Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
314 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 314 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
korina26 έγραψε:
danik έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!
ΑΧ ΒΡΕ ΝΑΝΤΙΑΚΙ ΜΟΥ
ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!
ΧΘΕΣ ΨΟΦΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ!!
ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΛΕΓΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΟΓΩ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΟΡΤΗ Razz ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΑΜΕ ΦΑΓΗΤΑ-ΓΛΥΚΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΦΟΥΡΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ!!


na ton xairesai, xronia tou polla eutixos exeis kai voithia.

SE EYXARISTW POLY!!ONTWS POLY SHMANTIKO NA EXEIS BOH8EIA!!EXW TIN KOYNIADA MOY POY MENEI MAKRIA KAI DEN EXEI KONTA OYTE TH MAMA THS OYTE TIS KOYNIADES TIS KAI H KAKOMOIRA KOYRAZETAI POLY!

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik έγραψε:
korina26 έγραψε:
danik έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!
ΑΧ ΒΡΕ ΝΑΝΤΙΑΚΙ ΜΟΥ
ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!
ΧΘΕΣ ΨΟΦΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ!!
ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΛΕΓΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΟΓΩ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΟΡΤΗ Razz ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΑΜΕ ΦΑΓΗΤΑ-ΓΛΥΚΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΦΟΥΡΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ!!


na ton xairesai, xronia tou polla eutixos exeis kai voithia.

SE EYXARISTW POLY!!ONTWS POLY SHMANTIKO NA EXEIS BOH8EIA!!EXW TIN KOYNIADA MOY POY MENEI MAKRIA KAI DEN EXEI KONTA OYTE TH MAMA THS OYTE TIS KOYNIADES TIS KAI H KAKOMOIRA KOYRAZETAI POLY!

nai kai ego tora me tin mama mou exo megali voithia kai ipostiriksi kai eutixos sthn arxi tha me voithisei kai me to moro.

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ δε περναει η ατιμη δε περναει...Περιττο να πω οτι κλεβω ιντερνετ εδωπερα γιανα μπω αλλα με το ζορι ανοιγουν οι σελιδες και δε μπορω να κανω πολλα πραγματα...
Αλλα τι να κανουμε .....Σημερα ηρθε ενας απο τους καθηγητες του Αλεξανδρα και ειπε στο γιατρο μου οτι θελει πληρες ιστορικο μου και ολο μου το φακελο με ολες τις εξετασεις και ολα τα NST που εχω κανει...Απο εκεινη την ωρα μου περνουν την πιεση και οταν μ φερνουν το φαγητο πρωτα ρωτανε αν κανει να φαω...
Δεν εχω καταλαβει τι γινετε αλλα με αγχωσαν λιγο... confused confused confused confused confused
Αλλα ξερω πως επειδη και η μητρα ειναι μυς εφοσον κανει τοσο πολλες και τοσο συχνες συσπασεις μπορει να παθει μονιμη ζημια αλλα παραπανω δε μου ειπαν!!!
Ολα ομως θελω να πιστευω καλα θα πανε....
Νικη μου να τον χαιρεσαι και να ειστε παντα καλα και εσεις και το μωρακι σας!!!!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 417472

https://facebook.com/nantia.naturally

emmy20

emmy20
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalispera koritsakia!! pws pate??? simera to prwi pigame sto iasw kai eidame ton mpemph mas! ola mia xara mas eipe o giatroulis mas!! apla egw anisixw ligo gia to varos tou einai 2.180 kai eimai stis 33 evdomades mou fainete oti einai ligo paxouloulis!! eseis se ti varos eiste panw katw???

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emmy20 έγραψε:kalispera koritsakia!! pws pate??? simera to prwi pigame sto iasw kai eidame ton mpemph mas! ola mia xara mas eipe o giatroulis mas!! apla egw anisixw ligo gia to varos tou einai 2.180 kai eimai stis 33 evdomades mou fainete oti einai ligo paxouloulis!! eseis se ti varos eiste panw katw???
Μια χαρα καλε ειναι το παιδι....Και παχουλουλις να ειναι που ειναι το κακο??Εμενα παντως οταν ημουν ακριβως 31 εβδομαδες στις 18 του μηνα μου ειπε η γιατρος 2.000 κιλα......

https://facebook.com/nantia.naturally

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
2.000 γρ οχι κιλα οκ... Shocked Shocked Shocked Shocked
 Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 4872  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 4872  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 4872

https://facebook.com/nantia.naturally

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα!!! Χάθηκα λίγο, μένω στη Θεσσαλονίκη στη μαμα μου αυτές τις μέρες γιατί έχω μέρα παρα μέρα(περίπου) εξετάσεις(ντόπλερ, καρδιοτοκογραφήματα, ζυγίσματα). Τώρα ήρθα λίγο σπιτάκι μου να χαλαρώσω γιατί σαν στο σπίτι σου...πουθενά!!!!

Σήμερα πήγα στο γιατρό μου, είμαστε 1960!!!!!!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 536304  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 536304 Σε 10 μέρες γεννάμε!!!!! Να κλείσω την 36η και να πάρω και 2-3 μέρες ακόμα. Μπορεί να γλυτώσουμε και την θερμοκοιτίδα!!!!! Μέχρι τότε βέβαια την Κυριακή καρδιοτοκογράφημα, την Τετάρτη ντόπλερ, παρασκευή ζύγισμα και κανονίζουμε και ακριβώς το ραντεβού με την κόρη μου!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 875502  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 875502

Νάντια υπομονή κοπέλα μου, και συ λίγο ακόμα έχεις. Το δύσκολο είναι οτι πονάς αλλα είναι το μωράκι σου καλά, αυτό να σκέφτεσαι.

Όσο για τις βαφές και εγώ απο τον τον τέταρο μήνα κορέ, δεν είναι και ακριβώς το ξανθό που είχα αλλά είναι μια χαρά, μετά το θηλασμό ξανά πιο ξανθιά.

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emmy20 έγραψε:kalispera koritsakia!! pws pate??? simera to prwi pigame sto iasw kai eidame ton mpemph mas! ola mia xara mas eipe o giatroulis mas!! apla egw anisixw ligo gia to varos tou einai 2.180 kai eimai stis 33 evdomades mou fainete oti einai ligo paxouloulis!! eseis se ti varos eiste panw katw???

emena tin proigoumeni paraskeui itan 2209 o mpempis stis 33 eudomades den mou eipe kati i giatros

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MARIA TR έγραψε:Καλησπέρα!!! Χάθηκα λίγο, μένω στη Θεσσαλονίκη στη μαμα μου αυτές τις μέρες γιατί έχω μέρα παρα μέρα(περίπου) εξετάσεις(ντόπλερ, καρδιοτοκογραφήματα, ζυγίσματα). Τώρα ήρθα λίγο σπιτάκι μου να χαλαρώσω γιατί σαν στο σπίτι σου...πουθενά!!!!

Σήμερα πήγα στο γιατρό μου, είμαστε 1960!!!!!!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 536304  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 536304 Σε 10 μέρες γεννάμε!!!!! Να κλείσω την 36η και να πάρω και 2-3 μέρες ακόμα. Μπορεί να γλυτώσουμε και την θερμοκοιτίδα!!!!! Μέχρι τότε βέβαια την Κυριακή καρδιοτοκογράφημα, την Τετάρτη ντόπλερ, παρασκευή ζύγισμα και κανονίζουμε και ακριβώς το ραντεβού με την κόρη μου!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 875502  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 875502

Νάντια υπομονή κοπέλα μου, και συ λίγο ακόμα έχεις. Το δύσκολο είναι οτι πονάς αλλα είναι το μωράκι σου καλά, αυτό να σκέφτεσαι.

Όσο για τις βαφές και εγώ απο τον τον τέταρο μήνα κορέ, δεν είναι και ακριβώς το ξανθό που είχα αλλά είναι μια χαρά, μετά το θηλασμό ξανά πιο ξανθιά.


poli oraia eutixos ola kala pigan sou euxomai etsi mexri to telos.  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 868444

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τελεια τα νεα Μαρακι..ολα καλα να πανε μεχρι τελος ευχομαι...
Ναντια υπομονη κοριτσακι μου...εδω στο σπιτι δεν την παλευουμε,φανταζομαι εκει..να σκεφτεσαι το μωρουλι σου κ μονο για να παιρνεις κουραγιο..κοντευουμε Very Happy
Νικη να χαιρεσαι τον καλο σου κ να περασετε ομορφα!!!
Φιλακια κ σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια μας κ τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους σε ολες...
Κουραγιο μανεεεεεες (εγω παντως αποκαμα) Razz
Α ζυγιστηκα κιολας, μεσα σε 1 1/2 εβδομ. εβαλα 2 κιλα  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 534787

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα! Τι κάνετε;
Νίκη να χαίρεσαι τον αντρούλη σου για χτές!
Βρε κορίτσια με καισαρική μπορείς να δώσεις βλαστοκύτταρα,ε; Πρέπει να πάω στο Παπανικολάου να πάρω το κιτ αυτή τη βδομάδα.

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρια μου υπεροχα νεα!!!!!!!Αχ τελεια ολα τελικα θα πανε καλα και θα δεις οτι και η μπεμπα σου θα βγει και πιο μεγαλη απο οτι υπολογιζετε!!!!Χαρηκα παρα πολυ!!!Εμενα σημερα οι γιατροι μου ειπαν οτι οταν με ξαναπιασουν τοσο εντονοι πονοι οσο προχθες μπαινουμε χειρουργειο!!!!!Ειναι παραξενο το συναισθημα μου!!!Απ την μια χαιρομαι που φτασαμε εως εδω χωρις προβλημα...Που το μωρο μου ειναι καλα και λιγο που ξεμπερδευω απο ολη αυτην την ταλαιπωρια...απ την αλλη με εχει πιασει φοβος η αληθεια ειναι...Το μονο χειρουργειο που εχω κανει ηταν για κρεατακια και σκωλικοειδιτη και ελα βγαλε ακρη ποσο παλι οποτε δεν εχω καμια επαφη με χειρουργεια.....  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 534787  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 534787
Αντε να δουμε......

https://facebook.com/nantia.naturally

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ... ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΛΙΓΟΣΤΕΥΟΥΜΕ... ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΩΝ ΜΑΜΑΔΩΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012!!!

MARIA TR έγραψε: Βρε κορίτσια με καισαρική μπορείς να δώσεις βλαστοκύτταρα,ε; Πρέπει να πάω στο Παπανικολάου να πάρω το κιτ αυτή τη βδομάδα.

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ. ΠΡΩΤΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ! ΕΓΩ ΗΔΗ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΩΡΕΑ... Smile

ΝΑΝΤΙΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
NantiaN έγραψε:Μαρια μου υπεροχα νεα!!!!!!!Αχ τελεια ολα τελικα θα πανε καλα και θα δεις οτι και η μπεμπα σου θα βγει και πιο μεγαλη απο οτι υπολογιζετε!!!!Χαρηκα παρα πολυ!!!Εμενα σημερα οι γιατροι μου ειπαν οτι οταν με ξαναπιασουν τοσο εντονοι πονοι οσο προχθες μπαινουμε χειρουργειο!!!!!Ειναι παραξενο το συναισθημα μου!!!Απ την μια χαιρομαι που φτασαμε εως εδω χωρις προβλημα...Που το μωρο μου ειναι καλα και λιγο που ξεμπερδευω απο ολη αυτην την ταλαιπωρια...απ την αλλη με εχει πιασει φοβος η αληθεια ειναι...Το μονο χειρουργειο που εχω κανει ηταν για κρεατακια και σκωλικοειδιτη και ελα βγαλε ακρη ποσο παλι οποτε δεν εχω καμια επαφη με χειρουργεια.....  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 534787  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 534787
Αντε να δουμε......

Κάπως έτσι νιώθω κιεγώ, η λέξη χειρουργείο πολύ με αγχώνει, στην προηγούμενη γέννα δεν κατάλαβα τίποτα, τώρα...;;;
Εσύ γιατί θα κάνεις καισαρική; είναι ανάποδα ή λόγο πρωορότητας;


Ειρήνη μου ευχαριστώ, αυτή τη βδομάδα θα συνεννοηθώ και με τον γιατρό μου, αλλά γιατί να διαφωνίσει γιατρός με κάτι τόσο όμορφο όπως μια δωρεά που μπορεί να σώσει μια ζωή;

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MARIA TR έγραψε:
Ειρήνη μου ευχαριστώ, αυτή τη βδομάδα θα συνεννοηθώ και με τον γιατρό μου, αλλά γιατί να διαφωνίσει γιατρός με κάτι τόσο όμορφο όπως μια δωρεά που μπορεί να σώσει μια ζωή;

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΛΠΙΖΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΩΝΙΑ, ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΕΓΚΑΙΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗ... ΕΣΥ ΝΑ ΠΑΣ ΕΓΚΑΙΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΤΙ ΕΓΓΡΑΦΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙΣ... ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΑΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΟΣΟ ΕΣΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ!(ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΑΣ)

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasiliapap07 έγραψε:
Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΛΠΙΖΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΩΝΙΑ, ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΕΓΚΑΙΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗ... ΕΣΥ ΝΑ ΠΑΣ ΕΓΚΑΙΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΤΙ ΕΓΓΡΑΦΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙΣ... ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΑΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΟΣΟ ΕΣΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ!(ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΑΣ)

Ααααααα! Δεν τα ήξερα όλα αυτά. Θα τους πάρω απο βδομάδα ένα τηλ να συνεννοηθώ. Εσύ πρόλαβες το πήρες, ε; Μπράβο σου. Δωρεά θα τα κάνεις ή θα τα κρατήσεις;

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο μπεμπης ειναι καθετος ισχιακος.....
Αλλα οπως και να το κανουμε τοσο καιρο με συσπασεις ο τραχηλος εκει κλεστος, πραγμα που θα μας ζοριζε λιγο...
Αχ τωρα που το σκεφτομαι εγω θα μπω στις μανουλες Ιουλιου δηλαδη????ΑΑΑΑΑ τοσο καιρο σας συνηθισα και τωρα θα παω αλλου???  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 654655  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 654655  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 654655

https://facebook.com/nantia.naturally

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
NantiaN έγραψε:Ο μπεμπης ειναι καθετος ισχιακος.....
Αλλα οπως και να το κανουμε τοσο καιρο με συσπασεις ο τραχηλος εκει κλεστος, πραγμα που θα μας ζοριζε λιγο...
Αχ τωρα που το σκεφτομαι εγω θα μπω στις μανουλες Ιουλιου δηλαδη????ΑΑΑΑΑ τοσο καιρο σας συνηθισα και τωρα θα παω αλλου???  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 654655  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 654655  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 654655

Κιεγώ εκεί θα μπώ. Θα είμαστε παρούλα. Αφού δεν μπήκαμε απο τον Ιούνιο πάλι καλά να λέμε γιατί και οι 2 μας θα μπορούσαμε να είχαμε γεννήσει, ευτυχώς κάνουνε τα μωράκια λίγο υπομονή ακόμη.

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια!!
ειτε Ιουλιου ειτε Αυγουστου μεστην καρδια μας θα ειστε κ εννοειται πως θα μπαινετε κ στις Αυγουστου-Σεπτεμβριου να λεμε τα νεακια μας  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 215994  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 215994  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 215994

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dorela έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!!
ειτε Ιουλιου ειτε Αυγουστου μεστην καρδια μας θα ειστε κ εννοειται πως θα μπαινετε κ στις Αυγουστου-Σεπτεμβριου να λεμε τα νεακια μας  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 215994  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 215994  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 215994

Ε, βέβαια!! Τόσους μήνες παρέα έτσι τους ξεχνάμε!!

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μα και να θελατε δε θα σας αφηναμε θα μπαιναμε και θα πεταγομασταν!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
Αστα να πανε...Εχουμε γερα μωρα και πολυ τυχερα μεσα στην ατυχια....
Εμενα παλι σημερα αυριο με εχουν και το χειροτερο απο ολα ειναι η εξεταση αν εχει ανοιξει ο τραχηλος που δεν ηξερα πως γινετε.. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
ΑΧ υπομονη να μεγαλωσουν λιγο ακομα και χαλαλι τους τον Αυγουστο ολα θα ειναι μακρινο ονειρο και θα δινουμε συγχαρητηρια στις υπολοιπες της ομαδας!!! Wink Wink Wink

https://facebook.com/nantia.naturally

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalo mina koritsia eksafanistikate simera kamia sto forum.

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MARIA TR έγραψε:
Ααααααα! Δεν τα ήξερα όλα αυτά. Θα τους πάρω απο βδομάδα ένα τηλ να συνεννοηθώ. Εσύ πρόλαβες το πήρες, ε; Μπράβο σου. Δωρεά θα τα κάνεις ή θα τα κρατήσεις;
ΠΡΟΛΑΒΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ...ΣΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΔΩΡΕΑ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠ'ΤΟ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΓΙΑ ΜΑΣ... ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΕΣΤΩ 1ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΙΣΩΣ ΣΩΘΕΙ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ!ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΕΙΛΕΙΣ e-mail ΣΤΟ info-hcbb@bioacademy.gr ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ.


NantiaN έγραψε:Ο μπεμπης ειναι καθετος ισχιακος.....
Αλλα οπως και να το κανουμε τοσο καιρο με συσπασεις ο τραχηλος εκει κλεστος, πραγμα που θα μας ζοριζε λιγο...
ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΙΣΧΙΑΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ ΕΙΝΑΙ... ΝΙΩΘΩ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΟΥΡΗΘΡΑ!!! Mad

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσια!
Βάσω είσαι σίγουρη ότι είναι ακόμα ισχυακή προβολή; Εγώ με το που άρχισα να αισθάνομαι πίεση στην ουρήθρα ήμουν σίγουρη ότι η μπουμπού πήρε θέση και τελικά επιβεβαιώθηκα. Το κεφάλι της τελικά είναι αυτό που με πιέζει. Βέβαια η δικιά μου μπορεί να έχει πάρει και το κεφαλι του μπαμπά μου ...ποντιακό, γι' αυτό και να πιέζει Laughing Θα δείξει....
Νάντια, πες μου ότι γέννησες κιόλας.... πού είσαι; Εξαφανίστηκες...

Καλό μήνα κορίτσια να έχουμε.
Άλλες 2 εβδομάδες και μετά τέρμα η δουλειά.

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια γρήγορη κσλημέρα σε όλες κορίτσια μου πριν φύγω για μάθημα! Καλό μήνα να έχουμε! Ένα κουράγιο ακόμη να βγει κι ο Ιούλιος! Very Happy
Σας διαβάζω κάθε μέρα αλλά έχω καιρό να γράψω γιατί μ'έχει πιάσει κατατονία.
Ελπίζω να είστε όλες καλά!
Νάντια και Μαρία κρατάτε γερά!!!
Dest μου κι εμένα με πιέζει η μικρή αλλά όπως λες έχει γυρίσει ήδη και είναι το κεφαλάκι της ενώ στην αρχή νόμιζα πως είναι τα πόδια της κι εγώ!
Φιλιά σε όλες!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 21 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις