Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
matinaki83 έγραψε:
xaftounaki έγραψε:Ρουζακι γεια σου! Ελπίζω να ξεπερασεις γρήγορα το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις και να έρθει και το μωράκι σας

Ματινάκι αν μεχρι το γάμο δεν έχω καμμια ευχάριστη έκπληξη, Και ρίξω χορό και κουραστώ τα βγάζω και κυκλοφορώ και ξυπολητη δεν κολλαω

Γεια σου Μαρακι

ΚΑΛΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Κ ΕΓΩ!!!ΕΞΑΛΛΟΥ Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΦΟΡΑΩ ΤΑΚΟΥΝΙΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΓΛΕΝΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΒΡΑΔΥ ΦΟΡΕΜΕΝΑ...(ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ...ΧΙΧΙΧΙΧΙΧ)
ΜΑΚΑΡΙ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ Κ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΠΕΔΙΛΑΚΙ ΦΛΑΤ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 328109


Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 654316
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 379767

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rouzaki έγραψε:
xaftounaki έγραψε:Ρουζακι γεια σου! Ελπίζω να ξεπερασεις γρήγορα το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις και να έρθει και το μωράκι σας

Σε ευχαριστώ.

Δεν έχω διαβάσει τα προηγούμενα ποστ σας γιατί είναι πάρα πολλά, οπότε δεν μπορώ να πολυσυμμετέχω και στη συζήτηση σας.

Καλα λέει το Ματινάκι ανοίγουμε νέα θεματάκια για συζήτηση! Εγω είμαι η Άννα, Αθηναία και πρόσφατα κάτοικος Κρήτης. Είμαι παντρεμένη απο τον ιούλιο του 2009 και απο το Φεβρουάριο βάλαμε μπρος για μωράκι, νέα στην προσπαθεια

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΣΩ.ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ.
Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 Md008

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΣΩ.ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ.
Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 Md008

Γεια σου Γιαννα μας! Τι τέλεια μέρα θα είχατε!!! Μπραβο η ζουζουνα σου!
Καλη ξεκούραση και καλό βράδυ

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπήκα κι εγώ να σας καληνυχτίσω και να σας υποσχεθώ πως θα τα πούμε αύριο!!!

Ένα μόνο θα πω...Εύα αν δεν έρθει και αύριο η Αλέκα τότε αυτό που έπαθες σήμερα ίσως να οφείλεται σε σποράκι!!!Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!Αν και μου μυρίζει Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 990599 !!!!!!



Καληνύχτα σε όλες!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 417472

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κου κου...ηρθα!!!

τι κανετε???

εγω λεω να παω να την πεσω γιατι νυσταζω και το πρωι πρεπει να σηκωθω να παω εκκλησια να μεταλαβω...

πληροφοριακα αναψα ενα κερακι για ολες μας και προσευχηθηκα για μας...ελπιζω να εισακουστουν οι προσευχες μας και ολα να πανε καλα...

καληνυχτα αγαπες μου και ονειρα γλυκα...θα τα πουμε αυριο παλι...

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 K043

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστούμε για το κεράκι Ελενακι! Ο Θεός να σε εχει πάντα καλα

Καληνύχτα και απο εμένα κορίτσια
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 531909

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν κανει τιποτα ζουζουνα μου...μονο να πανε ολα καλα θελω για ολες μας...σε οποια φαση κι αν βρισκομαστε...


καληνυχτα τρελοκοριτσο!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Γεια σου ρουζακι....Όλα καλα τώρα;

Ματινακι ναι,στανιαρα τώρα,ευτυχώς.
Μαρακι καλα είμαι...Να προσεχείς ΕΣΥ ναι;


ναι τατι μου μπορω ν κανω κ αλλιως??? χιχιχιχιχι θα με σουβλησει το στεφανι μου Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γκρινιαρα έγραψε:κου κου...ηρθα!!!

τι κανετε???

εγω λεω να παω να την πεσω γιατι νυσταζω και το πρωι πρεπει να σηκωθω να παω εκκλησια να μεταλαβω...

πληροφοριακα αναψα ενα κερακι για ολες μας και προσευχηθηκα για μας...ελπιζω να εισακουστουν οι προσευχες μας και ολα να πανε καλα...

καληνυχτα αγαπες μου και ονειρα γλυκα...θα τα πουμε αυριο παλι...

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 K043

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 379767
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΩ Κ ΕΓΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΑΙΞΑΜΕ ΛΙΓΗ ΜΠΙΡΙΜΠΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΝΑΝΙ

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ Κ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια μου σας διαβαζω εδω και μια ωρα και εχω να πω ενα μεγαλο ευχαριστο σε ολες σας για τα γλυκα σας λογια κ την συμπαρασταση που δινετε!αντουλα ο γιατρος ειπε κατα πασα περιπτωση οτι προκειται για χρωμοσωμικη ανωμαλια αλλα για σιγουρα περιμενουμε κ τα αποτελεσματα της βιοψιας κ θα ξεκινησουμε εξετασεις.
Λεμονακι μυρωδατο θα συμφωνησω με αυτα που ειπες γιατι το αντιμετωπισα κ εγω το γραψιμο ως προς το προσωπο μου ορισμενες φορες,οπως κ μερικα ακομα πραγματα αλλα δεν μιλαω γιατι συγκαταλεγομαι στις καινουργιες κ δεν θελω να θεωρηθω καχυποπτη κ πονηρη απλα τον τελευταιο καιρο ειδα μεγαλη αλλαγη στο παρεακι κ νομιζα οτι φταινε οι ορμονες μου.
Ευη καλα να περασεις στις διακοπουλες σου κ να στο πω κ εγω να γυρισετε 3!!!
Ματινακι απο αυτη την τεραστια θετικη ενεργεια που βγαζεις εδω μεσα με εχεις λιωσει!
Τατιανουμπι ολα καλα θα πανε μην το βαζεις κατω με τιποτα,μονο θετικες σκεψεις κ ζεστες αγκαλιες με τον γιοκαρινο σου!
Γκρινιαρα βοηθεια σου κ ο θεος να σας τα φερει ολα βολικα!
Σε οσες ξεχασα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 667478 αλλα διαβασα τοσα πολλα κ σε συνδυασμο με τα φαρμακα κουτουλαω...
Αργησα να γραψω αλλα εγραψα ενα μονο σεντονακι...να εχετε μια γλυκια κ δροσερη καληνυχτα κ να σκεφτεστε θετικα!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήρθα κοριτσάκιαααααα!! βρήκα και ενα παλιο φίλο στο μαγαζί και ελιωσα!! δν προλαβα να μπω, μετα πηγαμε στην κουνιάδα μου και χαζευα τον ανηψιο μεχρι τις 12+ και μετα προσπαθώ να σας διαβάσω απο οταν γυρισα σπιτι!!

θα ήθελα μια παρακληση!! επειδη χαλάει το κλιμα εδω και ΠΑΡΑ πολυ στεναχωριεμαι, για τις βλακειες που γινονται σε αλλα θεματα, καλυτερα να μην αναλωνόμαστε και εδω για τα άσχημα απο αλλου!!
Τωρα για τα προβληματα που έχουμε εδώ, ελπιζω να μην συνεχιστουν και να ξαναγίνουμε η ΤΕΛΕΙΑ παρέα που ήμασταν ως τώρα!!!

να πω στην Αννα ότι το φορεμα και τα παπουτσια ειληκρινά ειναι ΣΟΥΠΕΡ!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 654316

Ματινάκι έφυγα τρέχοντας και δν σου απάντησα που με ρώτησες ..δουλευα 7-10! χαλαρά πράγματα!

Τόνια περαστικα στο αντράκι σου και κουράγιο για σένα στο ξεσκάτισμα χιχι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 40746

Ευα εγω τις τελευταίες μερες με την ζέστη έχω παρατηρήσει ότι έχω σχεδόν κάθε μέρα υπόταση και έχω ψιλοζαλάδες! μήπως φταίει αυτο?μετά το άλλο που σκέφτομαι ότι μπορει να φταίει είναι χαρούμενο γεγονός!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 90233

Γκρινιαράκι μου έχω καιρό να σε πετύχω!! ελπίζω να εισαι πολύ πολύ καλά!!χαιρομαι τόσο πολύ που δν μας ξεχνάς και μας σκέφτεσαι πάντα όταν ανάβεις κεράκι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 379767

Τατιανάκι ελπιζω τα νέα σου την Δευτερα να ειναι τα καλύτερα!! μέσα απο την καρδιά μου!! δν θέλω αλλα άσχημα εδώ!!!και ειμαι πολύ σιγουρη για σένα !!!!

Μαριά queen μην βγαινεις κουκλα μου νωρις με την ζέστη, εδω δν αντέχουμε εμεις!!! αργά το απογευμα αν θες που πεφτει η θερμοκρασια! μην ταλαιπωρείσαι!!!

rouzaki καταρχήν να σε καλωσορίσω στην παρέα μας!! να σου ευχηθώ ολόψυχα να είναι περαστικό το θέμα υγείας που έχεις!!Αυτό προέχει τώρα!!!όταν έχουμε την υγεία μας μπορούμε να καταφέρουμε τα πάντα, αρκεί να το πιστέψουμε!!!!!

Γιάννα χαίρομαι πολύ που η μικρή μπουμπου σου ευχαριστήθηκε την θάλασσα!!!!!ήταν το πρώτο της μπανάκι ε?

Δεσποινάκι τι καλά !! απο τώρα ο αντρούλης σου ανεπτυξε ιδιαίτερη σχέση με την κόρη του!!Το έχουν αυτό οι μπαμπάδες!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 875502

Λεμονάκι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 334590 ελπιζω να ερθει το θαυματάκι σου τώρα που δν το περιμένεις με τιποτα να σου κανει την μεγαλύτερη εκπληξη της ζωής σου!!!!!!

Γλυκιά μου Θεοδώρα ελπιζω να βρεθεί αμέσως τι φταίει και ετσι να μην χρειαστεί να ταλαιπωρηθείτε με περαιτέρω εξετάσεις και να έρθει το επομενο σποράκι για να μεινει πολύ πολύ γρήγορα!!ολα να πανε καλα στο τελος!μονο αυτο!!!!

εμένα τα δικά μου νέα είναι ότι ο αντρουλης μου τέλος του μήνα μένει χωρίς δουλεια...και μετά θα πρεπει να περάσουμε μονο με τον ταπεινο μου μισθό ... που δν φτάνει ουτε για τα απαραίτητα!!! τελικά νομίζω ότι ο γαμος θα μας σώσει που γίνεται τώρα!! το μονο που με στεναχωρει ειναι που έκανα κάποια όνειρα να φτιάξω καποια πράγματα ή να αγοράσω κάτι, και τελικα θα χρειαστώ τα λεφτά για να έχω να φάω.... όταν κάνουμε σχέδια λενε, τα βλέπει ο Θεός και γελά!!!! ....οπότε... δν θα κάνω και εξετάσεις για μωράκι... αλλα θα συνεχίσουμε τις ελευθερες επαφές και αν ειναι τυχερό να ερθει ας ερθει.. αν δν ειναι δν θα το κυνηγήσω κιολας γιατι δν ξέρω σε αυτη τη φάση τι μπορω να του προσφέρω και τι οχι!!!(ελπιζω να μη θεωρείται τελειως ανώριμη έστω και αυτη η προσέγγιση που εχω για μωρό!!)



πολλές γλυκές καληνύχτες σε όλες σας, αν ξέχασα καποια να με συγχωρέσει!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 531909

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!!!!!Να φανταστώ ότι μόνο εγώ και οι βρικόλακες είμαστε ξύπνιοι τέτοια ώρα!!!Σηκώνομαι μαζί με τον αντρούλη για να τον ετοιμάσω για την δουλειά!Δεν είμαστε για περιττά έξοδα οπότε καφέ και κολατσιό παίρνει από το σπίτι!!!

Ελπίζω σήμερα να έχουμε ευχάριστα νέα από την Εύα!!! Very Happy

Γκρινιάρα να'σαι καλά που μας σκέφτεσαι!!!!Είναι πολύ σημαντικό!Σε ευχαριστούμε!!! Smile

Έλλη μου πολύ άσχημο που θα μείνει από δουλειά ο άντρας σου,γ@μώ την κρίση μας!!!!!! Sad Και εμείς με 800 ευρώ περνάμε και φτάνει για τα απαραίτητα!!!Ευτυχώς βοηθάνε οι γονείς με φαγητά που και που οπότε δεν ανησυχώ για το αν θα έχω να φάω!!!Είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα!Κάθε μέρα φοβάμαι για το τι θα μας ξημερώσει!Ευτυχώς ο άντρας μου είναι κάπως σταθερά εκεί που δουλεύει άρα δεν φοβάμαι να μην μείνουμε εντελώς από δουλειά και οι δύο!!Σε κανένα χρόνο το πολύ(μπορεί και νωρίτερα)θα ξεκινήσω κι εγώ δουλειά,θα εκμεταλλευτώ το πτυχίο μου στο μανικιούρ-πεντικιούρ,θα είμαι πέρα δώθε και στο τρέξιμο αλλά δεν μπορώ να κάνω αλλιώς!!!Όσο για τον γάμο να φανταστείς κι εμείς ένας λόγος που θα κάνουμε θρησκευτικό είναι για να μαζέψουμε τίποτα στην άκρη,να σκεφτείς ακόμη δεν έχω αγοράσει καναπέ για το σαλόνι μου,είναι άδειο!Ευτυχώς είναι καλοκαίρι και καθόμαστε στο μπαμπού σαλόνι έξω στο μπαλκόνι,μέχρι τον Αύγουστο θα πρέπει να έχουμε αγοράσει!!!
Ουφ!!!Φτάνει με το σεντόνι...Είναι η πρωινή πάρλα ξέρετε!!! Very Happy

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!Άντε ξυπνήστε,σας περιμένω!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 417472

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Δεσποινάκι!!!Πρωινή,πρωινή βλέπω!!!τι κάνει το φουσκωτάκι σου?

Άννα μου τα ρούχα και τα παπούτσια σου είναι τέλεια!Θα είσαι μια κουκλίτσα!Τα μαλλιά σου πως θα τα χτενίσεις?

Έλλη μου λυπάμαι για την δουλειά του αντρούλη σου αλλά να σκέφτεσαι κάθε εμπόδιο για καλό!Θα βρει κάτι άλλο σύντομα!Όπως και να έχει να είστε αγαπημένοι και όλα τα άλλα φτιάχνουν!!

Γκρινιαράκι μου τι κάνεις?Είσαι φρόνιμο κορίτσι?ξεκουράζεσαι?Να μου προσέχεις τον εαυτούλη σου και το σποράκι!!!

Τόνια μου καλημέρα!Να πάρεις τους άντρες σου σήμερα και να τους πας για μπανάκι!!!φιλάκια!!

Ζωίτσα,λέμον,Θεοδώρα και σε όλες όσες ξεχνάω την καλημέρα μου και πολλά,πολλά Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 417472
Εμείς θα πάμε μια εκδρομούλα ως το Ρέθυμνο!θα τα πούμε το βραδάκι!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και απο εμένα
Καλη Κυριακή σε όλες

Θεοδωρα μου ελπίζω να είσαι καλύτερα και να βγεις πολυ δυνατή απο όλο αυτο και σίγουρα ο Θεουλης θα σου στείλει ένα μωράκι σύντομα

Έλλη μου είναι πολυ κρίμα για τη δουλεια του άντρα σου! Η κατάσταση πλέον είναι τραγική με τις απολύσεις, κρίμα! Ελπίζω να μπορει να μπει στο ταμείο και απο εκει μετα ισως βρει κάτι.

Καλημέρα Δεσποινακι τι κάνεις; Προετοιμαζεσαι με το πρωινο ξύπνημα
Για όταν έρθει το μικρο. Καλα κάνεις και ετοιμάζεται στον άντρα σου καφε και φαγητο, εκτός απο το έξοδο δεν γίνεται να τρώνε κάθε μέρα αηδίες απο καντίνες και φούρνους, κι εγω έτσι κάνω

Εγω κορίτσια έφαγα τα δημητριακά μου και τώρα βάζω Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 438696

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μαρακι πως είσαι; Όλα καλά;
Ευχαριστώ για τα καλα σου λόγια, σκεφτόμουν τα μαλλια μήπως τα μάζευε πάνω θα κάνω μερικές πρόβες για μαλλια και μακιγιάζ γιαι εκει δεν έχω κάποιον να μου τα φτιάξει
Καλη εκδρομούλα και εμείς λέμε να πάμε κάπου έξω για μπάνιο

Η Γκρινιάρα μας το έχασε το μωράκι της

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki έγραψε:Καλημέρα και απο εμένα
Καλη Κυριακή σε όλες

Θεοδωρα μου ελπίζω να είσαι καλύτερα και να βγεις πολυ δυνατή απο όλο αυτο και σίγουρα ο Θεουλης θα σου στείλει ένα μωράκι σύντομα

Έλλη μου είναι πολυ κρίμα για τη δουλεια του άντρα σου! Η κατάσταση πλέον είναι τραγική με τις απολύσεις, κρίμα! Ελπίζω να μπορει να μπει στο ταμείο και απο εκει μετα ισως βρει κάτι.

Καλημέρα Δεσποινακι τι κάνεις; Προετοιμαζεσαι με το πρωινο ξύπνημα
Για όταν έρθει το μικρο. Καλα κάνεις και ετοιμάζεται στον άντρα σου καφε και φαγητο, εκτός απο το έξοδο δεν γίνεται να τρώνε κάθε μέρα αηδίες απο καντίνες και φούρνους, κι εγω έτσι κάνω

Εγω κορίτσια έφαγα τα δημητριακά μου και τώρα βάζω Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 438696

Καλημέρα κι απο μένααα!Smile
Ελπίζω να περνάτε όμορφα το Σ/Κ σας!
Είχα να μπω από χθες το πρωί και δεν εχω κουράγιο να διαβάσω όοοολες τις σελίδες! Πήρα μια γεύση όμως!
Γι' αυτά με τις σχέσεις εδώ μέσα δεν καταλαβαίνω τι εννοείτε, ίσως όμως να ήταν λίγο διαφορετικά πιο παλιά και οι παλιές να βλέπετε τη διαφορά!
Τι να πω;;! Καλή καρδιά!
Μαράκι καλά να περάσετε στο Ρέθυμνο!!! Τι όμορφα που είναι! Θέλω κι εγώ! εμείς θα πάμε σε 2 γάμους σήμερα! Ευτυχώς, ο ένας είνα μεσημέρι και ο άλλος βράδυ και θα συνδυάσουμε και τους2! Και είμαστε και στο γεύμα/δειπνο καλεσμένοι, οπότε καλύψαμε 2 γεύματα σήμερα! Smile Smile
Τι άλλα νέα από τις γωνιές της ελλάδας και του κόσμου;

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Μαρία!!!Πιο πρωινή δεν γίνεται!!!Η μπεμπούλα μας χθες ξεσάλωσε!!Κλωτσούσε πάρα πολύ δυνατά και φαινόταν στην κοιλίτσα μου!!!Είναι πολύ τέλειο συναίσθημα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 379767

Xaftounaki όντως,δεν είναι μόνο για το έξοδο αλλά και για την ποιότητα του φαγητού!!Και εκτός αυτού έχει πιο πολλές επιλογές με το σπιτικό κολατσιό!Ή θα του φτιάξω κανένα σάντουιτς με φρέσκια ντοματούλα,τυράκι κλπ. ή αυγοφέτες,ή κέικ...ό,τι έχουμε τέλοσπάντων στο σπίτι!!!
Τί έγινε με την γκρινιάρα;Πότε έγινε αυτό; confused


Καλημέρα ζωάκι!!!! Very Happy

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Ζωακι τι κάνεις; Πως παει το ζουζουνι σου; Δυο γάμους σήμερα; Χαράς το κουράγιο σου, να μην κουραστεις πολυ, πρόσεξε! Σαν μαμά ακουγομαι!
Εμείς καλα εδω, ζέστη και λίγο αεράκι, ξυπνάω τον αντρουλη μου σιγα σιγά να πάμε και εμείς μια εκδρομούλα


Έτσι είναι Δεσποινακι
Η Γκρινιάρα μας είχε λίγο αίμα αν θυμάμαι καλα και μετα απο κάποιες μέρες πήγε στο γιατρο και δυστυχώς
Συγνώμη που τα λέω Ελενακι μου αν διαβάζεις και στα ξανά θυμίζω αλλα επειδη δεν ήξερε το Μαρακι και σου ευχήθηκε γι αυτο

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα είδα λίγο τις προηγούμενες σελίδες και πήρα ακόμα μία ιδέα για το καυτό θέμα! Smile
Η γνώμη μου πάντως είναι πως είμαστε τόσες πολλές εδώ μέσα που είναι πολύ φυσικό να μην μπορούμε όλες να επικοινωνήσουμε μεταξύ μας! Και επιπλέον, συζητάμε πολύ περισσότερα θέματα από αυτό που περιγράφει ο τίτλος του θέματος. Έτσι, μπορεί να διαβάζει κανείς 2-3 σελίδες που δε μιλάνε για το θέμα μας.. το κατανοώ απόλυτα..
Αν πχ αφήσω τη συζήτηση στη σελίδα 3 και μπω μετά από μία μέρα και έχει πάει στην 20, ε τότε είναι λίγο δύσκολο μερικές φορές να μπορώ να διαβάσω 18 σελίδες, στις οποίες μπορεί να ειπώθηκαν πολύ σοβαρά και ενδιαφέροντα πράγματα, για να απαντήσω ή να σχολιάσω.. δε σημαίνω πως αδιαφορώ (γενικά μιλάω).. κι εγώ έχω παρατηρήσει πως πολλές φορές κάποιο σχόλιό μου θα περάσει απαρατήρητο, ε εντάξει! δε θα κρατήσω μούτρα σε όποιες ήταν εκεί επειδή έτυχε 1-2 φορές να συμβεί!
Εξάλλου δείτε το και στη ζωή σας, στο γυμναστήριο πχ που πάτε και έχει ένα σωρό άτομα, έχετε το ίδιο ενδιαφέρον, γίνεται να έχετε με όλες/όλους την ίδια σχέση; Εμ δε γίνεται!
Άντε, επολολόησα εις την κυπριακήν (πολλά+λόγια) Smile Smile
Ελπίζω να βοήθησα αν μη τι άλλο.. αν πάλι όχι, είπα τη γνώμη μου και ευχαριστώ αν την διαβάσατε! Razz Razz

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki έγραψε:Γεια σου Ζωακι τι κάνεις; Πως παει το ζουζουνι σου; Δυο γάμους σήμερα; Χαράς το κουράγιο σου, να μην κουραστεις πολυ, πρόσεξε! Σαν μαμά ακουγομαι!
Εμείς καλα εδω, ζέστη και λίγο αεράκι, ξυπνάω τον αντρουλη μου σιγα σιγά να πάμε και εμείς μια εκδρομούλα

Γεια σου Αννούλα (η καλύτερη μου φίλη ειναι Άννα και μ'αρέσει να την λέω έτσι! Smile )..
Ζω με την ελπίδα ότι το ζουζούνι είναι καλά! Smile Τις τελευταίες 2 μέρες με ταλαιπώρησε λίγο το ζάχαρο για διάφορους λόγους αλλά σήμερα είμαι καλύτερα..
Ναι στους γάμους χαλαρά.. δεν έχω πολλή όρεξη για χορούς και τέτοια! Smile έχει και ζέστη!

Η Ελένη (γκρινιάρα) νομίζω έχει λίγες μέρες που της συνέβη, έτσι δεν είναι; μάλλον η Μαρία δεν είχε μπει σ'εκείνη τη φάση..

Εσείς που θα πάτε εκδρομούλα; Εμείς έχουμε καθάρισμα πριν πάμε στο γάμο Νο1! Smile

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα στα πρωινα κοριτσια!
Ελλουκο μου να μην απογοητευεσαι ολα θα βρουν τον δρομο τους και θα πανε καλα!μας εχουν τσακισει με αυτες τις δουλειες κ τις απολυσεις ελεος πια.
Αννουλι τελεια το φορεματακι κ τα παπουτσακια σου,μια κουκλα θα εισαι!!!
Δεσποινακι πολυ σωστα κανεις για τον αντρουλη σου!κανε ενα χαδακι κ απο μενα στην μπουμπουκα!
Μαρια καλα να περασετε στην εκδρομουλα σας!
Ζωη εγω το σκεφτομαι για μια βαπτιση που εχω το μεσημερι κ τρελενομαι απο τωρα με την ζεστη...ποσο μαλλον εσυ που εχεις δυο μυστηρια!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
xaftounaki έγραψε:Γεια σου Ζωακι τι κάνεις; Πως παει το ζουζουνι σου; Δυο γάμους σήμερα; Χαράς το κουράγιο σου, να μην κουραστεις πολυ, πρόσεξε! Σαν μαμά ακουγομαι!
Εμείς καλα εδω, ζέστη και λίγο αεράκι, ξυπνάω τον αντρουλη μου σιγα σιγά να πάμε και εμείς μια εκδρομούλα

Γεια σου Αννούλα (η καλύτερη μου φίλη ειναι Άννα και μ'αρέσει να την λέω έτσι! Smile )..
Ζω με την ελπίδα ότι το ζουζούνι είναι καλά! Smile Τις τελευταίες 2 μέρες με ταλαιπώρησε λίγο το ζάχαρο για διάφορους λόγους αλλά σήμερα είμαι καλύτερα..
Ναι στους γάμους χαλαρά.. δεν έχω πολλή όρεξη για χορούς και τέτοια! Smile έχει και ζέστη!

Η Ελένη (γκρινιάρα) νομίζω έχει λίγες μέρες που της συνέβη, έτσι δεν είναι; μάλλον η Μαρία δεν είχε μπει σ'εκείνη τη φάση..

Εσείς που θα πάτε εκδρομούλα; Εμείς έχουμε καθάρισμα πριν πάμε στο γάμο Νο1! Smile

Δεν θα πάμε μακριά, ένα μισάωρο απο εδω προς Άγιο Νικόλαο
Άντε καλα να περάσεις στους γάμους και καλές καθαριοτητες

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!!!!!!!!!!!!Σήμερα νομίζω πως είναι λίγο ποιο δροσερά τα πράγματα ή μου φαίνεται;;; scratch scratch scratch
Δέσποινα, μακάρι να είναι σποράκι. ΘΑ δούμε...Σημερα πραγματικα είναι καταλυτική μέρα για μένα
Γκρινιαρούλα, ,μπράβο για τη νηστεία και την πίστη σου. Εγώ αξιώθηκα να νηστεύσω όλες τις Σαρακοστές(με τελευταάι αυτή του Πασχα) αλλά έκανα κακό στον εαυτό μου. ΔΕν έπαιρνα όλες τις βιταμινούλες που χρειαζόμου και....Ο πνευματικός μου πάντως ειναι πολύ καλός και βρίκαμε λύση Very Happy
Boubouκάκι γλυκό, τί κάνεις;;;Η αλήθεια είναι πως χτες είχε πολύ ζέστη. Μακάρι η έντονη αδιαθεσία μου να ήταν από αυτό ή......από το άλλο Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink !!!!!
Ματινάκι όλα καλά;;;;
Μαράκι Ηρακλειώτικο, καλημέρα!!!
Xaftounaki , Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 417472
Ζωούλα, Κυπριοπούλα, τί κάνεις;; Τί κάνει το "εσωτερικό" ζουζουνάκι σου;;

Αν ξεχνώ καμία SORRY! Ούτε καφέ δεν ήπια ακόμα. Τώρα πάω να φτιάξω
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 20 334590

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Λουλού!!!!!Συμφέρει κατά πολύ το σπιτικό κολατσιό!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Καλημέρα Εύα!!!Εδώ εξακολουθεί να έχει ζέστη,δεν τολμάω να βγω έξω!!!!Η Αλέκα δεν φάνηκε ακόμη ε;;; Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις