Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
286 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 286 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:
litsakos έγραψε:Καλησπερα ολες!

Γεωργια ειναι οι κουμπαροι μου Λαρισα, να ρωτησω μηπως εχουν κατα νου καποιο σπιτι? Και αυτοι οπου να ναι περιμενουν τις μεταθεσεις/αποσπασεις πως σκ@τα λεγονται (εκπαιδευτικοι αυτοι), για να παρηγορηθεις -λεμε τωρα- σκεψου οτι αυτοι με μωρο 1ος ετους θα πανε ο ενας Καβαλα και ο αλλος Λειβαδια...και γαμω ε?
Πες αν θελεις να ρωτησω, και μακαρι να μπορουν να βοηθησουν.
Καλο κουραγιο βρε Γεωργια...

Πως ηταν στην κατασκηνωση μαριλου? Περασε καλα το παιδι?
ναι βρε λιτσα αν εχουν υποψιν τους κανενα σπιτι.οι μερες ειναι λιγες,πολυ λιγες.εγω απο λαρισα δεν ξερω τιποτα,ο αντρας μου κατι λιγα,πολυ λιγα.

ΟΚ,αυριο πρωι θα ξαναπαρω,πηρα τωρα κ μαλλον κοιμουνται τα γεροντια Razz
μακαρι να εχουν ακουσει!νοικιαζαν μεχρι προσφατα κ αυτοι,τωρα μπηκαν σε δικο τους --κ πολυ κριμα τα παιδια γιατι τους στελνουν σε αλλες πολεις..
Θα σου στειλω μηνυμα αυριο στο fb οκ?

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:πως στο καλο θα προλαβω σε 10 μερες να παω λεπτοκαρυα να βρω καποιον να μου κρατησει τα παιδια,να παω λαρισα να βρω σπιτι,να γυρισω,να πακεταρω ,με τα παιδια μες τα ποδια μου,να βαψω το σπιτι που μενω τωρα και να φυγω.
γινονται αυτα σε 10 μερες?δεν νομιζω.

εχεις δικιο ρε κοριτσι,ο σουπερμαν πρεπει να εισαι...ελεος δλδ

AthinaSt

AthinaSt
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγώ σκέφτομαι πότε επιτέλους θα περάσουν οι 4 εβδομάδες να κάνω εξετάσεις αίματος να δώ επιτέλους αν σταθεροποιήθηκε η θυροειδή :/

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και καλό μήνα να έχουμε

http://changedyourlife.blogspot.com/

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!καλο μηνα!!!!!!!!!!!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ! ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟ 3 ΜΗΝΑ ΤΟΥ .Iitsakos ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΕΞΕ ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ !! sunny sunny sunny

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
mamavivo έγραψε:
ισμηνη έγραψε:το βρηκα bom αν μου πει ο αντρας μου οτι ο κ@λως μου εχει κυτταριτιδα θα του πω οτι φταιει η δουλεια που καθομαι ολη μερα κ οχι οτι τρωω ολη μερα γιατι καθομαι στην δουλεια Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 37 4872
https://www.youtube.com/watch?v=_wND2_Gd_h4

αχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχαχχα

Βιβηηηηη ειδα την φωτο σου κ λεω σε μενα μιλαει αυτη εδω? Laughing Laughing Laughing εισαι σιγουρη οτι "ολα καλα θα πανε σε λεω?" Laughing Laughing


Καλημερα ,ολα καλα θα πανε !!Καλο μηνα ΣΕ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τουρτιτσα έγραψε:πως στο καλο θα προλαβω σε 10 μερες να παω λεπτοκαρυα να βρω καποιον να μου κρατησει τα παιδια,να παω λαρισα να βρω σπιτι,να γυρισω,να πακεταρω ,με τα παιδια μες τα ποδια μου,να βαψω το σπιτι που μενω τωρα και να φυγω.
γινονται αυτα σε 10 μερες?δεν νομιζω.
κοριτσακι μου μην πανικοβαλεσε.Ολα θα γινουν αλλα δεν νομιζω και σε 10 μερες.Πρεπει να βαψεις το σπιτι??Θα παρω την θεια μου τηλ μπας και ξερει κανα σπιτι να μας πει .Τι σπιτι να ναι?τριαρι ας πουμε?Περιχοχη προτιμας καπου ή να βρουμε οτι ναναι?Ολα κοντα ειναι εκει ετσι και αλλιως.Εγω θα ελεγα τεσσαρι .Πανω κατω τι τιμη θα μου πεις να κοιταξουμε .Μπες και εδω http://www.aggeliopolis.gr/thessalia_kai_sporades/Diamerisma_102t_m__LARISA__48_4__10982785.htm?ca=6_s&w=1

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε Βιβη μπραβο εσυ θα εχεις τα κονε σου στη Λαρισα, μιλησα κ γω με την κουμπσρσ μου, σου εστειλα μηνυμα Ζωρζετ στο φουμπου.

Καλημερα, καλο μηνα, πολυ ξενυχτι Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 37 534787 απυρετη ειναι η μικρη μου τωρα αλλα το βραδυ παλιβ 38,6 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 37 850933

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

mariloy πηρε μια ιδεα ισως του χρονου να την κανει πιο πολυ κουκου Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Ρε Βιβη μπραβο εσυ θα εχεις τα κονε σου στη Λαρισα, μιλησα κ γω με την κουμπσρσ μου, σου εστειλα μηνυμα Ζωρζετ στο φουμπου.

Καλημερα, καλο μηνα, πολυ ξενυχτι Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 37 534787 απυρετη ειναι η μικρη μου τωρα αλλα το βραδυ παλιβ 38,6 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 37 850933

Αρρωστη ειναι η μικρη λιτσα ?δεν το ηξερα .Περαστικα σας. Sad Sad Ιωση? Sad Sad Μας φαγανε οι ιωσεις πια ΕΛΕΟΣ καλοκαιριατικα Sad Sad

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Ρε Βιβη μπραβο εσυ θα εχεις τα κονε σου στη Λαρισα, μιλησα κ γω με την κουμπσρσ μου, σου εστειλα μηνυμα Ζωρζετ στο φουμπου.

Καλημερα, καλο μηνα, πολυ ξενυχτι Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 37 534787 απυρετη ειναι η μικρη μου τωρα αλλα το βραδυ παλιβ 38,6 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 37 850933

Στην Λαρισα εχω μονο την θεια μου ολοι οι αλλοι παραλιαααααα ΣΚΛΗΘΡΟ ΕΙΝΑΙ . Very Happy αΛΛΑ θα βρει η γεωργια σιγουρα εχει πολλα σπιτια και πολυ ωραια στην Λαρισα .Και φθηνα βεβαιως βεβαιως .

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα.τι κανετε?
λιτσακι περαστικα στο κοριτσακι σου.αμαν καλοκαιριατικα με τις ιωσεις.
το ειδα το μηνυμα.

βιβη με δυο υπνοδωματια.εριξα μια ματια στα μεσιτικα και εχει οικονομικα σπιτια.καλο αυτο.

το σωμα μου και τα χερια αρνουνται να μαζεψουν.

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σε γενικές γραμμές τα ενοίκια εχουν πέσει Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:καλημερα.τι κανετε?
λιτσακι περαστικα στο κοριτσακι σου.αμαν καλοκαιριατικα με τις ιωσεις.
το ειδα το μηνυμα.

βιβη με δυο υπνοδωματια.εριξα μια ματια στα μεσιτικα και εχει οικονομικα σπιτια.καλο αυτο.

το σωμα μου και τα χερια αρνουνται να μαζεψουν.

παιζει να παει πρωτα ο αντρας σου και μετα εσυ?
πηρα ηδη 2 τηλ και δεν απαντανε γαμωτο δλδ ελεος .Θα βρεις σπιτι γρηγορα μην αγχω .Το μαζεμα ειναι το θεμα γαμωτο

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:καλημερα.τι κανετε?
λιτσακι περαστικα στο κοριτσακι σου.αμαν καλοκαιριατικα με τις ιωσεις.
το ειδα το μηνυμα.

βιβη με δυο υπνοδωματια.εριξα μια ματια στα μεσιτικα και εχει οικονομικα σπιτια.καλο αυτο.

το σωμα μου και τα χερια αρνουνται να μαζεψουν.

παιζει να παει πρωτα ο αντρας σου και μετα εσυ?
πηρα ηδη 2 τηλ και δεν απαντανε γαμωτο δλδ ελεος .Θα βρεις σπιτι γρηγορα μην αγχω .Το μαζεμα ειναι το θεμα γαμωτο

τον ειπα να παει αυτος να παρουσιαστει και μετα να παρει αδεια και να τα κανουμε με την ησυχια μας.ειναι αδυνατον σε 10 μερες να τα κανω.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:
mamavivo έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:καλημερα.τι κανετε?
λιτσακι περαστικα στο κοριτσακι σου.αμαν καλοκαιριατικα με τις ιωσεις.
το ειδα το μηνυμα.

βιβη με δυο υπνοδωματια.εριξα μια ματια στα μεσιτικα και εχει οικονομικα σπιτια.καλο αυτο.

το σωμα μου και τα χερια αρνουνται να μαζεψουν.

παιζει να παει πρωτα ο αντρας σου και μετα εσυ?
πηρα ηδη 2 τηλ και δεν απαντανε γαμωτο δλδ ελεος .Θα βρεις σπιτι γρηγορα μην αγχω .Το μαζεμα ειναι το θεμα γαμωτο

τον ειπα να παει αυτος να παρουσιαστει και μετα να παρει αδεια και να τα κανουμε με την ησυχια μας.ειναι αδυνατον σε 10 μερες να τα κανω.

πολυ σωστη σκεψη.Αν γινει ετσι θα ειναι πιο καλα ,θα εχεις και περισσοτερο χρονο .Και μπορει να βρει και σπιτι οπως θα ειναι εκει .Αυτο να κανετε γεωργια μου ,ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις.Θα πας βεβαια σε μια αγνωστη αλλα ΥΠΕΡΟΧΗ πολη και σιγα σιγα θα δικτυωθειςκαι θα τα μαθεις ολα.Τα παιδια πως θα το παρουν δεν ξερω ,καλα η ειρηνη οκ αλλα η ραφαηλα?Που ειναι και πιο μεγαλη?Λες να τσινισει?

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εκλαιγε σημερα που της το ειπα.με το ζορι κρατηθηκα να μην βαλω και εγω τα κλαματα ετσι που την ειδα. Sad

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:εκλαιγε σημερα που της το ειπα.με το ζορι κρατηθηκα να μην βαλω και εγω τα κλαματα ετσι που την ειδα. Sad
αχ το κοριτσακι μου μωρε.... Sad Sad Sad Sad

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι 2 μερες τωρα με πυρετο,ειχα κ τον γιο μου ετσι λιγες μερες πριν. Λιγο πριν φυγουμε διακοπες....αλλα θα τα παμε παιδ να τα εξετασει να ειμαστε σιγουροι για αυτια,λαιμους κτλ μην την πατησουμε στις διακοπες.

Αχ ρε Γεωργια...θα περασετε καλα στην Λαρισα,αυτο να σκεφτεσαι.Ειναι ωραια πολη εχει πολλα πραγματα να κανετε.Εχει ωραιες παραλιες κοντα. Υπομονη ρε κοριτσι...


kafedaki? εδω στην γειτονια μου ακομα καλα κρατουν τα ενοικια δυστυχως Mad

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:εκλαιγε σημερα που της το ειπα.με το ζορι κρατηθηκα να μην βαλω και εγω τα κλαματα ετσι που την ειδα. Sad
αχ το κοριτσακι μου μωρε.... Sad Sad Sad Sad

αχ μωρε η ψυχουλα...

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:εκλαιγε σημερα που της το ειπα.με το ζορι κρατηθηκα να μην βαλω και εγω τα κλαματα ετσι που την ειδα. Sad



αχ μωρέ το μανάρι! Sad
μόνο που το σκέφτηκα βούρκωσα.
με τις συχνές μετακομίσεις θα μάθει να προσαρμοζεται εύκολα στη ζωή της,δεν θα την τρομάζουν οι αλλαγές. καλό είναι αυτό.

Γεωργία μου μακάρι να είμασταν πιο κοντά και να μπορούσαμε να σε βοηθήσουμε. να κρατήσουμε τουλαχιστον τα κορίτσια.
καλά το σκεφτήκατε πάντως. ας παρουσιαστεί ο άνδρας σου, να βρει και σπίτι και μετά πάτε κι εσείς
Από που είστε;

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:εκλαιγε σημερα που της το ειπα.με το ζορι κρατηθηκα να μην βαλω και εγω τα κλαματα ετσι που την ειδα. Sad



αχ μωρέ το μανάρι! Sad
μόνο που το σκέφτηκα βούρκωσα.
με τις συχνές μετακομίσεις θα μάθει να προσαρμοζεται εύκολα στη ζωή της,δεν θα την τρομάζουν οι αλλαγές. καλό είναι αυτό.

Γεωργία μου μακάρι να είμασταν πιο κοντά και να μπορούσαμε να σε βοηθήσουμε. να κρατήσουμε τουλαχιστον τα κορίτσια.
καλά το σκεφτήκατε πάντως. ας παρουσιαστεί ο άνδρας σου, να βρει και σπίτι και μετά πάτε κι εσείς
Από που είστε;

Καλημερα φλωρανς Very Happy Very Happy καλο μηνα
Very Happy Very Happy

Νομιζω οτι το τουρτιδιο ειναι απο αλεξανδρουπολη γιαυτο και δεν θελει να φυγει απο εκει .

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα δεν είπα Embarassed

Καλημέρα σε όλες!

ευχαριστώ Βιβή Smile

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα τουρτιδιο τι ωραια σπιτια εχει η λάρισα ε?Ζηλευωωωωωωωω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy αυτα τα σπιτια στην Αθηνα θα ηταν οι διπλασιες τιμες λεμε. Shocked Shocked και Shocked Shocked Θα βρεις ενα υπεροχο σπιτι ,κοιτα και για μονοκατοικια αν θες Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις