Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
523 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 523 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Na pas sto kalo agapi m...
Kali epitixia stin ellada mas....

Basiliki

Basiliki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κορίτσια! Ζέστη και σήμερα... Ναντια λίγες μέρες υπομονή και ξεμπερδεύεις,θα έχεις το μικρό σου αγκαλιά και όλα αυτά θα τα έχεις ξεχάσει.Με το καλό!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Εδώ στην Αλεξ/πολη, μαίες που έχουν πάρει σύνταξη φτιάξανε το κέντρο μητρότητας και θηλασμού.Είναι 10 2ωρα μαθήματα και όπως αναφέρανε τα κορίτσια παραπάνω μαθαίνεις αρκετά σημαντικά πράγματα και κάνουμε γυμναστική επίσης.Είναι πολύ ωραία, γνωρίζεις κόσμο, κάθε Πέμπτη απόγευμα, 5 άτομα η ομάδα και έχεις υποστήριξη και μετά τη γέννα.Όλο αυτό βέβαια 120 ευρώ.Στο ΕΛΕΝΑ πόσο είναι? Αύριο πρωί θα πάω για μωρουδιακά με τον άντρα μου μπάς και καταφέρω να ετοιμαστώ κάποια στιγμή!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
5€ το μαθημα!!
ανυπομωνω 9/7 εχω το πρωτο μαθημα!
ισως καταφερω αυριο να παω εκεινη την βολτα στα JUMBO!!
καλη επιτυχια στην Εθνική μας!!!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στο Ιπποκράτειο νοσοκομείο Θεσσαλονίκης που κάνω εγώ τα μαθήματα είναι εντελώς δωρεάν...όχι οτι δε θα άξιζε να πληρώσω για όλα αυτά που άκουσα, θα παραάξιζε!!!! Εγώ είπα να κάνω τώρα το απόγευμα που δρόσισε λίγες δουλίτσες στο σπίτι, αλλά και πάλι μούσκεμα έγινα!!! Α ρε ζέστη!!!!! Παρηγοριέμαι όμως γιατί αύριο πάω για μπανάκια!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 16 328109

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα αγαπες!!!!! Ναντιακι χαζομαρες...δεν σου αρεσουν οι φωτο! !!!! οσες ειδα ειναι σουπερ ( αληθεια) !
Εγω χαθηκα λιγο,γιατι εψαχνα να βρω φορεμα για τον γαμο και ρουχα για τον αντρα μου..τελικα μετα απο αφιερωμα 2 ημερων βρηκαμε και οι δυο!!!!!θα τα δειτε σε μια εβδομαδα!!!πολυ απλα ειναι βεβαια αλλα οκ! σημερα παρηγγειλα την κουνια -προικα-στρωμα και το καροτσι! σε 10 μερες θα ειναι ολα εδω!και θα μου χουν μεινει ψιλοπραγματα!!!!απ τις 10 ιουλιου και μετα εχει τρελο αραγμα!!! Προς το παρον σημερα εχει παλι χωσιμο μιας και το βρωμοσκυλακι μου μας κανει πολεμο νευρων κατουραει ολο το δωματιο του μπεμπη και σημερα χεστηκε και πανω της και πρεπει να την πλυνω να πλυνω το μπαλκονι ( τα χει κανει χαλια) να σφουγγαρισω και εχω και σιδερο!!!!! τα κανω βραδυ που εχει δροσια! Razz

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ti kante koritsia emeis pigame simera kai eidame mia fili mou pou gennise ti omorfa pou einai ta morakia. to apogeuma tha katharisoume verikoka me tin mama na kanoume gliko tou koutaliou, ksexasa na sas po xthes pou eidame ton mpempi mou leei i giatros oti evgale kai malakia.  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 16 215994

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ??? ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ!!! Shocked ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ Ε???

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!

Νάντια μου άντε με το καλό όλα να πάνε καλά!!! Και όταν θα πας στο σπίτι και θα είναι όλα έτοιμα θα σου είναι μια μεγάλη και ευχάριστη έκπληξη.

Βασιλεία δεν πειράζει έχεις ακόμα χρόνο και αν δεν προλάβεις και μετά μπορείς.

Εγώ πήγα πάλι για ντόπλερ χθες, το μωράκι μπορεί να είναι μικρό ακόμα αλλά είναι υγιέστατο και ζωηρό οπότε με στενή παρακολούθηση, ας πέρνει και λίγο, όσο είναι υγιή θα το περιμένουμε ακόμα. Μπορεί να φτάσουμε στις 37 με 2 κιλά!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 16 654316

Λίγο ανέβηκε η ψυχόλογια μου!! Λέει ο γιατρός είναι ένα χαρούμενο μικρό μωρό(επειδή τον κλωτσούσε συνέχεια και δεν τον άφηνε να μετρήσει). Very Happy Very Happy Την Τετάρτη θα πάμε για καρδιοτόκογράφημα.

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MARIA TR έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!

Νάντια μου άντε με το καλό όλα να πάνε καλά!!! Και όταν θα πας στο σπίτι και θα είναι όλα έτοιμα θα σου είναι μια μεγάλη και ευχάριστη έκπληξη.

Βασιλεία δεν πειράζει έχεις ακόμα χρόνο και αν δεν προλάβεις και μετά μπορείς.

Εγώ πήγα πάλι για ντόπλερ χθες, το μωράκι μπορεί να είναι μικρό ακόμα αλλά είναι υγιέστατο και ζωηρό οπότε με στενή παρακολούθηση, ας πέρνει και λίγο, όσο είναι υγιή θα το περιμένουμε ακόμα. Μπορεί να φτάσουμε στις 37 με 2 κιλά!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 16 654316

Λίγο ανέβηκε η ψυχόλογια μου!! Λέει ο γιατρός είναι ένα χαρούμενο μικρό μωρό(επειδή τον κλωτσούσε συνέχεια και δεν τον άφηνε να μετρήσει). Very Happy Very Happy Την Τετάρτη θα πάμε για καρδιοτόκογράφημα.

eides ola kala pigan kai to moro igiestato sou euxomai na to kratiseis oso perisotero mporeis kai na sou pane ola telia.

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
korina26 έγραψε:
eides ola kala pigan kai to moro igiestato sou euxomai na to kratiseis oso perisotero mporeis kai na sou pane ola telia.

Ευχαριστώ πολύ, είμαι και εγώ αισιόδοξη, ελπίζω μέχρι τις 15 Ιουλίου να τα καταφέρουμε.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
korina26 έγραψε:ti kante koritsia emeis pigame simera kai eidame mia fili mou pou gennise ti omorfa pou einai ta morakia. to apogeuma tha katharisoume verikoka me tin mama na kanoume gliko tou koutaliou, ksexasa na sas po xthes pou eidame ton mpempi mou leei i giatros oti evgale kai malakia.  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 16 215994

Kalimera Korinaki m...
Ti keneis pws ta pas eisai kala???
Evgale mallakia eee???
Egw paw tin tetarti g eksetaseis aimatos...
K paraskeui giatro...

Na tis zisei to nini... Very Happy Very Happy Very Happy

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasiliapap07 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ??? ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ!!! Shocked ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ Ε???

Kalimera Vasilia m...
Ate arxise siga siga na to kaneis kali m...
Den emeine poli kairo....
K kalitera tora para otan variseis re agapi m...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MARIA TR έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!

Νάντια μου άντε με το καλό όλα να πάνε καλά!!! Και όταν θα πας στο σπίτι και θα είναι όλα έτοιμα θα σου είναι μια μεγάλη και ευχάριστη έκπληξη.

Βασιλεία δεν πειράζει έχεις ακόμα χρόνο και αν δεν προλάβεις και μετά μπορείς.

Εγώ πήγα πάλι για ντόπλερ χθες, το μωράκι μπορεί να είναι μικρό ακόμα αλλά είναι υγιέστατο και ζωηρό οπότε με στενή παρακολούθηση, ας πέρνει και λίγο, όσο είναι υγιή θα το περιμένουμε ακόμα. Μπορεί να φτάσουμε στις 37 με 2 κιλά!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 16 654316

Λίγο ανέβηκε η ψυχόλογια μου!! Λέει ο γιατρός είναι ένα χαρούμενο μικρό μωρό(επειδή τον κλωτσούσε συνέχεια και δεν τον άφηνε να μετρήσει). Very Happy Very Happy Την Τετάρτη θα πάμε για καρδιοτόκογράφημα.

Maria tr m kalimera agapi m xarika g sas...
K sas euxwme ta kalitera...
Eilikrina na xeresai to mikro s epidi oso k na pernate tora,,, eksakolouthei na einai xaroumeno k dunato...
Na se dunati agapoulla m k OLA tha pane kala...
O theoullis mazi sas...
X.x.X

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera koritsia pos eiste ego kalitera simera, ax autes oi ormones xthes efige o antras mou oli tin mera eklega san thn xazi.

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 έγραψε:
korina26 έγραψε:ti kante koritsia emeis pigame simera kai eidame mia fili mou pou gennise ti omorfa pou einai ta morakia. to apogeuma tha katharisoume verikoka me tin mama na kanoume gliko tou koutaliou, ksexasa na sas po xthes pou eidame ton mpempi mou leei i giatros oti evgale kai malakia.  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 16 215994

Kalimera Korinaki m...
Ti keneis pws ta pas eisai kala???
Evgale mallakia eee???
Egw paw tin tetarti g eksetaseis aimatos...
K paraskeui giatro...

Na tis zisei to nini... Very Happy Very Happy Very Happy


oraia emena mou evale kai ekana oles tis eksetaseis tora gia na mi ksana tripiemai eutixos vgikan mia xara kai o aimatokritis kai ta oura kai asvestio oles kales apla mou eipe na sinexiso ta simpliromata, ligo ipomoni akomi telionoume, ego mallon tha katevo aurio sthn agora gia ta teleutaia psonia an den exei poli zesti na teliono siga siga kai me ti valitsa.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
korina26 έγραψε:
joannoua3 έγραψε:
korina26 έγραψε:ti kante koritsia emeis pigame simera kai eidame mia fili mou pou gennise ti omorfa pou einai ta morakia. to apogeuma tha katharisoume verikoka me tin mama na kanoume gliko tou koutaliou, ksexasa na sas po xthes pou eidame ton mpempi mou leei i giatros oti evgale kai malakia.  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 16 215994

Kalimera Korinaki m...
Ti keneis pws ta pas eisai kala???
Evgale mallakia eee???
Egw paw tin tetarti g eksetaseis aimatos...
K paraskeui giatro...

Na tis zisei to nini... Very Happy Very Happy Very Happy


oraia emena mou evale kai ekana oles tis eksetaseis tora gia na mi ksana tripiemai eutixos vgikan mia xara kai o aimatokritis kai ta oura kai asvestio oles kales apla mou eipe na sinexiso ta simpliromata, ligo ipomoni akomi telionoume, ego mallon tha katevo aurio sthn agora gia ta teleutaia psonia an den exei poli zesti na teliono siga siga kai me ti valitsa.

Ki egw tha kanw oles tis eksetaseis mazi,,, k tha plirosw 300 euro Twisted Evil
Tyxeroulla p tha teleiwseis tin valitsa...
Korinaki egw valitsa den exw kanei...
Eipa apo eudomadas otan plirothei o antras m g na piasw orismena pragmata p xreiazwme akomi...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ!!!!

joannoua3 έγραψε:...
Dest m agapi m...
Ti kaneis???
Min xannesai...
O mpampas s pws einai???
Euxaristw g ta kala s logia...
K iremise ligaki stin douleia,,
Toso kairo m thumwnes emena k tora ta kaneis esu???
Xalara agapi m xalara...

Να ξέρατε πόσο θέλω να συμμετέχω περισσότερο... δεν μου φτάνει ο χρόνος κορίτσια. Στη δουλειά πιέζομαι αλλά κάνω υπομονή 3 βδομαδούλες. Μετά ας κάνουν ό,τι τους φωτίσει ο Θεός. Δεν είναι ότι κουράζομαι, είναι ότι ένα 8ωρο είμαι απασχολημένη. Στο σπίτι όταν γυρνάω κοιτάζω να κάνω άλλα πράγματα και να μη μπαίνω στον υπολογιστή.
Ιωάννα, δόξα τω Θεό ο μπαμπάς μου καλά είναι. Το πρόβλημα με την υγεία του δεν είναι σοβαρό και ευτυχώς διορθώνεται με φάρμακα. Απλά πρέπει να βρούνε τώρα τη σωστή φαρμακευτική αγωγή ώστε να λειτουργεί σωστά η καρδιά.
NantiaN έγραψε:Γεια σας υπεροψες κοιλιες!!!!!!Πηρα το λαπτοπ στο νοσοκομειο για αυτες τις μερες γιατι δεν αντεχα αλλο!!!!!!Μπηκα νοσοκομειο βγηκα παντρευτηκα και παλι μεσα...Τωρα θα ξαναβγω μαζι με τον μπεμπη.......
Τα καλα ειναι ειναι πως ειμαστε 2 κιλα τωρα την δευτερα αν δεν εχω γεννησει θα εχω και το νεο βαρος του μιας και καθε δευτερα κανουμε υπερηχο!!!Οι γιατροι μ ειπαν πως το μωρο τρεφεται παρα πολυ καλα και μεγαλωνει πολυ γρηγορα αν σκεφτουμε κιολας πως στις 7 αν θυμαμαι καλα του μηνα ηταν 1400+ και στις 18 2.000
Ειμαστε σε φαση σημερα γενναω αυριο γενναω....Δυστηχως με καισαρικη γιατι ο μπεμπης ειναι αναποδα.......
Το αλλο κριμα ειναι πως δν προλαβα να ψωνισω σχεδον τιποτα για τον πριγκηπα μου και ψωνιζουν οι αλλοι για μενα.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
..

Νάντια, υπέροχη η φωτό από το γάμο, μην τα βλέπεις όλα μαύρα.
Να ζήσετε, ευτυχισμένοι να είστε και να αγκαλιάσετε σύντομα (που σίγουρα σύντομα θα είναι) τον πρίγκιπά σας.
Ευτυχώς επιτρέπουν το λαπτοπ στο νοσοκομείο. Να περνάει η ώρα κάπως.

vasiliapap07 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ??? ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ!!! Shocked ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ Ε???

Χαχαχαχα, όχι δεν είσαι η μοναδική Very Happy . Εγώ ακόμα σκέφτομαι τι αλλαγές θα κάνω με τα ήδη υπάρχουσα δωμάτια.
Χρειάζονται τα παιδιά ράφια, βιβλιοθήκες, ντουλάπια κτλ. Πρέπει να αποφασίσω σύντομα.

MARIA TR έγραψε:...
Εγώ πήγα πάλι για ντόπλερ χθες, το μωράκι μπορεί να είναι μικρό ακόμα αλλά είναι υγιέστατο και ζωηρό οπότε με στενή παρακολούθηση, ας πέρνει και λίγο, όσο είναι υγιή θα το περιμένουμε ακόμα. Μπορεί να φτάσουμε στις 37 με 2 κιλά!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 16 654316

Λίγο ανέβηκε η ψυχόλογια μου!! Λέει ο γιατρός είναι ένα χαρούμενο μικρό μωρό(επειδή τον κλωτσούσε συνέχεια και δεν τον άφηνε να μετρήσει). Very Happy Very Happy Την Τετάρτη θα πάμε για καρδιοτόκογράφημα.

Τώρα που το θυμήθηκα Μαρία... ξέρω περίπτωση εδώ στην πόλη μας, παιδάκι που από λάθος των γιατρών (δεν παρακολουθούσαν σωστά την ανάπτυξή του) γεννήθηκε την 39η εβδμάδα 1600 γρ. Τώρα το παιδάκι είναι 2 χρονών και είναι υγιέστατο.
Να δεις που όλα καλά θα πάνε. Σκέψου τα θετικά που μας δίνει η τεχνολογία. Ξέρεις από τώρα τι μπορεί να αντιμετωπίσεις και ήδη προλαμβάνεις. Έχεις κάνεις τις ενέσεις κορτιζόνης έχει διαλέξει καλό νοσοκομείο και νεογνολογικό και το σημαντικότερο, προετοιμάζεσαι ψυχολογικά και εσύ και ο άντρας σου και όλη οι οικογένεια.
Μπράβο, τη ζουζού που είναι και ζωηρούλα. Χαίρομαι που όλα πάνε καλά.

Μόλις μπορέσω κοπελιές θα επανέλθω...  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 16 417472

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
exeis xrono kai ego den tin etoimasa thelo merika pragmata akomi.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera dest m...
Eutixws ola kala me ton papa s...
Oso g tin douleia pote tha kathiseis me adeia???
Pote dikaiouse???

Korinaki nai sigoura agapi,,, exw akomi enne...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannoua3 έγραψε:Kalimera dest m...
Eutixws ola kala me ton papa s...
Oso g tin douleia pote tha kathiseis me adeia???
Pote dikaiouse???

Korinaki nai sigoura agapi,,, exw akomi enne...
Ακριβώς, δεν ξέρω. Την άλλη εβδομάδα έκλεισα ραντεβού με γιατρό του ΙΚΑ για να μου γράψει την ΠΗΤ. Μετά θα υπολογίσω 8 εβδομάδες πριν. Πρέπει λογικά να είναι γύρω στις 16 με 18 Ιουλίου.
ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!
ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΜΑΡΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΣΑΧΠΙΝΑ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΤΟΝΙΑ!ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΡΑΣΤΗΡΙΑ...ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!
ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΕΥΧΑΡΗΣΤΗΘΗΚΑ!!
ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΙΚΑ,ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
joannoua3 έγραψε:Kalimera dest m...
Eutixws ola kala me ton papa s...
Oso g tin douleia pote tha kathiseis me adeia???
Pote dikaiouse???

Korinaki nai sigoura agapi,,, exw akomi enne...
Ακριβώς, δεν ξέρω. Την άλλη εβδομάδα έκλεισα ραντεβού με γιατρό του ΙΚΑ για να μου γράψει την ΠΗΤ. Μετά θα υπολογίσω 8 εβδομάδες πριν. Πρέπει λογικά να είναι γύρω στις 16 με 18 Ιουλίου.
ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E opou ki na se agapi m tha kathiseis ki esu... Very Happy

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
danik έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!
ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΜΑΡΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΣΑΧΠΙΝΑ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΤΟΝΙΑ!ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΡΑΣΤΗΡΙΑ...ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!
ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΕΥΧΑΡΗΣΤΗΘΗΚΑ!!
ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΙΚΑ,ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ!!

Geia s kali m...
Na rotisw??? mpikes sto nero agapi m???

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ti kaneis ioanna mou?

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mwlis gurisa agapoulla m piga me ton antra m sto grafeio na ton voithisw ligo epidi pnigiken monos t...
ESu pws pernas????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις