Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
274 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 274 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

76ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Πεμ Σεπ 02, 2010 12:43 am

Κρυσταλλία


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια,
μίλησες με το γιατρό σου για το κάψιμο? Καλύτερα να μιλήσεις για να σου δώσει το οκ να βάλεις κάτι για τον πόνο ή τις φουσκάλες.Κάποιο σπρέυ ίσως.
Η κοιλιά αλήθεια αρχίζει να φουσκώνει και είναι ένα θέμα. Αν και εμένα αυτοί που με δεν με ξέρουν δεν καταλαβαίνουν την εγκυμοσύνη εντούτοις εγώ βλέπω ότι η κοιλιά έχει φουσκώσει και για μένα είναι διακριτή.Ευτυχώς πέρισυ είχα πάρει αρκετά φουστανάκια αμπιρ και φέτος τη βγάζω τέλεια. Αλλά φθινωπορινά και χειμωνάτικά έχω ήδη αρχίσει να κοιτάζω εγκυμοσύνης.
Υπομονή με το κάψιμο.

Κρυσταλλία


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΑΑ... popibar να χαίρεσαι το μικρούλη σου.
Και εσύ irini να είσαι καλά και χαρούμενη.

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ε στην αρχη εβαλα flamigel, δεν λεει κατι για εγκυμοσυνη και τώρα βαζω συνεχεια bepanthol. Τουλαχιστον δεν ποναει...
Εγω στο πρώτο σε αυτη τη φαση ημουν απλα σα να εχω παχυνει...ενω τώρα στρογγυλεψε ηδη η κοιλια..
Οσο για ρουχα, δεν ξερω απο που εισαι αλλα αν βρεις H&M ειναι κορυφαια τα παντελονια. Πολυ μοντερνα και ανετα.Πηρα τώρα μια βερμουδα τζιν Benetton και με κοβει λιγο στην κοιλια οταν καθομαι. Ενω τα αλλα ειναι παρα πολυ ανετα...

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειρηνη και απο μενα τις καλυτερες ευχες μου για μια ευχαριστη εγκυμοσυνη...
Μια σμβουλη μιας και ειναι το πρωτο...Ξεκουρασου οοοοσο μπορεις..μολις κουραζεσαι να καθεσαι...γιατι καμια επομενη εγκυμοσυνη δεν θα ειναι τοσο χαλαρη....!!!!

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σε ολες!!!
εγω λογω του οτι ζω γερμανια και τωρα κανονισαμε με τον αντρα μου διακοπες στην ελλαδα εκανα χτες τον υπερηχο β επιπεδου,2 εβδομαδες νωριτερα απο το κανονικο δηλαδη...
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!
Ειδα το μωρακι 3d και ελιωσα!!!
Ευτυχως ολα ηταν καλα!!!
13,3 εκατοστα και περιπου 200 γραμμαρια!!!!
Ειναι φανταστικος αυτος ο υπερηχος!!
Φιλακια σε ολες και να προσεχετε τους εαυτους σας για να ειναι καλα τα μωρακια σας (αυτο το λεει ο γιτρος μου!).Α και μια ερωτηση:ποσα κιλα εχετε παρει μεχρι τωρα;

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsa1987 έγραψε:Γεια σε ολες!!!
εγω λογω του οτι ζω γερμανια και τωρα κανονισαμε με τον αντρα μου διακοπες στην ελλαδα εκανα χτες τον υπερηχο β επιπεδου,2 εβδομαδες νωριτερα απο το κανονικο δηλαδη...
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!
Ειδα το μωρακι 3d και ελιωσα!!!
Ευτυχως ολα ηταν καλα!!!
13,3 εκατοστα και περιπου 200 γραμμαρια!!!!
Ειναι φανταστικος αυτος ο υπερηχος!!
Φιλακια σε ολες και να προσεχετε τους εαυτους σας για να ειναι καλα τα μωρακια σας (αυτο το λεει ο γιτρος μου!).Α και μια ερωτηση:ποσα κιλα εχετε παρει μεχρι τωρα;

μπραβο για το μωρακι σου...αντε με το καλο..και εγω θελω πολυ να το δω..ειδες και αν ειναι κοριτσι η αγορι?
κιλα εγω εχω βαλει 2 και ειμαι σχεδον 16 βδομαδεσ..αλλα η κοιλια φαινεται..κυριωσ αμα εχω φαει..

irini24

irini24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! POPIBAR ΘΑ ΤΗ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ ΛΟΓΟ ΑΣΧΗΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ.. ΑΠΟΒΟΛΕΣ,ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ,,,ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΚΑΨΙΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΣ Sad ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!

Κρυσταλλία


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια καλημέρα,

εύχομαι όλες να είστε καλά και χαρούμενες με τα μικρούλια φασολάκια σας!!
Τη Δευτέρα έχω ραντεβού με τη γιατρό και ανυπομονώ να δώ και να ακούσω το μικρούλη μου.
Το απόγευμα όμως έχω ραντεβού με τον οδοντογιατρό και δεν ανυπομονώ καθόλου!!
Καλο Σαββατοκύριακοοοοοοοοοοο σε όλες

84ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Παρ Σεπ 03, 2010 10:35 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenitsa πολυ συντομα εκανες το β' επιπεδου..τελεια..
Ειρηνη ευχαριστώ για τις ευχες σου.
Εγω σημερα ειμαι φρικαριμενη τελειως,γιατι ο μικρος μου εχει αρχισει να βαριεται μεσα στο σπιτι και δεν ακουει τιποτα.
Σημερα τον πηγα πρώτη φορα σε παιδοτοπο και επαιξε καλα. Τουλαχιστον καθισα κι εγώ χωρις να του λεω μη και μη και χωρις να φοβαμαι μη χτυπησει.
Αλλα με τον πονο στη μεση που εχω μονιμα, με τον Θαναση ολη την ωρα μεσα στα ποδια μου και με τις δουλειες του σπιτιου, μου την εχει δώσει στα νευρα. Οαντρας μου απο την αλλη ερχεται 3 ωρες το μεσημερι και ξαναφευγει και μετα το βραδυ παλι και αφηστε τα...ουτε μια κουβεντα δεν προλαβαινω να πω στην μικρουλα μου στην κοιλια....

Κρυσταλλία


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια καλημέρα,

σήμερα είναι από τις πιο ευτυχισμένες μέρες μου.
Πήγα στη γιατρό και οι υποψίες μας επιβαιβεώθηκαν.Το μωράκι μου είναι υγιέστατο(κάναμε το τριπλό τεστ 2εβδομάδες νωρίτερα)και όλα εξελίσσονται ομάλά.Δεν υπάρχει καμία ένδειξη χρωμοσοματικής ανωμαλίας.
Περισσότερες λεπτομέρειες θα δούμε στον αναλυτικό υπέρυχο.
Δεν είναι υπέροχο να μαθαίνεις ότι το μωρό σου είναι υγιές?
Μάθαμε και το φύλο και απλά οι υποψίες μας επιβαιβεώθηκαν.Θα αποκτήσουμε μια κορούλα!!!!!!
Μόλις βγήκαμε από το ιατρεία έτρεξα στο prenatal και αγόρασα το πρώτο φορμάκι και τα πρώτα καλτσάκια της.
Έχω ήδη αγοράσει και ένα ζιπουνάκι!
Κορίτσια εύχομαι ολόψυχα και σε εσάς μόνο ευχάριστα να μαθαίνετε μέχρι τον τοκετό.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κρυσταλλία έγραψε:Κορίτσια καλημέρα,

σήμερα είναι από τις πιο ευτυχισμένες μέρες μου.
Πήγα στη γιατρό και οι υποψίες μας επιβαιβεώθηκαν.Το μωράκι μου είναι υγιέστατο(κάναμε το τριπλό τεστ 2εβδομάδες νωρίτερα)και όλα εξελίσσονται ομάλά.Δεν υπάρχει καμία ένδειξη χρωμοσοματικής ανωμαλίας.
Περισσότερες λεπτομέρειες θα δούμε στον αναλυτικό υπέρυχο.
Δεν είναι υπέροχο να μαθαίνεις ότι το μωρό σου είναι υγιές?
Μάθαμε και το φύλο και απλά οι υποψίες μας επιβαιβεώθηκαν.Θα αποκτήσουμε μια κορούλα!!!!!!
Μόλις βγήκαμε από το ιατρεία έτρεξα στο prenatal και αγόρασα το πρώτο φορμάκι και τα πρώτα καλτσάκια της.
Έχω ήδη αγοράσει και ένα ζιπουνάκι!
Κορίτσια εύχομαι ολόψυχα και σε εσάς μόνο ευχάριστα να μαθαίνετε μέχρι τον τοκετό.

αχ τυχερουλα!! μπραβο πολυ ωραια νεα!! με το καλο σου ευχομαι..και τι ωραια που ειναι κορουλα!!παλι μπραβο!!

αυτος ο υπερυχος που λες ειναι αυτος στις 20 εβδομαδες..το β επιπεδου ..η κατι αλλο?

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια κι εγώ πηγα σημερα. Το μωρακι ειναι κι εμας μια χαρά, επιβεβαιωσαμε και εμεις οτι ειναι κοριτσάκι.
Εδώ με τον υιο και ψαχνομουν με το ντυσιμο να ειναι κουκλος παντα, φανταστειτε τώρα με την μπουμπουκα μας!! Τελεια!!!
Περιμενουμε και απο τις υπολοιπες τα νεα σας απο τις επισκεψεις σας στο γιατρο....

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ! εγω εχω την αλλη βδομαδα...
δεν μπορω να περιμενω βρε κοριτσια..θελω να το δω τωρα...
κοριτσια το αισθανθηκατε η οχι ακομη..εγω ειμαι 16 και κατι και τιποτα..το προηγουμενο ειχε ηδη κλοτσισει....αυτο τεμπελιαζει λιγο...τι να πω?

89ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 07, 2010 11:00 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω ειμαι 17 +5. Στο πρώτο σχεδον σε ολο τον 4ο ενιωθα, οχι κλωτσιες βεβαια, αλλα καταλαβαινα οτι κουνιεται. Ενω αυτο το ενιωσα πολυ λιγες φορες μεχρι τώρα. Αφου ανησυχουσα, βρε ειναι καλα αυτο εκει μεσα? Ολα καλα ομως...ανοιγοκλεινε και το στοματακι της και επινε αμνιακο υγρο...ε...οπου να'ναι θα νιωσουμε και κλωτσιτσες!!!Τελεια!!!

90ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 07, 2010 11:06 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια γεια σας.... Σημερα μπηκα στην 17η βδομαδα και απο το Σαββατο μου "δινει" μπουνιτσες ή κλωτσιες αρχισα πλεον να το καταλαβαινω και να το βλεπω χαμηλα γιατι ειμαι και αδυνατη... Ειναι φοβερη αισθηση.. Ειναι και το πρωτο μου, φανταστειτε χαρα ετσι?? Τωρα η κοιλια μου ειναι λιιιιγο πιο ευδιακριτη, μεχρι και πριν μια βδομαδα κι εγω οταν ετρωγα τοτε φαινοταν οτι ημουν εγκυος.. Στις 20 Σεπτεμβρη εχω ραντεβου αντε ανυπομονω να το ξαναδω και ισως και να μου κανει την "τιμη" να δω τι ειναι ολοι μου λενε οτι γλυκανα... "Αγορακι ειναι" λενε οι μισοι, "κοριτσακι" οι αλλοι... Αντε βγαλε ακρη... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 4 215994

91ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 07, 2010 12:00 pm

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Κοριτσακια γεια σας.... Σημερα μπηκα στην 17η βδομαδα και απο το Σαββατο μου "δινει" μπουνιτσες ή κλωτσιες αρχισα πλεον να το καταλαβαινω και να το βλεπω χαμηλα γιατι ειμαι και αδυνατη... Ειναι φοβερη αισθηση.. Ειναι και το πρωτο μου, φανταστειτε χαρα ετσι?? Τωρα η κοιλια μου ειναι λιιιιγο πιο ευδιακριτη, μεχρι και πριν μια βδομαδα κι εγω οταν ετρωγα τοτε φαινοταν οτι ημουν εγκυος.. Στις 20 Σεπτεμβρη εχω ραντεβου αντε ανυπομονω να το ξαναδω και ισως και να μου κανει την "τιμη" να δω τι ειναι ολοι μου λενε οτι γλυκανα... "Αγορακι ειναι" λενε οι μισοι, "κοριτσακι" οι αλλοι... Αντε βγαλε ακρη... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 4 215994
και εγω ξερω οτι οταν γλυκαινεις ειναι κοριτσι . Το κοριτσι δινει την γλυκα του στην μαμα . Ετσι λενε δεν ξερω αν ισχυει. χιχιχι

92ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 07, 2010 12:05 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faye έγραψε:
και εγω ξερω οτι οταν γλυκαινεις ειναι κοριτσι . Το κοριτσι δινει την γλυκα του στην μαμα . Ετσι λενε δεν ξερω αν ισχυει. χιχιχι[/quote]

Αχχχχ, μακαρι ασχετα αν κατα βαθος θελω αγορακι εγω... Μωρε ας μου ειναι γερο κ τι στον κοσμο ας ειναι οτι θελει.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 4 215994

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα σας !!!!!!!!!! Και εγω ειμαι μια μελουσα μανουλα που το μωρακι της θα το κρατησει στην αγκαλιστα της απο της 14 Φεβρουαριου και μετα !!!!!!!!!! Να εχουμε καλη εγκυμοσυνη ολες και τα μπεμπε μας να ειναι γερα και υγιη μεχρι το τελος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Κρυσταλλία


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα κορίτσια,

προχτές που έιχα παέι στη γιατρο μου είπε ότι μέσα στις επομενες 3 εβδομάδες θα πρέπει να το ακούσω. Είμαι στη 17η, σχεδόν την κλείνω.
Άρα υπομονή για όλες μας.
BOOBOOKITSA για να πω την αλήθεια δεν ξέρω αν το τριπλο τεστ ειναι ο υπερυχος β επιπέδου.Ισως να είναι έτσι.
Σε αυτό πάντως είδαμε όλα του τα όργανα ότι έχουν σχηματιστεί και κάποιες μετρήσεις που κάνει ο γιατρός είναι ένδειξη χρωμοσοματικής ανωμαλίας.Όπως η αυχενική διαφάνεια για το σύνδρομο down.
Πολλά φιλια σε όλες

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tomaraki έγραψε:Καλημερα σας !!!!!!!!!! Και εγω ειμαι μια μελουσα μανουλα που το μωρακι της θα το κρατησει στην αγκαλιστα της απο της 14 Φεβρουαριου και μετα !!!!!!!!!! Να εχουμε καλη εγκυμοσυνη ολες και τα μπεμπε μας να ειναι γερα και υγιη μεχρι το τελος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy


Γεια σου και σενα κοριτσακι με το καλο να κρατησεις κι εσυ το μωρακι σου και να ειναι δυνατο και γερο!!! Ξερεις τι ειναι μηπως?? Εγω οχι ακομη... Εχω αρχισει φυσικα και το καταλαβαινω μεσα μου μου εχει δωσει κανα δυο καλες τα βραδυα... Τελειο ειναι!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 4 215994

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια αυριο εχω γιατρο...δεν μπορω να περιμενω!!..αφου σημερα δεν εχω ορεξη να κανω τιποτα..καμια δουλεια...εχω τρελαθει στην αγωνια...ελπιζω να δω και αν ειναι κοριτσακι η αγορακι....αχ...αντε να δουμε...

α..17+ και ουτε μια κλοτσια ακομη...!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:κοριτσια αυριο εχω γιατρο...δεν μπορω να περιμενω!!..αφου σημερα δεν εχω ορεξη να κανω τιποτα..καμια δουλεια...εχω τρελαθει στην αγωνια...ελπιζω να δω και αν ειναι κοριτσακι η αγορακι....αχ...αντε να δουμε...

α..17+ και ουτε μια κλοτσια ακομη...!!

Τυχερουλα.... Εγω εχω την αλλη δευτερα γιατρο κι ανυπομονω κι εγω να δω τι φυλο θα ειναι Razz οσο για τις κλωτσιες εμενα με εχει ρημαξει στις κλωτσιες αρχισε απο την 16+ δειλα-δειλα..... Περιμενουμε να μας πεις πως ειναι τα αποτελεσματα απο τον γιατρο..... Ολα καλα να ειναι!!!!!!!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 4 215994

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:κοριτσια αυριο εχω γιατρο...δεν μπορω να περιμενω!!..αφου σημερα δεν εχω ορεξη να κανω τιποτα..καμια δουλεια...εχω τρελαθει στην αγωνια...ελπιζω να δω και αν ειναι κοριτσακι η αγορακι....αχ...αντε να δουμε...

α..17+ και ουτε μια κλοτσια ακομη...!!

Τυχερουλα.... Εγω εχω την αλλη δευτερα γιατρο κι ανυπομονω κι εγω να δω τι φυλο θα ειναι Razz οσο για τις κλωτσιες εμενα με εχει ρημαξει στις κλωτσιες αρχισε απο την 16+ δειλα-δειλα..... Περιμενουμε να μας πεις πως ειναι τα αποτελεσματα απο τον γιατρο..... Ολα καλα να ειναι!!!!!!!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 4 215994

ευχαριστω...ευχαριστω!..αντε αυριο θα σας πω...εσενα αφου σε κλοτσαει κιολας..ολα ειναι καλα!
φιλια

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΕΝΗ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΥΟΥ... Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ..ΟΠΟΤΕ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ..ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΚ.. ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΙς 12 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...ΑΥΤΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΠΑΤΑ ΤΗΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΚΛΠ...ΚΟΙΤΑΕΙ..ΜΟΥ ΛΕΙ ΟΛΑ ΟΚ..(ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΥΤΟ ΗΔΗ)..ΜΕΤΡΑΕΙ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΩΧΝΕΙ..ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΕΙ Κ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΤΙΠΟΤΑ...!!??
ΛΕΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ..ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ...
ΟΧΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 20 ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ..ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙΣ ΣΤΙΣ 20 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ(ΜΑΛΛΟΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ)

ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ??

100ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 14, 2010 7:59 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΕΝΗ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΥΟΥ... Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ..ΟΠΟΤΕ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ..ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΚ.. ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΙς 12 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...ΑΥΤΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΠΑΤΑ ΤΗΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΚΛΠ...ΚΟΙΤΑΕΙ..ΜΟΥ ΛΕΙ ΟΛΑ ΟΚ..(ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΥΤΟ ΗΔΗ)..ΜΕΤΡΑΕΙ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΩΧΝΕΙ..ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΕΙ Κ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΤΙΠΟΤΑ...!!??
ΛΕΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ..ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ...
ΟΧΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 20 ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ..ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙΣ ΣΤΙΣ 20 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ(ΜΑΛΛΟΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ)

ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ??

Εγω προσωπικα θα τα εκανα πουτανα εκει μεσα,σορυ κ ολας για το λεξιλογιο μου.... Και να φανταστω οτι τον πληρωσες κι ολας??? Επρεπε να επιμεινεις.... Πηγαινε να σε δει καποιος αλλος και να δεις και το μωρο σου αφου ο αλλος ηταν μαλακας.... Εκνευριστηκα λες και ημουν εγω στην θεση σου....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις