Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
Ευούλι έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια!Χάθηκα λίγο γιατί παράλληλα διορθώνω και κάτι γραπτά...
Εύα νομιζω πως η καλύτερη συμβουλή είναι αυτή που ήδη σου έδωσαν: Μην το σκέφτεσαι!

με τι ασχολείσαι αν επιτρέπεται Ευούλι?


Φιλόλογος είμαι Μαράκι...

διορισμένη φαντάζομαι ε? Θεολόγος είμαι εγώ αδιόριστη!


Σε ιδιωτικό σχολείο δουλεύω.Αν περίμενα από διορισμό... Laughing

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:
eva34 έγραψε:Σας δίνω το λόγο μου(και στον εαυτό μου επίσης)ότι θα προσπαθήσω να μη το σκέφτομαι.
Μπορείτε να καταλάβαιτε όμως, αν αυτό μπορεί να επιτευχθεί στο 100%, έτσι δεν είναι;;;
Ας μείνω τουλάχιστον με τη σκέψη ότι σήμερα είναι η καλύτερη μέρα μου και πως το όνειρο μπορεί αν ήταν προφητικό και όχι από την τεράστια λαχτάρα μου

Αντε στο εύχομαι γλυκιά μου!!!καλή επιτυχία και σύντομα να μας ανακοινώσεις ευχάριστα!!

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Εύα συγγνώμη αν γίνομαι αδιάκριτη, αλλά το συζητήσατε τελικά με τον καλό σου και αποφασίσατε να προσπαθήσετε για μωρό;Γιατί θυμάμαι πως δεν ήταν στα άμεσα σχέδιά σας...Ή βλακείες λέω και σ' έχω μπερδέψει με άλλη κοπέλα; scratch
Καλά θυμάσαι...Σχεδόν...Μόλις τελείωσα τις εξετάσεις που έδινα, καθήσαμε και συζητήσαμε και είπμαε πως δε χρειάζεται να περιμένουμε και άλλο...Και μιας που μέχρι τέλος του χρόνου είπαμε να κάνουμε και το γάμο, είπαμε ότι έρθει πρώτα: μωρό ή γάμος

Καλά κάνετε κοπέλα μου!Αφού το θέλετε και οι δύο, τι να περιμένετε;Με το καλό οπότε! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 39 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 39 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 39 215994

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άντε είπα να κάνω και το τικεράκι!
Και τελικά οι αναγούλες είναι λόγω χαμηλού ζαχάρου! Έχω κι αυτά εγώ!
Μήπως έχει πάρει το μάτι σας κανένα θέμα για διαβητικές τύπου 1 εγκυούλες;


maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
Ευούλι έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια!Χάθηκα λίγο γιατί παράλληλα διορθώνω και κάτι γραπτά...
Εύα νομιζω πως η καλύτερη συμβουλή είναι αυτή που ήδη σου έδωσαν: Μην το σκέφτεσαι!

με τι ασχολείσαι αν επιτρέπεται Ευούλι?


Φιλόλογος είμαι Μαράκι...

διορισμένη φαντάζομαι ε? Θεολόγος είμαι εγώ αδιόριστη!


Σε ιδιωτικό σχολείο δουλεύω.Αν περίμενα από διορισμό... Laughing

σωστό κ αυτό!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
petalouda έγραψε:χαχαχαχαχαχα ζωακι μες στο μυαλο μου εισαι
κ εγω τις εναλλακτικες σκεφτομαι Embarassed

χεχε! Γιατί;;; τι έχουν οι εναλλακτικές δηλαδή!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 39 90233

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:Άντε είπα να κάνω και το τικεράκι!
Και τελικά οι αναγούλες είναι λόγω χαμηλού ζαχάρου! Έχω κι αυτά εγώ!
Μήπως έχει πάρει το μάτι σας κανένα θέμα για διαβητικές τύπου 1 εγκυούλες;


Ουπς!!!!Τί ερώτηση είναι αυτή;;;Τί ακριβώς χρειάζεσαι σαν π[ληροφορία;;;;Εδώ!!!Μίλησες με τη γνώση.χαχαχαχα

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:
petalouda έγραψε:αστα ζωακι
εγω πειναω κ για φαγητο κ για κοκο
σημερα μου ηρθε να τον βιασω Embarassed


Kαι γω έχω τρελή όρεξη για.. Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 39 215994 αλλά δεν κάνει!!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 39 679259 συνέχεια βλέπω περίεργα όνειρα!!!Ξέρετε...ότι έχει η γριά στο λογισμό της το θωρεί και στο όνειρο της!!!χαχχαχα

9 μήνες κ εγώ κάτι σεξιστικά απα παπα!! ο γιατρός μου χε δώσει το ελεύθερο αλλά εγώ φοβόμουν!

κ εγω ενα φοβο τον εχω κ δεν ξερω αν θα μπορω αργοτερα
πρεπει να σου εστειλα πμ για το φβ

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:Άντε είπα να κάνω και το τικεράκι!
Και τελικά οι αναγούλες είναι λόγω χαμηλού ζαχάρου! Έχω κι αυτά εγώ!
Μήπως έχει πάρει το μάτι σας κανένα θέμα για διαβητικές τύπου 1 εγκυούλες;



Καλορίζικο το τικεράκι γλυκιά μου!!!Δεν ξέρω θεματάκι να σου πω αλλά αν το ψάξεις στο google θα σου βγάλει ένα σωρό!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια σας αφήνω προς το παρόν!Μπορεί να μπω αργότερα να δω ποιες θα έχετε πετύχει τις περισσότερες μύγες! Laughing Laughing Laughing

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύα μου πρέπει να αποβαλλεις το άγχος σου κ το να το σκέφτεσαι συνέχεια...Θα μου πεις τι μιλάς ΕΣΥ που αμέσως εκείνες...Απλά το λέω γιατί όλο αυτο το είχα ζήσει με τον πρώην μου που προσπαθουσαμε κανά χρόνο και δεν....ενω με τον Νικόλα μου και στα δυο αμέσως έκρηξης.Γιατί ενω το ήθελα δεν το σκεφτόμουν οπως τότε...μέχρι και κατακόρυφο έκανα -που λέει ο λόγος- τότε για να μείνω έγκυος...Όλα στο μυαλο είναι.Και να φανταστείς είχε κάνει τότε ο πρώην εξετάσεις να δει την ποιότητα του σπερμαατος η οποία ήταν σούπερ...Ήταν στο μυαλο μου....Οποίες θέλουν ας μου δώσουν σε πμ το όνομα του fb να τις κάνω φίλες...Πολυ θα χαρω..

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ζωάκι έγραψε:
petalouda έγραψε:χαχαχαχαχαχα ζωακι μες στο μυαλο μου εισαι
κ εγω τις εναλλακτικες σκεφτομαι Embarassed

χεχε! Γιατί;;; τι έχουν οι εναλλακτικές δηλαδή!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 39 90233

σε τετοιες περιπτωσεις την καλυτερα δουλεια κανουν χαχα Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 39 215994

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva34 έγραψε:
ζωάκι έγραψε:Άντε είπα να κάνω και το τικεράκι!
Και τελικά οι αναγούλες είναι λόγω χαμηλού ζαχάρου! Έχω κι αυτά εγώ!
Μήπως έχει πάρει το μάτι σας κανένα θέμα για διαβητικές τύπου 1 εγκυούλες;


Ουπς!!!!Τί ερώτηση είναι αυτή;;;Τί ακριβώς χρειάζεσαι σαν π[ληροφορία;;;;Εδώ!!!Μίλησες με τη γνώση.χαχαχαχα

Τι εννοείς; Είσαι διαβητική;;
Δε χρειάζομαι πληροφορίες προς το παρόν! ανταλλαγή εμπειριών!
Καλά αυτό το τικεράκι πρέπει κάθε φορά να το προσθέτω ή κάτι έκανα λάθος;

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Εύα μου πρέπει να αποβαλλεις το άγχος σου κ το να το σκέφτεσαι συνέχεια...Θα μου πεις τι μιλάς ΕΣΥ που αμέσως εκείνες...Απλά το λέω γιατί όλο αυτο το είχα ζήσει με τον πρώην μου που προσπαθουσαμε κανά χρόνο και δεν....ενω με τον Νικόλα μου και στα δυο αμέσως έκρηξης.Γιατί ενω το ήθελα δεν το σκεφτόμουν οπως τότε...μέχρι και κατακόρυφο έκανα -που λέει ο λόγος- τότε για να μείνω έγκυος...Όλα στο μυαλο είναι.Και να φανταστείς είχε κάνει τότε ο πρώην εξετάσεις να δει την ποιότητα του σπερμαατος η οποία ήταν σούπερ...Ήταν στο μυαλο μου....Οποίες θέλουν ας μου δώσουν σε πμ το όνομα του fb να τις κάνω φίλες...Πολυ θα χαρω..

σου στελνω πμ να με προσθεσεις

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:
eva34 έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Εύα συγγνώμη αν γίνομαι αδιάκριτη, αλλά το συζητήσατε τελικά με τον καλό σου και αποφασίσατε να προσπαθήσετε για μωρό;Γιατί θυμάμαι πως δεν ήταν στα άμεσα σχέδιά σας...Ή βλακείες λέω και σ' έχω μπερδέψει με άλλη κοπέλα; scratch
Καλά θυμάσαι...Σχεδόν...Μόλις τελείωσα τις εξετάσεις που έδινα, καθήσαμε και συζητήσαμε και είπμαε πως δε χρειάζεται να περιμένουμε και άλλο...Και μιας που μέχρι τέλος του χρόνου είπαμε να κάνουμε και το γάμο, είπαμε ότι έρθει πρώτα: μωρό ή γάμος

Καλά κάνετε κοπέλα μου!Αφού το θέλετε και οι δύο, τι να περιμένετε;Με το καλό οπότε! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 39 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 39 215994 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 39 215994
Ευχαριστώ συνωνόματη!!!!Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί...
Κορίτσια, χρειάζομαι ΟΛΗ τη θετική σας ενέργεια.Κι εγώ σας υπόσχομαι πως θα είστε εσείς οι πρώτες που θα μάθετε τα νέα. Ειλικρινά.
Ε#υχαριστώ για την όμορφη παρεούλα που βρήκα ρε κορίτσια. Πραγματικά, είστε τέλεια παρέα και ανεβάζετε ψυχολογία, στηρίζετε, ΄κλπ,κλπ. Άσε που μπορεί να σας πει κάποιος την οποιαδήποτε κουλή ερώτηση ή προβληματισμό χωρίς να αισθάνεται πως τον σνομπάρετε ή τον περιπαίζετε.
Προσωπικά σας ευχαριστώ πολυ που σας μγνώρισα σε αυτή τη φάση της ζωής μου. Χίλια ευχαριστώ Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζωακι πας προφίλ-θέματα-προσάρτηση υπογραφής και πατά ναι....για να έχεις το σούπερ τικερακι που έβαλες...Κι εγω θα το αλλάξω μάλλον δεν φαΐ εται τίποτα,θα στραβωθω,χααχαχ...

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Εύα μου πρέπει να αποβαλλεις το άγχος σου κ το να το σκέφτεσαι συνέχεια...Θα μου πεις τι μιλάς ΕΣΥ που αμέσως εκείνες...Απλά το λέω γιατί όλο αυτο το είχα ζήσει με τον πρώην μου που προσπαθουσαμε κανά χρόνο και δεν....ενω με τον Νικόλα μου και στα δυο αμέσως έκρηξης.Γιατί ενω το ήθελα δεν το σκεφτόμουν οπως τότε...μέχρι και κατακόρυφο έκανα -που λέει ο λόγος- τότε για να μείνω έγκυος...Όλα στο μυαλο είναι.Και να φανταστείς είχε κάνει τότε ο πρώην εξετάσεις να δει την ποιότητα του σπερμαατος η οποία ήταν σούπερ...Ήταν στο μυαλο μου....Οποίες θέλουν ας μου δώσουν σε πμ το όνομα του fb να τις κάνω φίλες...Πολυ θα χαρω..
Δυστυχώς δεν έχω fb. Έπαθα εθισμό πριν 2 χρόνια και αποφάσισα να διαγραφώ.Λυπάμεοι ρε Τατιανάκι μου Crying or Very sad Crying or Very sad

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ζωακι πας προφίλ-θέματα-προσάρτηση υπογραφής και πατά ναι....για να έχεις το σούπερ τικερακι που έβαλες...Κι εγω θα το αλλάξω μάλλον δεν φαΐ εται τίποτα,θα στραβωθω,χααχαχ...

σου πεψα πμ!

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευα μου σου στελνω κ εγω ολη την θετικη μου ενεργεια κ μπολικη μπεμπεδοσκονηηηη

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευακι δε πειράζει...Κι εδω μια χαρα τα λέμε...Διάβασα βέβαια τι σου έγραψα...Ωραία,αφου εβγαλες συννενοηση καλα ήταν,αχαχαχα.....πεταλουδακι οκ...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Ζωακι πας προφίλ-θέματα-προσάρτηση υπογραφής και πατά ναι....για να έχεις το σούπερ τικερακι που έβαλες...Κι εγω θα το αλλάξω μάλλον δεν φαΐ εται τίποτα,θα στραβωθω,χααχαχ...

Ευχαριστώ Τατιάνα!! Εδώ θα δούμε αν δούλεψε! Smile

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εγώ συμφωνώ με Τάτι όλα είναι στο μυαλό ! Μετά από 8 μήνες ελεύθερο πιάσαμε την Άννα! όλο το 8μηνο είχα σκάσει κ να μετρώ γόνιμες κ να κάνω τεστ κ να κλαίω γιατί δε πιάνω! γιατί κ εγώ το χαζό πίστευα ότι μένεις έγκυος με τη μια (τυχαίνει βέβαια) τεσπα, μετά όπως έχω ξαναπεί κ εδώ το ξέχασα τελείως κ ήρθε κ το μαθα 2μισι μηνων!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
petalouda έγραψε:ευα μου σου στελνω κ εγω ολη την θετικη μου ενεργεια κ μπολικη μπεμπεδοσκονηηηη

Thank you dear!!! Μη σταματήσεις να στέλνεις μέχρι το βράδυ....
ΑΠλά ενημερώνω πως ΔΕΝ περιμένω στις 22/6.
Στείλε μπεμπεδόσκονη.Στείλεεεεεεε...............Θέλω να πνιγώ!!!!!!!!!!! Laughing Laughing

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια βγαίνω ..θα τα πούμε πιο μετά πάω για μαγείρεμα καλή συνέχεια σε όλες φιλιά!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Ευακι δε πειράζει...Κι εδω μια χαρα τα λέμε...Διάβασα βέβαια τι σου έγραψα...Ωραία,αφου εβγαλες συννενοηση καλα ήταν,αχαχαχα.....πεταλουδακι οκ...
Λίγο η κεκτημενη ταχύτητα, λίγο ότι τα πλήκτρα είναι πολύύύύύυύύ κοντά το ένα με το άλλο....Αναμενόμενο Laughing Laughing Laughing
Μην ανησυχείς. Εχω εκπαιδευτεί να διαβάζω τα πάντα. Όπως και όλες εδω μέσα όπως έχω παρατηρήσει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις