Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
48 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 48 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξανάρθα και εγώ................!!!!!!!!!!!!Χαρά μην αγχώνεσαι αφού σε έστειλε να τη κάνεις στο Ιασώ όλα μια χαρά!!!!(προφανώς για να μη φρικάρεις ίσως δεν σου δίνει και τα αποτελέσματα όπως είπες.....εντωμεταξί και εγώ όταν πάω κοιτάω σα χαζή και μετά αφου γυρνάγαμε σπίτι τα θυμόμουνα όλα...οπόταν έχω κανα 3 μήνο τώρα που πάω που γράφω λίστα με τις ερωτήσεις μου και τις απορίες και όποτε πάω το βγάζω και αρχίζω την ιερά εξέταση...δεν είναι ντροπή να έχεις απορίες και να ΄ρωτάς γιατρός σου είναι...πρέπει να νιώθεις άνετη όσο γίνεται και οτι είναι να το λες)Εγώ στο Μητέρα γεννάω............η Κατερίνα γεννάει στο Ιασώ από οτι ξέρω!!!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nα βάλουμε και τη Χαρα στη λίστα...

Χαρά τι θα κάνεις? αγοράκι ή κοριτσάκι?

http://www.creativebeez.gr

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ααφήνω να φάμε ήρθε ο άντρας μου Very Happy να φάμε παρέα γίγαντες αυτός σαλάτα εγώ με ένα καρβέλι ψωμί Embarassed

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλή όρεξη Βικακι!

http://www.creativebeez.gr

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια και απο μενα...Χαρουλα αφου εχεις κανει αμνιο μην αγχωνεσαι.Ολα καλα ειναι.Εγω θα γεννησω στο Ελενα!!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουουουουουυο!ειναι καμια εδω??????

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια μου μολις γυρισα κ εγω πηγα να δω αν θα βρω την ταπετσαρια που θελω για το παιδικο!!

Μαριανθη μου κοριτσακι περιμενω!!

κριμα ολες σε διαφορετικο γενναμε Crying or Very sad

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα.
Βίκυ μου λυπάμαι πολύ για την πεθερά σου,σου εύχομαι ολα να πάνε καλά.
Το πρωί πήγα στον γυναικολόγο, όλα μια χαρά με την μικρούλα να μεγαλώνει σταθερά φτάσαμε 990 γραμμάρια.Οσο για τις συσπάσεις ειναι προκατασκευαστικές αλλά θα το παρακολουθούμε
Χαρα σου έκανα αίτημα στο fb είμαι η kostoula gioni.
Φιλία.

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κι απο εμένα κορίτσια, μόλις κομήθηκε ο μικρός μου και είπα να σας πω μια καλησπέρα πριν πάω να ξεραθώ
Πολύ κούραση αυτές τις ημέρες...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
konstantina έγραψε:Καλησπερα.
Βίκυ μου λυπάμαι πολύ για την πεθερά σου,σου εύχομαι ολα να πάνε καλά.
Το πρωί πήγα στον γυναικολόγο, όλα μια χαρά με την μικρούλα να μεγαλώνει σταθερά φτάσαμε 990 γραμμάρια.Οσο για τις συσπάσεις ειναι προκατασκευαστικές αλλά θα το παρακολουθούμε
Χαρα σου έκανα αίτημα στο fb είμαι η kostoula gioni.
Φιλία.
γεια σου Κωνσταντινα μου!!ωραια θα τα λεμε κ απο εκει!!
μια χαρουλα η μικρουλα σου Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 39 875502

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα υπναρουδες.....Κοιμαστε ακομα???Εγω πρωινη στην δουλεια και σημερα γιατι εχουμε γιατρο το απογευμα!!!Τα κεφια δεν ειναι και τοσο καλα!!!!Δεν ειμαι καλα ψυχολογικα!!!Εχω αρχισει και σκεφτομαι οτι δεν θα τελειωσει ποτε αυτη η εγκυμσυνη.ΚΑι εχω αρκετο μελλον ακομα.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοιλουμπάκια όμορφα!!!!Κωνσταντίνα σε ευχαριστώ πολύ!Μια χαρά η μπέμπα ε???Σχεδόν ένα κιλό!!!!
Νικάκι μου καλό καλημέρααααααααα!!!!
Κ εγώ ανυπομονώ να τελιώσει η εγκυμοσύνη (πάντα στην ώρα της βέβαια)παρόλο που δεν έχω θέμα.......αλλά ανυπομονώ να το δώ.......μου φαίνεται πολύς ο καιρός ρε γαμώτο ....αλλά στην ουσία 3 μηνάκια μείνανε ..υπομονή Νίκη μου τι να κάνουμε.....παρόλο που έχεις τα θέματα σου....υπομονή(απαίσια λέξηκαι τη σιχαίνομαι και ειμαι τελίως ανυπομονηγια να ξέρεις)δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς όμως!!!!Δουλειά έχει τι λέει κινείται ο κόσμος για τα νησιά η μπα????

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Νίκη.
Καλημέρα Βίκυ.

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 39 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 39 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 39 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 39 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 39 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 39 417472

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
konstantina έγραψε:Καλημέρα Νίκη.
Καλημέρα Βίκυ.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Καλώς τη κοριτσομάνα!!!!!
Τι κάνεις καλά είσαι????

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλά πολύ ζέστη και η υπομονή αρχίζει να τελειώνει.
ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΡΟΣΊΣΕΙ
Τι κάνει η πεθερά σου;

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Κωνσταντινα μου Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 39 417472

Καλημερα Βικακυ μου.Και εγω την απεχθανομαι αυτη την λεξη.Ειδικα αυτη την περιοδο της ζωης μου.Γενικως μαλλον ειναι η μερα τι να πω που με εχει πιασει η απελπισια.Μακαρι να μου βρει την λυση ο γιατρος το απογευμα...Και μην ακουσω την περιβοητη λεξη γιατι θα τον καριδωσω!!!
Οσο για την δουλεια με αυτον τον καιρο δεν εχει πολυ κινηση.Και γενικα λογω κρισης εχει πεσει πολυ η δουλεια.Ας ελπισουμε οτι ιουνιο ιουλιο φτιαξει η κατασταση!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σταθεροποιήθηκε με τισ ανακοπές αλλά αρχίζουν να καταρέουν τα όργανα ...δεν δουλέουν για αρχή τα νεφρά.........!!!Ο θεός βοηθός!!!!
Εδώ δεν κάνει πολύ ζέστη..........δροσιά έχει ακόμη αλλά το μεσημέρι γίνεται χαμός είναι μπετό και μαζέυει πολύ ζέστη το καλοκαίρι και πολύ κρύο το χειμώνα!!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια φουσκωτούλια Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 39 215994

Απο τη ζέστη έχω λιώσει... εχω παει 2 φορες στο δημοτικο να γράψω τον γιο μου και ολο καποιο χαρτί λειπει... γκρρρρρρ.. μα όλα μισα μου τα λένε! ολο κατι θυμούνται! αμαν! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

http://www.creativebeez.gr

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξέρω ρε Νϊκη πραγματικά αν σηκώνει κάτι η περιπτωσή σου όπως λές θα σου πει και ο γιατρός ..........!!!!
Εμάς εδώ δόξα το θεό φέρνουνε μηχανάκια έχουμε δουλείτσα...όχι κανονικά.....όπως κάθε καλοκαίρι αλλά τουλάχιστον.......κινούμαστε που λέμε!!!!Ραντεβού με γιατρό ξανά μέσα Ιούλη....έχουμεεεεεεεεεε καιρό!!!!!
ΚΑλημέρα Μαριανθάκο.........ωραία φάση γίνανε και τα δημοτικά δημόσιες υπηρεσίες????Κρίμα.........κουράγιο μάαααααααααανα!!!!!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακια μου.
Σας διαβαζω καθε μερα, αν και εκανα απουσιες γιατι ειμαι δουλεια ως τη δευτερα και μετα ξανα σπιτι..

Βικακι μου διαβασα για τη πεθερα σου και στεναχωρηθηκα. ειναι αληθεια οτι τετοιες στιγμες ξεχνας ολες σου τις διαφορες με τον αλλον.. να στηριζεις το Μακη γιατι θα περασει δυσκολα και να εισαι και συ δυνατη..

Νικη μου καλες επιτυχιες στο γιατρο, να σκεφτεσαι θα δεις το νινακι σου σημερα και ολα θα πανε καλα..

Μαριανθη μου γλυκια καλημερα και υπομονη με την εγγραφη. θα παει σχολειο ε;; τι ωραια Very Happy

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγω Βικυ 25 Ιουλιου εχω γιατρο!
Ασε με το δημοτικο... νομιζουν οτι τους κοροιδευω και πλαστογραφω χαρτια για να παω εκει! πηγα φωτοτυπια του μισθωτηριου απο το σπιτι και θελουν το αυθεντικο να δουν και επικυρωμενη φωτοτυπια.. μετα μου ζητησαν το βιβλιάριο υγειας του παιδιου το οποιο τη πρωτη φορα που πηγα δεν το ζήτησαν... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 39 679259 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 39 679259 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 39 679259
ποιος τρεχει τωρα μες τη ζεστη παλι????

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Χριστινάκι!!! Όλα καλα!? Ποιες σε πιεραξανε και γραφεις τετοια στο fb??? Να ερθουμε εκει να τις ξεμαλλιάσουμε!!!!!

http://www.creativebeez.gr

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οταν διαβαζω για τη πεθερα σου λεω αυτα ειναι σοβαρα προβληματα και οχι να ασχολησε με τα κωλοχερα σου αλλα δεν μπορω να μην τα σκεφτομαι οταν πονανε!!!μου ριχνουν την ψυχολογια!!!

Ρε ΜΑριανθη δεν την ξεχεσες την δευτερη φορα???Στην κατασταση σου????Πωπω νευρααααα!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριανθη μου καλη μου δεν ειναι του χαρακτηρα μου να μιλαω ετσι βασικα, παντα δειχνω αγαπη στον κοσμο οτι και να συμβει. αλλα εκτες βγηκα απτα ρουχα μου... η νυμφη μου διαδιδει οτι εχω παει στο σπιτι των γονιων της και εκανα καταληψη και δε μπορει να παει αυτη και οτι το εκανα γιατι ειμαι φτηνιαρα με λιγα λογια... (εχω ερθει εδω λιγο καιρο στο αγορι μου, γιατι ειναι χωριο και κανει και δροσια και εξαλλου κτιζω σπιτι στην πρωτευουσα που ειναι σχεδον ετοιμο...δε σκοπευω να μεινω εδω). Το οτι ειναι σκυλα ειναι γνωστο και το νιωθω αλλα μην της φταιει και ο αδελφος της.. εκτες ητανε πολυ στεναχωρημενος οτι και να του ελεγα...

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικη μου άντρας είναι αλλα δε θέλω να κάνω σκηνή και μετα αρχίσουμε στραβά.. 6 χρόνια θα είμαστε εκει.. λέω άσε κάνε υπομονή και θα τον γράψω που θα παει? αυριο ειναι η τελευταια μερα εν τω μεταξυ σου δινουν 1 εβδομαδα περιθωριο στην ουσια να μαζεψεις 100 χαρτια..
Ειχα μια συνάδελφο παλια που ειχε το ιδιο προβλημα με σενα στα χερακια... πραγματικα τη λυπομουν... εχεις δικιο που αγανακτεις.. που σου έτυχε τωρα! απλα σκέφτεσαι ότι έιναι 3 μήνες ακομα και μετα θα τα ξεχάσεις ολα!

http://www.creativebeez.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις