Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
576 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 576 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!
ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΠΛΗΣΙΑΖΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΝΑΝΤΙΟΥΛΑ!! ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ ΜΗ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΤΕ...
ΠΕΡΑΣΑ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ ΣΚ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΨΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ!!
ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΡΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΞΕΠΡΗΣΤΕΙ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΚΟΜΑ!!
ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΘΑ ΤΕΡΜΑΤΙΖΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΕΣ!!!
ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΑ Ε??ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΝΑΝΤΙΑ!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 215994
ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΜΩΡΟ ΧΑΧΧΑΧΑ!!!
ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ!

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia kalo mhna!!! noiwthw oti mpainoume sth telikh eutheia oles - k emeis pou 8a genhsoume augousto... ta exete ola etoima eseis? egw sxedon .. to sk eixa parei apofash na vouthxw 8alassa alla mou ta xalase o kairos pali... fysage k eixe kymataki opote..xaplwstra k koitaza tous allous... thn pempth exw giatro k den kratiemai apo agwnia..fantasou otan ftasei augoustos pws 8a mai.. kalo kouragio se oles mas!!

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια! Μπράβο στο Ναντιάκι μας!!
Άχ, άρχησα να αγχώνομαι και εγώ... pale pale

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sinxaritiria nantia na sou zisei, kalo sarantismo na exeis.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νίκη, στο φβ το είδες;
Να σας ζήσει Νάντια!!!!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
NAI STO FB!!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ VENY,εγω τα εχω σχεδον ετοιμα της μικρης..και τα δικα μου!!
την αλλη εβδομαδα εχω μαθηματα ανωδυνου και θα ρωτησω εκει τι χρειαζεται να εχω μαζι μου για το μωρο!!γιατι καποιες που εχουν γεννησει στο ελενας μου ειπαν οτι ολα(σεντονια φορμακια)στα παρεχει το νοσοκομειο και καποιες αλλες οτι πρεπει να τα εχω εγω...εχει ακουσει καμια σας τι απο τα δυο ισχυει??

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalispera koritsia m...

Nantia m kouklara m na sas zisei to mikroulliko sas k na ton xereste,,,
Elpizw na einai ola kala k o theoullis mazi sas...
Sas euxwme mia teleia sunexeia me to neo melos tis oikogeneias sas...

 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 50580  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 50580  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 50580
MIN MAS KSEXASEIS AGAPOULLA M KALI...

Maria TR m exeis ki esu seira tora...
An den eimai mesa sto forum s euxwme ta kalitera kopella m k kali eleutheria...
O theoullis mazi sas...  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 417472


Mpenw ki egw g ligo epidi feugoume se ligo pali...
Sygnwmi p xathika ligaki,,,
Mia eimai sto grafeio me ton antra m k ton voithaw k mia stis files m k thallasoues...
Ennoeite den mpenw akomi mesa sto nero...
Wmos epiasa ligo xroma... Rolling Eyes
Den kserw gt wmos eimai poli poli xaroumeni k exw poli oreksei den menoume sto spiti deuterolepto...
Olo gyrizoume Very Happy Very Happy Very Happy
Eimai olo oreksei k den thelw na mpenoume sto spiti...

Ti kanete esu koritsia???
Pws eiste???



korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 έγραψε:Kalispera koritsia m...

Nantia m kouklara m na sas zisei to mikroulliko sas k na ton xereste,,,
Elpizw na einai ola kala k o theoullis mazi sas...
Sas euxwme mia teleia sunexeia me to neo melos tis oikogeneias sas...

 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 50580  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 50580  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 50580
MIN MAS KSEXASEIS AGAPOULLA M KALI...

Maria TR m exeis ki esu seira tora...
An den eimai mesa sto forum s euxwme ta kalitera kopella m k kali eleutheria...
O theoullis mazi sas...  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 417472


Mpenw ki egw g ligo epidi feugoume se ligo pali...
Sygnwmi p xathika ligaki,,,
Mia eimai sto grafeio me ton antra m k ton voithaw k mia stis files m k thallasoues...
Ennoeite den mpenw akomi mesa sto nero...
Wmos epiasa ligo xroma... Rolling Eyes
Den kserw gt wmos eimai poli poli xaroumeni k exw poli oreksei den menoume sto spiti deuterolepto...
Olo gyrizoume Very Happy Very Happy Very Happy
Eimai olo oreksei k den thelw na mpenoume sto spiti...

Ti kanete esu koritsia???
Pws eiste???







mia xara kai me xroma sto maieutirio Very Happy ego spiti exo liga ponakia xamila alla den einai entona gia na anisixiso tin paraskeui pao giatro.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Hahahaha nai agapi m k me xrwma...

Tlk den piga tin paraskeui giatro k tha paw ki egw ayti tin paraskeui mazi s... I love you I love you I love you

Korinaki m s euxwme ta kalitera agapoulla m,,, k elpizw na min xathoume... Very Happy

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 έγραψε:Hahahaha nai agapi m k me xrwma...

Tlk den piga tin paraskeui giatro k tha paw ki egw ayti tin paraskeui mazi s... I love you I love you I love you

Korinaki m s euxwme ta kalitera agapoulla m,,, k elpizw na min xathoume... Very Happy

ennoeite pos den tha xathoume esi koita na peraseis kala tora pou mporeis.  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 417472

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nάντια τώρα το πήρα χαμπάρι κι εγώ ότι γέννησες! Συγχαρητήρια και να σας ζήσει το μωράκι σας! Very Happy Ελπίζω να πήγαν όλα καλά! Όταν μπορέσεις μπες να μας πεις λεπτομέρειες!
Άντε να παίρνουμε σειρά και οι υπόλοιπες σιγά σιγά!!!
Ιωάννα γύρνα γύρνα τώρα που σε παίρνει!

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο σου Ιωαννούλα που έχεις κέφια! Εγώ τις τελευταίες μέρες έχω κάτι δυσφορίες δεν μπορώ να κουνηθώ. Σήμερα όμως έχω και εγώ καλή διάθεση, σιδερώνω βρεφικά ρουχάκια και ενθουσιάστηκα!! Τα συμμαζεύουμε με τον γιό μου στη ντουλάπα της μπέμπας.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kopelles m feugw....
ki oso mporw tha mpenw sto forum na leme kamia kouventoulla...

Sas filw k ypomoni... Very Happy Very Happy Very Happy

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannoua3 έγραψε:Kopelles m feugw....
ki oso mporw tha mpenw sto forum na leme kamia kouventoulla...

Sas filw k ypomoni... Very Happy Very Happy Very Happy

 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 417472

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
desT έγραψε:Καλημέρα κοριτσια!
Βάσω είσαι σίγουρη ότι είναι ακόμα ισχυακή προβολή; Εγώ με το που άρχισα να αισθάνομαι πίεση στην ουρήθρα ήμουν σίγουρη ότι η μπουμπού πήρε θέση και τελικά επιβεβαιώθηκα. Το κεφάλι της τελικά είναι αυτό που με πιέζει. Βέβαια η δικιά μου μπορεί να έχει πάρει και το κεφαλι του μπαμπά μου ...ποντιακό, γι' αυτό και να πιέζει Laughing Θα δείξει....
Νάντια, πες μου ότι γέννησες κιόλας.... πού είσαι; Εξαφανίστηκες...
ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΤΩ! ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ!!!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΝΑΝΤΙΑ???

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasiliapap07 έγραψε:
desT έγραψε:Καλημέρα κοριτσια!
Βάσω είσαι σίγουρη ότι είναι ακόμα ισχυακή προβολή; Εγώ με το που άρχισα να αισθάνομαι πίεση στην ουρήθρα ήμουν σίγουρη ότι η μπουμπού πήρε θέση και τελικά επιβεβαιώθηκα. Το κεφάλι της τελικά είναι αυτό που με πιέζει. Βέβαια η δικιά μου μπορεί να έχει πάρει και το κεφαλι του μπαμπά μου ...ποντιακό, γι' αυτό και να πιέζει Laughing Θα δείξει....
Νάντια, πες μου ότι γέννησες κιόλας.... πού είσαι; Εξαφανίστηκες...
ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΤΩ! ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ!!!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΝΑΝΤΙΑ???

Ναι, γέννησε!! Άντε με το καλό κεμείς!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου γλυκα γεια σας και ευχομαι να ειστε ολες καλα με την εγκυμοσυνη σας. Σας στελλω στο γρουπακι σας ενα κειμενακι να διαβασετε  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 379767

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στην κοιλιά της εγκύου δύο έμβρυα συνομιλούν. Το ένα είναι σκεπτικιστής, το άλλο γεμάτο εμπιστοσύνη και πίστη.Tο γεμάτο αμφιβολίες έμβρυο ρωτάει... «Και πιστεύεις πραγματικά σε μια ζωή μετά τη γέννηση;» Το έμβρυο που πιστεύει, απαντά: «Ασφαλώς, ναι. Για μένα είναι απόλυτα βέβαιο ότι υπάρχει ζωή μετά τη γέννησή μου. Η ζωή εδώ, είναι μόνο για να μας μεγαλώνει, ώστε να μπορούμε να προετοιμάζουμε τους εαυτούς μας για τη ζωή μετά τη γέννησή μας, έτσι ώστε να είμαστε αρκετά δυνατά για ό,τι μας περιμένει μετά.»
Ο μικρός σκεπτικιστής έχει εκνευριστεί: «Αυτό είναι αρκετά ανόητο. Δεν υπάρχει ζωή μετά τη γέννηση. Πώς θα έμοιαζε μια τέτοια ζωή, ούτως ή άλλως;»
Ο μικρός πιστός όμως, υποστηρίζει: «Δε γνωρίζω. Αλλά σίγουρα θα έχει πολύ περισσότερο φως από εδώ. Και ίσως να στεκόμαστε στα πόδια μας και να τρώμε με το στόμα μας!»
Το γεμάτο αμφιβολίες έμβρυο ξεσπάει: «Ένα μάτσο ανοησίες! Δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα όπως το περπάτημα. Και φαγητό με το στόμα είναι πραγματικά μια εντελώς γελοία ιδέα – έχουμε τον ομφάλιο λώρο, που μας τροφοδοτεί αρκετά καλά, ήδη! Αυτό από μόνο του μας δείχνει ότι η ζωή μετά τη γέννηση είναι αδύνατη: ο ομφάλιος λώρος είναι πολύ κοντός!»
Ο μικρός πιστός παραμένει ακλόνητος: «Είναι όντως δυνατή. Απλά μπορεί να είναι λίγο διαφορετική από ό,τι είμαστε εδώ.»
Ο μικρός σκεπτικιστής σιγά-σιγά χάνει την υπομονή του μπροστά σε τόση χαζομάρα: «Κανείς, και εννοώ ποτέ κανείς, δεν ήρθε πίσω μετά τη γέννηση! Ρίξε μια ματιά σε αυτό: η γέννηση είναι απλά το Τέλος της Ζωής. Τελεία και παύλα. Και κάτι ακόμα για σένα και τα τρελά όνειρά σου: Η ζωή είναι μία μεγάλη σκοτούρα μέσα στο σκοτάδι, αυτό είναι!»
Ο μικρός πιστός δεν το αφήνει έτσι: «Το παραδέχομαι ότι δεν γνωρίζω πώς ακριβώς είναι η ζωή μετά τη γέννηση. αλλά σε κάθε περίπτωση εμείς θα δούμε τελικά τη μητέρα μας και αυτή θα μας φροντίσει.»
Ο σκεπτικιστής γούρλωσε τα μάτια του: «Μητέρα! Πιστεύεις στη μητέρα; Είναι γελοίο! Με συγχωρείς, αλλά πού είναι αυτή; Θα ήθελα να σε ρωτήσω».
Ο μικρός πιστός κάνει μια χειρονομία με το χέρι: «Αυτή είναι εδώ! Παντού γύρω μας. Ζούμε μέσα σ’ αυτήν, καθώς και μέσω αυτής. Χωρίς αυτήν εμείς δεν θα ήταν δυνατόν να υπάρχουμε!»
Ο μικρός σκεπτικιστής δεν είναι δυνατόν τώρα να συγκρατηθεί: «Αυτό φτάνει πραγματικά το αποκορύφωμα της ανοησίας. Και για κανένα λόγο δεν μπορώ να δω πουθενά τη μητέρα σου. Ούτε ένα κομμάτι της -είναι αρκετά προφανές- διότι απλά, δεν υπάρχει!»
Το μικρό που πιστεύει, κουνάει το κεφάλι του και κλείνει τα μάτια: «Μερικές φορές, όταν είμαστε πολύ ήσυχα, την ακούω να τραγουδά. Ή να χαϊδεύει τον κόσμο μας η να μου μιλα με αγαπη. Νιώθω το χαδι της και τη στοργη της οσο τιποτε αλλο στο κόσμο... Η γεννηση θα είναι ένα μεγάλο νέο ξεκίνημα, θα δεις!»

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??
3ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΤΑΚΤΑ ΡΥΘΜΙΚΑ ΚΤΥΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΡΑΤΑΝΕ 10 ΛΕΠΤΑ..ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΛΟΤΣΙΕΣ...ΚΤΙ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΛΟΞΥΓΚΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ?

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MARIA TR έγραψε:
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΝΑΝΤΙΑ???

Ναι, γέννησε!! Άντε με το καλό κεμείς!![/quote]

ANTE ΚΑΙ ΑΠ'ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια.Δεν το πιστεύω ότι ήρθε το πρώτο μωράκι στην ομαδούλα μας.Νάντια να σας ζήσει κορίτσι μου ..γερό κ ευτυχισμένο να είναι πάντα!!!
Νίκη κ εγώ έχω ακούσει για λόξυγκα αλλά δεν ξέρω πως μπορεί να μοιάζει αυτη η αίσθηση...

Basiliki

Basiliki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια! Νάντια να σου ζήσει το μωράκι!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 50580  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 50580  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 50580 Να είναι γερό και να το δείς όπως επιθυμείς! Αυτές τις μέρες ετοίμασα τα ρούχα και την ''προίκα'' του μικρού  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 93981 .Ηταν μια καλή ευκαιρία να δώ τι έχω και απ'οτι διαπίστωσα μου λέιπουν πραγματάκια. Σήμερα επιτέλους κλέισαμε το καρότσι  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 22 429657 .Τελικά όσα περισσότερα δεις τόσο μπερδεύεσαι.. Κατά τα άλλα ησυχία, την Πέμπτη έχω ραντεβού με τον γυν/γο να δούμε τον μικρό.

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nantia kai ego to aisthanomai merikes fores loksigas einai.

emmy20

emmy20
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalimera se oles tis egguoules! oi ponoi sti mesi kai stous gofous exoun arxisei na xeirotereuoun!! axxx den antexw allo re koritsiaaaaa!!! tha kanw mpam se ligo!! exei kai aforiti zesti kai den tin paleuw mia!! Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις