Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
148 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 148 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΜΕ ΤΣΑΝΤΙΖΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ Η ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ..ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΙ?ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ..ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ?ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΤΠΤ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΓΤ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ?Ε ΟΧΙ...ΘΑ ΤΣΑΝΤΙΣΤΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ (Η ΚΟΝΙΑΔΑ ΜΟΥ) ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ,ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ?ΚΑΙ ΓΕΛΑΓΕ..ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΚΟΛΩΝΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ..Ε ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΝΤΙΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΥΛΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ..Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΩΣ ΑΛΛΑ....ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!! Laughing

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kala kai ego to malli den to ftiaxno kathe mera kotsida to exo den to antexo kato me auti tin zesti.

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΙΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΤΠΤ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ...ΣΟΥΠΕΡ ΕΙΣΑΙ!!ΚΙ ΕΓΩ +14 ΕΙΜΑΙ,ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!2 ΚΙΛΑΚΙΑ Ε?ΑΧΟΥ ΤΟ ΜΩΡΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΑΙΔΙ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑΝΑΙ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ 2 ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ,ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΑΡΚΕΤΑ!!ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ 1300 ΣΤΙΣ 5/6

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
korina26 έγραψε:kala kai ego to malli den to ftiaxno kathe mera kotsida to exo den to antexo kato me auti tin zesti.

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ..ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΒΑΨΙΜΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΣΙΔΗΡΟΥ,ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΑΨΑ ΚΑΘΗΣΑ ΣΤΟ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ 2 ΩΡΕΣ!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΠΑΛΙ..ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΞΑΝΘΟ ΚΙ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ Η ΡΙΖΑ Η ΑΧΡΗΣΤΗ?!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχα να σας πω και το κορυφαιο?μολις με ενημερωσαν οτι κανονιστηκε reunion για τα 10χρονια αποφοιτησης απο το λυκειο..που?? σε παραλια beach party!!οεοεοε ξερω οτι ειναι χαζο αλλα ντρεπομαι να παω Rolling Eyes

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
den iksera oti den anoigei me to sidero kai ego thelo komotirio.

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
danik έγραψε:χαχα να σας πω και το κορυφαιο?μολις με ενημερωσαν οτι κανονιστηκε reunion για τα 10χρονια αποφοιτησης απο το λυκειο..που?? σε παραλια beach party!!οεοεοε ξερω οτι ειναι χαζο αλλα ντρεπομαι να παω Rolling Eyes

ΑΧ ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΙΣ...ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ!!ΒΑΛΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ!!ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ!!!

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik έγραψε:χαχα να σας πω και το κορυφαιο?μολις με ενημερωσαν οτι κανονιστηκε reunion για τα 10χρονια αποφοιτησης απο το λυκειο..που?? σε παραλια beach party!!οεοεοε ξερω οτι ειναι χαζο αλλα ντρεπομαι να παω Rolling Eyes

kai emeis eixame reunion ton perasmeno mina mi koloneis tha eisai mia koukla egioula, kai ego piga xalara kai perasa telia.

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
korina26 έγραψε:den iksera oti den anoigei me to sidero kai ego thelo komotirio.

ΚΟΡΙΝΑΚΙ ΝΑΙ ΑΠΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΟΣΟ ΘΑ ΑΝΟΙΓΕ ΧΩΡΙΣ ΣΙΔΗΡΟ...

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
επισης με το σιδηρο ξερω οτι το ξανθο πορτοκαλιζει στις ριζες οποτε αποφευγουμε αποχρωσεις μελι,ντορε προτιμαμε καθαρο σαντρε!!!
ΑΧ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΞΑΝΘΑ ΜΑΛΛΙΑ..ΑΛΛΑ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ(ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΗ ΤΡΙΧΑ) ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΥΤΕ ΒΑΦΗ ΤΩΡΑ...
καλα τα μαλλια μου ειναι τραγικα τωρα εχουν αρχισει και ξανοιγουν σε συνδυασμο και με το οτι ακομα ξερναει ξανθο..αστα βραστα!!

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
danik έγραψε:επισης με το σιδηρο ξερω οτι το ξανθο πορτοκαλιζει στις ριζες οποτε αποφευγουμε αποχρωσεις μελι,ντορε προτιμαμε καθαρο σαντρε!!!
ΑΧ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΞΑΝΘΑ ΜΑΛΛΙΑ..ΑΛΛΑ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ(ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΗ ΤΡΙΧΑ) ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΥΤΕ ΒΑΦΗ ΤΩΡΑ...
καλα τα μαλλια μου ειναι τραγικα τωρα εχουν αρχισει και ξανοιγουν σε συνδυασμο και με το οτι ακομα ξερναει ξανθο..αστα βραστα!!

ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΑ ΕΒΑΨΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΑ ΑΛΛΟ ΜΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ...ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΡΙΖΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ..!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να γκρινιαξω λιγο?????
το μαλλι καλο βγηκε...σαν αποτελεσμα...αλλα... πρωτον μου εκανε ρεφλε-ρεσανσ ξερω γω τι.. για να ανοιξει λιγο η ριζα μου ( εχω μαυρο μαλλι) μετα τις ανταυγειες μου το περασε για 5-10 λεπτα... και 1ον φοβαμαι μηπως εκανα κακο στο μωρο... γιατι ηρθε σε επαφη με την ριζα μου το ρεφλε,και 2ον... τωρα αν βγει η ριζα ( που βγαινει πολυ γρηγορα ,δεν θα κρατησει γιατι το φυσικο μου δεν φαινεται πουθενα...ειναι δηλαδη στην ουσια ξανθα με μελι ανταυγειες κατι τετοιο.και ξενερωσα.ποτε να τα ξανακανω τωρα? και μετα στον θηλασμο δεν νομιζω να επιτρεπεται σιγουρα το ρεφλε... επομενως με βλεπω σε κανα μηνα να παω να κανω κανα σκουρο φλασακι κατι τελοςσπαντον να μην φαινεται ασχημη η μαυριλα που θα βγει Sad Sad πανε και τα λεφτουδακια μου... Crying or Very sad

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:Να γκρινιαξω λιγο?????
το μαλλι καλο βγηκε...σαν αποτελεσμα...αλλα... πρωτον μου εκανε ρεφλε-ρεσανσ ξερω γω τι.. για να ανοιξει λιγο η ριζα μου ( εχω μαυρο μαλλι) μετα τις ανταυγειες μου το περασε για 5-10 λεπτα... και 1ον φοβαμαι μηπως εκανα κακο στο μωρο... γιατι ηρθε σε επαφη με την ριζα μου το ρεφλε,και 2ον... τωρα αν βγει η ριζα ( που βγαινει πολυ γρηγορα ,δεν θα κρατησει γιατι το φυσικο μου δεν φαινεται πουθενα...ειναι δηλαδη στην ουσια ξανθα με μελι ανταυγειες κατι τετοιο.και ξενερωσα.ποτε να τα ξανακανω τωρα? και μετα στον θηλασμο δεν νομιζω να επιτρεπεται σιγουρα το ρεφλε... επομενως με βλεπω σε κανα μηνα να παω να κανω κανα σκουρο φλασακι κατι τελοςσπαντον να μην φαινεται ασχημη η μαυριλα που θα βγει Sad Sad πανε και τα λεφτουδακια μου... Crying or Very sad

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΝΕΣΑΙ ΕΙΡΗΝΑΚΙ..ΘΑ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΑΣΤΑΝΕΣ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ Η ΡΙΖΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΣΧΗΜΟ..

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joan_55 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:Να γκρινιαξω λιγο?????
το μαλλι καλο βγηκε...σαν αποτελεσμα...αλλα... πρωτον μου εκανε ρεφλε-ρεσανσ ξερω γω τι.. για να ανοιξει λιγο η ριζα μου ( εχω μαυρο μαλλι) μετα τις ανταυγειες μου το περασε για 5-10 λεπτα... και 1ον φοβαμαι μηπως εκανα κακο στο μωρο... γιατι ηρθε σε επαφη με την ριζα μου το ρεφλε,και 2ον... τωρα αν βγει η ριζα ( που βγαινει πολυ γρηγορα ,δεν θα κρατησει γιατι το φυσικο μου δεν φαινεται πουθενα...ειναι δηλαδη στην ουσια ξανθα με μελι ανταυγειες κατι τετοιο.και ξενερωσα.ποτε να τα ξανακανω τωρα? και μετα στον θηλασμο δεν νομιζω να επιτρεπεται σιγουρα το ρεφλε... επομενως με βλεπω σε κανα μηνα να παω να κανω κανα σκουρο φλασακι κατι τελοςσπαντον να μην φαινεται ασχημη η μαυριλα που θα βγει Sad Sad πανε και τα λεφτουδακια μου... Crying or Very sad

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΝΕΣΑΙ ΕΙΡΗΝΑΚΙ..ΘΑ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΑΣΤΑΝΕΣ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ Η ΡΙΖΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΣΧΗΜΟ..
Για κατι τετοιο με κοβω... ρε συ... εσυ τα εβαψες με κανονικη βαφη?λες να μην εκανε που μου εβαλε το ρεφλε???? εχω αγχωθει!Αλλα την αλλη 10 λεπτα το αφησε.

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΕ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΗΤΣΙΑΡΑ...ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΡΙΖΑ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΘΗΛΑΣΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΡΙΣΚΑΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΧΗΜΙΚΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ!!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΣΩ..ΑΣΤΑ ΜΩΡΕ...ΑΞΙΖΕΙ ΝΟΜΙΖΩ Η ΘΥΣΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑ ΚΑΤΣΙΒΕΛΕΣ..ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!
ΤΩΡΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΑΨΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ!!ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 20 328109

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik έγραψε:ΔΕ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΗΤΣΙΑΡΑ...ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΡΙΖΑ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΘΗΛΑΣΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΡΙΣΚΑΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΧΗΜΙΚΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ!!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΣΩ..ΑΣΤΑ ΜΩΡΕ...ΑΞΙΖΕΙ ΝΟΜΙΖΩ Η ΘΥΣΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑ ΚΑΤΣΙΒΕΛΕΣ..ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!
ΤΩΡΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΑΨΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ!!ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 20 328109
Ανταυγειες εκανα βρε,απλα μου απλωσε ενα ρεφλε για 5 - 10 λεπτα και το ξεβγαλε. ε δεν νομιζω για 5-10 λεπτα να εγινε κατι...ελπιζω δηλαδη. βασικα μου ειχε πει ο γιατρος πως μπορω να τα βαψω κανονικα 1 στον 6ο και 1 στον 9ο. αλλα εγω ειμαι στον 8ο!!! αλλα για 5-10 λεπτα δεν νομιζω. οσο για τον θηλασμο...δεν εχω ιδεα αν κανει... παντως διαβασα πως δεν επηρρεαζει.θα ρωτησω τον παιδιατρο η τον νεογνολογο στο μαιευτηριο.αλλα και γω δεν θελω να κανω βαφη οταν θηλαζω μονο ανταυγειες παλι,να μαι σιγουρη.

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειρηνη μου μην αγχωνεσαι για χαζομαρες..τιποτα δεν επαθε ο μπεμπης...μας λενε το πρωτο 3μηνο να αποφευγουμε να τα βαψουμε επειδη τοτε δημιουργουνται ολα τα οργανα του μωρο κ για να μην περασουν τα χημικα στον οργανισμο μας.
εγω πριν ενα μηνα περιπου τα εβαψα αλλα μου τα εκανε με αλουμινοχαρτο οπως κανουμε τις ανταυγειες επειδη δεν ηθελα εγω να εχει η βαφη επαφη με το δερμα μου..
απο εκει κ περα επειδη η κομμωτρια μου το εψαξε οπως μου ειπε...ο μονος λογος που δεν κανει να τα βαφουμε ειναι για να μην προκληθει καποια αλεργια απο την βαφη.
οτι κ απτα 2 να ισχυει αφου δεν επαθες αλεργια ή δεν εισαι στο πρωτο 3μηνο εισαι οκ Very Happy

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα καλημερα!!!!!!Τι ακουω για μαλλακια???Εγω οταν εμεινα εγκυος ευτυχως μολις ειχα αλλαξει το ξανθο γιατι δε θα την παλευα ετσι τοσους μηνες!!Εγω τα μαλλια μ τα εβαψα με βαφη κορρε που κι παλι δηλαδη δε θα επιανε το ξανθο πανω στο φυσικο μου!!!!και οσο για τν φυτικη βαφη πιο πολυ το εκανα γιανα μην μου μυριζει......Εδωμεα εχω πεσει πολυ...Ολη μερα με τις μπυτζαμες το μαλλι πιασμενο... Embarassed Embarassed φυσικα τρα που ποναω το να ξυριστω ειναι βασανο... Embarassed Embarassed Embarassed Βεβαια κουτσα στραβα τα καταφερνω!!!Οποτε μια χαρα ειστε νιωθετε ακομα γυναικες..εγω πιο πολθ σε ροτβαιλερ .... Laughing Laughing
Αρχισαν οι πονοι δυστηχως για αυτο και το χαζο χιουμορ μου , προσπαθω να ξεχνιεμαιγτ ο γιατρος μου εχει τρελθει...5λεπτες συστολες της μητρα και ο τραχηλος ουτε χιλιοστο....(καλο ειναι αυτο αλλα ΠΟΝΑΩΩΩ)
Εσεις στον εξω κοσμο πως νιωθεται που περναει ο καιρος???

https://facebook.com/nantia.naturally

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
danik έγραψε:χαχα να σας πω και το κορυφαιο?μολις με ενημερωσαν οτι κανονιστηκε reunion για τα 10χρονια αποφοιτησης απο το λυκειο..που?? σε παραλια beach party!!οεοεοε ξερω οτι ειναι χαζο αλλα ντρεπομαι να παω Rolling Eyes
Να ΠΑΣ και να παραπας!!!!θα τρελαθουν σιγουρα ολοι μολις δουν την κοιλιτσα σου....Θα δεις πως θα ειναι μοναδικη εμπειρια και σαν συγκεντρωση και σαν αντιδρασεις!!!!!

https://facebook.com/nantia.naturally

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ego spiti xthes to vradi eixa mia kaoura les kai kaigomoun olokliri, eutixos tora eimai kala ligo ponao sta pleura alla to paleuo, mallon tha me piezei o mpempis. pote se vlepei o giatros na gennas?

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λογικα παω για καισαρικη λογο ισχιακης θεσης ...Μπορει να με βαλει ανα πασα ωρα αλλα προσπαθουμε να κερδισουμε χρονο ...Ιδανικο ειναι να παμε 34 εβδομαδες και μετα αλλα το κακο εχει πραγινει γιατι εχω αρχισει και ποναω..... Rolling Eyes Απο κει και περα δε ξερω..Προσπαθουμε να περιμενουμε μεχρι να σπασουν τα νερα η να ανοιξει ο τραχηλος...

https://facebook.com/nantia.naturally

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!
ΑΧ ΒΡΕ ΝΑΝΤΙΑΚΙ ΜΟΥ
ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!
ΧΘΕΣ ΨΟΦΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ!!
ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΛΕΓΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΟΓΩ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΟΡΤΗ Razz ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΑΜΕ ΦΑΓΗΤΑ-ΓΛΥΚΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΦΟΥΡΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ!!

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!
ΑΧ ΒΡΕ ΝΑΝΤΙΑΚΙ ΜΟΥ
ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!
ΧΘΕΣ ΨΟΦΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ!!
ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΛΕΓΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΟΓΩ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΟΡΤΗ Razz ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΑΜΕ ΦΑΓΗΤΑ-ΓΛΥΚΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΦΟΥΡΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ!!


na ton xairesai, xronia tou polla eutixos exeis kai voithia.

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
NantiaN έγραψε:λογικα παω για καισαρικη λογο ισχιακης θεσης ...Μπορει να με βαλει ανα πασα ωρα αλλα προσπαθουμε να κερδισουμε χρονο ...Ιδανικο ειναι να παμε 34 εβδομαδες και μετα αλλα το κακο εχει πραγινει γιατι εχω αρχισει και ποναω..... Rolling Eyes Απο κει και περα δε ξερω..Προσπαθουμε να περιμενουμε μεχρι να σπασουν τα νερα η να ανοιξει ο τραχηλος...

ipomoni ligo emeine, an kai mesa sto nosokomeio fantazomai den pernaei me tipota i ora.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις