Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
327 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 327 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:Tελικα δεν μου ειπατε... εχει καμια πονους? σαν περιοδου να το πω? σαν κοψιμο να το πω... σαν λουμπαγκο να το πω.. παντως ειναι στιγμες που ειναι πολυ δυνατοι.. σε φαση που ετοιμαζομαι να παρω παυσιπονο.εχει καμια αλλη κοπελα πονους?

Αχ Ειρήνη μου έχω πολλούς πόνους και περιόδου και σφάχτες κολπικά και απο όλα! Μερικές φορές δεν μπορώ να κουνηθώ και άλλες ξυπνάω κιόλας απο τους σφάχτες! Δεν είναι όμως σε τακτά χρονικά διαστήματα

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:
joan_55 έγραψε:ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ?!ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ,ΝΗΣΤΙΚΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ..ΕΛΕΟΣ!ΕΙΧΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 4ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΤΟΝ 6ο ΚΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΟΥΝ..ΦΟΒΕΡΟΣ ΠΟΝΟΣ,ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΚΟΡΑ ΨΩΜΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΑΕΙ.ΜΟΝΟ ΜΑΛΟΞ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ..

Αυτό είναι το πιο εκνευριστικό, 'οταν σε πιάνει ακόμη κι όταν δεν έχεις φαει τίποτα! Δοκίμασε το μαααλόξ, εμένα με έσωσε! Πάλι θα έχεις αλλά δεν μπορείς να φανταστείς τί ανακούφιση σου δίνει! Μπορείς να κοιμηθείς επιτέλους κάποιες ώρες σερί! Wink

ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΚΙ ΑΠΟ ΒΛΑΚΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ..ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΠΑΝΤΩΣ!ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΩ ΓΤ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ..ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΟΥΡΕΣ ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ!!!!ΧΑΧΑΧΑ

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joan_55 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:Tελικα δεν μου ειπατε... εχει καμια πονους? σαν περιοδου να το πω? σαν κοψιμο να το πω... σαν λουμπαγκο να το πω.. παντως ειναι στιγμες που ειναι πολυ δυνατοι.. σε φαση που ετοιμαζομαι να παρω παυσιπονο.εχει καμια αλλη κοπελα πονους?

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΝΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΣΗΜΕΙΟ ΠΑΝΤΑ...ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΑΝ ΚΟΨΙΜΟ ΑΛΛΑ ΨΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ..
ΣΦΙΧΤΗΚΕΣ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ?
ελαχιστα... αλλα ποναω και χωρις την τουαλλετα.εχω πονους που ερχονται καθονται κανα 5 λεπτο και φευγουν,ακανονιστοι ομως.τσιμπηματα απο κατω μου,αλλα πολυ εντονα.τα ειπα στον γιατρο μου λεει κοντευουμε.γι αυτο ρωταω αν καμια αλλη κοπελα νιωθει τιποτα παρομοιο.αν ειναι να ετοιμαζομαι σιγα σιγα..ουτε βαλιτσα δεν εχω
φτιαξει ακομα.. η τεμπελα!!!!!!
χαχαχ! μαιμουδακι λεει!!!!εμενα μ αρεσουν τα μαλλιαρα μωρακια!!!! <3 να χουν μαλακια! ειναι τοσο γλυκουλικα!!!!!!!!!!!!!! <3

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωχ ωχ μη μου λες τέτοια! Είπαμε να έχουν μαλλάκια αλλά αμα μου βγει με αλογοουρά τη συγκοπή μου θα την πάθω!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφροδιτη μου οταν λες σφαχτες σε ποναει για δευτερολπετα και σε αφηνει η εχει διαρκεια? σαν κραμπα?

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΒΡΕ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ?ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΓΩ..ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ!ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΛΥΜΜΕΝΑ ΣΙΔΕΡΩΜΕΝΑ?

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joan_55 έγραψε:ΒΡΕ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ?ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΓΩ..ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ!ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΛΥΜΜΕΝΑ ΣΙΔΕΡΩΜΕΝΑ?
Σημερα θα τα πλυνω σε λιγο θα βαλω πλυντηριο και θα τα σιδερωσω το βραδυ και θα αρχισω να βαζω σιγα σιγα μεχρι Πεμπτη θα την εχω ετοιμη πιστευω...
Ολο τεμπελιαζω... ασε... μαμ κακα και νανι ειμαι!!! θα ρθει τωρα ο γιος να με συνεφερει ομως!χαχαχαχ! δεν ξερω εχω μια διαισθηση εντυπωση ενα κατι τελοσπαντων πως θα γεννησω γυρω στις 5 αυγουστου.το ειχα δει και στον υπνο μου οταν πρωτοεκανα το τεστ εγκυμοσυνης!!!!μπορει να ειναι και βλακειες βεβαια αυτα! αλλα μου εχει κατσει! εσας σας εχει κολλησει καμια ημερομηνια?

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:αφροδιτη μου οταν λες σφαχτες σε ποναει για δευτερολπετα και σε αφηνει η εχει διαρκεια? σαν κραμπα?

Τις περισσότερες φορές έχουν διάρκεια, άλλες είναι πιο περαστικοί. Είναι τα προεόρτια που λένε και οι γιατροί αλλά απο την στιγμή που έχεις μπει στο μήνα σου δεν ξέρεις πότε θα εξελιχθούν σε κανονικούς πόνους. Καλό θα ήταν χωρίς να θέλω να σε ανησυχήσω να ετοιμάσεις την τσαντούλα σου. Αν δεν έχεις όλα όσα χρειάζεσαι βάλε αυτά που έχεις προς το παρόν και συμπλήρωσε τα υπόλοιπα μετά. Απλά σε περίπτωση που τύχει κάτι να έχεις τουλάχιστον τα βασικά μαζί σου και στέλνεις κάποιον δικό σου για τα υπόλοιπα μετά

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
afroad έγραψε:
Eirinomama έγραψε:αφροδιτη μου οταν λες σφαχτες σε ποναει για δευτερολπετα και σε αφηνει η εχει διαρκεια? σαν κραμπα?

Τις περισσότερες φορές έχουν διάρκεια, άλλες είναι πιο περαστικοί. Είναι τα προεόρτια που λένε και οι γιατροί αλλά απο την στιγμή που έχεις μπει στο μήνα σου δεν ξέρεις πότε θα εξελιχθούν σε κανονικούς πόνους. Καλό θα ήταν χωρίς να θέλω να σε ανησυχήσω να ετοιμάσεις την τσαντούλα σου. Αν δεν έχεις όλα όσα χρειάζεσαι βάλε αυτά που έχεις προς το παρόν και συμπλήρωσε τα υπόλοιπα μετά. Απλά σε περίπτωση που τύχει κάτι να έχεις τουλάχιστον τα βασικά μαζί σου και στέλνεις κάποιον δικό σου για τα υπόλοιπα μετά
εχω αγορασει κατι πιτσαμακια και νυχτικακια εσωρουχακια πετσετουλες κτλ και θα τα βαλω ολα μαζι για πλυσιμο τωρα σε λιγο να σιδερωσω το βραδακι..με την δροσουλα..τα αλλα τα εχω αγορασμενα ετοιμα.μονο ρομπακι θα παω να παρω αυριο παντοφλες και σαμπουαν-αποσμητικα κτλ. ασχετο ...αλλα δοκιμασα τα σουτιεν θηλασμου ( αυτα που ειχα παρει απο το lidl ) και δεν μ αρεσουν Sad βεβαια ολα οσα εχω δει και εξω χωρις μπανελα παλι δεν μ αρεσαν... τι χοντρες τιραντες ειναι αυτες!!!!!εσεις εχετε βρει κανα ωραιο χωρις μπανελα?

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΜΠΟΥΝΙΤΣΕΣ ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΜΗΛΑ..ΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ?

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:
afroad έγραψε:
Eirinomama έγραψε:αφροδιτη μου οταν λες σφαχτες σε ποναει για δευτερολπετα και σε αφηνει η εχει διαρκεια? σαν κραμπα?

Τις περισσότερες φορές έχουν διάρκεια, άλλες είναι πιο περαστικοί. Είναι τα προεόρτια που λένε και οι γιατροί αλλά απο την στιγμή που έχεις μπει στο μήνα σου δεν ξέρεις πότε θα εξελιχθούν σε κανονικούς πόνους. Καλό θα ήταν χωρίς να θέλω να σε ανησυχήσω να ετοιμάσεις την τσαντούλα σου. Αν δεν έχεις όλα όσα χρειάζεσαι βάλε αυτά που έχεις προς το παρόν και συμπλήρωσε τα υπόλοιπα μετά. Απλά σε περίπτωση που τύχει κάτι να έχεις τουλάχιστον τα βασικά μαζί σου και στέλνεις κάποιον δικό σου για τα υπόλοιπα μετά
εχω αγορασει κατι πιτσαμακια και νυχτικακια εσωρουχακια πετσετουλες κτλ και θα τα βαλω ολα μαζι για πλυσιμο τωρα σε λιγο να σιδερωσω το βραδακι..με την δροσουλα..τα αλλα τα εχω αγορασμενα ετοιμα.μονο ρομπακι θα παω να παρω αυριο παντοφλες και σαμπουαν-αποσμητικα κτλ. ασχετο ...αλλα δοκιμασα τα σουτιεν θηλασμου ( αυτα που ειχα παρει απο το lidl ) και δεν μ αρεσουν Sad βεβαια ολα οσα εχω δει και εξω χωρις μπανελα παλι δεν μ αρεσαν... τι χοντρες τιραντες ειναι αυτες!!!!!εσεις εχετε βρει κανα ωραιο χωρις μπανελα?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΚΤΛ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΠΤ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ..ΧΑΠΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΨΙΜΟ.

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΑΣ ΖΥΓΙΖΟΥΝ..ΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ...ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΛΙΣΜΑ....ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΜΑΣ ΞΥΡΙΖΟΥΝ!!ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ!!

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
danik έγραψε:ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΑΣ ΖΥΓΙΖΟΥΝ..ΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ...ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΛΙΣΜΑ....ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΜΑΣ ΞΥΡΙΖΟΥΝ!!ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ!!

Shocked Ωχ Παναγία μου! Μα τον φάκελο τον έχει ο γιατρός! Εγώ δεν έχω κάτι στα χέρια μου! Εσάς δεν τα σημειώνει όλα ο γιατρός σας;

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
danik έγραψε:ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΑΣ ΖΥΓΙΖΟΥΝ..ΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ...ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΛΙΣΜΑ....ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΜΑΣ ΞΥΡΙΖΟΥΝ!!ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ!!

ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΙΚΗ ΤΩΡΑ!!!!ΧΑΑΧΑΧΑΧΑ

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:
danik έγραψε:ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΑΣ ΖΥΓΙΖΟΥΝ..ΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ...ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΛΙΣΜΑ....ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΜΑΣ ΞΥΡΙΖΟΥΝ!!ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ!!

Shocked Ωχ Παναγία μου! Μα τον φάκελο τον έχει ο γιατρός! Εγώ δεν έχω κάτι στα χέρια μου! Εσάς δεν τα σημειώνει όλα ο γιατρός σας;

ΑΛΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΡΑΤΑΝΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΣΟΥ ΑΛΛΟΙ ΣΟΥ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ,ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΟ ΕΧΩ Η ΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΧΕΙ ΦΑΚΕΛΩΜΕΝΗ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΟΥ!

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειρήνη μου σουτιέν πήρα απο H&M χωρίς μπανέλα και δεν έχουν χοντρές τιράντες, είναι σαν κανονικά κι επίσης είναι και φτηνά! Αν σε βγάλει ο δρόμος σου προς τα εκεί ρίξε μια ματιά!
Τζόαν γιατί θες χάπια κατευθείαν; Δεν ρωτάω για κανέναν άλλον λόγο αλλά γιατί πολύ απλά και μένα η σκέψη του θηλασμού ποτέ δεν μου άρεσε. Το έχεις συζητήσει με τον γιατρό σου;

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Απο μπουνιτσες αλλο τιποτα και ψηλα και χαμηλα.οσο για το χαμηλα ασε... νομιζω πως αμα βαλω λιγο το χερι μου θα τον πιασω!!!!!!
Νικη... εγω το χω ξυρισμενο μονιμως!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!!!!!!!!!!!! το κλισμα να δουμε τωρα πως θα αποφυγω!χαχαχ!
αφροδιτη μου πηρα ενα απο τα h&m αλλα με μπανελα βρηκα.εχω ενα αυτο που ειναι μαυρο δαντελα. και 2 απο τα lidl που ειναι σαν της Mis.Doubefire!!!!!!! αλλα και σε μαγαζια που ειδα παλι δεν μ αρεσαν . θα παω να ξαναδω στα h&m μηπως και εφεραν χωρις μπανελα.

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:Ειρήνη μου σουτιέν πήρα απο H&M χωρίς μπανέλα και δεν έχουν χοντρές τιράντες, είναι σαν κανονικά κι επίσης είναι και φτηνά! Αν σε βγάλει ο δρόμος σου προς τα εκεί ρίξε μια ματιά!
Τζόαν γιατί θες χάπια κατευθείαν; Δεν ρωτάω για κανέναν άλλον λόγο αλλά γιατί πολύ απλά και μένα η σκέψη του θηλασμού ποτέ δεν μου άρεσε. Το έχεις συζητήσει με τον γιατρό σου;

ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΝΙΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΩ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΑΚΟΥΩ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΤΩΜΕΝΕΣ ΘΗΛΕΣ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΝ ΤΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ?20 ΜΕΡΕΣ?ΜΕΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΝΑ ΚΑΤΣΩ..

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:
danik έγραψε:ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΑΣ ΖΥΓΙΖΟΥΝ..ΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ...ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΛΙΣΜΑ....ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΜΑΣ ΞΥΡΙΖΟΥΝ!!ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ!!

Shocked Ωχ Παναγία μου! Μα τον φάκελο τον έχει ο γιατρός! Εγώ δεν έχω κάτι στα χέρια μου! Εσάς δεν τα σημειώνει όλα ο γιατρός σας;

ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙΝ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ...

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:Απο μπουνιτσες αλλο τιποτα και ψηλα και χαμηλα.οσο για το χαμηλα ασε... νομιζω πως αμα βαλω λιγο το χερι μου θα τον πιασω!!!!!!
.

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΙ ΕΓΩ...

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joan_55 έγραψε:
afroad έγραψε:Ειρήνη μου σουτιέν πήρα απο H&M χωρίς μπανέλα και δεν έχουν χοντρές τιράντες, είναι σαν κανονικά κι επίσης είναι και φτηνά! Αν σε βγάλει ο δρόμος σου προς τα εκεί ρίξε μια ματιά!
Τζόαν γιατί θες χάπια κατευθείαν; Δεν ρωτάω για κανέναν άλλον λόγο αλλά γιατί πολύ απλά και μένα η σκέψη του θηλασμού ποτέ δεν μου άρεσε. Το έχεις συζητήσει με τον γιατρό σου;

ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΝΙΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΩ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΑΚΟΥΩ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΤΩΜΕΝΕΣ ΘΗΛΕΣ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΝ ΤΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ?20 ΜΕΡΕΣ?ΜΕΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΝΑ ΚΑΤΣΩ..

Πωπω ίδια φάση είμαστε! Κι εγώ περιμένω πως και πως να γεννήσω για να καπνίσω και στις 40 μέρες επιστρέφω κι εγώ στα μαθήματα! Δεν ξέρω όμως τί να κάνω τελικά, είμαι πολύ προβληματισμένη. Τώρα καπνίζεις; Πάντως κατά τη διάρκεια του θηλασμού επιτρέπεται να καπνίζεις λίγο.

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:Απο μπουνιτσες αλλο τιποτα και ψηλα και χαμηλα.οσο για το χαμηλα ασε... νομιζω πως αμα βαλω λιγο το χερι μου θα τον πιασω!!!!!!
Νικη... εγω το χω ξυρισμενο μονιμως!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!!!!!!!!!!!! το κλισμα να δουμε τωρα πως θα αποφυγω!χαχαχ!
αφροδιτη μου πηρα ενα απο τα h&m αλλα με μπανελα βρηκα.εχω ενα αυτο που ειναι μαυρο δαντελα. και 2 απο τα lidl που ειναι σαν της Mis.Doubefire!!!!!!! αλλα και σε μαγαζια που ειδα παλι δεν μ αρεσαν . θα παω να ξαναδω στα h&m μηπως και εφεραν χωρις μπανελα.

Είναι σαν κανονικά πάντως αυτά τα σουτιέν,χαριτωμένα! Κι εγώ πάντα ξυρισμένη είμαι αλλά τώρα τελευταία δυσκολεύομαι πολύ ρε γαμώτο! Άθλος μου φαίνεται!

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:
joan_55 έγραψε:
afroad έγραψε:Ειρήνη μου σουτιέν πήρα απο H&M χωρίς μπανέλα και δεν έχουν χοντρές τιράντες, είναι σαν κανονικά κι επίσης είναι και φτηνά! Αν σε βγάλει ο δρόμος σου προς τα εκεί ρίξε μια ματιά!
Τζόαν γιατί θες χάπια κατευθείαν; Δεν ρωτάω για κανέναν άλλον λόγο αλλά γιατί πολύ απλά και μένα η σκέψη του θηλασμού ποτέ δεν μου άρεσε. Το έχεις συζητήσει με τον γιατρό σου;

ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΝΙΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΩ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΑΚΟΥΩ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΤΩΜΕΝΕΣ ΘΗΛΕΣ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΝ ΤΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ?20 ΜΕΡΕΣ?ΜΕΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΝΑ ΚΑΤΣΩ..

Πωπω ίδια φάση είμαστε! Κι εγώ περιμένω πως και πως να γεννήσω για να καπνίσω και στις 40 μέρες επιστρέφω κι εγώ στα μαθήματα! Δεν ξέρω όμως τί να κάνω τελικά, είμαι πολύ προβληματισμένη. Τώρα καπνίζεις; Πάντως κατά τη διάρκεια του θηλασμού επιτρέπεται να καπνίζεις λίγο.

ΚΑΠΝΙΖΩ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΖΩ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ...ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΠΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΠΕΙΣΜΑ,ΟΥΤΕ ΕΓΩΙΣΜΟ ΟΥΤΕ ΘΕΛΗΣΗ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ..
ΤΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΣΥ?

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ το έκοψα τώρα στην εγκυμοσύνη. Κάνω ένα κάθε 10 μέρες για να μην λαλήσω γιατί πριν έκανα πάνω απο πακέτο τη μέρα. Είναι τρομερά δύσκολο όμως ρε γαμώτο!
Καθηγήτρια αγγλικών είμαι, εσύ;

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:Εγώ το έκοψα τώρα στην εγκυμοσύνη. Κάνω ένα κάθε 10 μέρες για να μην λαλήσω γιατί πριν έκανα πάνω απο πακέτο τη μέρα. Είναι τρομερά δύσκολο όμως ρε γαμώτο!
Καθηγήτρια αγγλικών είμαι, εσύ;

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ!!ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ!!ΕΓΩ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΙΤΑΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟ ΚΠΓ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ,ΜΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ 20/9 ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΡΧΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις