομαι,αλλά μου τα φέρνουν κάτω απο τη μύτη μου και φυσικά τα τρώω.

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατερινιώ για να πάρεις άδεια στο ίκα τι χαρτια τους πήγες?

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Laughing Laughing Laughing τα έφαγα μαζεμένα το 1ο τρίμηνο εγώ

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoina83 έγραψε:Κατερινιώ για να πάρεις άδεια στο ίκα τι χαρτια τους πήγες?
Τους πήγε ο άντρας μου τη γνωμάτευση του γιατρού μου και απλά είχε μαζί του το βιβλιάρειό μου.Του είπαν μόνο ότι για πάνω απο 15 μέρες άδεια,περνάς επιτροπή και χρειάζεται και ένας υπέρηχχος..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινιώ φάε τώρα που μπορείς γιατί θυμάμαι είσουνα και εσύ στην αρχή της εξαγωγής οπότε ευχαριστήσου το!!!!!Άργα και βασανιστίκα περνάει η ώρα εδώ γαμώτη μου!!!!Ευτυχώς που υπάρχετε και εσείς!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΙΝΩ Η ΚΑΚΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ 2.800 ΜΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ? ΤΟ ΧΑΣΑ !!!

ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΩΝ +10 Κ ΑΝΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΟΙΩΘΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 27 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 27 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 27 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 27 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 27 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 27 328109

ΚΑΛΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΙΑ Η ΝΟΣΤΙΜΑΔΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΑΣ ΚΙΛΑ ?????????????

ΛΟΙΠΟΝ μην ακουω απογοητευσεις για τα κιλα γιατι θα κανω απεργια πεινας!!!


Υ.Γ. τα πόσα κιλα θα παρει η μαμα στην εγκυμοσυνη ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ... ΚΑΜΙΑ...

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kat3r1na έγραψε:
Despoina83 έγραψε:Κατερινιώ για να πάρεις άδεια στο ίκα τι χαρτια τους πήγες?
Τους πήγε ο άντρας μου τη γνωμάτευση του γιατρού μου και απλά είχε μαζί του το βιβλιάρειό μου.Του είπαν μόνο ότι για πάνω απο 15 μέρες άδεια,περνάς επιτροπή και χρειάζεται και ένας υπέρηχχος..
ότι έκανε κι ο άντρας μου δηλαδή αλλά έπεσε σε μ@λ@κ@!!!! Αντί για 10 μέρες που έγραφε το παραπεμπτικό του έδωσε μόνο 5 με ειρωνεία σαν να έκανε και ΄χαρη και όταν πήγε για να του το υπογράψουνε ο υπάλληλος έκανε λεέι διάλειμμα γιατί ζαλίζονταν......
ίνα εννοείται ότι τα κιλά που παίρνει η μαμα δεν έχουν σχέση με το μωρό αλλα οι γιατροί δεν μας φωνάζουν για τη σιλουέτα μας δεν νομίζω ότι τους νοιάζει πόσο γρήγορα θα τα χάσουμε μετά...αλλά για καλύτερη έκβαση της εγκυμοσύνης μας.....

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο ειναι το μονο σιγουρο Δεσποινα !!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοίτα Ϊνα και εγώ χαζοπαραπονιέμαι...μια αλλάγη τρομερή στο σώμα τη βλέπεις και όσο να ναι σου ρχεται και κάπως σε κάποιες φάσεις αλλά το ξεπερνάω μόλις επικεντρώνομαι στη κοιλίτσα μου....σαν τη Δέσποινα δεν με νοιάζει και τόσο όσα είναι να πάρω θα τα πάρω ...τι φρόυτα τρώω τι τρώω κανονικά...τα κιλα΄τα τσιμπάω...είναι και η κατακράτηση εξάλου νομίζω!!!Κ στη τελική γυμνάζεσαι και τα χάνεις...με θέληση όπωσ και μετα μαλλία(σε κρίση αλλαγης και ορμονών με την εγκυμοσύνη κουρεύτηκα....και μου το έλεγε το Κατερινιώ θα το μετανιώσεις όοοοοοοοχι εγώ τα κουρεψα ο μ@λ@κ@ς....στεναχωρήθηκα μετά ...αλλά μαλλι είναι θα μακρύνει που θα πάει το ριμάδι...... Very Happy)

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:αυτο ειναι το μονο σιγουρο Δεσποινα !!!

ασε που νομίζω ότι οι 10+ είμαστε λιγότερες και παρηγορούμε η μία την άλλη....χαχαχαχα

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κρύβε λόγια Δέσποινα κρύβε λόγια και κιλά μη σου πώ!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:κρύβε λόγια Δέσποινα κρύβε λόγια και κιλά μη σου πώ!!!!
εεε κιλά κρύβω μην νομίζεις....τα πρωινά κιλά λέω χωρίς να χω πιει ούτε νερό!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθααααααα παλι!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααααααααααααα!Εγώ εχω την εξής ηλιθιότητα ζυγίζομαι αφού εχώ φάει ακι απόγευμα ...τυχαίνει ξέρεις γυρνάω σπίτι κατά τις 6 και τρώω μετά μπάνιο και εκεί είναι ζυγαριά και λέω ας ζυγιστώ κιόλας...θα το παλέψω να ζυγιστώ και εγώ πρώι!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε μη μιλατε αλλο για κιλα!!!!!!τρωω παγωτακι και θα εχω τυψεις!!!!!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειναι οργανισμοι και οργανισμοι ... δεν ημουν ποτε απο αυτες που ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ και ειναι κοκαλο μια ζωη! Ημουν παντα κανονικη στα κιλα συν πλην 2 κιλα ! τωρα στην εγκυμοσυνη τρωω το κατι τις παραπανω ... και βλακειουλες οπως παντα αλλα ειμαι +10 (κρυβε λογια) νοιωθω συνεχεια οτι εχω φουσκωματα οτι ειμαι πρησμενη σαν να εφαγα ολοκληρο αρνι ακομα και το πρωι που ξυπναω...στηθος τουμπανο-πρησμενα ποδια και σε πληροφορω σε οποιον εξομολογω οτι εχω παρει +10(κρυβε λογια) μου λενε αποκλειεται ... ο αντρας μου λεει το κορμι σου ειναι σαν να γυμναζεσε χρονια τσιτωσε-εσφιξε ...

δεν εχω λογο να δικαιολογηθω για τα κιλα απλα για τον καθενα ειναι διαφορετικα λογω οργανισμου

να σας ξαναπω οτι στον γιο μου πηρα 22 κιλα γεννησα 3 το μεσημερι ... με Φ.Τ. και στις 10 το βραδυ που ζυγιστηκα απο περιεργεια ημουν -11 κιλα !!!

οσο για αυτο που ειχε πει πριν μερες καποια κοπελα οτι τα κιλα της εγκυμοσυνης δεν χανονται ... ειναι μυθος!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αει μαρή και εσύ δεν έχεις βάλει κανένα κιλό και μας λές οτι τρώς και παγωτό.....!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφάκι εσύ είσαι στο +2 δεν δικαιούσαι να μιλάς!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εεε όχι ρε συ `Βίκυ μην το κάνεις αυτό εγώ το βράδυ είμαι 11+........
Κοριτσάκια σας χαιρετώ πάω να ξεκουραστώ.....φιλια!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χανονται ανετοτατα!η μητερα μου σε εμενα και στον αδελφο μου(διδυμα),πηρε 35 κιλα!ητανε 50 και πηγε 85.οταν μας γεννησε και μετα...εφτασε στα 45!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΟΛΗ ΣΤΗ ΣΟΦΙΑ .... ΝΑ ΦΑΜΕ ΟΛΕΣ ΠΑΓΩΤΟ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 27 587529 ΝΑ ΜΗΝ ΝΟΙΩΘΕΙ ΤΥΨΕΙΣ !!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν Ίνα εγώ πάντα έτρωγα πολύ πάντα είμουνα κόκαλο.....τώρα τρώω πολύ και τα βάζω τα κιλά και αέρα που αναπνέω ζυγίζει και αυτός...δεν εξηγείται αλλιώς...και εγώ όταν λέω ότι είαι
+12(δεν μπορώ να το κρύψω άλλο πια μη σου πώ και +13)μου λένε έγινες κανονική...εμένα βέβαια μου φαίνομαι χοντρούλα και πρησμένη!!!!
Τρελανέ μας όμως...αλήθεια χάνονται τα κιλά.....είσαι η ελπίδα μαςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα δε με παιρνει να παρω κιλα λογω το οτι ειχα και υπολλειματα απο πριν!θα υποφερω απο μεση κτλ!τρωω βλακειουλες πολλες αλλα ριχνω πολυ περπατημα!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ίνα καλά λές συμπαράσταση στη Σοφία θα ΄φαω παγωτό και εγώ....μην είναι μόνο το Σοφάκι κ΄ριμα ειναι!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις