Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
463 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 463 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
danik έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ Ε?ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!ΑΧΑΧΑΧ ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΣ ΞΑΔΕΛΦΗΣ ΜΟΥ...ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΜΑΥΡΑ!!Η ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8ΩΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!!ΣΗΜΕΙΩΤΕΩΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ!
ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΕΧΩ ΨΗΛΑ ΤΟ ΣΑΚΧΑΡΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΑ ΠΑΓΩΤΑ,ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΝST?
ΑΑ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ 12,5Kg!! 2,5Kg σε 1 μηνα!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 35 654316 αυτα ειναι αλλα 2,5 τα εχω σιγουρα μεχρι το τελος!!

μαγνησιο περνετε ακομα?

Αααχχχχχ να σας ζησει το μωρουλακι,περαστικα κ στην ξαδερφη που σιγουρα θα ειναι αφου εχει το μωρακι της αγκαλια  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 35 215994
Τι ειναι το nst ???ο καρδιοτοκογραφος?
Εμενα παντως μαγνησιο δεν μου εδωσε ποτε,κ ειχα κ συσπασεις(???)
Εγω ειμαι στα +10 αλλα φοβαμαι μην παρουμε τωρα ο τελευταιος μηνας ειναι επικινδυνος!!!Μια χαρα εισαι ο γιατρος μου λςςι μςχρι 14 ειναι οκ Wink

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νικη πηρες τελικα σουτιεν θηλασμου?
Πηγα σημερα στα h&m κ ειχε ενα σταντακι ολο με τετοια σουτιεν..ειναι αυτα που εχουν σαν κλιψακι μπροστα κ ανοιγουν..
εγω νομιζα πως ολα ηταν ετσι κ πηρα 2 που ηταν μαζι κ τελικα στο σπιτι διαπιστωσα πως δεν ανοιγουν απο μπροστα.μηπως δεν ειναι θηλασμου??παντως κατεβαινει πολυ ευκολα για να θηλασεις ασχετα που δεν εχει κλιψ!
Αν δεν πηρες κ εχετε κοντα τετοιο μαγαζι..,τα 2 μονο 15 ευρω ενα ασπρο κ ενα μαυρο κ το υφασμα πολυ ωραιο!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΗΠΩΣ ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΘΗΛΑΣΜΟΥ?ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΣΑ..ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ H&Μ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΟΥ(ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ)ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΑ ΑΘΗΝΑ...
ΜΑΛΛΟΝ Ο ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΣΤ...
ΑΑ SOS ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΡΑΣ ΤΩΡΑ?
ΓΙΑΤΙ Η ΞΑΔΕΛΦΗ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕ ΠΡΙΝ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΚΑΝΕ..ΠΡΗΖΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΣΤΗΘΗ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ!!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
danik έγραψε:ΜΗΠΩΣ ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΘΗΛΑΣΜΟΥ?ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΣΑ..ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ H&Μ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΟΥ(ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ)ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΑ ΑΘΗΝΑ...
ΜΑΛΛΟΝ Ο ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΣΤ...
ΑΑ SOS ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΡΑΣ ΤΩΡΑ?
ΓΙΑΤΙ Η ΞΑΔΕΛΦΗ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕ ΠΡΙΝ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΚΑΝΕ..ΠΡΗΖΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΣΤΗΘΗ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ!!

Ναι το ξερω,ψιλομικρο μου φανηκε (3c)αλλα ρωτησα την κοπελα κ μου ειπε οτι συνηθως στην πλατη εχουν προβλημα οι περισσοτερες..εμενα το καημενο δεν μεγαλωσε κ πολυ..αντε να πριστει λιγο ακομα.
θα φτασουν 2 λες?ποσο τα πηρες εσυ??

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θηλασμου ζητησα ρε γμτ κ μου εδειξαν εκει..τα εγκυμοσυνης παλι δεν ξερω πως ειναι...εγω φοραω κανονικα σε πιο μεγαλο νουμερο ή αυτα τα αθλητικα...δεν πηρα ειδικα

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΑΛΛΑ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ h&m ειχε και θηλασμου και εγκυμοσυνης...
ΠΗΡΑ ΤΗΣ TRIUMPH 37,50€ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ 2 ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ Μ@@@@ΚΑΣ...ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΚΡΙΒΑ...ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΑΥΤΗ ΠΑΝΤΩΣ...ΠΩΣ ΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Wink

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
danik έγραψε:ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΑΛΛΑ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ h&m ειχε και θηλασμου και εγκυμοσυνης...
ΠΗΡΑ ΤΗΣ TRIUMPH 37,50€ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ 2 ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ Μ@@@@ΚΑΣ...ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΚΡΙΒΑ...ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΑΥΤΗ ΠΑΝΤΩΣ...ΠΩΣ ΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Wink

Χαχαχα ..τουλαχιστον βλεποντε ή ειναι για πεταμα μετα τον θηλασμο..αυτα με τις φαρδιες τιραντες??
αν ειναι ομορφα μπορεις να τα φορας κ αργοτερα.

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dorela έγραψε:
danik έγραψε:ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΑΛΛΑ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ h&m ειχε και θηλασμου και εγκυμοσυνης...
ΠΗΡΑ ΤΗΣ TRIUMPH 37,50€ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ 2 ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ Μ@@@@ΚΑΣ...ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΚΡΙΒΑ...ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΑΥΤΗ ΠΑΝΤΩΣ...ΠΩΣ ΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Wink

Χαχαχα ..τουλαχιστον βλεποντε ή ειναι για πεταμα μετα τον θηλασμο..αυτα με τις φαρδιες τιραντες??
αν ειναι ομορφα μπορεις να τα φορας κ αργοτερα.

ΜΜΜ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ!!ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΑΝΤΕΛΑ!!ΟΟ!!ΧΑΧΑ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ TICKERAKI SOY??

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
danik έγραψε:

ΜΜΜ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ!!ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΑΝΤΕΛΑ!!ΟΟ!!ΧΑΧΑ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ TICKERAKI SOY??


OMG Shocked ;
Aααααααχ κατι μου θυμιζει η λεξη αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη Razz

Basiliki

Basiliki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σας κορίτσια! Αυτές τις μέρες με έπιασε προκοπή και καθάρισα το σπίτι. Κουρτίνες, μπαλκόνια, παράθυρα, ντουλάπια κουζίνας και πόσα άλλα.Έκανα και τα τελευταία ψώνια και είμαι έτοιμη! Μόνο να βάλω τα ρούχα που ξεχώρισα στη βαλίτσα θέλω.Σουτιέν θηλασμού πήρα απο τα prenatal που έχουμε εδώ, 18 ευρώ και άλλο ενα 13 ευρώ.Χθες έκανα και το τελευταίο μάθημα σχετικά με ανώδυνο τοκετό και μας δείξανε σε dvd φυσιολογικό τοκετό! Την Πέμπτη θα πάω στον γυν/γο για τον πρώτο μου ΚΔΤ. Όσο για τα κιλά έχω φτάσει στα 74 και τα πόδια μου εδω και 2 εβδομάδες είναι πρησμένα...

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΠΟΣΟ ΠΗΡΑΤΕ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΩ!!
ΧΑΧΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΟΣ ΜΟΛΙΣ ΜΠΩ ΣΤΗ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΘΥΜΗΘΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΛΕΞΗ!!!
ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΚΕΤΟ ΔΡΑΜΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΤΡΟΜΠΑΡΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ...ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΕΠΡΗΖΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΝ!!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βασιλικη καλησπερα...

αφηστε τα εχω κ εγω προβλημα με τα ποδια ..μου ποναει το αριστερο σαν να το εχω χτυπησει..σε μια συγκεκριμενη κινηση ..κ απο πρηξιμο φορουσα 38 κ πηρα κατι μπαλαρινες 40 Shocked

Να την ξαναθυμηθεις Νικη μιας κ βοηθαει κ στον τοκετο αποτι λενε  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 35 328109 ..μαλακωνει ο τραχηλος..εμας ο ντοκτορ μας το απαγορευσε μολις μπηκα στον 7ο αλλα τωρα δεν ξερω τι θα πει...
Αντε λιγο υπομονη ακομα...εχουμε μετα κ ποσες μερες με τα λοχεια...μετα θα βρισκουμε χρονο???η θα ειναι το τελευταιο που θα σκεφτομαστε?

Απτην αλλη σκεφτομαι πολυ εντονα τι μετρα αντισυλληψης να παρουμε μετα γιατι αποτι εχω ακουσει μενεις πολυ ευκολα εγγυος κ ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω για καπακι εγγυμοσυνη!!! Mad

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioannna mou min anxonese ola kala tha pane ton teleutaio kairo pairnoun poli grigora varos, kai ego tis triumph pira ta soutien thilasmou den piga na psakso alou den eixa kai poli oraksi ta pira apo ekei pou pira tis pitzames, oso gia ta podia afiste ta idika to deksi einai les kai me tsimpisan melises, exo kai polla ponakia se simeio na min mporo na perpatiso, tha doume ti tha mou pei tin triti elpizo na plisiazo.

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ,ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ..ΟΠΟΤΕ ΜΕΝΕΙ Η ΔΙΑΚΟΠΤΟΜΕΝΗ ΣΥΝΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ!!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
danik έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ,ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ..ΟΠΟΤΕ ΜΕΝΕΙ Η ΔΙΑΚΟΠΤΟΜΕΝΗ ΣΥΝΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ!!

Αυτα σκεφτομαι αλλα ο αντρας μου δεν ξερει τι θα πει αντισυλληψη...ουτε τραβηγμα εννοειται Embarassed
θα ρωτησω τον γιατρο για το διαφραγμα..αν κ δεν ειναι κ οτι καλυτερο αποτι εχω ακουσει.


joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera koritsares m...
Mpika simera anti extes g na sas pw ta nea mas...
Ti kanete???

To lipon piga giatro OLA einai teleia,,,
i mikri tosodoulla m paramenei mikrokamomeni, wmos eipe o giatros ola einai ok apo pneumones sikoti kardoulla ktl...
H mikri einai etimi leei...
Exei parei thesei einai para poli kato xamila...
K eimaste konta sto dromo g na gennithoume leei...

WMOS ENA THEOS KSEREI POTE THA VGEI I MIKRI...
Pote tha me piasoune oi ponoi ktl...

Exw ksana giatro tin paraskeui wra 4...

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ... ΕΤΟΙΜΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΓΩ... ΤΑ ΠΗΡΑ ΟΟΟΟΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΟΝΟ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ THAT'S ALL!!! ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΕΙΟ!!! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ 2-3 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ Η ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΑΠ'ΤΑ ΙΚΕΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ! ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΣΕΞ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? Embarassed Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕ ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ... ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΑΓΡΙΜΙ ΣΤΟ ΚΛΟΥΒΙ.... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ??????????? Embarassed Embarassed Embarassed

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερααα  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 35 215994  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 35 215994  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 35 215994
Τζοαννουα μ μια χαρα η μικρουλα σου..αντε κ σε λιγο θα την εχεις στην αγκαλιτσα!

Βασιλεια υπομονηηηη..τπτ αλλο δεν μπορουμε να κανουμε Razz κ μετα θα του δωσουμε να καταλαβει χαχαχα Embarassed

Αααα ρωτα κ τον γιατρο καλου κακου(αν δεν ντρεπεσαι,εγω παντως ντρεπομαι)..καποιοι οχι μονο το επιτεπουν αλλα το επιβαλλουν στον 9ο Wink

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dorela έγραψε:
Βασιλεια υπομονηηηη..τπτ αλλο δεν μπορουμε να κανουμε Razz κ μετα θα του δωσουμε να καταλαβει χαχαχα Embarassed

Αααα ρωτα κ τον γιατρο καλου κακου(αν δεν ντρεπεσαι,εγω παντως ντρεπομαι)..καποιοι οχι μονο το επιτεπουν αλλα το επιβαλλουν στον 9ο Wink

ΜΠΑΑΑΑ... ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙ, ΚΑΘΩΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΟΓΩ ΙΣΧΙΑΚΗΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ... ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ.... Sad Sad Sad

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΙΩΑΝΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΑΔΙΚΑ ΑΓΧΩΝΟΣΟΥΝ!!
ΧΑΧΑ ΕΓΩ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΣΕΞ Embarassed ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ Β ΤΡΙΜΗΝΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΝΕΤΑ...ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ... ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ 3100Kg τοτε θα ξεκινησω..χαχαχα!!

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalispera koritsia emeis sex den exei edo kai 9 mines, ioanna mpravo eides ola teleia me tin mpempa se ligo tha exoume ta mikra mas agalia.

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα!!

Ιωαννούλα χαίρομαι που πάνε όλα καλά! Με το καλό πλησιάζεις και εσύ.

Κορίτσια όσες μπορείτε κάντε τώρα λίγο σεξάκι γιατί εμένα οι 40 μέρες μου φαίνοντε μακριάααααα. Είχαμε και καιρό να κάνουμε επειδή είχα συσπάσεις και φοβόμουν...καταλαβαίνετε.

Επίσης κοιμηθείτε και λίγο παραπάνω μέχρι να γεννήσετε, κυρίως αν έχετε και άλλα παιδάκια.
Εμένα τη μέρα θέλει και ο μεγάλος την προσοχή μου(οπότε δεν μπορώ να κοιμηθώ) και τη νύχτα ξυπνάω κάθε 2-3 ώρες για τάισμα.  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 35 850933  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 35 850933

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρία πολύ κούραση απ'ότι καταλαβαίνω,ε; Κουράγιο, αρκεί να είναι καλά τα ζουζούνια σου και φυσικά κι εσύ για να αντέξεις!!! Εγώ σήμερα δεν έχω και πολλά κέφια...χωρίς ιδιαίτερο λόγο, όλα μου φταίνε! Και πονάω στα δεξιά πλευρά μου πολύ!!! Οπως κι αν κάτσω ή ξαπλώσω πονάω!!! Δεν ξέρω τι θέση έχει πάρει ο κανακάρης μου αλλα με έχει σαπίσει σήμερα... Sad

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kkkk έγραψε:Μαρία πολύ κούραση απ'ότι καταλαβαίνω,ε; Κουράγιο, αρκεί να είναι καλά τα ζουζούνια σου και φυσικά κι εσύ για να αντέξεις!!! Εγώ σήμερα δεν έχω και πολλά κέφια...χωρίς ιδιαίτερο λόγο, όλα μου φταίνε! Και πονάω στα δεξιά πλευρά μου πολύ!!! Οπως κι αν κάτσω ή ξαπλώσω πονάω!!! Δεν ξέρω τι θέση έχει πάρει ο κανακάρης μου αλλα με έχει σαπίσει σήμερα... Sad

Βλεπω το τικερακι σου κ κολλησα..λεει οτι εισαι 34 εβδομαδων κ εχεις αλλες 90 μερες affraid
Μαλλον τα παιξε κ αυτο απο την ζεστη χαχα Razz

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαχα! Σωστά! Φαντάζεσαι να είχα ακόμα 90 μέρες;;;;;;;; Shocked

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις