Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
503 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 503 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βασούλα καλώς ήρθες κι απο εμένα!
γειά σου Λία γειά σου Χαρουλίτα (κορμάρα είσαι άτιμη, που είναι τα 8 κιλά???)

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιάκι εμείς είμαστε φίλες στο φέις?

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
xara64 έγραψε:
lia1987 έγραψε:Χαρα σου εκανα αιτημα και μου εκανες αποδοχη χθες. Για τη βαση εχω της Αργυρως Μπαρμπαριγου, δεν την δοκιμασα ακομα για να δω αν ειναι καλη, θα την κοψω μετα και θα σου πω.

ααα οκ μπερδευτικα!!
εγω φτιαχνω μια πανευκολη απο το tastefull.gr γινεται κ αλμυρη κ γλυκια κ ειναι τελεια!
καλη σας ορεξη!!!!!
Σε ευχαριστουμε πολυ Χαρα μου, καποια στιγμη να μου πεις και αυτη που κανεις εσυ. Εχω τρελα με την κουζινα, καθε μερα εφτιαχνα και κατι αλλα τωρα στην εγκυμοσυνη δεν πολυφτιαχνω γιατι δεν πρεπει να κουραζομαι πολυ.

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Aurora έγραψε:Λιάκι εμείς είμαστε φίλες στο φέις?
Ναι Στελιτσα ειμαστε, Ευαγγελια Κωτη λεγομαι.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:Βασούλα καλώς ήρθες κι απο εμένα!
γειά σου Λία γειά σου Χαρουλίτα (κορμάρα είσαι άτιμη, που είναι τα 8 κιλά???)

αχχχχ ευχαριστω αλλα που την βλεπεις την κορμαρα???μολις ανεβαινω  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 4 13953 με πιανει πανικος!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τέλεια Λία μου, θα το θυμάμαι..
Χαράααα μάλλον θέλεις κομπλιμέντα Razz

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia1987 έγραψε:
xara64 έγραψε:
lia1987 έγραψε:Χαρα σου εκανα αιτημα και μου εκανες αποδοχη χθες. Για τη βαση εχω της Αργυρως Μπαρμπαριγου, δεν την δοκιμασα ακομα για να δω αν ειναι καλη, θα την κοψω μετα και θα σου πω.

ααα οκ μπερδευτικα!!
εγω φτιαχνω μια πανευκολη απο το tastefull.gr γινεται κ αλμυρη κ γλυκια κ ειναι τελεια!
καλη σας ορεξη!!!!!
Σε ευχαριστουμε πολυ Χαρα μου, καποια στιγμη να μου πεις και αυτη που κανεις εσυ. Εχω τρελα με την κουζινα, καθε μερα εφτιαχνα και κατι αλλα τωρα στην εγκυμοσυνη δεν πολυφτιαχνω γιατι δεν πρεπει να κουραζομαι πολυ.

ακριβως τα ιδια κ εγω τρελα λεμε καθομαι με τις ωρες κ διαβαζω συνταγες θα δεις κ στο φεις αυτα που φτιαχνω!!κ εγω τωρα δεν κανω κ πολλα πολλα για να μην τρωω!!μονο γλυκα του κουταλιου,μαρμελαδες κ παγωτα φτιαχνω για να εχω ολο το χρονο!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:Τέλεια Λία μου, θα το θυμάμαι..
Χαράααα μάλλον θέλεις κομπλιμέντα Razz

μπααα οτι κ να πεις εγω αισθανομαι τερας!!να φανταστεις οτι μια ζωη τα κιλα μου ηταν 52-53 το πολυ κ οταν ξεκινησα την εγκυμοσυνη ειχα παει για πρωτη φορα 55,5 δηλαδη το σοκ το πηρα πριν καν αρχησουν να μπαινουν!!!!
μαλλον η  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 4 272517 με δειχνει πιο αδυνατη!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας εγκυουλες, εκανα λιγες δουλιτσες και επεστρεψα!

καλωσορισες Βασουλα - πολυ ωραια η κοιλιτσα!! σουπερ εγκυουλα!!

Λια και Στελλιτσα γεια σας και σας και ελπιζω ολα καλα!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 4 215994

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:
Aurora έγραψε:Τέλεια Λία μου, θα το θυμάμαι..
Χαράααα μάλλον θέλεις κομπλιμέντα Razz

μπααα οτι κ να πεις εγω αισθανομαι τερας!!να φανταστεις οτι μια ζωη τα κιλα μου ηταν 52-53 το πολυ κ οταν ξεκινησα την εγκυμοσυνη ειχα παει για πρωτη φορα 55,5 δηλαδη το σοκ το πηρα πριν καν αρχησουν να μπαινουν!!!!
μαλλον η  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 4 272517 με δειχνει πιο αδυνατη!!

γλυκια μου εισαι σουπερ. δεν ειναι περιοδος τωρα να σκεφτομαστε τα κιλα.. και γω φρικαρα στις αρχες γιατι ειδα το σωμα μου να αλλαζει απιστευτα γρηγορα , αλλα οπως λεμε και με τις αλλες εγκυουλες εδω- θα γινουμε αργοτερα μοντελακια!! ετσι εποχη του χρονου θα μας θαυμαζουν ολοι Very Happy
τωρα απλα απολαυσε την εγκυμοσυνη σου το νινακι σου χρειαζεται να τρεφεται

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:
Aurora έγραψε:Τέλεια Λία μου, θα το θυμάμαι..
Χαράααα μάλλον θέλεις κομπλιμέντα Razz

μπααα οτι κ να πεις εγω αισθανομαι τερας!!να φανταστεις οτι μια ζωη τα κιλα μου ηταν 52-53 το πολυ κ οταν ξεκινησα την εγκυμοσυνη ειχα παει για πρωτη φορα 55,5 δηλαδη το σοκ το πηρα πριν καν αρχησουν να μπαινουν!!!!
μαλλον η [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] με δειχνει πιο αδυνατη!!

Στα ίδια κιλά ήμασταν 50 52 μια ζωή ξεκίνησα την εγκυμοσύνη σε φάση υπερφαγίας 57 κιλά!
Εχω πάρει 11 Embarassed
___
Χριστινάκι μου, κάτι διάβασα απο αυτά που έγραψες..
Μιλησες με τον γιατρό σου?
Πώς είσαι σήμερα?

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:
xara64 έγραψε:
Aurora έγραψε:Τέλεια Λία μου, θα το θυμάμαι..
Χαράααα μάλλον θέλεις κομπλιμέντα Razz

μπααα οτι κ να πεις εγω αισθανομαι τερας!!να φανταστεις οτι μια ζωη τα κιλα μου ηταν 52-53 το πολυ κ οταν ξεκινησα την εγκυμοσυνη ειχα παει για πρωτη φορα 55,5 δηλαδη το σοκ το πηρα πριν καν αρχησουν να μπαινουν!!!!
μαλλον η [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] με δειχνει πιο αδυνατη!!

Στα ίδια κιλά ήμασταν 50 52 μια ζωή ξεκίνησα την εγκυμοσύνη σε φάση υπερφαγίας 57 κιλά!
Εχω πάρει 11 Embarassed
___
Χριστινάκι μου, κάτι διάβασα απο αυτά που έγραψες..
Μιλησες με τον γιατρό σου?
Πώς είσαι σήμερα?

εγω πιο πολυ τα φοβαμαι τα κιλα γιατι δεν εχω μαθει να κανω διαιτα καποιες στιγμες που μπορει να ξεφευγα 1-2 κιλα δεν ετρωγα μια μερα κ τα εχανα αλλα τωρα αν ειναι πολλα δεν ξερω αν θα τα καταφερω!! Sad Sad

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρά στη πρώτη μου εγκυμοσύνη πήρα 30 κιλά!
Μέχρι να σαραντήσω τα είχα χάσει.
Στους 2 μήνες έχασα άλλα 5.
Με τον θηλασμό φεύγει όλο το λίπος στο γάλα.
Μην αγχώνεσαι

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 4 215994
έριξα ύπνο το μεσημέρι!

Καλωσήρθες Βασούλα! Ειμαι η Μαριάνθη και έχω ΠΗΤ 11/10. Περιμένουμε το 2ο αγοράκι μας!

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τελεια μακαρι να τα χασω κ εγω ετσι γρηγορα!!μπραβο σου παντως που τα εχασες τοσο συντομα!! Respect

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:αχ τελεια μακαρι να τα χασω κ εγω ετσι γρηγορα!!μπραβο σου παντως που τα εχασες τοσο συντομα!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Απ το τρέξιμο και την αυπνία δεν παίρνεις χαμπάρι πώς φεύγουν.
__

Γειά σου Μαριανθούλι!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:
xara64 έγραψε:
Aurora έγραψε:Τέλεια Λία μου, θα το θυμάμαι..
Χαράααα μάλλον θέλεις κομπλιμέντα Razz

μπααα οτι κ να πεις εγω αισθανομαι τερας!!να φανταστεις οτι μια ζωη τα κιλα μου ηταν 52-53 το πολυ κ οταν ξεκινησα την εγκυμοσυνη ειχα παει για πρωτη φορα 55,5 δηλαδη το σοκ το πηρα πριν καν αρχησουν να μπαινουν!!!!
μαλλον η  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 4 272517 με δειχνει πιο αδυνατη!!

γλυκια μου εισαι σουπερ. δεν ειναι περιοδος τωρα να σκεφτομαστε τα κιλα.. και γω φρικαρα στις αρχες γιατι ειδα το σωμα μου να αλλαζει απιστευτα γρηγορα , αλλα οπως λεμε και με τις αλλες εγκυουλες εδω- θα γινουμε αργοτερα μοντελακια!! ετσι εποχη του χρονου θα μας θαυμαζουν ολοι Very Happy
τωρα απλα απολαυσε την εγκυμοσυνη σου το νινακι σου χρειαζεται να τρεφεται

λοιπον με φτιαξατε παλι κοριτσακια μου...ενταξει δεν θα το ρηξω κ στη μασα αλλα τουλαχιστον μου ανεβασατε την ψυχολογια για αλλη μια φορα!!!ειστε τελειο  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 4 893968  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 4 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 4 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 4 417472

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στελλιτσα μου ειχα ρωτησει τις αλλες κοπελες αν εχουν ακουσει κοπελες που περναν αντικαταθλιπτικα στην εγκυμοσυνη. Οι γιατροι δε λενε γιατι δεν υπαρχουν συγκεκριμενες ερευνες οπταν σου λενε κομενα. Δεν ειναι οτι παιρνω βεβαια δεν το ρισκαρω, 3-4 αν πηρα ως τωρα, αλλα το ειχα απορια..
πριν μεινω εγκυος επαιρνα για να κοιμηθω.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρα μου μην ακουω τετοια!! φυσικα θα τα χασουμε! και μενα σου λεω αλλαξε το σωμα μου τωρα αλλα δε με απασχολει, οταν σκεφτομαι το νινακι μου μου δινει δυναμη. αν σε ενθαρρυνει δες ποσες διασημες με τελεια σωματα γεννησαν, πως ηταν οταν εγκυμονουσαν και πως εγιναν μετα. και δεν ειναι ολες που γυμναζονται!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:Γεια σας  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 4 215994
έριξα ύπνο το μεσημέρι!

Καλωσήρθες Βασούλα! Ειμαι η Μαριάνθη και έχω ΠΗΤ 11/10. Περιμένουμε το 2ο αγοράκι μας!


γεια σου κουκλα! κοιμηθηκες καλα;; Very Happy

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:Στελλιτσα μου ειχα ρωτησει τις αλλες κοπελες αν εχουν ακουσει κοπελες που περναν αντικαταθλιπτικα στην εγκυμοσυνη. Οι γιατροι δε λενε γιατι δεν υπαρχουν συγκεκριμενες ερευνες οπταν σου λενε κομενα. Δεν ειναι οτι παιρνω βεβαια δεν το ρισκαρω, 3-4 αν πηρα ως τωρα, αλλα το ειχα απορια..
πριν μεινω εγκυος επαιρνα για να κοιμηθω.


Αύριο θα δω τον γιατρό μου, θα τον ρωτήσω.
Μπορεί να ξέρει κάτι παραπάνω (είναι και μεγάλος σε ηλικία)

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας Στέλλα και Χαρα!

Χαρα όπως τα λέει η Στελλα ειναι.. τα χάνεις πολύ εύκολα μετα! Μην ανυσηχεις καθόλου...

Εγω μετα την καμπύλη ζαχάρου που βγήκε καλή έχω ξεθαρρέψει και κάνω βλακειες... ελπιζω να μη παρω κιλά γιατι μεχρι τώρα παω καλα.. εχω πάρει 4... γενικά δε πέρνω κιλά εύκολα... Very Happy

http://www.creativebeez.gr

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:
Kristinaki έγραψε:Στελλιτσα μου ειχα ρωτησει τις αλλες κοπελες αν εχουν ακουσει κοπελες που περναν αντικαταθλιπτικα στην εγκυμοσυνη. Οι γιατροι δε λενε γιατι δεν υπαρχουν συγκεκριμενες ερευνες οπταν σου λενε κομενα. Δεν ειναι οτι παιρνω βεβαια δεν το ρισκαρω, 3-4 αν πηρα ως τωρα, αλλα το ειχα απορια..
πριν μεινω εγκυος επαιρνα για να κοιμηθω.


Αύριο θα δω τον γιατρό μου, θα τον ρωτήσω.
Μπορεί να ξέρει κάτι παραπάνω (είναι και μεγάλος σε ηλικία)

αν θυμηθεις ρωτησε τον καλη μ, το εκτιμω! ειναι καλυτερα που ειναι μεγαλυτερος, εχει περισσοτερη εμπειρια και γνωσεις πιστευω  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 4 315810

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
sofouli έγραψε:ολα καλα μου ειπε!αν και κρατησε πολυ λιγο και δε τη προλαβα να τη δω. Sad Sad και αντε τωρα να πω το Γιωργο να παμε και αλλου!εγω το μονο που ρωτησα ειναι κλασσικα για τις συσπασεις!πηρα και μασωμενο ασβεστιο και την αλλη τεταρτη καμπυλη σακχαρου με λουκοζειντ και 2 τρυπηματα!κιλα γιοκ!και η πεθερα μου ανησυχει πως επειδη δε παιρνω κιλα θα βγει μικρη η μπεμπα!καλα οτι να'ναι αλλα λεμε........σημερα εχω κατι πονακια απο κατω αλλα ο γιατρος δεν ειπε τπτ...ε μπαινω δυναμικα στον 7ο!
καλως ηρθες ξανα βασουλα!!!!!ειμαι η σοφια και θα κανω κοριτσακι(ενω περιμεναμε αγορακι!χαχαχαχαχα!)

Καλως σας βρήκα κουκλίτσα...με το καλό η μπεμπούλα σου..μέχρι τώρα δηλαδή σας είχε πει αγοράκι ο γιατρος?

Aurora έγραψε:Βασούλα καλώς ήρθες κι απο εμένα!
γειά σου Λία γειά σου Χαρουλίτα (κορμάρα είσαι άτιμη, που είναι τα 8 κιλά???)

Καλώς σας βρήκα κοριτσάκι..

Kristinaki έγραψε:Γεια σας εγκυουλες, εκανα λιγες δουλιτσες και επεστρεψα!

καλωσορισες Βασουλα - πολυ ωραια η κοιλιτσα!! σουπερ εγκυουλα!!

Λια και Στελλιτσα γεια σας και σας και ελπιζω ολα καλα!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 4 215994

Γεια σου όμορφη, ευχαριστώ για την κοιλίτσα μου..η φωτό σου είναι πανέμορφη..έβγαλα κ εγω γραμμούλα αλλά η δικιά σου είναι πιο έντονη..με όλο το θάρρος ρε αγάπη ξεχνα τα όλα κ ζήστο..κ αν δεν κοιμηθείς λιγάκι τι έγινε..πες οτι προετοιμάζεσαι για όταν έρθει το νινάκι σου που έτσι κι αλλιώς θα κάνεις τη νύχτα μέρα...

marianthi_m έγραψε:Γεια σας  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο9 - Σελίδα 4 215994
έριξα ύπνο το μεσημέρι!

Καλωσήρθες Βασούλα! Ειμαι η Μαριάνθη και έχω ΠΗΤ 11/10. Περιμένουμε το 2ο αγοράκι μας!


Γεια σου Μαριάνθη μου..με το καλό κ ο δεύτερος αντράκος σου...

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Λοιπόν κορίτσια εγώ έχω βάλει 8 κιλάκια...ήμουν 62 και προχθές που ζυγίστηκα ήμουν 70!!Το μαγιό μου δεν με κολακεύει πια όπως περυσι..το πανω δεν το συζητω δεν μου κάνει καν!!κ γενικά υπάρχουν φορες που στον καθρέφτη μου βλέπω κιλά κ αγχώνομαι κ λέω που θα φτασω κ άλλες που μου φαίνονται εντελως φυσιολογικά κ λεω καλα ειμαι...(!)Αλλά ειλικρινά δεν με νοιάζει..ξέρω οτι θα παχύνω..μπορεί κ παραπάνω απο το φυσιολογικό, μπορεί κ όχι..δεν κάνω καποια διατροφη αλλα ποτέ δεν έκανα..παντα αν κατι το λιγουρευόμουν το ετρωγα...τωρα δεν θα το φαω??ετσι κ αλλιως όσο εύκολα τα παιρνω τοσο ευκολα τα χανω τα κιλα..θα τα χασω κ αυτα..που θα μου πάνε..θελω να το χαρω χωρις κομπλεξ..κ ασε τους αλλους να λενε...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις