Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
567 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 567 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
danik έγραψε: AX ΜΩΡΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ...ΑΚΟΥΩ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΚΕΤΩΝ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΤΩΤΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ?
ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ?

ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΑΚΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΣΤΕ!Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΑΕΙ ΕΞΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!!ΓΕΝΝΑΩ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ.ΕΣΥ?

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια μου, τί κάνετε; Αμάν πια αυτή η ζέστη και η υγρασία μας έχει ψοφήσει! Έχω να κάνω πόσα πράγματα και δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου!
Τζοαννούα μου είδες που ανησυχούσες βρε; Όλα καλά με το κοριτσάκι σου και μην αγχώνεσαι, κάτι μου λέει ότι θα σαι η επόμενη και σύντομα θα το χεις αγκαλίτσα!
Μαράκι όλα καλά εσύ; Καλά αποτελέσματα με τον γιατρό και να μπεις να μας πεις νέα!
Εμείς αύριο έχουμε πάλι γιατρό να δούμε το θρεφταράκι μας! Αν και έτσι που κουνιέται σήμερα νομίζω ότι θα δω κάνα χέρι να ξεπροβάλλει ξαφνικά!!!
Ντανίκ μου το ότι οι περισσότεροι γιατροί βαριούνται και προτείνουν καισαρική δεν σημαίνει ότι είναι και αναγκαία πάντα. Απλά αυτή είναι η τακτική τους δυστυχώς. Λες και με τη καισαρική δεν θα φας πόνους! Εγώ πιστεύω ότι αν δεν υπάρχει επείγων λόγος καλό είναι να προσπαθήσουμε με τον φυσικό τρόπο όσο πάει. Στο κάτω κάτω υπάρχει και η επισκληρίδιος, δεν χρειάζεται να υπομείνουμε όλους τους πόνους.

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα αγαπες!!!!! τι κανετε εσεις και οι κοιλιτσες σας?
Εμεις σημερα πηγαμε να μας γραψει εξετασεις ο γιατρος ,του ειπα τους πονους και αυτα που νιωθω και μου λεει κοντευουμε..! Very Happy
εντωμεταξυ αυτον τον καιρο εχω μια καποια δυσκοιλιοτητα,σημερα στην προσπαθεια μου για τουαελλετα με επιασε ενας πονος στην μεση και στην πλατη,φρικη..εκλαιγα στην τουαλλετα ειλικρινα... το χει παθει καμια σας? εσεις εχετε πονους-πονακια γενικοτερα?
Νικη να το χαιρεστε το μωρακι της ξαδερφης σου! να ναι γερο και καλη λοχεια να χει η κοπελα! και ολες μας με την σειρα μας!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΤΟ ΕΛΕΝΑΣ! ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!
ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ!
ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ??ΙΣΧΥΕΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ?
ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΦΤ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΚΔΟΧΕΣ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ...

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα κοριτσια γεννησε η διπλανη μου με φυσιολογικο χωρις επισκληριδιο γιατι δεν προλαβανε... μου λεει μην τυχον και δεν κανεις επισκληριδιο.. βεβαια καθε γυναικα ειναι και ξεχωριστη.. παντως τωρα λεει δεν ποναει ιδιαιτερα.. γεννησε πριν 4 μερες!!ενα πανεμορφο κοριτσακΙ!!!!!σε λιγες μερες θα γινουν 2 τα μωρακια στον οροφο! χιχιχι!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ!!
ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΠΗΓΕ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΣΟΥ??

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τελευταια φορα πριν 20 μερες ηταν 2,300-2,400.σημερα πηγα στο ικα οχι στο ιατρειο του,σε 10 μερες παλι θα αω να μου τον μετρησουν τον ζουζουνο μου!Παντως εγω ειμαι γεματα +16 !!! μου χει ανοιξει η ορεξη σαν λυκος πειναω!

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:τελευταια φορα πριν 20 μερες ηταν 2,300-2,400.σημερα πηγα στο ικα οχι στο ιατρειο του,σε 10 μερες παλι θα αω να μου τον μετρησουν τον ζουζουνο μου!Παντως εγω ειμαι γεματα +16 !!! μου χει ανοιξει η ορεξη σαν λυκος πειναω!

Μια χαρά είναι το μωράκι σου Ειρήνη μου μπράβο! Μη μιλάς για όρεξη, η κοιλιά μου γουργουρίζει συνεχώς, ακόμη και την ώρα που τρώω!!! tongue

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΙ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ!!ΧΑΧΑ!ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΚΕΤΩΝ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ!!ΜΙΑ ΞΑΔΕΛΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΦΤ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΗΤ!!ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΙ ΑΠΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ!!ΩΡΑΙΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΑΥΤΟ Ε?

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
afroad έγραψε:
Eirinomama έγραψε:τελευταια φορα πριν 20 μερες ηταν 2,300-2,400.σημερα πηγα στο ικα οχι στο ιατρειο του,σε 10 μερες παλι θα αω να μου τον μετρησουν τον ζουζουνο μου!Παντως εγω ειμαι γεματα +16 !!! μου χει ανοιξει η ορεξη σαν λυκος πειναω!

Μια χαρά είναι το μωράκι σου Ειρήνη μου μπράβο! Μη μιλάς για όρεξη, η κοιλιά μου γουργουρίζει συνεχώς, ακόμη και την ώρα που τρώω!!! tongue
χαχαχ! σε ευχαριστω!!!!
Και μενα μια απο τα ιδια!!!!! εντωμεταξυ + ολους τους πονους με ποναει και το στηθος με εναν διαφορετικο τροπο,και οχι συνεχεια..ωρες ωρες.. μαλλον μαζευω γαλα...εξου και η ορεξη.. τουλαχιστον ας μην παρω αλλα κιλα η εστω μονο 1 ακομα.. αν και με βλεπω σε 10-15 μερες να γενναω.. μακαρι!
εσας ποσο ειναι τα μωρακια σας?
εσεις?πως πατε απο κιλα?

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik έγραψε:ΤΙ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ!!ΧΑΧΑ!ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΚΕΤΩΝ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ!!ΜΙΑ ΞΑΔΕΛΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΦΤ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΗΤ!!ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΙ ΑΠΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ!!ΩΡΑΙΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΑΥΤΟ Ε?
το πιο τελειο δεν το συζητω.γιατι να σου πω την αληθεια εμενα μου την δινει αυτο το ξεμουδιασμα μετα... Very Happy
μακαρι να ειναι υποφερτοι οι πονοι ρε κοριτσια να τους αντεξουμε και χωρις επισκληριδιους και χωρις τιποτα,μακαρι σε ολες μας

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Απο κιλά Ειρήνη μου η μπουμπού μου ήταν 2600 πριν δυο βδομάδες! Αύριο θα την μετρήσουμε ξανά! Εγώ μετράω +13-14! Αρνούμαι να ανέβω τις τελευταίες ημέρες στη ζυγαριά, είμαι σε ευαίσθητη ψυχολογική κατάσταση!!! Αλήθεια όταν πάμε στο μαιευτήριο για να γεννήσουμε μας ζυγίζουν πριν, ξέρετε;

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΩΣ ΤΑ,ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ?ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΚΙ ΕΣΥ ΧΑΝΕΣΑΙ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΣΟΥ,ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ!
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!ΑΛΛΑ...ΑΝ ΘΑ ΤΥΧΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ Very Happy

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ιδεα δεν εχω! ελπιζω πως οχι!!αχαχαχ!!!!!
να σας ρωτησω... οσες γεννησετε σε ιδιωτικο,σκεφτεστε να κανετε rooming in ? σημερα ρωτησα τον γιατρο.. να μου πει την γνωμη του και μου ειπε,θα εισαι ταλαιπωρημενη απο την γεννα,ετσι κι αλλιως θα στο φερνουν για να το θηλασεις και οταν ζητησεις να το δεις ( σε νορμαλ ωρες φανταζομαι) γιατι να το γεμισεις μικροβια απο τα επισκεπτηρια μου ειπε.. και εχει ενα point,δεν ξερω τι να κανω... απ την μια θα θελω συνεχεια να το χω διπλα μου,απ την αλλη φοβαμαι μην δεν τα καταφερω,και στην ιδεα των μικροβιων τρεμω....!
Joan μου τι κανεις πως εισια? τι να κανω μωρε... βαριεμαι ακομα και ο λαπτοπ πια... τα κιλα του μπεμπη καλα ειναι! τα δικα μου ειναι φρικη!!!χαχαχαχ!!!!! 74 κιλακια η δικια σας!

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:Απο κιλά Ειρήνη μου η μπουμπού μου ήταν 2600 πριν δυο βδομάδες! Αύριο θα την μετρήσουμε ξανά! Εγώ μετράω +13-14! Αρνούμαι να ανέβω τις τελευταίες ημέρες στη ζυγαριά, είμαι σε ευαίσθητη ψυχολογική κατάσταση!!! Αλήθεια όταν πάμε στο μαιευτήριο για να γεννήσουμε μας ζυγίζουν πριν, ξέρετε;

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΗΣ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ!!
Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΖΥΓΙΖΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ...ΚΑΙ ΤΙ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ...Ε???
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ +18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΚΙΛΩΝ!!ΝΑΙ ΝΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΧΡΥΣΟ!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τζόαν μου καλησπέρα! Όλα καλά; Εγώ δεν θα ζητήσω rooming in πάντως. Αν όλα πάνε καλά έχω σκοπό να μείνω και 2 μέρες στην κλινική οπότε θα ήθελα να αρχίσει ο αγώνας μου με θηλασμό κτλ όταν πάμε με το καλό στο σπιτάκι μας με την ησυχία μου και στο χώρο μου!
Για τα κιλά ρωτάω αν μας ζυγίζουν για να ξέρω να μετρηθώ να μην το αφήσω στο περίπου πριν πάμε. Αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της!
Γενικά μας παίρνουν το ιστορικό ή το δίνει ο γιατρός μας;

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
danik έγραψε:ΣΤΟ ΕΛΕΝΑΣ! ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!
ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ!
ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ??ΙΣΧΥΕΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ?
ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΦΤ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΚΔΟΧΕΣ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ...

ΝΑΙ ΝΑΙ ΓΕΙΤΟΝΟΠΟΥΛΙΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΒΡΕ ΝΙΚΗ..ΔΛΔ ΣΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΙΚΗ?ΑΛΛΑ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΒΕΒΑΙΑ.

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joan_55 έγραψε:
afroad έγραψε:Απο κιλά Ειρήνη μου η μπουμπού μου ήταν 2600 πριν δυο βδομάδες! Αύριο θα την μετρήσουμε ξανά! Εγώ μετράω +13-14! Αρνούμαι να ανέβω τις τελευταίες ημέρες στη ζυγαριά, είμαι σε ευαίσθητη ψυχολογική κατάσταση!!! Αλήθεια όταν πάμε στο μαιευτήριο για να γεννήσουμε μας ζυγίζουν πριν, ξέρετε;

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΗΣ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ!!
Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΖΥΓΙΖΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ...ΚΑΙ ΤΙ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ...Ε???
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ +18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΚΙΛΩΝ!!ΝΑΙ ΝΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΧΡΥΣΟ!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!
]

Μην ανησυχείς καθόλου πουλάκι μου, με τόσο τρέξιμο μετά ούτε που θα καταλάβεις πώς θα φύγουν τα περισσότερα! Φαντάζεσαι πριν τη γέννα που είμαστε και τίγκα φούσκες απο την παρακράτηση να μας ζυγίζουν; Πλάστιγγα θα θέλουν!!!

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:Τζόαν μου καλησπέρα! Όλα καλά; Εγώ δεν θα ζητήσω rooming in πάντως. Αν όλα πάνε καλά έχω σκοπό να μείνω και 2 μέρες στην κλινική οπότε θα ήθελα να αρχίσει ο αγώνας μου με θηλασμό κτλ όταν πάμε με το καλό στο σπιτάκι μας με την ησυχία μου και στο χώρο μου!
Για τα κιλά ρωτάω αν μας ζυγίζουν για να ξέρω να μετρηθώ να μην το αφήσω στο περίπου πριν πάμε. Αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της!
Γενικά μας παίρνουν το ιστορικό ή το δίνει ο γιατρός μας;

ΣΧΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ..ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ Κ ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ..ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ,ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΜΑΣ ΜΑΖΙ..

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:
joan_55 έγραψε:
afroad έγραψε:Απο κιλά Ειρήνη μου η μπουμπού μου ήταν 2600 πριν δυο βδομάδες! Αύριο θα την μετρήσουμε ξανά! Εγώ μετράω +13-14! Αρνούμαι να ανέβω τις τελευταίες ημέρες στη ζυγαριά, είμαι σε ευαίσθητη ψυχολογική κατάσταση!!! Αλήθεια όταν πάμε στο μαιευτήριο για να γεννήσουμε μας ζυγίζουν πριν, ξέρετε;

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΗΣ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ!!
Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΖΥΓΙΖΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ...ΚΑΙ ΤΙ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ...Ε???
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ +18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΚΙΛΩΝ!!ΝΑΙ ΝΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΧΡΥΣΟ!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!
]

Μην ανησυχείς καθόλου πουλάκι μου, με τόσο τρέξιμο μετά ούτε που θα καταλάβεις πώς θα φύγουν τα περισσότερα! Φαντάζεσαι πριν τη γέννα που είμαστε και τίγκα φούσκες απο την παρακράτηση να μας ζυγίζουν; Πλάστιγγα θα θέλουν!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ..ΤΙ +18 ΤΙ +20 ΤΙ +22...ΧΑΧΑΧΑ
ΑΠΤΑ +14 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ,ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ..ΤΙ 18 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΙ 20 ΤΙ 22!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΙΣ 4 ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ?

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Επειδή πλησιάζει η ώρα και μπορεί να έχουμε και κανένα αναπάντεχο γι'αυτό και αυτές οι απορίες. Να είμαι προετοιμασμένη για όλα! Κι επειδή όταν πάμε στον γιατρό ξεχνάω πολλά πράγματα να ρωτήσω θέτω το ζήτημα κι εδώ μπας και το θυμηθεί καμία και μάθουμε και οι υπόλοιπες!
Καούρες Τζόαν μου έχω εδώ και πολύ καιρό και τόσο έντονες που ξυπνάω το βράδυ απο τον πόνο. Αυτό που με βοηθάει λίγο είναι να μην τρώω μετά τις 9, να πίνω κρύο γάλα αν με πιάσει καούρα κι επίσης 3-4 γουλιές μααλόξ κάνα μισάωρο πριν τον ύπνο

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tελικα δεν μου ειπατε... εχει καμια πονους? σαν περιοδου να το πω? σαν κοψιμο να το πω... σαν λουμπαγκο να το πω.. παντως ειναι στιγμες που ειναι πολυ δυνατοι.. σε φαση που ετοιμαζομαι να παρω παυσιπονο.εχει καμια αλλη κοπελα πονους?

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ?!ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ,ΝΗΣΤΙΚΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ..ΕΛΕΟΣ!ΕΙΧΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 4ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΤΟΝ 6ο ΚΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΟΥΝ..ΦΟΒΕΡΟΣ ΠΟΝΟΣ,ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΚΟΡΑ ΨΩΜΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΑΕΙ.ΜΟΝΟ ΜΑΛΟΞ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ..

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:Tελικα δεν μου ειπατε... εχει καμια πονους? σαν περιοδου να το πω? σαν κοψιμο να το πω... σαν λουμπαγκο να το πω.. παντως ειναι στιγμες που ειναι πολυ δυνατοι.. σε φαση που ετοιμαζομαι να παρω παυσιπονο.εχει καμια αλλη κοπελα πονους?

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΝΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΣΗΜΕΙΟ ΠΑΝΤΑ...ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΑΝ ΚΟΨΙΜΟ ΑΛΛΑ ΨΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ..
ΣΦΙΧΤΗΚΕΣ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ?

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joan_55 έγραψε:ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ?!ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ,ΝΗΣΤΙΚΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ..ΕΛΕΟΣ!ΕΙΧΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 4ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΤΟΝ 6ο ΚΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΟΥΝ..ΦΟΒΕΡΟΣ ΠΟΝΟΣ,ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΚΟΡΑ ΨΩΜΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΑΕΙ.ΜΟΝΟ ΜΑΛΟΞ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ..

Αυτό είναι το πιο εκνευριστικό, 'οταν σε πιάνει ακόμη κι όταν δεν έχεις φαει τίποτα! Δοκίμασε το μαααλόξ, εμένα με έσωσε! Πάλι θα έχεις αλλά δεν μπορείς να φανταστείς τί ανακούφιση σου δίνει! Μπορείς να κοιμηθείς επιτέλους κάποιες ώρες σερί! Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις