Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
313 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 313 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Όλες καλά; Εγώ σήμερα όλο το πρωί έτρεχα για δουλειές στο κέντρο της πόλης...30 του μήνα παντρεύεται μία πολύ καλή μου φίλη και πήγαμε όλες οι φίλες μου για πρόβα νυφικού μαζί της και ήταν μια κούκλα!!!! Ήπιαμε και ένα ωραιότατο καφεδάκι και είπαμε τα δικά μας...και μετά πήγα κι εγώ να ρίξω μια ματιά στα μαγαζιά μήπως βρω κανένα φόρεμα να πάρω για το γάμο...αν και έχω αρκετά επίσημα φορεματάκια που χωράνε άνετα την κοιλιά μου (είναι τα περισσότερα σε στυλ που ανοίγουν από το στήθος και κάτω), κανένα δε με χωράει στο στήθος!!!!! Ρε κορίτσια τα'χω παίξει με το πόσο έχει μεγαλώσει και συνεχίζει να μεγαλώνει το στήθος μου!!!! Πιο πολύ αυτό με ενοχλεί, παρά η κοιλιά!!! Οπότε αφού δε με χωράει τίποτα πρέπει κάτι να πάρω...να σας πω την αλήθεια δεν μου πολυάρεσαν τα φορέματα, θα προτιμούσα μια από αυτές τις ολόσωμες φόρμες (δεν έχω φορέσει ποτέ, αλλά μου φαίνονται super άνετες και κομψές!!!). Οι φόρμες που είδα όμως ήταν όλες πολύ καθημερινές κι έτσι κατέληξα να αναβάλω την αγορά για άλλη μέρα....αυτά...και τώρα ξεκουράζομαι γιατί έφυγα απ'το σπίτι κατά τις 8 το πρωί και γύρισα 3 το μεσημέρι η σουρτούκα!!!! Όπως καταλαβαίνετε πέρασα πολύ όμορφα με τις φιλενάδες μου κι έτσι μ'έπιασε η πάρλα!!!!! Very Happy

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
oraia idea i forma kai aneti ego exo 2 i mia einai pio kalo ifasma kai forietai kai gia kapou kala kati tha vreis.

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι ειναι ωραιες οι φορμες! εγω εχω 2 ολοσωμες απο πριν μεινω εγκυος και μου κανουν! ( παλι καλα εχω να βαλω και κατι) ! πρεπει να βρω φορεμα για το γαμο! οικονομικο λιτο και ωραιο! Razz και βαλε βγαλε...φφφφφφφφφφφ κουραση...σε νιωθω.!!!!!!!!!!!!!!!
Νικη και γω σημερα εφαγα πολυ χαζα.! τι θα γινει αυτη η κατασταση δεν ξερω!χαχαχ!
κοριτσια...εχετε πονακια απο κατω? εχω κατι πονακια τραβηγματακια,τσιμπηματακια, μου πε ο γιατρος φυσιολογικο ειναι... αλλαζω και μηνα βεβαια... εσεις? τα εχετε αυτα?

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πονάκια απο κάτω δεν έχω....πονάει όμως το μυαλό μου με όλα αυτά που ακούω να συμβαίνουν γύρω-τριγύρω μας! Και το είπα εγώ.....η πολύ καλή διάθεση του πρωινού σε κακό θα μου βγει....αει στο καλό μου, όσο σκέφτομαι αγχώνομαι...καλύτερα να μη σκεφτόμαστε και πολύ...

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
relax.... Cool

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!!! ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ!!! ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΠΑΝΤΩΣ Η ΖΕΣΤΗ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ!!! Shocked

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasiliapap07 έγραψε:ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!!! ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ!!! ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΠΑΝΤΩΣ Η ΖΕΣΤΗ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ!!! Shocked

Καλημέρα! Αχ, τι ωραία!!! Θαλασσίτσα...κιεγώ θέλω!!!
Όσο για τη ζέστη...υπομονή και aircondition!!

Basiliki

Basiliki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια! Χθές πήγαμε με τον άντρα μου στον λογιστή και το ποσό που πρέπει να πληρώσουμε στην εφορία είναι 1500 ευρώ Mad Mad Mad .Έλεος,πέρυσι νοικιάσαμε συνολικά 4 σπίτια,πληρώσαμε τα έξοδα του θρησκευτικού γάμου μόνοι μας και πήραμε ενα μικρό μεταχειρισμένο αυτ/το με δάνειο που ακόμη το πληρώνουμε, περιουσία απο γονείς δεν έχουμε, χώρια οι περικοπές που μας κάνανε στους μισθούς.. Τι να πώ..
Μετά απο το σόκ αυτό πήγαμε σε μαγαζί με βρεφικά να δούμε για καρότσι.Είχε ένα που μου άρεσε και το είχε σε προσφορά 300 ευρώ...

κλίκ εδώ

...και ένα άλλο που μου το έδειξε σε φυλλάδιο 360 ευρώ...

κλίκ εδώ

Οι διαφορές τους είναι λίγες,πείτε μου σας παρακαλώ την άποψή σας!!!

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Basiliki έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Χθές πήγαμε με τον άντρα μου στον λογιστή και το ποσό που πρέπει να πληρώσουμε στην εφορία είναι 1500 ευρώ Mad Mad Mad .Έλεος,πέρυσι νοικιάσαμε συνολικά 4 σπίτια,πληρώσαμε τα έξοδα του θρησκευτικού γάμου μόνοι μας και πήραμε ενα μικρό μεταχειρισμένο αυτ/το με δάνειο που ακόμη το πληρώνουμε, περιουσία απο γονείς δεν έχουμε, χώρια οι περικοπές που μας κάνανε στους μισθούς.. Τι να πώ..
Μετά απο το σόκ αυτό πήγαμε σε μαγαζί με βρεφικά να δούμε για καρότσι.Είχε ένα που μου άρεσε και το είχε σε προσφορά 300 ευρώ...

κλίκ εδώ

...και ένα άλλο που μου το έδειξε σε φυλλάδιο 360 ευρώ...

κλίκ εδώ

Οι διαφορές τους είναι λίγες,πείτε μου σας παρακαλώ την άποψή σας!!!

Πω πω! Πολλά λεφτά βρε κορίτσι μου, μην στεναχωριέσαι, φέτος μας τσάκισαν όλους!!
Πολύ ωραία και τα 2 καροτσάκια, αν οι διαφορές είναι λίγες πάρε το πιο οικονομικό αλλά η επιλογή είναι δική σου, καθένας έχει τα δικά του διαφορετικά κριτίρια.

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΑΧ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΔΡΟΣΙΣΕΙ ΛΙΓΟ ε??ΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥ ΑΣΤΑ ΕΔΩ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΙ ΕΠΙΔΟΤΟΥΜΕΝΟΙ ΑΝΕΡΓΟΙ ..ΑΠΑΠΑ ΤΡΕΜΩ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΣΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΜΙΣΘΩΤΟΙ...
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΑΣ..ΕΧΟΥΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΑΓ.ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΙΠΛΑ,ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ Κ.Α ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΑ ΕΚΠΤΩΣΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ... ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΣΕ 3 ΔΟΣΕΙΣ Η ΑΠΟΠΛΗΡΩΜΗ ΣΩΣΤΑ?
ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΙ ΑΣΤΑΓΑΛΟΙ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑΝ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΝΕΡΟ ΜΕΣΑ ΠΙΕΖΩ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΛΑΚΟΥΒΑ!!
ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΟ ΜΕΙΩΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΤΟ ΕΚΟΨΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ??

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΘΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΥΝ 2 ΖΗΤΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΕΙΔΑΤΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΡΑΦΛΑ ΜΕ ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ?ΛΕΜΕ ΟΧΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΑΝ ΤΟΥΣ ΔΕΙΤΕ ΠΑΡΤΕ ΤΗΛ ΤΟ 100!!!
ΛΕΩ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ?ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ...
ΚΑΙ ΤΙ ΗΤΑΝ...ΤΟΥΣ ΕΠΙΑΣΑΝ ΝΑ ΚΛΕΒΟΥΝ ΚΟΝΣΕΡΒΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΟΥΠΕΡΜΑΡΚΕΤ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ...ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ..ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟΥΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΟΥΝ....
ΔΕΝ ΕΠΙΚΡΟΤΩ ΤΗΝ ΚΛΟΠΗ ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΕΙΝΑΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ..ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΣΕ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΟΠΛΟ ΔΕΝ ΑΠΕΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΝΟΣ ΤΗ ΖΩΗ!!
ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΙΚΡΟΛΗΣΤΕΣ,ΠΡΕΖΑΚΙΑ,ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΥΣ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ "ΟΡΓΑΝΑ ΤΗΣ ΤΑΞΕΩΣ"!!ΕΛΕΟΣ!!

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τραγικό!! Δυστηχώς ο κόσμος πεινάει, εμείς στη επαρχία δεν το έχουμε δει τόσο έντονα ακόμα αλλά Αθήνα και Θεσσαλονίκη είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα. Καλά για τους αστυνομικούς δεν το συζητώ, έχουν γεμίσει τις φυλακές με μικροκλεφτρόνια και οι μεγάλοι το παίζουν άρχοντες.

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ Η ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΡΗΚΤΗ ΣΤΗΝ ΠΑΙΑΝΙΑ,ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΕ,ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ.ΚΑΙ ΛΕΕΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΜΠΑΤΣΟΣ...ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ...ΕΤΣΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΚΟΤΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΤΕ ΣΤΑ ΡΕΜΑΤΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΕΣΕΝΑ???ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΩ ΑΥΤΟΔΙΚΗΣΩ ΕΓΩ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΩ ΕΓΩ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΩ ΣΑ ΣΚΥΛΙ??
ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΠΛΕΞΕ ΑΣΧΗΜΑ..ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Basiliki έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Χθές πήγαμε με τον άντρα μου στον λογιστή και το ποσό που πρέπει να πληρώσουμε στην εφορία είναι 1500 ευρώ Mad Mad Mad .Έλεος,πέρυσι νοικιάσαμε συνολικά 4 σπίτια,πληρώσαμε τα έξοδα του θρησκευτικού γάμου μόνοι μας και πήραμε ενα μικρό μεταχειρισμένο αυτ/το με δάνειο που ακόμη το πληρώνουμε, περιουσία απο γονείς δεν έχουμε, χώρια οι περικοπές που μας κάνανε στους μισθούς.. Τι να πώ..
Μετά απο το σόκ αυτό πήγαμε σε μαγαζί με βρεφικά να δούμε για καρότσι.Είχε ένα που μου άρεσε και το είχε σε προσφορά 300 ευρώ...

κλίκ εδώ

...και ένα άλλο που μου το έδειξε σε φυλλάδιο 360 ευρώ...

κλίκ εδώ

Οι διαφορές τους είναι λίγες,πείτε μου σας παρακαλώ την άποψή σας!!!
Και τα 2 ειναι πολυ ομορφα! και γωτετοιο στυλ θα παρω,της chicco,επειδη διαβασα πως ειναι αρκετα ελαφρυ 7-8 κιλα καπου εκει. να την παλεψω με τις σκαλες.βασικα δοκιμασε τα και οποια σε βολεψει καλυτερα,να ναι ελαφρυ και να ανοιγοκλεινει ευκολα! και τα 2 ειναι πολυ ομρφα! <3

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νικι αστα... δυσκολα τα πραγματα...θα πεσει πεινα!

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Basiliki έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Χθές πήγαμε με τον άντρα μου στον λογιστή και το ποσό που πρέπει να πληρώσουμε στην εφορία είναι 1500 ευρώ Mad Mad Mad .Έλεος,πέρυσι νοικιάσαμε συνολικά 4 σπίτια,πληρώσαμε τα έξοδα του θρησκευτικού γάμου μόνοι μας και πήραμε ενα μικρό μεταχειρισμένο αυτ/το με δάνειο που ακόμη το πληρώνουμε, περιουσία απο γονείς δεν έχουμε, χώρια οι περικοπές που μας κάνανε στους μισθούς.. Τι να πώ..
Μετά απο το σόκ αυτό πήγαμε σε μαγαζί με βρεφικά να δούμε για καρότσι.Είχε ένα που μου άρεσε και το είχε σε προσφορά 300 ευρώ...

κλίκ εδώ

...και ένα άλλο που μου το έδειξε σε φυλλάδιο 360 ευρώ...

κλίκ εδώ

Οι διαφορές τους είναι λίγες,πείτε μου σας παρακαλώ την άποψή σας!!!

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΚΟΣΤΟΥΜΑΚΙ ΤΩΝ 1200 ΕΥΡΩ..ΧΩΡΙΣ ΝΑΧΩ ΕΓΩ ΕΙΣΟΔΗΜΑ!!ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΔΗΛΩΝΑ ΚΙ ΕΓΩ..ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ 1300 ΚΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ 800ΑΡΙ ΜΕ ΜΙΣΘΟ ΤΩΝ 750ΕΥΡΩ!ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΟΛΟΙ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΠΑΝΕ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ 3 ΔΟΣΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ 13...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙΑ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ 2ο,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ!!

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΕΙΝΑ..ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ..ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ 6ΜΗΝΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΑΠΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ..ΤΡΑΓΙΚΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ..

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσακια μου

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΑΡΑΚΙ!!!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joan_55 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΑΡΑΚΙ!!!

Γεια σου Ζαφειρια Razz Razz Razz
τελικα με γιατρο τι θα κανεις..βρηκες πιο οικονιμικο απο εκεινον που ζητουσε 1500??

Που ειναι οι υπολοιπες οεο???
Ρε γμτ παιρνω αυτα τα κ@@@χαπια κ με πιανει ταχυκαρδια ..σε συνδιασμο με την ζεστη νομιζω οτι πεθαινωωωω  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 11 654655  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 11 654655  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 11 654655

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εδω ειμαστε! Μαρακι υπομονη... κοντευουμε!!!!!!!!
σημερα εβαλα και τις ταπετσαριες... ειναι επιστημη τελικα... μου κρατησαν μερικα κενα αλλα δεν φαινεται ειναι ψηλα και μονο αν το παρατηρησεις!!!!! ωραιο εγινε!!!!!! <3
τι κανετε εσεις???? σημερα εδω Αθηνα ηταν καπως πιο δροσερα...

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:Εδω ειμαστε! Μαρακι υπομονη... κοντευουμε!!!!!!!!
σημερα εβαλα και τις ταπετσαριες... ειναι επιστημη τελικα... μου κρατησαν μερικα κενα αλλα δεν φαινεται ειναι ψηλα και μονο αν το παρατηρησεις!!!!! ωραιο εγινε!!!!!! <3
τι κανετε εσεις???? σημερα εδω Αθηνα ηταν καπως πιο δροσερα...

Εδω Θεσσαλονικη παλι..τα ιδια sunny
Βαλε φωτο να δουμε το δωματιακι Ειρηνη μου...εγω σημερα ειδα σε ενα μαγαζι κατι αυτοκολλητα που ειναι για τοιχο πολυ ομορφα αλλα δεν ξερω κατα ποσο κρατανε ..ειχα παρει παλιοτερα κ μετα απο λιγο αρχισαν να ξεκολλανε..

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dorela έγραψε:
joan_55 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΑΡΑΚΙ!!!

Γεια σου Ζαφειρια Razz Razz Razz
τελικα με γιατρο τι θα κανεις..βρηκες πιο οικονιμικο απο εκεινον που ζητουσε 1500??

Που ειναι οι υπολοιπες οεο???
Ρε γμτ παιρνω αυτα τα κ@@@χαπια κ με πιανει ταχυκαρδια ..σε συνδιασμο με την ζεστη νομιζω οτι πεθαινωωωω  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 11 654655  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 11 654655  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 11 654655

ΝΑΙ ΜΑΡΑΚΙ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕΣΩ ΓΝΩΣΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ ΦΘΗΝΟΤΕΡΟΣ ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΠΤ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 1500 ΕΥΡΩ!!

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΡΙΑ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΑ?ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ?

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ΟΛΕΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ???ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΣΒΑΡΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ Ε?!!
ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ ΑΠΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ!!
ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΟΥΝ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις