Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
7 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 7 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bebek6 έγραψε:tipota apla skeftomai diafora opws oti exw na kanw polla akomi sto spiti xwris voithia, ta oikonomika k afta me agxwnoun kai tetoia diafora..telospantwn.. mi sas varainw ki esas! apla m esas edw exw mia parea k sto spiti eidika twra pou den pigainw sti douleia na milisw me dyo anthrwpous..

Τώρα εγώ η καλομαθημένη τι να σου πω ρε κορίτσι μου.... Οι περισσότερες από εσάς παλεύετε μόνες σας και κουλαντρίζετε σπίτια ολόκληρα...Το άγχος για μας τις γυναίκες είναι δεύτερη φύση...καμιά φορά αγχωνόμαστε γιατί δε νιώθουμε άγχος...Βάλε και τις ορμόνες, βάλε και την αίσθηση ευθύνης απέναντι στα παιδιά μας, απέναντι στην οικογένειά μας... λίγο θέλει?

Κράτα το μυαλό σου απασχολημένο και χρησιμοποιήσε το άγχος σου για καλό σκοπό... μόνο αυτό μπορώ να σου πω...αν στην τελική δε θέλεις να ξεαγχωθείς και θες να το εκτονώσεις, κλάψε, λυπήσου τον εαυτό σου (εγώ το κάνω συχνά όταν με πιάνουν τα παράπονά μου) , μέχρι ένα σημείο όμως. Δώσε δλδ μια διορία 5 λεπτά πχ που θα μιζεριάσεις και θα γκρινιάξεις και θα νιώσεις θύμα και μετά βαθιά ανάσα και χαμογέλα. Όλοι πέφτουμε καμιά φορά. Δεν έγινε τίποτα...

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Astarte an mou ti varesei sou rxomai!!!!!
Xrysa mou to deftero niwthw oti thelw na kanw, na ksespasw..kai den to kanw,kratiemai kai asfyktiw! otan mporesw tha to kanw. kai den eisai kalomathimeni, tosa exeis perasei ki esy kai eisai poly antraki!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ βεβεκ μ μην τα σκεφτεσαι αυτα να λες ολα καλα θα πανε ο θεος ειναι μεγαλος ...ποσο σε νιωθω..
κοριτσια κ εγω που μενω θεσσαλονικη οι φιλες ελευθερες εξαφανισμενες κ μονο απτο τηλ μιλαμε... αλλιως μονο με σας παρειτσα εσεις ειστε η συντροφια μ εσεις μ δινετε δυναμη για ολα...

σας αφηνω ν παω μια βολτα εχει δροσια
παω ατα μ τον αντρουλη μ κ μετα νανι
καλο βραδυ
χρυσα συμφωνω μαζι σου κ επαυξανω
καλο βραδυ

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bebek6 έγραψε:Astarte an mou ti varesei sou rxomai!!!!!
Xrysa mou to deftero niwthw oti thelw na kanw, na ksespasw..kai den to kanw,kratiemai kai asfyktiw! otan mporesw tha to kanw. kai den eisai kalomathimeni, tosa exeis perasei ki esy kai eisai poly antraki!!

Όχι αντράκι, σκατάκι ειμαι! Very Happy
Κάντο κορίτσι μου, ξέσπασε, όποτε σου βγει και με όποιον τρόπο θέλεις...Αρκεί αυτή η κατάσταση να μη γίνεται νοσηρή (στο λέω γιατί έχω ιστορικό κατάθλιψης!)ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, μη φοβάσαι!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sas efxaristw tooooooosoooo poly!!!!!!!!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7  - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7  - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7  - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7  - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7  - Σελίδα 3 417472
prospathiste na koimithite! filakia k kalo ksymerwma! akouw tragoudakia mpas kai xalarwsw!

Astarte

Astarte
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Όποια θέλει να ξεσκάσει διακοπούλες Ρόδο έχω ελεύθερο δωμάτιο, αυτοκινητούμπα και έχω δίπλα βουνό ΚΑΙ θάλασσα Cool

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Περιμένω τον άντρα, σε καμια΄ώρα έρχεται... έχει δροσιά αυτή την ώρα και την απολαμβάνω...μπεμπεκάκι... Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7  - Σελίδα 3 417472 javascript:emoticonp('Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7  - Σελίδα 3 417472') Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7  - Σελίδα 3 417472

Χριστίνα καραψήνομαι για Ρόδο δεν έχω έρθει ποτέ...

Ασχετο, άλλα λάτρεψα τα μαλλάκια της Ρηνούλας σου Σπύρος!

Astarte

Astarte
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Άντε λοιπόν, οι επόμενες διακοπές θα 'ναι εδώ που 'χεις και το κονέ Cool ΚΑΙ έξτρα μπόνους συνομήλικο μωρό για παρέα Razz

Άντε να έρθουν στον κόσμο να ανοίξουμε τη θεματάρα ΜΑΜΑΔΕΣ Ιουνίου/Ιουλίου 12 να το τραβήξουμε μέχρι να πάνε λύκειο... χοχοχο!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Astarte mou efxaristoume!!!! ki esy an ertheis sta meri mas na se kalodextoume!!
Xrysa mou ki emena me trelanan ta mallakia tis mikris!!! opws k ena mpempe neogennito pou eida simera!mavro malli,makry k karfi panw olo les k eixe ilektristei alla eixe plaka!!!
nai exei wraia drosoula eksw twra...

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Spyros να τα χαιρεσαι! Κουκλιά! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7  - Σελίδα 3 417472
Να πω κι εγω για το σουπερ μαλλάκι της Ειρηνης; Ο γιος μου γεννηθηκε ψιλοκαραφλίτσας, η κορη να δουμε....

Κατά τα λοιπα ΟΥΤΕ ΕΓΩ μπορω να κοιμηθω (ακουω τα ζουζουνια που εχω παρει στο γιο μου για να νυσταξω, αλλα μπαααα)

Astarte αν σου πω οτι εμενα ένα χρονο στο Φαληρακι; Για μπανιο ομως πηγαινα στο Αφάντου... (περασμένες ανεσεις...)



toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bebek6 έγραψε:tipota apla skeftomai diafora opws oti exw na kanw polla akomi sto spiti xwris voithia, ta oikonomika k afta me agxwnoun kai tetoia diafora..telospantwn.. mi sas varainw ki esas! apla m esas edw exw mia parea k sto spiti eidika twra pou den pigainw sti douleia na milisw me dyo anthrwpous..

Ενω εμεις εδω bebek μου είμαστε μες την τρελλή χαρά και τα οικονομικα μας ουουουου!!!! (που και καλά να ήταν αν δεις 5 λεπτα δελτιο ειδησεων σου φευγει η μαγκια)!
Παρε ενα φιλακι να μη στεναχωριεσαι -πονος μοιρασμενος πόνος διπλός! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7  - Σελίδα 3 417472

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
efxaristw toutounaki mou gia to filaki!!! antapodidw!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7  - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7  - Σελίδα 3 417472

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αν μη τί άλλο είμαστε και πολύ 'υπναρούδες' μαμάδες/εγκυούλες !!! Razz Razz Razz

Very Happy

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toutounaki έγραψε:Αν μη τί άλλο είμαστε και πολύ 'υπναρούδες' μαμάδες/εγκυούλες !!! Razz Razz Razz

Very Happy
nai tromara mas!!!! kata t alla oloi mou lene: KOIMISOU TWRA POU MPOREIS!!!!

tha mas vroun oi alles to prwi sti selida 10 etsi opws pame!!! kai arxisa na peinaw ki olas!! paw na kanw mia apopeira na ksaplwsw..an kai den to kovw na koimamai dystyxws...ax!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7  - Σελίδα 3 850933 filakia an den ksanampw ws to prwi!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααααααααααα
καλη εβδομαδα
μπηκα και εγω στο κλαπ ν μην μπορω ν κοιμηθω το βραδυ στριφογυρνουσα συνεχεια ..εχω μια νηστα ...αλλα εχω τρεχαματα εμβολιο για τον μικρο γυνακικολογο για φαρμακα..οαεδ ..μετα κεντρο

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!
Καλημέρα Πόπη! Τί να σου πω τώρα ;Come - Join the club;;; Shocked
Αλήθεια πώς το λένε 'κοιμήσου τώρα που μπορείς; Ποιός σας είπε ωρέ ότι ΜΠΟΡΩ;

Όσο όμως πλησιάζω στο τέλος, μια χαρά την έχω... Άντε και κοντεύουμε... λίγο ακόμα... Rolling Eyes

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera koritsakia m vlepw duskoleueste ston upno eee...
Ate sas euxwme na perasoun grigora oi meres na parete aggalia ta mwrakia sas na niosete ki esu kalitera... Very Happy

Egw kourazwme {{{toso polla}}} tin mera me ta mwra douleies ktl...
Ki etsi kimame to vradu....
Nai sikwnoume 3 me 4 fores to vradu g pisiakia m wmos ksana kimame meta...

To prwin eimai ksupnitiri ematha na ksupnw mwlis vgei o ilios apo moni m...

Astarte

Astarte
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέεεεεεεεεεεερα αγάπες όμορφες!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mpika ki egw pali,,,ekana liges doulitses k eipa KANEIIIIIIII alles... Very Happy

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ti trwme simera vre koritsia?

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Bebek m egw den tha mageirepsw mallon,,,
Exei kanei i pethera m makaronia t fournou k kioftedes...

An mageirepsw kati tha kanw kounouppidi tiganito...

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα και απο μενα κουραστηκα καναμε δουλειες με την κορη μου σκουπισμα σφουγγαρισμα χτενισμα του σκυλου και δεν με νιωθω δεν αντεχω την ζεστη πως θα αντεξω τελη του ιουλη δεν ξερω. οικονομικα πιο χαλια δεν εχει εμεις ολοι μαζι πλεον θα την βγαζουμε με 800 ευρω +δοση δανειου σχεδον ποτε δεν μπορουμε να ψωνισουμε δεν εχει περιπτωση να αναψουμε a/c so μην ξαναπειτε για οικονομικα γιατι το μονο που θα ψαλλω ειναι υπομονη και ο Θεος δεν μπορει να αφησει τα παιδια του να πεθανουν κατι θα κανει το πιστευω κιολας.υγεια το μπεμπε μου να ναι καλα χαιρομε τις περες που παω γιατρο και το βλεπω και καθε ξημερωμα που με φερνει ακομα μια μερα κοντα. δεν το πιστευω δηλ σε ενα μηνα θα εχω γιο πολυ περιεργο μου φαινετε Rolling Eyes

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aygolemoni mou exeis dikio etsi einai apla mesa se ola skeftomai k afta. na maste kala me ygeia k tha ta kataferoume ola! egw elega gia xoirino lemonato alla epeidi anakateyomai poly tha kanw fterouges kokkinistes! den einai kala simera oute to stomaxi mou oute oi antoxes mou!! No No No No

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω παλι τελαυταια εχω ερωτευτει το φαγητο ενω νομιζα οτι στο τελος θα ειναι πιο δυσκολο να φαω θα νιωθα καουρες εμετους και τετοια θελω να τρωω φαι. Ακομα ειμαι αρρωστουλλα ψιλοβηχω και φυσαω μυτη ελπιζω να τελειωσει συντομα αυτο. Εγω θα φαω πατατουλες με φασολακι γιαχνι μμμμμμμμμμμ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις