Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
338 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 338 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαριανθάκο καλό μεσημέρι να περάσετε όμορφα, να μας ξανάρθεις....  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 24 417472
Kristinaki έγραψε:
Γιωτακι μου φαινεται πολυ καλο , δεν ηθελα να παρω καποιο που να εξηγα περισσοτερο την περιοδο της εγκυμοσυνης. θεωρω πιο χρησιμο ενα βιβλιο αποκλειστικα για τη φροντιδα του μωρου. τα περι εγκυμοσυνης μπορουμε να τα βρουμε κ στο νετ νομιζω.
Ναι συμφωνώ απόλυτα κι εγώ αυτό νομίζω άσε που μετά δε θα χουμε και πολύ χρόνο για ψάξιμο στο νετ τελευταία στιγμή πρέπει να χουμε μια ιδεα.

Καλό μαγείρεμα σοφούλι θα ξυπνήσει από τις μυρωδιές η μπουμπου μην ανησυχείς...

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ακριβως Γιωτακι μ...

καλο μαγειρεμα και καλη ορεξη Σοφακι!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φιλάκια Σοφάκι μου..........!!!!!
Χριστινάκι μια χαρά είναι το αγοράκι μου μεγαλώσαμε και κουνιόμαστε σαν τρελοί.....πιάνω στη κοιλιά εξογκώματα τα οποία δεν καταλαβαίνω ποιο μέρος είναι του κορμιού αλλά έχει πολύ γέλιο κουνιέται σα τρελός!!!!!Σε 2 βδομαδούλες έχουμε γιατρό και εμείς..........στο ιατρείο και μετά αρχές Αυγούστου ντόπλερ και μετά έχοντας καλά όλων των πραγμάτων από Σεπτέμβρη με ξαναβλέπει.........!!!!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε όσες δεν είπα γεια...γεια σας! Λοιπόν Σοφάκι το έπιασε η ζέστη το μωρό για αυτό δεν κινείται μάλλον τόσο πολύ...Μου έφερε κάτι παιχνιδάκια η μαμά μου (που της τα έδωσε ένας γνωστός) της fisher price και όλα παίζουν μουσική...και ο Παρασχάκος μου έβαλε σε όλα μπαταρίες, τα βάζει πάνω στην κοιλιά μου και ο μπέμπης τρελένεται, χορεύει, κινείται σαν τρελός!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Φιλάκια Σοφάκι μου..........!!!!!
Χριστινάκι μια χαρά είναι το αγοράκι μου μεγαλώσαμε και κουνιόμαστε σαν τρελοί.....πιάνω στη κοιλιά εξογκώματα τα οποία δεν καταλαβαίνω ποιο μέρος είναι του κορμιού αλλά έχει πολύ γέλιο κουνιέται σα τρελός!!!!!Σε 2 βδομαδούλες έχουμε γιατρό και εμείς..........στο ιατρείο και μετά αρχές Αυγούστου ντόπλερ και μετά έχοντας καλά όλων των πραγμάτων από Σεπτέμβρη με ξαναβλέπει.........!!!!!
Ωχ Βίκυ γιατί τόσο αραιά τα ραντεβού μετά? Νομίζω πιο πυκνά πρέπει να γίνονται από δω και πέρα για παρακολούθηση.
Δε το λέω να σε αχνώσω σίγουρα κάτι παραπάνω θα ξέρει η γιατρός σου.

Εμείς έχουμε την Τετάρτη στις 4 του μήνα. Έφτασε πάλι ο καιρός! Very Happy Θα δού,ε μετά πότε θα μας ξαναβάλει..

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athinabehappy έγραψε:Σε όσες δεν είπα γεια...γεια σας! Λοιπόν Σοφάκι το έπιασε η ζέστη το μωρό για αυτό δεν κινείται μάλλον τόσο πολύ...Μου έφερε κάτι παιχνιδάκια η μαμά μου (που της τα έδωσε ένας γνωστός) της fisher price και όλα παίζουν μουσική...και ο Παρασχάκος μου έβαλε σε όλα μπαταρίες, τα βάζει πάνω στην κοιλιά μου και ο μπέμπης τρελένεται, χορεύει, κινείται σαν τρελός!
Καλώς την πάλι την Αθηνούλα μας!!!!
Μπαίνεται στο κλίμα από τώρα βλεπω μάνα και πατέρας της υπομονής με όλες αυτές τις μουσικές... άντε να συνηθίζουμε λίγο σιγα σιγά...

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν θέλει συχνά Γιωτάκι ανδεν υπάρχει πρόβλημα...κι εμάς θα μας κάνει την Τρίτη ντοπλερ και βρεφανάπτυξη , μετά θα μας ξαναδεί στην 34 με 36 εβδομάδα και μετά θα ακούμε μόνο καρδούλα.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααα τι καλο που ειναι Βικυ μου!!! τελειο συναισθημα δεν ειναι;;
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 24 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 24 215994
πιστευω οπου και νασαι θα διακρινεται περισσοτερο τι κανει και θα ξερεις αν ειναι τα ποδακια η τα χερακια του!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 24 228222  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 24 228222  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 24 228222

Αθηνα μου και σενα πολυ χαριτωμενη η εικονα που μας περιεγραψες!! παντως τι μουσικουλα την ακουνε αυτο ειναι σιγουρο!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το 'φιδακι' ξυπνησε!!!!!!!!!!!!!!!!τρελλαινομαι οταν φαινεται ολη της η κινηση!!!!!!!!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 24 215994 εμεις ραντεβου σε ενα μηνα και μολις μπω στον ενατο καθε βδομαδα!σκεφτομαι να παω να τη δω αλλα θα με σκοτωσει ο γιωργος........  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 24 311356

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:
vgog65 έγραψε:Φιλάκια Σοφάκι μου..........!!!!!
Χριστινάκι μια χαρά είναι το αγοράκι μου μεγαλώσαμε και κουνιόμαστε σαν τρελοί.....πιάνω στη κοιλιά εξογκώματα τα οποία δεν καταλαβαίνω ποιο μέρος είναι του κορμιού αλλά έχει πολύ γέλιο κουνιέται σα τρελός!!!!!Σε 2 βδομαδούλες έχουμε γιατρό και εμείς..........στο ιατρείο και μετά αρχές Αυγούστου ντόπλερ και μετά έχοντας καλά όλων των πραγμάτων από Σεπτέμβρη με ξαναβλέπει.........!!!!!
Ωχ Βίκυ γιατί τόσο αραιά τα ραντεβού μετά? Νομίζω πιο πυκνά πρέπει να γίνονται από δω και πέρα για παρακολούθηση.
Δε το λέω να σε αχνώσω σίγουρα κάτι παραπάνω θα ξέρει η γιατρός σου.

Εμείς έχουμε την Τετάρτη στις 4 του μήνα. Έφτασε πάλι ο καιρός! Very Happy Θα δού,ε μετά πότε θα μας ξαναβάλει..


Εμένα η δικιά μου η γιατρός κλείνει το ιατρείο 10 Αυγούστου θα είναι εδώ μεν αλλά δεν θα κάνει ιατρείο και ναι έχω ήδη αγχωθεί από τη στιγμή που μου το είπε...και γούρλωσα μάτι και με είδε και να προσπαθεί να με παρηγορήσει και να μου λέει δεν θα φύγω εδώ θα είμαι και παίρνε με τηλέφωνο και οτι να συμβεί...και χαιρετίσματα στο πλάτανο!!!!!!!!Δεν μπορώ να κάνω αλλιώςπροφανώς οπόταν ...τον Αυγουστό μόνη σαν το λεμόνι!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βικακι μου εγω στη θεση σου θα εκλεινα ραντεβου σε αλλο γιατρο. να πας απλα για ενα τσεκ απ. ενα μηνα κλεινει το ιατρειο;; ειναι πολλυς καιρος... σκεψου το να πας σε αλλο γιατρο δεν ειναι κακο.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:Βικακι μου εγω στη θεση σου θα εκλεινα ραντεβου σε αλλο γιατρο. να πας απλα για ενα τσεκ απ. ενα μηνα κλεινει το ιατρειο;; ειναι πολλυς καιρος... σκεψου το να πας σε αλλο γιατρο δεν ειναι κακο.
Ναι μην ανχώνεσαι, να πάνε όλα καλά να λες και σε περίπτωση που δεις κάτι ανησυχητικό ή θελεις ρε παιδί μου να τα το δεις και να καθησυχαστείς πας όπως λέει η Χριστίνα και κάνεις έναν υπέρηχο κάπου αλλού δε χάλασε ο κόσμος. Αρκεί να μπορείς να τη βρεις στο τηλ όποτε και αν τη χρειαστεις να μην το ΄χεις ανχος.

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κοριτσάρες μου!

Βρε κορίτσια εσείς κοντεύετε πωπωωω 28η εβδομάδα!!
Σχεδον τα φαγατε τα 3/4 !

Εγώ ψώνιζα υφάσματα σήμερα για μάρσιππους και το απογευματάκι θα πάω γι αμπάνιο με τους άντρες μου!
Κάνει απίστευτη ζέστη!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σου Στελλάκο - χρυσοχέρα...!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 24 99132
Πολύ μου άρεσε αυτό το 3/4 αυτό σημαίνει λιγότερος καιρός για παραπάνω κιλα χαχαχαχα (καθένας με τον πόνο του!!! Razz )
Είδες πως περνάει ο καιρός...

Καλό μπανάκι να έχετε, σε βλέπω στο μαιευτήριο με χρωματάκι σοκολατί να είσαι μοντελάκι!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 24 604962

Περιττό να σου πω ότι το single του αγοριού σου "Σ'αγαπάω μαμα" μας έχει κολλήσει και το λέμε όλη μέρα.. μιλάμε σουξε! Χτες που μουν λίγο στεναχωρεμένη μου το τραγουδούσε συνέχεια ο άντρας μου να με κάνει να γελάσω...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοντευουμε,στελλα!!!!!!!!!!καλα οι μαρσιποι σου ειναι τελειοι!!!!!!!πως θα το δενω εχω απορια χωρις να μου πεσει??????????? Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι μωρέ αν ζοριστώ πετάγομαι και κάνω έναν υπέρηχο και κάπου αλλού...αν και μου είπε η γυναίκα οτι χρειαστείς με παίρνεις τηλ και το κανονίζουμε να σε δώ....!!!!


Στελλούνι....χρυσοχέρα καλά λέει το Γιωτάκι!!!!Κ εμένα μου αρέσουνε πολύ αλλά έχω ένα θέμα και εγώ σα το Σοφάκι.......είμαι τελίως κουλή και θα μου πέσει σίγουρα το παιδί από κάτι τέτοιο.οπόταν κρατάω μια πισινή!!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ το τραγουδάκι του αστεριού μου!
Πόσες χαρές εχει η μητρότητα ρε κοριτσάκια.. πάλι κλαψουρίζω..
Εχει δυσκολίες νεύρα κούραση αλλά δεν μετράει τίποτα μπροστά στα μάτια του αστεριου σου..
κι όταν αρχίσουν και οι κοβεντούλες και τα "παπάω" τότε είναι που πεθαινετε!!!

Τα σλινγκς καλέ δένουν με κρίκους δεν πέφτουν τα μωρά απο εκεί αλλά εχει πολύ πλάκα όπως τα λέτε Laughing Laughing

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aurora έγραψε:Αχ το τραγουδάκι του αστεριού μου!
Πόσες χαρές εχει η μητρότητα ρε κοριτσάκια.. πάλι κλαψουρίζω..
Εχει δυσκολίες νεύρα κούραση αλλά δεν μετράει τίποτα μπροστά στα μάτια του αστεριου σου..
κι όταν αρχίσουν και οι κοβεντούλες και τα "παπάω" τότε είναι που πεθαινετε!!!

Τα σλινγκς καλέ δένουν με κρίκους δεν πέφτουν τα μωρά απο εκεί αλλά εχει πολύ πλάκα όπως τα λέτε Laughing Laughing
Στελιθα εχισ δικιο ,μιτρτιτα ινε κατι αλλο ,παρολο κυρασι κε τλ ,σιμερα θαπαο νατονδο τον βεβακο μου ποσο μεςγαλοσαμε  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 24 328109

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με το καλό Ναταλία μου να είναι όλα τέλεια... Smile

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακι ειναι καταπληκτικο το βιβλιο - διαβασα ηδη 70 σελιδες!!
επικεντρωνεται σε πρακτικης υφης θεματα κυριως Very Happy

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθαμε κ εμεις!!!

Ινα μου ευτυχως δεν ηταν τπτ γιατι να πω την αληθεια σε σκεφτομουν αργησες να γραψεις κιολας...αλλα σημασια εχει που εισαι καλα κ ευχομαι να μην σε ξαναπιασει τπτ!!

Βικυ μου ευχαριστω καλη μου τι να κανω εχω τρελα με την κουζινα!!

Σοφουλι μου θα ανεβω μαλλον αυγουστο αλλα θα παμε χαλκιδικη στο εξοχικο αλλα αν ολα πανε καλα λογικα μπορει να ανεβω χριστουγεννα οποτε θα βρεθουμε σιγουρα!!

Χριστινακι τελεια η φωτο σου κ ακομα πιο τελεια η μπουμπου σου!!

Τινη μου...τα δυσκολα τωρα εγω στην 23 εβδομαδα κ απο 55,5 που ξεκινησα τωρα ειμαι 64,5 η βουβαλα κ να φανταστεις οτι τρωω λιγοτερο απο πριν!!

Στελλιτσα καλο μπανιο κοριτσαρα μου!

καλησπερα κ σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια ελπιζω να μην αφησα καμια!! Rolling Eyes Rolling Eyes

τωρα τα δικα μου εκανα τη β'επιπεδου αλλα παλι η μικρη δεν μας εκανε τη χαρη την κουνουσε ο γιατρος μια απο δω κ μια απο κει αλλα τπτ μονο προφιλ την ειδαμε..γραψαμε κ dvd αλλα δεν την ευχαριστηθηκα!!ολα καλα η μπεμπα αλλα ξεχασα φυσικα να ρωτησω (οπως παντα) γραμμαρια κ εκατοστα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad κ τωρα πρεπει να περιμενω ενα μηνα γμτ!!τεσπα σημασια εχει οτι ειναι ολα καλα!!αυτα με τα δικα μου!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρα μου γεια σου με τα ομορφα σου νεα!!! προφιλ ητανε και μενα στη β επιπεδου κυριως δεν ειναι κακο, θα συγκρινεις το προφιλ της με τις μπροστινες φωτογραφιες Very Happy ευτυχως εμενα εκτες γυρισε και την ειδαμε εντελως καθαρα!
γραμμαρια και υψος λογικα δε γραφει στις κολλες που σου εδωσε καλη μ; δε γινεται να μη φαινονται καπου, κοιταξε το..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:Χαρα μου γεια σου με τα ομορφα σου νεα!!! προφιλ ητανε και μενα στη β επιπεδου κυριως δεν ειναι κακο, θα συγκρινεις το προφιλ της με τις μπροστινες φωτογραφιες Very Happy ευτυχως εμενα εκτες γυρισε και την ειδαμε εντελως καθαρα!
γραμμαρια και υψος λογικα δε γραφει στις κολλες που σου εδωσε καλη μ; δε γινεται να μη φαινονται καπου, κοιταξε το..

τα εψαξα ολα Χριστινακι μου δεν γραφει πουθενα!!μονο το χρημα ειναι να παιρνουν κ σε εχουν στην ξεπετα 130 η β'επιπεδου κ 10 ευρω το dvd αλλα τι να εκανα που μου ζητησε κ δευτερο ο γιατρος μου!!μακαρι τουλαχιστον να την δω την επομενη φορα!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:
Kristinaki έγραψε:Χαρα μου γεια σου με τα ομορφα σου νεα!!! προφιλ ητανε και μενα στη β επιπεδου κυριως δεν ειναι κακο, θα συγκρινεις το προφιλ της με τις μπροστινες φωτογραφιες Very Happy ευτυχως εμενα εκτες γυρισε και την ειδαμε εντελως καθαρα!
γραμμαρια και υψος λογικα δε γραφει στις κολλες που σου εδωσε καλη μ; δε γινεται να μη φαινονται καπου, κοιταξε το..

τα εψαξα ολα Χριστινακι μου δεν γραφει πουθενα!!μονο το χρημα ειναι να παιρνουν κ σε εχουν στην ξεπετα 130 η β'επιπεδου κ 10 ευρω το dvd αλλα τι να εκανα που μου ζητησε κ δευτερο ο γιατρος μου!!μακαρι τουλαχιστον να την δω την επομενη φορα!!

ναι και μενα μου πηρε 150 αν θυμαμαι καλα.. ειναι αρκετα λεφτα αλλα τουλαχιστο να αξιζει τον κοπο και αυτο εξαρταται και απο το γιατρο. σου εδωσε ομως τις φωτογραφιες και τις μετρησεις ου μωρου ετσι;;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μου τις εδωσε τις μετρησεις!!πλακα ειχε παντως που την σκουντουσε κ δεν μας εκανε το χατιρι να γυρισει!! Sleep
παντως επειδη τον ρωτησα για το υψος μου ειπε οτι κ καλα δεν μπορουν να μετρηθουν τωρα οπως στην αυχενικη εσενα ομως πως το μετρησαν?? confused confused

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις