Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eγω κοριτσια σημερα ειδα οτι ειχε παει απο την μια πλευρα ετσι οπως καθομουνα στην καρεκλα και τα ποδια ηταν ακουμησμενα στο τραπεζι και ειχε μεγαλη διαφορα,ειχε βαθουλωμα..ανασηκωθηκα λιγο και μετα ηρθε στα ισα του..χαχαχα...πολυ το χαρηκα αυτο.. Οσο για την ξεκουραση που λες εγω δεν κανω ΤΙΠΟΤΑ εχω σταματησει και την δουλεια ο συντροφος μου με βοηθαει στα παντα...ειμαι ολη την ωρα ξεκουραστη..οσο για τα πονακια ειναι συσπασουλες...κοριτσια ειμαι τοσο ευτυχισμενη...αλλα ακομη δεν μου κανει την τιμη να δω αν ειναι αντρακι η γυναικαρα...χεχεε!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 3 215994

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Eγω κοριτσια σημερα ειδα οτι ειχε παει απο την μια πλευρα ετσι οπως καθομουνα στην καρεκλα και τα ποδια ηταν ακουμησμενα στο τραπεζι και ειχε μεγαλη διαφορα,ειχε βαθουλωμα..ανασηκωθηκα λιγο και μετα ηρθε στα ισα του..χαχαχα...πολυ το χαρηκα αυτο.. Οσο για την ξεκουραση που λες εγω δεν κανω ΤΙΠΟΤΑ εχω σταματησει και την δουλεια ο συντροφος μου με βοηθαει στα παντα...ειμαι ολη την ωρα ξεκουραστη..οσο για τα πονακια ειναι συσπασουλες...κοριτσια ειμαι τοσο ευτυχισμενη...αλλα ακομη δεν μου κανει την τιμη να δω αν ειναι αντρακι η γυναικαρα...χεχεε!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 3 215994

αχ και εμενα τα ιδια..ποτε θα το δουμε αραγε? εγω εχω παλι ραντεβου στις 16 εβδομαδες..πιστευω τοτε να φανει! θελω και εγω πολυ να δω τι ειναι!κοριτσακι η αγορακι..? να ετοιμαζομαι ψυχολογικα αναλογως!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


αχ και εμενα τα ιδια..ποτε θα το δουμε αραγε? εγω εχω παλι ραντεβου στις 16 εβδομαδες..πιστευω τοτε να φανει! θελω και εγω πολυ να δω τι ειναι!κοριτσακι η αγορακι..? να ετοιμαζομαι ψυχολογικα αναλογως!![/quote]

εχεις αλλα δυο ακομη μου φαινεται ε?ποσο ειναι το καθενα και τι φυλα ειναι?

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:

αχ και εμενα τα ιδια..ποτε θα το δουμε αραγε? εγω εχω παλι ραντεβου στις 16 εβδομαδες..πιστευω τοτε να φανει! θελω και εγω πολυ να δω τι ειναι!κοριτσακι η αγορακι..? να ετοιμαζομαι ψυχολογικα αναλογως!!

εχεις αλλα δυο ακομη μου φαινεται ε?ποσο ειναι το καθενα και τι φυλα ειναι?[/quote]

κοριτσακια και τα δυο...15 μηνων και σε λιγο η μεγαλη θα φινει 4...εγω θελω παλι κοριτσακι..αλλα ο αντρας μου θα ηθελε και ενα γιο!..μπαμπαδες.!
εσυ ..? εχεις καμια κρυφη προτιμηση?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
κοριτσακια και τα δυο...15 μηνων και σε λιγο η μεγαλη θα φινει 4...εγω θελω παλι κοριτσακι..αλλα ο αντρας μου θα ηθελε και ενα γιο!..μπαμπαδες.!
εσυ ..? εχεις καμια κρυφη προτιμηση?

Οχι δεν εχω ειναι το πρωτο μου... Θελω κοριτσακι να σου πω γιατι μου αρεσουν ολα τα κοριτσιστικα πραγματακια ρουχαλακια κτλ.. Αλλα κατα βαθος παντα ελεγα οτι θελω να ειναι αγορι για να προστατευει το αδερφακι του και μαλιστα αν ειναι και κοριτσακι... επειδη εχω 2 μεγαλυτερα αδερφια ξερεις ετισ εχω μαθει κι εκτος απο το ξυλο παντα με προστατευαν.. Χαχαχα!! Οχι φυσικα οτι ειναι απαραιτητο οτι και το δικο μου παιδι θα προστατευει αλλα λεμε τωρα... Να σου ζησουν οι κορακλες σου παντως!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 3 215994

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
κοριτσακια και τα δυο...15 μηνων και σε λιγο η μεγαλη θα φινει 4...εγω θελω παλι κοριτσακι..αλλα ο αντρας μου θα ηθελε και ενα γιο!..μπαμπαδες.!
εσυ ..? εχεις καμια κρυφη προτιμηση?

Οχι δεν εχω ειναι το πρωτο μου... Θελω κοριτσακι να σου πω γιατι μου αρεσουν ολα τα κοριτσιστικα πραγματακια ρουχαλακια κτλ.. Αλλα κατα βαθος παντα ελεγα οτι θελω να ειναι αγορι για να προστατευει το αδερφακι του και μαλιστα αν ειναι και κοριτσακι... επειδη εχω 2 μεγαλυτερα αδερφια ξερεις ετισ εχω μαθει κι εκτος απο το ξυλο παντα με προστατευαν.. Χαχαχα!! Οχι φυσικα οτι ειναι απαραιτητο οτι και το δικο μου παιδι θα προστατευει αλλα λεμε τωρα... Να σου ζησουν οι κορακλες σου παντως!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 3 215994


αυτο που λες το σκεφτομουν και εγω παλια...να ειναι πρωτο το αγορι...αλλα τωρα ειναι τα παντα στο σπιτι ροζ! τα παντα ομως!!παντου κουκλες..και γενικα κοριτσιστικα πραγματακια..ασε τα ρουχαλακια..χαμος.....που να ερθει το αγορακι σε ενα τοσο γυναικειο κοσμο?,,,ασε που σε κοριτσακι μπορεις να βαλεισ μπλε,γαλαζια..δεν εγινε τιποτα..αλλα στο αγορι ?πως να βαλεις ροζ ...θα σε κραξουνε!
παντως σοβαρα τωρα οτι και να ειναι ..γερο πανω πο όλα!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω αυτο που λεω ειναι γερο να μου ειναι ας ειναι οτι θελει απλα τα ματια μου να παρει... Χαχααχ...
Πλακα πλακα γερα να ειναι και οτι θελουν ας ειναι... Συμφωνω μαζι σου σε αυτο οπως ολες μας!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Εγω αυτο που λεω ειναι γερο να μου ειναι ας ειναι οτι θελει απλα τα ματια μου να παρει... Χαχααχ...
Πλακα πλακα γερα να ειναι και οτι θελουν ας ειναι... Συμφωνω μαζι σου σε αυτο οπως ολες μας!!


χι..χι..σου ευχομαι να παρει τα ματια σου..!!
και εγω καθε φορα αυτο το λεω...ειμαι και απληστη..δεν μου φτανει που τα πηρε το ενα..θελω ολα!

59ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Αυγ 25, 2010 11:55 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:

χι..χι..σου ευχομαι να παρει τα ματια σου..!!
και εγω καθε φορα αυτο το λεω...ειμαι και απληστη..δεν μου φτανει που τα πηρε το ενα..θελω ολα!

Αγαπητη μου.... Ή ολα θα τα παρουν ή καλυτερα να μην βγουν απο τις κοιλιες μας.... Να κοιμουνται οι αντρες μας οταν κανουν δουλεια για να εχουν μονο τα ματια μας... Χααχαχα.. Τι λεμε καλεεε.. Razz

60ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 3 Empty μαμα το Φεβρουάριο Πεμ Αυγ 26, 2010 1:06 am

Κρυσταλλία


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημέρα σε όλες.
θα γίνω και εγώ πρώτη φορά μαμα το Φεβρουάριο του 2011.Πιθανή ημερομηνία στις 17.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κρυσταλλία έγραψε:καλημέρα σε όλες.
θα γίνω και εγώ πρώτη φορά μαμα το Φεβρουάριο του 2011.Πιθανή ημερομηνία στις 17.

καλως ηρθες Κρυσταλλία!!....εγώ εχω ημερομηνία 18!...αντε θα τα λεμε..μαζευομαστε σιγα σιγα...
με το καλό το μωράκι σου και με μια ευκολη εγκυμοσύνη!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κρυσταλλία έγραψε:καλημέρα σε όλες.
θα γίνω και εγώ πρώτη φορά μαμα το Φεβρουάριο του 2011.Πιθανή ημερομηνία στις 17.

Καλως ορισες λοιπον κοριτσακι... Αντε με το καλο κι εσυ γερο να σου ειναι...

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κρυσταλλία έγραψε:καλημέρα σε όλες.
θα γίνω και εγώ πρώτη φορά μαμα το Φεβρουάριο του 2011.Πιθανή ημερομηνία στις 17.
καλως ηρθες!!!!

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πολύ κοντα ειμαστε ολες...εγώ εχω ημερομηνια στις 16 αλλα ειναι το 2ο με καισαρικη οπότε το βλεπω για πρώτες μερες του Φεβρουαριου.
Αυτη τη φορά δεν εχω καθολου ενοχλησεις πέρα απο τον μονιμο πονο στη μεση και στον γοφο, οταν κουραζομαι.
Μονο που τώρα δεν ειναι οπως στο πρώτο που αραζα στον καναπές....τώρα έχω και εναν ζωηρο μικρούλη 13 μηνων να κυνηγαω απο πίσω...
Οσε είστε στο πρώτο....α ρ α ξ τ ε και απολαυστε το...γιατι καμια επομενη εκγμοσυνη δεν θα ειναι ιδια...εκτος αν εχετε βοηθεια απο γιαγιαδες...
Εγω στο θεμα βοηθειας..λιγα πραγματα...
Με το καλο τα μωρακια μας....
Θα τα λεμε....!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ανυπομονω να μιλαμε μεταξυ μας να μοιραζομαστε ολο αυτο το θεικο και να ειναι γερα τα μωρακια μας!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 3 215994

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΙΤΡΟ ΣΤΙς 9 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ..ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ 12+ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ..ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ..ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 15+5 ΜΕΡΕΣ..
ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΛΕΙΠΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑΝ ΓΙΑ 17+ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ..ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΜΩΣ ΑΝ ΘΕΛΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ..
ΤΙ ΛΕΤΕ? ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΣ ΚΑΙΡΟΣ/ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟΝ Η ΝΑΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ? ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑΕΙΧΑΤΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ??

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΙΤΡΟ ΣΤΙς 9 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ..ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ 12+ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ..ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ..ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 15+5 ΜΕΡΕΣ..
ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΛΕΙΠΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑΝ ΓΙΑ 17+ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ..ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΜΩΣ ΑΝ ΘΕΛΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ..
ΤΙ ΛΕΤΕ? ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΣ ΚΑΙΡΟΣ/ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟΝ Η ΝΑΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ? ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑΕΙΧΑΤΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ??

Εγω πηγα σε αλλον γιατρο στις 5 Αυγουστου για αυχενικη και μετα με ειδε στις 20 Αυγουστου ο δικος μου γιατρος.. Εγω λεω να περιμενεις και να πας στον δικο σου.. Μετα εχω γυρω στις 10 Οκτωβριου.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 3 215994

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΙΤΡΟ ΣΤΙς 9 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ..ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ 12+ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ..ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ..ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 15+5 ΜΕΡΕΣ..
ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΛΕΙΠΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑΝ ΓΙΑ 17+ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ..ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΜΩΣ ΑΝ ΘΕΛΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ..
ΤΙ ΛΕΤΕ? ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΣ ΚΑΙΡΟΣ/ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟΝ Η ΝΑΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ? ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑΕΙΧΑΤΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ??

Εγω πηγα σε αλλον γιατρο στις 5 Αυγουστου για αυχενικη και μετα με ειδε στις 20 Αυγουστου ο δικος μου γιατρος.. Εγω λεω να περιμενεις και να πας στον δικο σου.. Μετα εχω γυρω στις 10 Οκτωβριου.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 3 215994

κι εγω πιστευω καλυτερα να περιμενεις να πας στον δικο σου,ειδικα αν αισθανεσαι οτι ολα με την εγκυμοσυνη σου ειναι ενταξει και δεν εχεις ενοχλησεις η κατι που να επειγει.εγω ειχα ραντεβου με το γιατρο μου προχτες στις 26,σχεδον ενα μηνα μετα την αυχενικη.Δεν χρειαζεται γι αυτο παντως,και να πας και σε αλλο γιατρο δε χανεις τιποτα...

69ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Αυγ 29, 2010 11:26 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πραγματικα αν νιωθεις οτι ολα πανε καλα περιμενε...σιγουρα ανυπομονεις να το ξαναδεις αλλα με τον δικο σου γιατρος θα νιωσεις πιο καλα πιστευω.
Εγω εκανα αυχενινη στις 2 Αυγούστου και τώρα θα πανω στις 9 Σεπτέμβρη.
Αλλα να σου πω την αληθεια δεν βλέπω την ώρα να το ξαναδώ.

70ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Αυγ 29, 2010 10:23 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popibar έγραψε:Πραγματικα αν νιωθεις οτι ολα πανε καλα περιμενε...σιγουρα ανυπομονεις να το ξαναδεις αλλα με τον δικο σου γιατρος θα νιωσεις πιο καλα πιστευω.
Εγω εκανα αυχενινη στις 2 Αυγούστου και τώρα θα πανω στις 9 Σεπτέμβρη.
Αλλα να σου πω την αληθεια δεν βλέπω την ώρα να το ξαναδώ.

δεν αισθανομαι και ασχημα...μαλλον θα πειμενω...ηθελα να δω και τι ειναι..κοριτσακι ..αγορακι..αλλα μαλλον στισ 17 εβδομαδες θα φαινεται καλυτερα...

Κρυσταλλία


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια!
Εγώ έκανα αυχενική στις 13/8 και η επόμενη επίσκεψη είναι στις 6/9.
Η αλήθεια είναι ότι ανυπομονώ να το ξαναδώ.
Η γιατρός μου έχει κανονίσει όλο το πρόγραμμα των επισκέψεων έως τον τοκετό.Μετά την αυχενική έχω επίσκεψη κάθε 20 ημέρες μέχρι τον έννατο. Μετά κάθε 10 ημέρες και τέλος κάθε εβδομάδα.
Ετσι δεν υπαρχει περίπτωση να λείπει από το ιατρείο της εκτός αν έχει τοκετούς οπότε και αναβάλει το ραντεβού για κάποιες ώρες.
Εκτός αυτού μπορώ να την παίρνω τηλ. αν κάτι με ανυσηχεί,όπως προχτές που την ενόχλησα ενώ ήταν σε διακοπές.
πολλές ευχές σε εσάς και τα μωράκια σας!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κρυσταλλία έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!
Εγώ έκανα αυχενική στις 13/8 και η επόμενη επίσκεψη είναι στις 6/9.
Η αλήθεια είναι ότι ανυπομονώ να το ξαναδώ.
Η γιατρός μου έχει κανονίσει όλο το πρόγραμμα των επισκέψεων έως τον τοκετό.Μετά την αυχενική έχω επίσκεψη κάθε 20 ημέρες μέχρι τον έννατο. Μετά κάθε 10 ημέρες και τέλος κάθε εβδομάδα.
Ετσι δεν υπαρχει περίπτωση να λείπει από το ιατρείο της εκτός αν έχει τοκετούς οπότε και αναβάλει το ραντεβού για κάποιες ώρες.
Εκτός αυτού μπορώ να την παίρνω τηλ. αν κάτι με ανυσηχεί,όπως προχτές που την ενόχλησα ενώ ήταν σε διακοπές.
πολλές ευχές σε εσάς και τα μωράκια σας!!


αχ καλο αυτο με τα ραντεβου ,...και εμενα η προηγουμενη γιατρος ετσι εκανε..αυτη που εχω τωρα οχι..ουτε με βλεπει τοσο συχνα..πριν το μηνα με τιποτα...εκτος αν τυχει κατι φυσικα...
με το καλο το μωρακι σου!

73ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 3 Empty μαμα το φλεβαρη του'11 Τετ Σεπ 01, 2010 6:56 am

zetaki79


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
να μαστε καλα και ολα να πανε καλα θα ειμαι και γω μαμα απο το φλεβαρη μιας και ο γιατρος μου εδωσε τελικη ημερομηνια 26/2..με το καλο σε ολες και μ εναν πονο, κοριτσια!

74ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Σεπ 01, 2010 10:15 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ κοριτσια αφηστε τι επαθα σημερα.
Η κοιλια μου αυτη τη φορα εχει φουσκώσει ηδη αρκετα και το πρωι μου'ρθε να ξεσκονισω τον αποροφητηρα.
Ε και οπως τεντωθηκα ακούμπησε η κοιλια πάνω στην χητρα που εβραζα το φαγητο. Εχω κανει ενα καψιμο απιστευτο. Εχει φουσκαλιασει και φοβαμαι μην δεν εχει περασει μεχρι τον υπερηχο γιατι αλλιως αντε να δω πως θα βαλει τζελ και θα ακουμπησει το μηχανημα πανω...Τι να κανω η χαζη, δεν εχω συνηθισει ακομα την κοιλια και δεν την υπολογιζω...
Επισης εμενα στην αυχενικη μου ειπαν 80% κοριτσι (εχω ηδη ενα γιοκαν 13 μηνων) αλλα τώρα πιστευω θα φανει πολυ καθαρα.

75ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 3 Empty 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ Τετ Σεπ 01, 2010 11:11 am

irini24

irini24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΧΑΛΑΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!! Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις