Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
405 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 405 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

????????


Επισκέπτης
μακαρι να ειναι αυτο

καλα η υπογραφη σου μαμαβιβο τα σπαει την εχω βαλει και στο φεις

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:μακαρι να ειναι αυτο

καλα η υπογραφη σου μαμαβιβο τα σπαει την εχω βαλει και στο φεις
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερουδια!!!!!!! Cool Cool

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!τι κανετε?/δεν την παλευω καθολου σημερα!!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:καλημερα!!!!!τι κανετε?/δεν την παλευω καθολου σημερα!!!!
αθηνααααααααααααααααααα Very Happy Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 10 215994 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 10 215994 αμ εγωωωωωωωωω?????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

231Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 10 Empty Γεμιστα Πεμ Ιουν 28, 2012 1:09 am

Ελενη+Λυδια

Ελενη+Λυδια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα.. εγω εκανα γεμιστα και δεν τα εκανα και πολυ ωραια...

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη+Λυδια έγραψε:καλημερα.. εγω εκανα γεμιστα και δεν τα εκανα και πολυ ωραια...
γεμιστα μμμμμμ ειχα χθες...δεν πειραζει μην αγχω ..εγω σημερα ΜΟΥΣΑΚΑ απο την μαμα ταπερακι...ΑΘΑΝΑΤΗ ΜΑΝΑ Very Happy Very Happy Very Happy

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω αυριο θα κανω γεμιστα για να μου κρατησουν και το σαββατο. κι εμενα στην αρχη κανα 2 φορες δεν μου βγηκαν καλα αλλα το πηρα το κολλαει. απο τα καλυτερα καλοκαιρινα φαγητα.
εγω βιβη μουσακα δεν κανω ποτε, μονο οταν παω στην μανα μου τρωω. τον σκυλοβαριεμαι!!! 2 μερες πρεπει να μαγειρευω για να φαμε 10 λεπτα. α πα πα

Ελενη+Λυδια

Ελενη+Λυδια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo έγραψε:
Ελενη+Λυδια έγραψε:καλημερα.. εγω εκανα γεμιστα και δεν τα εκανα και πολυ ωραια...
γεμιστα μμμμμμ ειχα χθες...δεν πειραζει μην αγχω ..εγω σημερα ΜΟΥΣΑΚΑ απο την μαμα ταπερακι...ΑΘΑΝΑΤΗ ΜΑΝΑ Very Happy Very Happy Very Happy

Ωραιος ο μουσακας..ειδικα αν τον βρεισκεις και ετοιμο γιατι ειναι πολυ μπελαλιδικος..

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα.τι κανετε.εγω οχι και πολυ καλα.μολις με πηρε η μαμα μου που μου ειπε κατι και με αναστατωσε.
μου ειπε οτι σε ενα χωριο της κομοτηνης πηραν ενα παιδακι του αφαιρεσαν τα οργανα και το αφησαν εξω απο το σπιτι με 5ευρω πανω του.δεν ξερω αν ειναι αληθεια 'η ψεματα.μου ειπε επισης οτι το ειπαν ακι στις ειδησεις.οτι εφτασαν και στην θρακη.
ευχομαι αν ειναι αληθεια αυτοι που το κανουν να ψοφησουν με τον χειροτερο τροπο.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:καλημερα.τι κανετε.εγω οχι και πολυ καλα.μολις με πηρε η μαμα μου που μου ειπε κατι και με αναστατωσε.
μου ειπε οτι σε ενα χωριο της κομοτηνης πηραν ενα παιδακι του αφαιρεσαν τα οργανα και το αφησαν εξω απο το σπιτι με 5ευρω πανω του.δεν ξερω αν ειναι αληθεια 'η ψεματα.μου ειπε επισης οτι το ειπαν ακι στις ειδησεις.οτι εφτασαν και στην θρακη.
ευχομαι αν ειναι αληθεια αυτοι που το κανουν να ψοφησουν με τον χειροτερο τροπο.
ελα ρε τι λες τωρα γαμωτο?ανατριχιαστικο!
Το ειδε στις ειδησεις ρε συ σιγουρα?
παναγια μου τι γινετε ε συ?

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:καλημερα.τι κανετε.εγω οχι και πολυ καλα.μολις με πηρε η μαμα μου που μου ειπε κατι και με αναστατωσε.
μου ειπε οτι σε ενα χωριο της κομοτηνης πηραν ενα παιδακι του αφαιρεσαν τα οργανα και το αφησαν εξω απο το σπιτι με 5ευρω πανω του.δεν ξερω αν ειναι αληθεια 'η ψεματα.μου ειπε επισης οτι το ειπαν ακι στις ειδησεις.οτι εφτασαν και στην θρακη.
ευχομαι αν ειναι αληθεια αυτοι που το κανουν να ψοφησουν με τον χειροτερο τροπο.
ελα ρε τι λες τωρα γαμωτο?ανατριχιαστικο!
Το ειδε στις ειδησεις ρε συ σιγουρα?
παναγια μου τι γινετε ε συ?
δεν ξερω ρε βιβη.στην μαμα μου το ειπε μια απο το χωριο και το ειδε λεει αυτη.το σηζυταει ολο το χωριο.η μαμα μου τωρα το εμαθε και εχει καφενειο.αυτο το λεω γιατι συνηθως τα νεα στο καφενειο τα συζητας.

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="τουρτιτσα"]καλημερα.τι κανετε.εγω οχι και πολυ καλα.μολις με πηρε η μαμα μου που μου ειπε κατι και με αναστατωσε.
μου ειπε οτι σε ενα χωριο της κομοτηνης πηραν ενα παιδακι του αφαιρεσαν τα οργανα και το αφησαν εξω απο το σπιτι με 5ευρω πανω του.δεν ξερω αν ειναι αληθεια 'η ψεματα.μου ειπε επισης οτι το ειπαν ακι στις ειδησεις.οτι εφτασαν και στην θρακη.
ευχομαι αν ειναι αληθεια αυτοι που το κανουν να ψοφησουν με τον χειροτερο τροπο.[/quote]

και λιγα λες! μα ειναι δυνατον μωρε?

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η μικρη μου η κορη δυο χρονων εχει ενα πρασινο μαρκαδορο στα χερια της και βαφει τα νυχια της.
και αφου εβαψε τα δικα της βαφει ακι της μεγαλης.
ωραια πραγματα.

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:η μικρη μου η κορη δυο χρονων εχει ενα πρασινο μαρκαδορο στα χερια της και βαφει τα νυχια της.
και αφου εβαψε τα δικα της βαφει ακι της μεγαλης.
ωραια πραγματα.


τι ωραια που εχεις 2 κοριτσακια! πολυ τα γουσταρω!!! κι εμεις 3 αδερφες ειμαστε. μικρες γινοταν ο χαμος δεν μας προλαβαινε η μαμα μου!!!
εχω κι εγω ενα κοριτσακι 19 μηνων. αν κανω 2ο δεν θα με χαλασει καθολου να ειναι παλι κοριτσι!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα!

Τουρτίδιο ελπίζω να μην είναι αλήθεια αυτό που έμαθες Sad
Ξέρετε τι σκέφτομαι; Οτι είναι λίγο απίθανη η ιστορία. Αν υποθέσουμε πως κάποιος χρειάζεται ένα όργανο για μεταμόσχευση, πρέπει να βρει συμβατό δότη. Που ξέρουν αν τα όργανα του συγκεκριμένου παιδιού κάνουν; Χρειάζομαι ένα νεφρό, φέρτε όποιοδήποτε.
Επίσης πρέπει η εγχείρηση να γίνει σε νοσοκομείο και από ειδικούς γιατρούς και πολύ προσωπικό. Δεν είναι ράμματα.
Αυτό δεν σημαίνει πως δεν πρέπει να έχουμε τα μάτια μας 10004 σε σχέση με τα παιδιά μας

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:η μικρη μου η κορη δυο χρονων εχει ενα πρασινο μαρκαδορο στα χερια της και βαφει τα νυχια της.
και αφου εβαψε τα δικα της βαφει ακι της μεγαλης.
ωραια πραγματα.


κοκέτες τα γυναικάκια σου! Smile

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:καλημέρα!

Τουρτίδιο ελπίζω να μην είναι αλήθεια αυτό που έμαθες Sad
Ξέρετε τι σκέφτομαι; Οτι είναι λίγο απίθανη η ιστορία. Αν υποθέσουμε πως κάποιος χρειάζεται ένα όργανο για μεταμόσχευση, πρέπει να βρει συμβατό δότη. Που ξέρουν αν τα όργανα του συγκεκριμένου παιδιού κάνουν; Χρειάζομαι ένα νεφρό, φέρτε όποιοδήποτε.
Επίσης πρέπει η εγχείρηση να γίνει σε νοσοκομείο και από ειδικούς γιατρούς και πολύ προσωπικό. Δεν είναι ράμματα.
Αυτό δεν σημαίνει πως δεν πρέπει να έχουμε τα μάτια μας 10004 σε σχέση με τα παιδιά μας

ναι φλωρα εχεις δικιο και συμφωνω με αυτα που λες.απλα αυτα τα καθικια,γιατι ανθρωπους δεν τους λες ουτε γιατρους, κανουν τα οργανα εμποριο.σου λεει με καποιον θα ταιριαζουν.και δεν μιλαμε μονο για ενα νεφρο.ολα τα οργανα,μεχρι και τα ματια.
δεν ξερω αν στεκει ο τροπος που σκεφτομαι.
μακαρι μακαρι μακαρι να ειναι ψεματα.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα ξερετε τι με τρομαζει? Οτι ακουγονται ΤΟΣΑ πολλα τετοια τον τελευταιο καιρο, που δεν ειναι αληθεια, ωστε στο τελος δεν θα πιστεψουμε κάτι που πιθανως θα ειναι αληθινο.
Κατα τα άλλα συμφωνω με τη Φλωρα, μου ακουγεται πολυ urban legend η ιστορια, και σε μια γρηγορη περιηγηση που εκανα σε τοπικα σαιτς της Θρακης δεν βρηκα τίποτα. Δεν θα ειχε βουιξει ο τοπος??

Εννοειται πως δεν περιμενουμε να μας πουν οτι ενα μαυρο/γκρι Αουντι περιφερεται στην Ελλαδα, για να εχουμε ματια, αυτια και νου στα παιδια μας..

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:η μικρη μου η κορη δυο χρονων εχει ενα πρασινο μαρκαδορο στα χερια της και βαφει τα νυχια της.
και αφου εβαψε τα δικα της βαφει ακι της μεγαλης.
ωραια πραγματα.


κοκέτες τα γυναικάκια σου! Smile
το εχουν αυτο ειναι η αληθεια.
και την ρωταω τωρα την μικρη"ειρηνη ποιος το εκανε αυτο?"
η νταντα μου λεει(η αδερφη της δλδ)
ρωταω την ραφαηλια και μου λεει η ειρηνη(λεει την αληθεια δλδ)
και ξαναρωταω την μικρη "γιατι ειρηνη?"
"τι εθι" (γιατι ετσι)

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:η μικρη μου η κορη δυο χρονων εχει ενα πρασινο μαρκαδορο στα χερια της και βαφει τα νυχια της.
και αφου εβαψε τα δικα της βαφει ακι της μεγαλης.
ωραια πραγματα.

ωραιο χρωμαααααααα και καλοκαιρινοοοοοοοοο Very Happy Very Happy Very Happy η ειρηνουλα παει τελειωσε ειναι κοκεταααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:Εμενα ξερετε τι με τρομαζει? Οτι ακουγονται ΤΟΣΑ πολλα τετοια τον τελευταιο καιρο, που δεν ειναι αληθεια, ωστε στο τελος δεν θα πιστεψουμε κάτι που πιθανως θα ειναι αληθινο.
Κατα τα άλλα συμφωνω με τη Φλωρα, μου ακουγεται πολυ urban legend η ιστορια, και σε μια γρηγορη περιηγηση που εκανα σε τοπικα σαιτς της Θρακης δεν βρηκα τίποτα. Δεν θα ειχε βουιξει ο τοπος??

Εννοειται πως δεν περιμενουμε να μας πουν οτι ενα μαυρο/γκρι Αουντι περιφερεται στην Ελλαδα, για να εχουμε ματια, αυτια και νου στα παιδια μας..
και εγω εψαξα νενα στις εγημεριδες και δεν βρηκα τιποτα.παντως στο χωριο γυρνανε σεκιουριταδες που πληρωνονται να φυλανε τα σπιτια και τα παιδια.που φτασαμε.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:
Nena έγραψε:Εμενα ξερετε τι με τρομαζει? Οτι ακουγονται ΤΟΣΑ πολλα τετοια τον τελευταιο καιρο, που δεν ειναι αληθεια, ωστε στο τελος δεν θα πιστεψουμε κάτι που πιθανως θα ειναι αληθινο.
Κατα τα άλλα συμφωνω με τη Φλωρα, μου ακουγεται πολυ urban legend η ιστορια, και σε μια γρηγορη περιηγηση που εκανα σε τοπικα σαιτς της Θρακης δεν βρηκα τίποτα. Δεν θα ειχε βουιξει ο τοπος??

Εννοειται πως δεν περιμενουμε να μας πουν οτι ενα μαυρο/γκρι Αουντι περιφερεται στην Ελλαδα, για να εχουμε ματια, αυτια και νου στα παιδια μας..
και εγω εψαξα νενα στις εγημεριδες και δεν βρηκα τιποτα.παντως στο χωριο γυρνανε σεκιουριταδες που πληρωνονται να φυλανε τα σπιτια και τα παιδια.που φτασαμε.
Ναι ρε συ, σε τρομοκρατει μια τετοια ειδηση, ακομα και αν ξερεις οτι ειναι ψευδης..
Ρε μπας και τις βγαζουν οι εταιριες σεκιουριτι για να τσιμπανε πελατες? Shocked

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγω το εψαξα αλλα δεν βρηκα τιποτα πουθενα ....μηπως ειναι τα κλασσικα που διαδιδονται?????

βρηκα και αυτο που ειναι απο τις αρχεσ του μηνα βεβαια

http://espressonews.gr/default.asp?pid=79&catID=1&artID=1538538

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:
florentiab έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:η μικρη μου η κορη δυο χρονων εχει ενα πρασινο μαρκαδορο στα χερια της και βαφει τα νυχια της.
και αφου εβαψε τα δικα της βαφει ακι της μεγαλης.
ωραια πραγματα.


κοκέτες τα γυναικάκια σου! Smile
το εχουν αυτο ειναι η αληθεια.
και την ρωταω τωρα την μικρη"ειρηνη ποιος το εκανε αυτο?"
η νταντα μου λεει(η αδερφη της δλδ)
ρωταω την ραφαηλια και μου λεει η ειρηνη(λεει την αληθεια δλδ)
και ξαναρωταω την μικρη "γιατι ειρηνη?"
"τι εθι" (γιατι ετσι)


αχ μωρέ τα ζουζούνια!
ευτυχώς σχολάω τώρα και θα πάω να δαγκάσω τη δικιά μου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις