Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
553 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 553 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

phneloph

phneloph
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
gennaei kamia sto lhtw?

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΩΠΩ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ ΜΙΣΘΟΙ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ..ΜΑΛΛΟΝ ΑΜΟΙΒΩΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΜΙΑ ΕΝΝΟΙΑ!!
ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΑΧ ΩΡΑΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ!!ΧΑΧΑ!!
ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΙΧΑ ΨΑΞΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑΤΡΟ,ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ, ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΠΟΥΥ ΕΙΣΑΙ+1000€ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΔΗΜΟΣΙΑ!
ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΙΑ ΜΙΑ ΤΟ ΚΟΥΣΤΟΥΜΑΚΙ ΜΑΣ!!
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ 3,800 Ε??

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
danik έγραψε: ...
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ 3,800 Ε??

Γερό να είναι Νίκη και ας είναι και 2,500.
Όταν γεννάς μικρά μωρά είναι εύκολη η ανάρρωση. Με τα μεγάλα συνήθως ο γιατρός σε κόβει περισσότερο, σου κάνει δηλ. μετά περισσότερα ράμματα που παίρνουν περισσότερο χρόνο να επξουλωθούν. Για να μη παρεξηγηθώ, είναι σχετικά αυτά που λέω γιατί μπορεί κάποια κοπέλα να είναι φαρδιά και να μην τίθεται τέτοιο θέμα. Μιλάω για την λογική και από προσωπική εμπειρία.

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
korina26 έγραψε:kalimera koritsia, irini mou xthes pigame gia kafe sto limani an peraso kamia apo autes tis meres tha doso xeretismata. Smile
Κι αυτη στο λιμανι δικια του ειναι!!χΑχΑ! Razz

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπερα κοριτσια!!!!!!! εγω παντως που το εψαξα πολυ!!!!! 600 -700ευρω παραπανω θα δωσω!!!!!!!!!!!!!!!! ο γιατρος μου ειναι 1200 ( ισως κ καλυτερη τιμη) ( και επισκεψεις δινω συμβολικο ποσο). 680 στο μητερα με οσες φορες κανω επισκληριδιο,ειτε κανω καισαρικη ειτε φυσιολογικο. στο αττικο ζητανε 200 ευρω για την επισκληριδιο στο νοσοκομειο.+ οτι κατι δινεις κ στον γιατρο... αυγουστιατικα... μεσα στις αδειες... αλλιως αμα εβγαινε πολυ παραπανω εννοειται πως και εγω σε δημοσιο θα πηγαινα,αλλα μαλλον στο αττικο η ισως στο αρεταιειο.
ΟΙ γυναικες παλια στα χωραφια γεννουσαν ,η θεια μου τον ξαδερφο μου ( που εχουμε ιδια ηλικια ) στο χωριο τον γεννησε οταν εβοσκε τα προβατα!ΧαΧαΧΑχ!!!!!! η μανα μου φρικαρε οταν την ειδε να κατεβαινει μια μερα τον λοφο με τα προβατα κ ενα μωρο!!!! ξεγεννησε μονη της!!!!
Μαρακι μπορει να παρει αποτομα βαρος η μικρουλα σου.αλλα και παλι 1500 δεν μου ακουγεται τρομερα χαμηλο!!!!Ολα καλα θα πανε! <3
Κοριτσια μου τη ζεστη...ελιωσα κ παλι...
Νικη ρε συ... δεν πιστευω να παρεξηγηθηκες εχθες πλακα εκανα..

phneloph

phneloph
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
k egw pou tha gennhsw sto lhtw einai 700 eurw parapanw twra den xerw an perilambanete episkliridios tha rwthsw ton giatro mou...o giatros mou thelei 1300...auta...eseis ti nea?

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΡΕ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΩ?
ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΖΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΩΡΑ...
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΕ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΣΤΟ ΙΑΣΩ!!!!
Η΄ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΣΤΟ ΡΕΑ ΣΕ ΝΕΡΟ!!
ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΥΤΕ 100€ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ..
ΣΕ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ LUX ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ:1100€
Φ.Τ:1000€
ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΟΙΒΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΕΣΑ.
ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΥΠΕΡΤΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ...ΤΟ ΕΛΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΧΩΛ ΧΩΡΙΣ ΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ!!ΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΣΟΥΛΟΥΠΩΣΟΥΝ ΛΙΓΟ??
ΤΕΣΠΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!

phneloph

phneloph
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
KAI BEBAIA TA MWRAKIA MAS PANW APO OLA...AFOU GIAYTA TA KANOUME OLA....GERA K DUNATA K OLA TA ALLA ERXONAI K FTIAXNONTAI!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νικη βγηκες ξαφνικα εχθες ρε γι αυτο.. και λεω εχει γουστο να τσαντιστηκε! σου αφιερωσα και κοινο το βιντεακι και λεω παει με μισησε!!!!χαχΑχαχ.ρε συ εισια καλα,και γω για δημοσιο πηγαινα εννοειται,απλα επειδη η μανα μου πηγε να πεθανει οταν γεννησε εμενα,φοβηθηκε,και μιας και ξερουμε τον γιατρο,καΙ βγαινει μονο τοσα παραπανω μου λεει ενταξει θα στα βαλω εγω να πας εκει που ξερουμε τι γινεται.εννοειται τι λες τωρα!απλα αυτο που δεν θα αντεχα στο δημοσιο και θα βρισκα παση θυσια λεφτα,ειναι το τετρακλινο!χαχαχχα η που θα σκοτωνομουν η που θα αυτοκτονουσα!!!!!!! ειναι αλλες γυναικες που το αντεχουν...εγω θα πεθαινα!!!τα ειδα στο αλεξανδρας γι αυτο το λεω! με ενα δικλινακι θα μουν κομπλε!!
πηνελοπη εχω την εντυπωση πως το Λητω ανηκει στον ομιλο υγεια οπως και το μητερα και νομιζω πωε ισχυει και για σενα αυτο.ειτε καισαρικη ειτε φυσιολογικος 680.
εχω αυτην την εντυπωση..

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια εγώ σήμερα ρώτησα στο Διαβαλκανικό στη Θεσσαλονικη για καισαρική μέσω ΕΟΠΠΥ 1400 συν το γιατρό μου.

Αύριο λήγουν την απεργία οι φαρμακοποιοί, γράψτε ότι είναι να γράψετε γιατί μαλλον απο 1η ξεκινάνε πάλι. Εγώ θα γράψω τις ηπαρίνες μου για 2 μήνες μαζί γιατί κάνουν 270 ευρω οι 30(το μήνα).

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MARIA TR έγραψε:Κορίτσια εγώ σήμερα ρώτησα στο Διαβαλκανικό στη Θεσσαλονικη για καισαρική μέσω ΕΟΠΠΥ 1400 συν το γιατρό μου.

Αύριο λήγουν την απεργία οι φαρμακοποιοί, γράψτε ότι είναι να γράψετε γιατί μαλλον απο 1η ξεκινάνε πάλι. Εγώ θα γράψω τις ηπαρίνες μου για 2 μήνες μαζί γιατί κάνουν 270 ευρω οι 30(το μήνα).
Μαρακι αστα... εδω στην Αθηνα δεν εληξε και δεν ξερουν ποτε... και οχι τιποτα αλλο πηγα σημερα και μου τα γραψε ( μονο ηλεκτρονικα πια) και ισχυει η συνταγη μεχρι 21 του μηνα) μετα θα πρεπει να τα παρω τα λεφτα του αγιου..ποτε ανημερα!!!! αστα... και δεν μπορει να μου ξαναγραψει για ενα μηνα ο γιατρος,... ειναι ηλεκτρονικα.πιο καλα με συμφερει να πεταχτω κορινθο να τα παρω...ελεος ντροπη τους.εμεναδυστυχως για 1 μηνα μπορει να μου γραψει.γινεται ηλεκτρονικα και γραφει ολα τα στοιχεια.

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:
Μαρακι αστα... εδω στην Αθηνα δεν εληξε και δεν ξερουν ποτε... και οχι τιποτα αλλο πηγα σημερα και μου τα γραψε ( μονο ηλεκτρονικα πια) και ισχυει η συνταγη μεχρι 21 του μηνα) μετα θα πρεπει να τα παρω τα λεφτα του αγιου..ποτε ανημερα!!!! αστα... και δεν μπορει να μου ξαναγραψει για ενα μηνα ο γιατρος,... ειναι ηλεκτρονικα.πιο καλα με συμφερει να πεταχτω κορινθο να τα παρω...ελεος ντροπη τους.εμεναδυστυχως για 1 μηνα μπορει να μου γραψει.γινεται ηλεκτρονικα και γραφει ολα τα στοιχεια.
Και εμένα έληξε και αύριο θα πάω να τα ξαναγράψω, απλά ο γιατρός μου γράφει ότι παίρνω 2 την ημέρα νώ παίρνω 1 για να μου γράφει για 2 μήνες. Μόνο τις ενέσεις μου επειδή θα τις παίρνω μέχρι να σαραντίσω, τα άλλα δεν με αγχώνουν.
Είναι τραγικές οι καταστάσεις με τα ασφαλιστικά ταμεία, απο τον Ιούλιο λένε να αρχήσουν πάλι οι μικροβιολόγοι απεργίες.




Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πωπω...ξεχασα να γραψω τις εξετασεις... αντε παλι αυριο.... παιδια δεν μου χει μεινει μυαλο απ την εγκυμοσυνη ειλικρινα.

phneloph

phneloph
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kalhmera kopelares mou ti kanete...egw zestainomai polu an kai shmera na sas pw thn alhtheia exei k ligo aeraki...oso gia to lhtw apo ti nomizw k egw ston omilo ugeia einai kai einai ekei gurw 680-700 me fpa mazi...eseis ti nea???

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ! ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΑ 1.400!!!! ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΛΥΥΥΥ!!!! ΤΟ ΔΙΠΛΑΣΙΟ ΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ!!! ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟ 3D ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ Ο ΑΤΑΚΤΟΥΛΗΣ ΜΟΥ!!! ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΜΟΝΟ ΜΙΣΟ ΚΙΛΑΚΙ!!!! ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΞΕΡΩ!!!! ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΑ +9... ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΕ Κ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΟΥΡΟΔΟΧΟ ΚΥΣΤΗ.... ΟΥΦ!!! ΣΑΣ ΤΑ ΕΙΠΑ ΟΛΑΑΑΑΑ!!! Very Happy ΑΑΑΑ!!!ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ... ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΩ ΚΤΛ... Razz Razz Razz
ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 10 328109  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 10 328109

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΤΗ ΧΘΕΣΙΝΗ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ 30W!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια μου!!!!!!!!
Βασιλεια μου τυχερη και για τα λιγα κιλα που εβαλες και που σ αφηνει ο γιατρος να κανεις μπανακι και που το μωρακι σου εχει super βαρος!!!!!!!!!
Εγω πρεπει να ανησυχω? ειναι καπου 2 κιλα.... φοβαμαι... δεν θελω να κανω καισαρικη.θα λυποθιμησω αν ειμαι ξυπνια και μου ανοιγουν την κοιλια αληθεια!!!!!!χαχαχαχ!!!!
Πηνελοπη μου εγω εχω σκασει ειμαι ολο ιδρωμενη...χαλια... και δεν θελω να βαλω αιρ κοντισιον μην με πιασει ο βηχας... θελω να κανω εναν καθαρισμο τουλαχιστον πρωτα... δραμα...αν και ακουσα απο αυριο δροσιζει βρε παιδια... μακαρι..

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!
Κορίτσια εγώ τις τελευταίες μέρες υποφέρω απο δύσπνοιες, τα aircondition δροσίζουν δε λέω αλλά οι δύσπνοιες παραμένουν. Και μετά το φαγητό...δεν μπορώ να κουνηθώ!
Με τσάκισαν και οι αλεργίες μου με αυτόν τον αέρα, έχω εκνευριστεί απο το φτερνισμα.
Κατα τα άλλα καλά!! Κλείσαν και τα σχολεία και έχω βοηθό τώρα στο σπίτι.

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MARIA TR έγραψε:Καλημέρα!
Κορίτσια εγώ τις τελευταίες μέρες υποφέρω απο δύσπνοιες, τα aircondition δροσίζουν δε λέω αλλά οι δύσπνοιες παραμένουν. Και μετά το φαγητό...δεν μπορώ να κουνηθώ!
Με τσάκισαν και οι αλεργίες μου με αυτόν τον αέρα, έχω εκνευριστεί απο το φτερνισμα.
Κατα τα άλλα καλά!! Κλείσαν και τα σχολεία και έχω βοηθό τώρα στο σπίτι.
και γω τα ιδια.. και ταση λιποθυμιας... αλλη φορα θα προσεχω να μην ειμαι εγκυος καλοκαιρι!!χαχαχ!!!
Αντε θα χεις και βοηθο και παρεουλα! <3 τελεια!

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera tsoupres ola kala? kai edo exei arketh zesth me anemistira eimai.

phneloph

phneloph
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
egw sto spiti den mporw na stathw xwris aircondition...sth douleia omws pou eimai k prwi k apogeuma brazw.....giauto to meshmeraki to bazw sto full sto spiti!!!ase tha pethanoume apthn zesth k akoma den mphke o ioulios k o augoustos koritsia k egw tha ton faw olo sxedon ton augousto!!!egw ton mpemph mou tha ton dw se kana 10hmero teleutaia fora htan 986gr akribws...oso gia thn kaisarikh pou lete oute blepeis tipota ute aisthanesai ekeinh thn stigmh einai kaluterh k apo thn genna apo ti mou eipe h gnosth mou gennhse prosfatos alla me thn kaisarikh to provlima einai meta...oso na nai xeirourghmenh den kanei na fas thn epomenh mera mono kati tsagia k ponas oso na nai...alla as mhn to skeftomaste kan...pame k oti einai na ginei tha ginei!!!! Very Happy

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
phneloph έγραψε:egw sto spiti den mporw na stathw xwris aircondition...sth douleia omws pou eimai k prwi k apogeuma brazw.....giauto to meshmeraki to bazw sto full sto spiti!!!ase tha pethanoume apthn zesth k akoma den mphke o ioulios k o augoustos koritsia k egw tha ton faw olo sxedon ton augousto!!!egw ton mpemph mou tha ton dw se kana 10hmero teleutaia fora htan 986gr akribws...oso gia thn kaisarikh pou lete oute blepeis tipota ute aisthanesai ekeinh thn stigmh einai kaluterh k apo thn genna apo ti mou eipe h gnosth mou gennhse prosfatos alla me thn kaisarikh to provlima einai meta...oso na nai xeirourghmenh den kanei na fas thn epomenh mera mono kati tsagia k ponas oso na nai...alla as mhn to skeftomaste kan...pame k oti einai na ginei tha ginei!!!! Very Happy
Πηνελοπη...ειναι οπως το λες...χειρουργειο... οσο να ναι.. δεν ειναι και ευκολα...εχει ραμματα..τραβανε πονανε,μες την ζεστη νερο δεν κανει να ριξεις...και εχεις να τρεχεις και για το μωρο.δεν το θελω καθολου μα καθολου...ασε πολυ αγχος... το χω ριξει και ολο στα γλυκα!!!! ας μην φαω φαγητο δεν με πειραζει ολο γλυκα θελω..!!!!!!!! παλι καλα εχω μεινει στα 70 κιλα περιπου..!!!!! παω να κανω δουλειτσες! φιλακια σε ολες καλο μεσημερι!!

phneloph

phneloph
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
eirhnh mou den xreiazetai na to skeftesai psuxraimiaaaaa...tha sumfwnhsw mazi sou sta gluka k egw trelenomai alla thn pathsa me ta dontia mou k ta kopsa...afou prwta ekana thn exagwgh..k twra exw k aponeurwsh ase...alla k sto fai den mporw na pw oxi olo peinaw re koritsia suxexeia boulimia me exei piasei!!!! Laughing ante eirhnh kane tis doulitses sou me thn hsuxia sou,sxolasa k egw twra paw spiti mou na faw k na xaplwsw k to apogeuma xana edw na dwsw to paron!!! Smile

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!Η ΖΕΣΤΗ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΩΣ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΕΙ ΚΑΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑΖΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΧΘΕΣ ΕΦΑΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΖΑ...
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΑΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΟΥΠΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ!!!
ΤΙ ΝΕΑ??ΕΜΕΙΣ ΗΡΕΜΙΑ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΙΑ!!

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κούκλες! Πού είστε χαμένες; Σας έπιασε η ζέστη; Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ με κλιματισμό είμαι γιατί ήμουν έξω και ψόφησα! Γυρίσαμε μόλις απο τον γιατρό! Η κοριτσάρα μας έφτασε τα 1600γρ! Δραστήρια και όλα τέλεια! Όσο για μένα τα νεφρά όσο πάνε μεγαλώνουν, δεν ξέρω πού σκ@τα θα φτάσουν Mad
37η εβδομάδα μου είπε ο γιατρός θα κόψουμε τα χάπια και αν με πιάσουν πόνοι στα νεφρά θα έχει έρθει και η ώρα να γεννήσω οπότε θα κάνουμε κατευθείαν επισκληρίδιο και θα μαι οκ. Εννοείται κολικός νεφρών και πόνοι γέννας δεν παλεύονται χώρια όχι και μαζί! Shocked
Οπότε 37η με 38η εβδομάδα με βλέπω! Ελπίζω να κρατηθεί μέχρι τότε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις