Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμενα ουτε αυτο δ μου ειπε.... Mad Mad Mad Mad Mad \
εγω τον ρωτησα ελεγε κατι κοτσανες στον ανδρα μου κ τον διεκοψα 3 φορες κ δ μου απαντουσε ο ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 654655
αντε μην τον πω κ στο τελος του λεω τελικα θα μου πειτε ειναι καλα μωρο?ειναι γερο?????????
κ παλι η χαζη απαντηση
μμμμμμμμμμμμμ πολυ καλη ερωτηση
αααααααααααααααα κοντεβα να τον ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 186566 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 186566 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 186566 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 186566 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 186566 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 186566 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 186566 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 186566

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω κοριτσακια την εκανα την αυχενικη.... Ηταν πανεμορφο.. Μας γυρισε την πλατουλα του και το κωλαρακι του.. Μας εστειλε η ομορφια μας!!! Ηταν πολυ φεεεεταααααα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 517142 εκεινη την ωρα.. Ο γιατρος μας τα εξηγουσε ολα και ειναι πολυ γερο το μωρο μου!! Αχ, ολα να πανε καλα!! Ακουσαμε και την καρδουλα του και πηραμε κ dvd και με τον αντρα μου κρατιομασταν χερι χερι και ημασταν πολυ συγκινημενοι με ολο αυτο το θεαμα!!!! ΘΑΥΜΑ...
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 215994

28ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Αυγ 10, 2010 10:46 pm

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpougatsoula24 έγραψε:

Πού την έκανες?
Σε ιδιωτικό ή δημόσιο?

29ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Αυγ 10, 2010 11:15 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παντως και εμενα για dvd ουτε λογοσ...και ναι μεν το ειδα να κουνιεται κλπ..αλλα δεν εστιασε στο προσωπο οπως ηθελα..καλα για φυλο ουτε λογος..οταν ρωτησα μου λεει ..αστειευεσαι ε?...ειναι πολυ νωρις...αλλα στο 1ο μου παιδακι στις 12 εβδομαδες μου ειχαν πει..γιαυτο ρωτησα η καημενη..
τελοσπαντων...σημασια εχει που ειναι ολα καλα..
με το καλο κοριτσια!

30ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Αυγ 10, 2010 11:51 pm

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ την έκανα σε ιδιωτικό γιαυτό και είχα και dvd. Έχω αυτό που μας γράφει κάθε φορά ο γιατρός τους υπερήχους και το κουβαλάω όπου κι αν πάω για εξέταση. Το ίδιο θα κάνω και για τον Β επιπέδου τώρα που θα πάω στο Ιασώ. Αν το γράψουν έχει καλώς. Αν όχι, δεν πειράζει...

Όσο για το φύλο, ξέρω κι εγώ κι άλλους που το είδαν νωρίς, αλλά ήταν αγοράκια και είχαν αρχίσει να φαίνονται τα "καλαμπαλίκια" τους που λένε χιχιχι!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ιδιωτικο πηγα κι εγω....
Δεν ειδαμε φυλο... Πολυ νωρις και δε κουνιοταν κιολας... Κοιμοταν του σκοτωμου.. Αφου μας γυρισε και πλατουλα!!
Ας ειναι γερο και δε με νοιαζει καθολου.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 215994
Αλλα ηταν θεικο η ολη εικονα του μωρου μεσα μου!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 911307

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas!!!ki ego tha genniso me to kalo guro stis 9 fevrouariou(to internet mou vgazei 4).koritsia na sas rotiso,exei megalosei arketa i koilia sas oste na fainetai oti eiste egkuos;;;emena oxi kai polu Sad
anyway,me to kalo na kratisoume oles ta morakia mas!!!a,mathate to fulo;;;;
ego nai,koritsaki!!!!

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tora diavasa ta parapano posts....
krima pou oi giatroi sas den sas exigisan...emena o dikos mou (eimai germania omos) se oli ti diarkeia tou uperixou mou exigouse kathe leptomereia tou morou,kai oso gia to fulo apla to epiveveose oti itan koritsaki afou idi apo ti 10 evdomada to eixe upopsiastei.alla dvd den exo oute ego...

34ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Αυγ 16, 2010 10:32 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsa1987 έγραψε:geia sas!!!ki ego tha genniso me to kalo guro stis 9 fevrouariou(to internet mou vgazei 4).koritsia na sas rotiso,exei megalosei arketa i koilia sas oste na fainetai oti eiste egkuos;;;emena oxi kai polu Sad
anyway,me to kalo na kratisoume oles ta morakia mas!!!a,mathate to fulo;;;;
ego nai,koritsaki!!!!

Tυχερουλα που εμαθες το νινι σου οτι ειναι κοριτσακι!!!! Οχι εγω παντως δε ξερω το φυλο του μωρου μου αν και ρωτησα... Οσο για την κοιλια ουτε εγω εχω μεγαλη.. Ισα που εχω πεταξει λιγουλακι.. Και το βλεπουν και το καταλαβαινουν μονο οσοι με ξερουν γιατι ειμαι πολυ αδυνατη εγω.. Αντε ολες μας με το καλο..[/b] ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 215994

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia se oles!!!!
na sas rotiso,se poia evdomada eiste kai posa kila exete parei mexri tora;ego eimai sti 16h evdomada...kai to kako einai pos exo parei mexri tora 5-6 kila... Sad vevaia troo polu parapano apo prin,mou exei anoixei polu i orexi...eseis;;;;

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsa1987 έγραψε:geia se oles!!!!
na sas rotiso,se poia evdomada eiste kai posa kila exete parei mexri tora;ego eimai sti 16h evdomada...kai to kako einai pos exo parei mexri tora 5-6 kila... Sad vevaia troo polu parapano apo prin,mou exei anoixei polu i orexi...eseis;;;;

Eγω ειμαι 14η βδομαδα και 5 ημερων ζητημα να εχω παρει 2 κιλα... Μονο λιγη κοιλιτσα πολυ λιγη ομως εχω πεταξει κι ολοι με δουλευουν και μου λενε:"καλα εσυ εισαι 4ων μηνων??" αλλα τρωω οπως και πριν δεν εχει αλλαξει τιποτα.. Και το μωρο αναπτυσσεται κανονικα λεει ο γιατρος.. Μην ανησυχεις ο γιατρος τι σου εχει πει?? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 215994

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mou eipe mexri ton 6o mina na pairno to polu ena kilo to mina!!!!kai ego hdh apo 59 eimai 64!!!!se mia evdomada exo rantevou kai sigoura tha mou fonaxei ligo Embarassed tatiana ta apotelesmata tis auxenikis sou pos itan;

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsa1987 έγραψε:mou eipe mexri ton 6o mina na pairno to polu ena kilo to mina!!!!kai ego hdh apo 59 eimai 64!!!!se mia evdomada exo rantevou kai sigoura tha mou fonaxei ligo Embarassed tatiana ta apotelesmata tis auxenikis sou pos itan;

Xaxaxaxa... Προσεχε βρε, σιγουρα θα σε κατσαδιασει ο γιατρος σου!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 328109
Η αυχενικη ηταν πααααρα πολυ καλη.. Εξαιρετικη μπορω να πω.. Οπως μου ειπε ο γιατρος μου.. Εσενα?? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 215994

39ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Αυγ 22, 2010 11:13 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ 14 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΙΛΑ..ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΕΤΑΧΤΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ...
ΚΟΙΤΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΄΄ΟΡΕΞΕΙΣ΄΄ ΚΑΙ ΛΙΓΟΥΡΕΣ ..ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ(ΟΧΙ ΓΙΑ ΔΥΟ) ΚΑΙ ΥΓΕΙΙΝΑ... ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΑ, ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΨΩΜΙΑ..ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΑΨΥΚΤΥΚΑ ...
ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΘΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙΣ...
ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Και ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ..ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΕΙΣ..

40ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Αυγ 22, 2010 11:48 pm

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ki emena i auxeniki polu kali eutuxos!!!1,6 kai oi pithanotites gia trisomies polu mikres!!!
exei niosei kamia to moraki tis;;

41ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Δευ Αυγ 23, 2010 12:16 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsa1987 έγραψε:ki emena i auxeniki polu kali eutuxos!!!1,6 kai oi pithanotites gia trisomies polu mikres!!!
exei niosei kamia to moraki tis;;

εμενα 1,2 η αυχενικη..καλη μου ειπε...
το μωρακι μαλλον ειναι νωρις..εμενα ειναι το 3 και παλι δεν το εχω νοιωσει ακομη..τα αλλα τα ειχα καταλαβει στις 18 εβδομαδες το πρωτο και 16 το δευτερο..τωρα ειμαι ακομη 14...θα δουμε!!

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bou-boukitsa έγραψε:
elenitsa1987 έγραψε:ki emena i auxeniki polu kali eutuxos!!!1,6 kai oi pithanotites gia trisomies polu mikres!!!
exei niosei kamia to moraki tis;;

εμενα 1,2 η αυχενικη..καλη μου ειπε...
το μωρακι μαλλον ειναι νωρις..εμενα ειναι το 3 και παλι δεν το εχω νοιωσει ακομη..τα αλλα τα ειχα καταλαβει στις 18 εβδομαδες το πρωτο και 16 το δευτερο..τωρα ειμαι ακομη 14...θα δουμε!!


na sou zisoun ta alla 2 kai me to kalo to 3o!!!!auxeniki 1,2 einai teleia!mpravo!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsa1987 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
elenitsa1987 έγραψε:ki emena i auxeniki polu kali eutuxos!!!1,6 kai oi pithanotites gia trisomies polu mikres!!!
exei niosei kamia to moraki tis;;

εμενα 1,2 η αυχενικη..καλη μου ειπε...
το μωρακι μαλλον ειναι νωρις..εμενα ειναι το 3 και παλι δεν το εχω νοιωσει ακομη..τα αλλα τα ειχα καταλαβει στις 18 εβδομαδες το πρωτο και 16 το δευτερο..τωρα ειμαι ακομη 14...θα δουμε!!


na sou zisoun ta alla 2 kai me to kalo to 3o!!!!auxeniki 1,2 einai teleia!mpravo!

ευχαριστω πολύ !! και εσύ με το καλό σου εύχομαι!!..και οταν το νοιωσεις πες μας ε?
φιλια

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια γεια σας!!! Εγω σημερα μπηκα στην 15η βδομαδα.. Νομιζω οτι εχω κατι αρχισει να νιωθω αλλα ακομη δεν ειμαι απολυτως σιγουρη.. Φυσικα ειναι και η πρωτη μου εγκυμοσυνη οποτε δε ξερω και τι μου γινεται γενικοτερα.... Εχω πεταξει πααααρα πολυ λιγη κοιλιτσα αλλα οταν τρωω πρηζεται κι εκει φιανομαι οτι μαλλον ειμαι εγκυος.. Χαχαχα!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 215994

45ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Αυγ 24, 2010 11:50 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Κοριτσακια γεια σας!!! Εγω σημερα μπηκα στην 15η βδομαδα.. Νομιζω οτι εχω κατι αρχισει να νιωθω αλλα ακομη δεν ειμαι απολυτως σιγουρη.. Φυσικα ειναι και η πρωτη μου εγκυμοσυνη οποτε δε ξερω και τι μου γινεται γενικοτερα.... Εχω πεταξει πααααρα πολυ λιγη κοιλιτσα αλλα οταν τρωω πρηζεται κι εκει φιανομαι οτι μαλλον ειμαι εγκυος.. Χαχαχα!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 215994


αχ ..και εγω οταν τρωω...αστα!

46ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Αυγ 24, 2010 12:13 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
αχ ..και εγω οταν τρωω...αστα!

Λες και θα ανατιναχτω νιωθω...αληθεια τα βραδια κομαστε ανετα εκτος απο την συχνοουρια δηλαδη μηπως νιωθετε και καποιο βαρος ας πουμε??εγω νομιζω οτι δε μπορω να βολευτω με τιποτα...ενα περιεργο συναισθημα.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 215994

47ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Αυγ 24, 2010 11:27 pm

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
αχ ..και εγω οταν τρωω...αστα!

Λες και θα ανατιναχτω νιωθω...αληθεια τα βραδια κομαστε ανετα εκτος απο την συχνοουρια δηλαδη μηπως νιωθετε και καποιο βαρος ας πουμε??εγω νομιζω οτι δε μπορω να βολευτω με τιποτα...ενα περιεργο συναισθημα.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 215994

Μπα ευτυχως ακομα εγω κοιμαμαι ανετα,αλλα με τις συχνοουριες που ανεφερες εχω προβλημα!!!3-4 φορες πρεπει να σηκωθω τη νυχτα...
Οσο για το μωρο,αν και εμενα ειναι το πρωτο μου,και εγω εδω και μια εβδομαδα εχω αρχισει και αισθανομαι κατι χαμηλα στη κοιλια.Μερικες φορες ειναι σαν γουργουρητο πολυ χαμηλα και μερικες νιωθω σαν κατι να με τσιμπαει απο μεσα.Παντως παντα τα νιωθω αυτα οταν ειμαι στο κρεβατι...

48ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Αυγ 24, 2010 11:43 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsa1987 έγραψε:
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
αχ ..και εγω οταν τρωω...αστα!

Λες και θα ανατιναχτω νιωθω...αληθεια τα βραδια κομαστε ανετα εκτος απο την συχνοουρια δηλαδη μηπως νιωθετε και καποιο βαρος ας πουμε??εγω νομιζω οτι δε μπορω να βολευτω με τιποτα...ενα περιεργο συναισθημα.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 215994

Μπα ευτυχως ακομα εγω κοιμαμαι ανετα,αλλα με τις συχνοουριες που ανεφερες εχω προβλημα!!!3-4 φορες πρεπει να σηκωθω τη νυχτα...
Οσο για το μωρο,αν και εμενα ειναι το πρωτο μου,και εγω εδω και μια εβδομαδα εχω αρχισει και αισθανομαι κατι χαμηλα στη κοιλια.Μερικες φορες ειναι σαν γουργουρητο πολυ χαμηλα και μερικες νιωθω σαν κατι να με τσιμπαει απο μεσα.Παντως παντα τα νιωθω αυτα οταν ειμαι στο κρεβατι...

απλα προσεξε μηπως αυτα τα τσιμπιματακια τα αισθανεσαι οταν εισαι κουρασμενη...
εγω στο πρωτο αισθανομουν τσιμπιματακια αλλα μετα απο καποια ωρα ξεπλωμενη περναγανε...και επισης οταν ημουν ορθια νομιζα οτιμαζευοταν το μωρο σε ενα σημειο ...χαμηλα χαμηλα..και καπως σκληρενε και ελεγα πως ειναι το μωρο ...αλλα τελικα ηταν συσπασουλες ...
δε το λεω να σε αγχωσω ..αλλα επειδη εχω μεγαλο''καημο'' θα ελεγα που η γιατρος μου δεν μου ειπε εστω να σκεφτω κατι τετοιο και το καταλαβα 20 εβδομαδες που πια οι συσπασεις δεν σταματαγαν,,,
απλα καμια φορα οι ενοχλησεισ χαμηλα ειναι σημα για ξεκουραση...
εγω το επαθα ξανα στη δευτερη ,,αλλα πια ( με τον ασχημο τροπο δυστηχως) ηξερα την διαφορα..
φιλια

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bou-boukitsa έγραψε:
elenitsa1987 έγραψε:
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
αχ ..και εγω οταν τρωω...αστα!

Λες και θα ανατιναχτω νιωθω...αληθεια τα βραδια κομαστε ανετα εκτος απο την συχνοουρια δηλαδη μηπως νιωθετε και καποιο βαρος ας πουμε??εγω νομιζω οτι δε μπορω να βολευτω με τιποτα...ενα περιεργο συναισθημα.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 2 215994

Μπα ευτυχως ακομα εγω κοιμαμαι ανετα,αλλα με τις συχνοουριες που ανεφερες εχω προβλημα!!!3-4 φορες πρεπει να σηκωθω τη νυχτα...
Οσο για το μωρο,αν και εμενα ειναι το πρωτο μου,και εγω εδω και μια εβδομαδα εχω αρχισει και αισθανομαι κατι χαμηλα στη κοιλια.Μερικες φορες ειναι σαν γουργουρητο πολυ χαμηλα και μερικες νιωθω σαν κατι να με τσιμπαει απο μεσα.Παντως παντα τα νιωθω αυτα οταν ειμαι στο κρεβατι...

απλα προσεξε μηπως αυτα τα τσιμπιματακια τα αισθανεσαι οταν εισαι κουρασμενη...
εγω στο πρωτο αισθανομουν τσιμπιματακια αλλα μετα απο καποια ωρα ξεπλωμενη περναγανε...και επισης οταν ημουν ορθια νομιζα οτιμαζευοταν το μωρο σε ενα σημειο ...χαμηλα χαμηλα..και καπως σκληρενε και ελεγα πως ειναι το μωρο ...αλλα τελικα ηταν συσπασουλες ...
δε το λεω να σε αγχωσω ..αλλα επειδη εχω μεγαλο''καημο'' θα ελεγα που η γιατρος μου δεν μου ειπε εστω να σκεφτω κατι τετοιο και το καταλαβα 20 εβδομαδες που πια οι συσπασεις δεν σταματαγαν,,,
απλα καμια φορα οι ενοχλησεισ χαμηλα ειναι σημα για ξεκουραση...
εγω το επαθα ξανα στη δευτερη ,,αλλα πια ( με τον ασχημο τροπο δυστηχως) ηξερα την διαφορα..
φιλια

Eυχαριστω για τη πληροφορηση,η αληθεια ειναι πως καποιες φορες νιωθω κατι σαν μουδιασμα και λιγα πονακια(αλλα οχι σαν τα πρωτα που μεγαλωνει η μητρα,στα πλαγια χαμηλα) και φοβαμαι οτι μπορει να ειναι συσπασεις.Μεθαυριο που εχω ραντεβου θα ρωτησω το γιατρο μου...Δεν καταλαβα αν ειχες μια πολυ ασχημη εμπειρια απο το μηνυμα σου,η αν τελικα ειναι ολα καλα,που το ευχομαι κιολας,αλλα σε ευχαριστω για τις συμβουλες,ειναι πολυ καλο να υπαρχουν ατομα που ανιδιοτελως προσπαθουν να σε βοηθησουν Wink

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="elenitsa1987"][quote="bou-boukitsa"][quote="elenitsa1987"]
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:


απλα προσεξε μηπως αυτα τα τσιμπιματακια τα αισθανεσαι οταν εισαι κουρασμενη...
εγω στο πρωτο αισθανομουν τσιμπιματακια αλλα μετα απο καποια ωρα ξεπλωμενη περναγανε...και επισης οταν ημουν ορθια νομιζα οτιμαζευοταν το μωρο σε ενα σημειο ...χαμηλα χαμηλα..και καπως σκληρενε και ελεγα πως ειναι το μωρο ...αλλα τελικα ηταν συσπασουλες ...
δε το λεω να σε αγχωσω ..αλλα επειδη εχω μεγαλο''καημο'' θα ελεγα που η γιατρος μου δεν μου ειπε εστω να σκεφτω κατι τετοιο και το καταλαβα 20 εβδομαδες που πια οι συσπασεις δεν σταματαγαν,,,
απλα καμια φορα οι ενοχλησεισ χαμηλα ειναι σημα για ξεκουραση...
εγω το επαθα ξανα στη δευτερη ,,αλλα πια ( με τον ασχημο τροπο δυστηχως) ηξερα την διαφορα..
φιλια

Eυχαριστω για τη πληροφορηση,η αληθεια ειναι πως καποιες φορες νιωθω κατι σαν μουδιασμα και λιγα πονακια(αλλα οχι σαν τα πρωτα που μεγαλωνει η μητρα,στα πλαγια χαμηλα) και φοβαμαι οτι μπορει να ειναι συσπασεις.Μεθαυριο που εχω ραντεβου θα ρωτησω το γιατρο μου...Δεν καταλαβα αν ειχες μια πολυ ασχημη εμπειρια απο το μηνυμα σου,η αν τελικα ειναι ολα καλα,που το ευχομαι κιολας,αλλα σε ευχαριστω για τις συμβουλες,ειναι πολυ καλο να υπαρχουν ατομα που ανιδιοτελως προσπαθουν να σε βοηθησουν Wink

ναι δεν ειχα καλη εμπειρια...και εφτασα να γεννησω προωρα τσαμπα τελικα...το μονο που επρεπε ειναι να μου ειχε επι η γιατρος να ξεκουραστω στην αρχη...οσο και να ηταν αυτο μια βδομαδα..ενα μηνα...
τελοσπαντων..ευτυχως που τη 2η φορα με τα ιδια ακριβως συμπτωματα πηγαν ολα μια χαρα..απλα ξεκουραστικα και πηγαν ολα κατα ευχη..

και εσενα δεν θα ειναι τιποτα! σιγουρα! απλα στην εγκυμοσυνη χρειαζομαστε ετσι και αλλιως εξτρα ξεκουραση..και ευτυχως οπως μου ειπε ο δευτερος γιατροσ ..ο οργανισμος μας , μας ειδοποιει παντα..!
καλυ τυχη σου ευχομαι!!,

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις